PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن تسک منجر در ویندوز 8

hitler1945
06-09-2013, 20:58
سلام دوستان من بعد یه مدت که ویندوز 8 نصب کردم بعد چند روز سیستم رو که از حالت خاموش روشن میکنم سیستم بالا میاد ولی بجای دسکتاپ صفحه سیاه نشون میده و وقتی میخام تسک منجر رو بیارم تسک منجر کرش میکنه. با ریست دوباره سیستم هم همین مشکل رو دارم و تسک منجرم بالا نمیاد .
این بار دومه که اینجور میشه و وقتی ویندوز عوض میکنم درست میشه ولی باز دوباره همینجور میشه ویندوزم 64 بیتی هست
دوستان راهنمایی کنن

pa13
06-09-2013, 21:21
سلام دوستان من بعد یه مدت که ویندوز 8 نصب کردم بعد چند روز سیستم رو که از حالت خاموش روشن میکنم سیستم بالا میاد ولی بجای دسکتاپ صفحه سیاه نشون میده و وقتی میخام تسک منجر رو بیارم تسک منجر کرش میکنه. با ریست دوباره سیستم هم همین مشکل رو دارم و تسک منجرم بالا نمیاد .
این بار دومه که اینجور میشه و وقتی ویندوز عوض میکنم درست میشه ولی باز دوباره همینجور میشه ویندوزم 64 بیتی هست
دوستان راهنمایی کنن
دوست من هم که 8 نصب کرده بود دچار همین مشکل بود که نرم افزار ccleaner رو نصب و مشکلات رجستری رو از این طریق fix کرد وبرای دوستم درست شد .شما هم این نرم افزار رو نصب کنین به احتمال زیاد با اسکن مشکلات رجستری و فیکس اونها درست شه بهترین راه=نصب ویندوز 8.1 هست که بیشتر مشکلات8 رو نداره(نسخه پیش نمایش رو استفاده کردم ولی انگار rtm هم اومده)

hitler1945
06-09-2013, 21:29
من 8.1 رو هم نصب کردم ولی بدبختانه منو استارتی که روی 8 نصب کردم روی 8.1 نصب نشد و بعضی از درایورها هم شناخته نشدن و مهمترینش اینکه 8.1 رو نتونستم اکتیوش کنم

pa13
06-09-2013, 22:11
شما ccleaner رو هم تست کردین.رجستری رو اسکن مواردی که یافت میشه رو فیکس کنین

hitler1945
06-09-2013, 23:10
بله دوست عزیز تست کردم
ولی متوجه شدم مشکل از آنتی ویروس آواستی هست که رو سیستم نصب دارم
به نظرتون بجای آواست چی نصب کنم؟

pa13
07-09-2013, 07:42
بله دوست عزیز تست کردم
ولی متوجه شدم مشکل از آنتی ویروس آواستی هست که رو سیستم نصب دارم
به نظرتون بجای آواست چی نصب کنم؟
با سلام .به نظر من شما آواست رو پاک کنین وآنتی ویروس کسپرسکی 2013 رو نصب کنین.اگه خواستین نورتون اینترنت سکیوریتی هم خوبه که کرکها وسریالهاش تو پی سی ورلد موجوده.من خودم در حال حاظر کسپرسکی 2014 رو استفاده میکنم وخیلی راضی ام (سرعت رو هم زیاد کم نمیکنه) ولی کلید های فعال سازیش پیدا نمیشه پس بهتره شما نسخه 2013 کسپرسکی اینترنت سکیوریتی رو نصب کنید وبا کی های موجود در سایت پی سی ورلد یا گردو اونو اکتیو کنید ویا اگه با کسپر مشکل داشتین میتونید eset smart security 6رو نصب کنید.موفق وپیروز باشید.