PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مسکل عجیب با ویندوز۸

atlas ap
05-09-2013, 07:52
سلام من ویندوزم قات زده و بالا نمیاد نه چیزی واسه رستور وجود داره نه رکاوری منظور دیویدی رام ندارم واسه نصب مجدد به زحمت تونستم از یه جایی به مرورگر دسرسی پیدا کنم راهی واسه بالا اوردن ویندوز میدونید؟

vissoto
05-09-2013, 08:46
سلام من ویندوزم قات زده و بالا نمیاد نه چیزی واسه رستور وجود داره نه رکاوری منظور دیویدی رام ندارم واسه نصب مجدد به زحمت تونستم از یه جایی به مرورگر دسرسی پیدا کنم راهی واسه بالا اوردن ویندوز میدونید؟

سلام بلافاصله پس از بوت چند بار f8را بزنید سپس llast good config.................................را بزنید یا باsafe modeوارد شوید اخرین نرم افزاری که نصب کردید را پاک کنید

atlas ap
05-09-2013, 08:55
سلام بلافاصله پس از بوت چند بار f8را بزنید سپس llast good config.................................را بزنید یا باsafe modeوارد شوید اخرین نرم افزاری که نصب کردید را پاک کنید

به هیچ کدام دسرسی ندارم من یه فایل از سیستم حزف کردم فک کنم اگه انو بتونم از سطل زباله برگردونم درست سه

vissoto
05-09-2013, 09:06
خب شما با سی دی های live یا لینوکس اشنایی دارید؟؟

atlas ap
05-09-2013, 09:23
dadash age windows shoma 8 hast lotfan berin taskmanager toye taskha bebin chizi bename system darin age darin filesho peyda konid ba address vase man upload konid man jaygozin konam bebinam doros mishe ya na

vissoto
05-09-2013, 10:11
خود را برای نصب مجدد ویندوز اماده کنید( فایلهای شما در دسکتاپ و..... قابل بازگشت است)

atlas ap
05-09-2013, 10:32
خود را برای نصب مجدد ویندوز اماده کنید( فایلهای شما در دسکتاپ و..... قابل بازگشت است)

bradar man dvd rom mojod nis system na restore mishe na mitonam recovery konam man ye file systemi ro pak kardam rafte to recycle bin age betonam ono restore konam fek konam doros she
vali hamin o nemidonam chekar konam

vissoto
05-09-2013, 10:37
خب اگر DVD RAM ندارید کار پیچیده میشود
1.کامپیوتر را خاموش کنید. وبروید دنبال DVDRAM!!!!!!!!!!!!!!
2. باید از روی فلش بوت شوید که من بلد نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Ali_RNT
11-09-2013, 10:06
برای بوت از روی فلش به این ها نیاز دارید:
یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز8 (میتونی از کامپیوتر یکی از دوستات کمک بگیری
یک عدد فلش حد اقل 4 گیگ

فلش خودت رو به کامپیوتر وصل کن.منظورم کامپیوتریه که سالمه و ویندوز 8 داره.
Command prompt رو اجرا کن.برای این کار در استارت بنویس cmd و روی اون راست کلیک کن و پایین صفحه روی Run as administrator کلیک کن.
دستور زیر رو وارد کن:
recoverydrive
فلش مموری خودت رو انتخاب کن.قبل از شروع این رو بهت بگم که هر چی روی فلش هست پاک میشه.
بعد از تموم شدن میتونی با اون کامپیوتر رو بوت کنی و ریپیر کنی.البته refresh و reset نمیتونی بکنی.
اگه مشکلت حل نشد و خواستی ریفرش یا ریست کنی بگو تا راهنماییت کنم.