PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گذاشتن پسورد روي فايل ها

dj khorzoo
15-08-2006, 21:00
لطفا مرا راهنمايي كنيد بگوييد كه چطور روي فايل ها و فولدر ها پسورد بگذارم خيلي ممنون :) ;)

masoud-lat
15-08-2006, 21:12
منم لازم دارم

MB_Danger
15-08-2006, 21:31
لطفا مرا راهنمايي كنيد بگوييد كه چطور روي فايل ها و فولدر ها پسورد بگذارم خيلي ممنون :) ;)
برنامه های زیادی برای این منظور وجود دارد ...
من نرم افزار Folder Lock را توصیه می کنم !
ایـن بـرنـامـه یـک پـوشـه مخفی می سازد که آن پوشه فقط با همین برنامه ظاهر و مخفی می شود .
شما می تونید اطلاعات محرمانه خود را در این پوشه قرار دهید ، آنگاه پوشه را مخفی کنید تا از چشم دیگران دور بماند .
ورژن جدید این برنامه خیلی عالیه !
نرم افزار دیگری با نام Steganos Security Suite وجود دارد که واقعا امکانات بسیار بالایی داره !
من خودم از این نرم افزار استفاده می کنم .
موفق و پیروز .

MB_Danger
15-08-2006, 21:40
یکی دیگه از این نرم افزارها Folder Guard می باشد که آن هم امکانات خوبی داره ...
نرم افزار دیگری با نام Exe Password وجود داره که فقط بر روی فایل های EXE پسورد میذاره ...
یه نرم افزار دیگه با نام Lock my Folder وجود داره که هم روی فایل قفل میذاره و هم روی پوشه و هم روی درایو !
ولی فقط بر روی درایوهایی که فایل سیستمشون NTFS باشه کار میده ...
البته شاید ورژن جدیدش FAT رو هم پشتیبانی کنه .
فکر کنم آخرین نسخه ش Lock my Folder 1.50 باشه .
موفق و پیروز

J A V I D
15-08-2006, 21:49
اینم نرم افزار باحالیه علاوه بر پسورد گذاری می شه فایل ها هم مخفی کرد حتی خود برنامه هم می شه مخفی کرد انگار اصلا چیزی رو کامپیوترت نصب نیست که در این حالت با تعریف یه میان بر برنامه ظاهر می شه اسم نرم افزار نزدیک بود یادم بره

Hide Files and Folders

راستی سرعت کامپیوترم نمی گیره

masoud-lat
15-08-2006, 22:56
تو خود ويندوز نداره

mohammad.clergyman
15-08-2006, 23:19
بسم رب الشهداء

================

سلام اگر نميخواهي اين برنامه ها را نصب كني و رو ويندوزت win rar نصب هست

ميتوني فولدر يا فايلت را به صورت آرشيو با پسوند rarدر بياري و براش پسورد بزاري

موفق باشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rooz_esteghlal
15-08-2006, 23:30
یه راه هست که بدون برنامه بتونی فولدر ها رو غیر قابل دسترسی کنی
اونم فقط در ویندوز اکس پی و با درایو هایی با فرمت NTFS .واسه این کار بایید روی فولدری که می خواین غیر قابل دسترسی بشه کلیک راست کنید و بعد با انتخاب PROPERTIES کارو ادامه بدید .بعد دنبال کلمه ENCRIPT می گردی و چک مارک (تیک) اونو می زنی مابقی کار.فقط به سه چیز توجه کن :
1اگه می خوای درایوتو NTFS کنی باید بدونی که دیگه درایوت از طریق سیتم عامل های قبل اکس پی قابل دیدن نیست.
2فایل ونمی تونی ENCRIPT کنی بایید اول اونو تو فولدر بریزی.
3 اگه ویندوزتو عوض کنی دیگه نمی تو نی فولدر هارو دی کد کنی باید قیل تعویض ویندوز همه رو از حالتENCRIPT خارج کنی چون هر ویندوز طبق الگوریتم خاصی به صورت رندوم و قابل فهم واسه خودش اونو کد می کنه
اضافه:
فولدر کد شده رنگ فونت نامش به سبز تغییر می کنه. :puke:
راستی این اولین پست منه امید وارم بدرتون بخوره :biggrin:

