PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره رنگ تیره شرمگاه!

amirs2k
06-09-2013, 20:38
با سلام
مث اینکه همه یه جوری هستن نسبت به این سوالات ....
اول گفتم با ژیلت میزنم موهای اطراف شرمگاهو جوش میزنه و قرمز میشه و اسپر هم سوزش میاره ...به نظرتون کرم موبر چاره سازه؟
دوم برای اینکه رنگ شرمگاه به زنگ پوستم که سفیده نزدیک تر بشه چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید ..همون لیف کشیدن کافیه یا کیسه یا ....؟
ممنون

deadboy
08-09-2013, 19:08
سلام.الهی پس چرا کسی جواب شمارو نمیده.:n13:
روش هایی که مو از سطح پوست جدا میشه مثل تیغ این مشکلاتو داره.روش های شیمیایی هم که دیگه بماند.
کلا جاهایی از بدن که پوست اونجاها جمع میشه هرچقدرم که پوست سفید باشه یه مقدار رنگ تیره بخودش میگیره.با لیف که بماند با سنباده ام نمیتونی کاریش کنی چون طبیعیه.نهایت کاری که میتونی انجام بدی استفاده از کرم های روشن کنندس که اونم نباید انتظاره معجزه داشته باشی.
درکل خودتو زیاد درگیرش نکن.:n02:

sobhan1990
16-09-2013, 18:58
سلام ..

من توی یه مقاله یه راه حل دیدم ولی تست نکردم .. اول اینکه دیگه از ابزار شیو (تراش) استفاده نکن .. مثلا موزر یا کرم موبر استفاده کن و از لیمو ترش تازه به روش زیر استفاده کن:
یه برش از لیمو ترش رو روی قسمت مورد نظر بمال .. و بزار که آب لیمو به پوست به خوبی نفوذ کنه .. و بعد از 15 دقیق محل رو بشور .. اینکار رو روزی 3 بار و هر روز انجام بده..
بعد از یک ماه نتیجه رو ببین..
این کار برای قسمتهای دیگه پوست(مثلا زیر بغل) هم توصیه شده.

بازم میگم من خودم تست نکردم .. اگر شما تست کردی نتیجه رو اینجا بگو که بقیه استفاده کنند.

در ضمن اگر موزر استفاده کردی؛ بطور مستقیم قسمت فلزی رو روی بندت نزار .. چون گرمای دستگاه خودش باعث تیرگی پوست میشه(مثلا از شونه های پلاستیکی موزر استفاده کن).

موفق باشی.