PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کامپیوتر من و هنگ کردن

H_O_S_E_I_N
05-09-2013, 16:13
سلام دوستان چند روزه که کامپیوترم ایرادی پیدا کرده اینه که بعضی وقتا وقتی که کامپیوترمو روشن مبکنم بعد از این که ویندوزم کاملا لود شده بعد از چند لحظه هنگ میکنه و موس و کیبرد از کار میفته همیشه این جوری نیستا بعضی وقتا این جوریه کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

vissoto
05-09-2013, 17:17
خب اگه فقط چند لحظه است هیچ مشکلی نداره!!!!!
درایو cرا defrag کنید

reza41
06-09-2013, 11:00
ببینید چه برنامه هایی در بوت اجرا میشن.
از اینکه سیستم ویروسی نباشه مطمئن هستید؟
مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟

vissoto
06-09-2013, 12:54
پوشه استارت اپ در منوی استارت را خالی کنبد!
دیکشنری نصب نمودید؟

reza41
06-09-2013, 16:19
دیکشنری نصب نمودید؟

دوست عزیز چرا این طور میگین؟! مگه هر چی توی استارت آپ هست چیز زیادی یا بیخود یا مزاحمی هست؟!
بهتر نیست اول ایشون بگن در پروسه بوت چه برنامه هایی اجرا میشن؟ بعد بررسی بشه که کدوم ها مضر هستند و کدوم مفید و ...

vissoto
06-09-2013, 18:40
دوست عزیز چرا این طور میگین؟! مگه هر چی توی استارت آپ هست چیز زیادی یا بیخود یا مزاحمی هست؟!
بهتر نیست اول ایشون بگن در پروسه بوت چه برنامه هایی اجرا میشن؟ بعد بررسی بشه که کدوم ها مضر هستند و کدوم مفید و ...

میشه مثالی از برنامه های مفید بزنید

reza41
06-09-2013, 22:31
خیلی برنامه ها که ممکنه کاربر خودش اونا رو گذاشته باشه.
مثلا خیلی از آنتی ویروس ها در استارت آپ قرار دارند و فقط مثل نورتون هست که از طریق سرویس اجرا میشه.
یا برنامه های مختلف دیگه. که هر کسی ممکنه به تناسب نیازهایی که داره اونا رو تو استارت آپ قرار داده باشه یا برنامه هایی که موقع اجرا در هنگام شروع ویندوز میتونن کمک کنن یا بعضی کارها رو سریعتر انجام بدن.

vissoto
06-09-2013, 22:58
خیلی برنامه ها که ممکنه کاربر خودش اونا رو گذاشته باشه.
مثلا خیلی از آنتی ویروس ها در استارت آپ قرار دارند و فقط مثل نورتون هست که از طریق سرویس اجرا میشه.
یا برنامه های مختلف دیگه. که هر کسی ممکنه به تناسب نیازهایی که داره اونا رو تو استارت آپ قرار داده باشه یا برنامه هایی که موقع اجرا در هنگام شروع ویندوز میتونن کمک کنن یا بعضی کارها رو سریعتر انجام بدن.
سلام
خط اول و سوم را قبول دارم ! ممنون از بابت اطلاع رسانی:n02:

H_O_S_E_I_N
06-09-2013, 23:40
ببینید چه برنامه هایی در بوت اجرا میشن.
از اینکه سیستم ویروسی نباشه مطمئن هستید؟
مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟
نمیدونم شاید ویروسی باشه شاید هم مشکل سخت افزاری داشته باشه

H_O_S_E_I_N
06-09-2013, 23:41
دیکشنری نصب نمودید؟
استارت آپ خالیه
نه من از دیکشنری استفاده نمی کنم

vissoto
07-09-2013, 00:39
چند لحظه اگر همان اغاز کار ویندوز است اشکالی ندارد 1دقیقه صبر کنید سپس کار را شروع کنید
اگر تکرار میشود کامپیوتر شما چندساله کار میکنه؟