mrt2007
17-08-2006, 02:54
برنامه MaxPcsafe مي تونه كمكت كنه
اين برنامه فايلارو قفل مي كنه و ديگه فايلها باهيچ پسوندي باز نميشه مگر اينكه پسورد فايل رو تو برنامهMaxPcsafeواردكنيم.اگه بتونم لينكشو همين حا برات ميزارم

mohammad hamed
18-08-2006, 11:07
گفتش كه نرم افزاري مي خوام براي قفل گذاري روي پوشه ها نه مخفي كردن آنها .
من كه بهترين نرم افزار تا به حال همان Folder Guard 7.6 هست چون هم كرك سالمي براش هست و هم هيچ نقصي نداره .
اگه مي خواي بگو لينك كاملشو بدم

vast_vision_office
18-08-2006, 12:10
سلام دوستان
اينا رو همه من تست كردم و واسطه مي خواد اگر يه چيزي بود كه مثلا روي يه فولدر كليك مي كردي و رمز مي دادي خوب بود ولي اينا بايد بري تو برنامه بعد اون رو انتخاب بعد رمز بزني بعد دوباره بري توش و وقتي مياي بيرون دوباره بايد رمزش رو فعال كني اگر مي شد كه به طور مستقيم رمز مي زاشت خوب بود

با تشكر
باي

chovalier
19-08-2006, 13:37
سلام دوستان
اينا رو همه من تست كردم و واسطه مي خواد اگر يه چيزي بود كه مثلا روي يه فولدر كليك مي كردي و رمز مي دادي خوب بود ولي اينا بايد بري تو برنامه بعد اون رو انتخاب بعد رمز بزني بعد دوباره بري توش و وقتي مياي بيرون دوباره بايد رمزش رو فعال كني اگر مي شد كه به طور مستقيم رمز مي زاشت خوب بود

با تشكر
باي
سلام
عزیزم برنامه های قویتر و بهتری هم هستند که هم برنامه فقل می کنن هم فایل هم فولدر اونم خیلی راحت
ولی از من می شنوی هیچکدوم رو ور ندار چون به هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــیچ دردی نمی خوره

mirmohammadi
19-08-2006, 15:10
من هم برنامه pc security رو پيشنهاد مي كنم خيلي خوبه
من يه مدت باهاش كار مي كردم كاملا راضي بودم

aminpesar
19-08-2006, 15:18
آخر يه لينك نذاشتيد

chovalier
19-08-2006, 21:29
آخر يه لينك نذاشتيد
حق رو به این دوستمون می دم

dj khorzoo
23-08-2006, 11:03
دستت درد نكنه اگه ميشه بذارش

chovalier
23-08-2006, 12:57
دستت درد نكنه اگه ميشه بذارش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad hamed
23-08-2006, 17:07
يعني از Folder Guard هم قوي تر

chovalier
23-08-2006, 19:04
يعني از Folder Guard هم قوي تر
کاش یه نقل قول می زدی که با کی صحبت می کنید که من خجالت نکشم جواب بدم :happy:

mohammad hamed
24-08-2006, 08:42
سلام
عزیزم برنامه های قویتر و بهتری هم هستند که هم برنامه فقل می کنن هم فایل هم فولدر اونم خیلی راحت
ولی از من می شنوی هیچکدوم رو ور ندار چون به هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــیچ دردی نمی خوره

ببخشيد
يعني از Folder Guard هم قوي تر كه شركت هاي امنيتي آمريكا هم از اين برنامه براي محافظت استفاده مي كنند

chovalier
24-08-2006, 12:00
ببخشيد
يعني از Folder Guard هم قوي تر كه شركت هاي امنيتي آمريكا هم از اين برنامه براي محافظت استفاده مي كنند
نه به نظر من هیچی از فولدر گارد قویتر نیست
ضمنا فولدر لاک هم داغون می کنه کامپیوترت رو فجیع
ممنون
موفق باشی...

J A V I D
24-08-2006, 12:21
شما هنوز گیر اینید که چی بهتره بابا بی خیال هر چی دوست دارید استفاده کنید

chovalier
24-08-2006, 12:26
شما هنوز گیر اینید که چی بهتره بابا بی خیال هر چی دوست دارید استفاده کنید
دوست عزیز من و شما و همه ی بچه های گل فروم طالب بهترین ها هستیم شاید یکی از اهداف انجمن همین باشه!!