PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در انتخاب ویندوز

Galaxy-S3
04-09-2013, 18:28
سلام من میخام ویندوز لپتاپمو عوض کنم ولی موندم 8 بریزم یا 7 از ی نظر 7 خوبه که زیاد مشکل نداره ولی بعد مدتی کند میشه و وقتی که ویندوز سنگین میشه جونش کنده میشه بالا بیاد ولی از طرفی 8 سریع لود میشهو کلا بقیه چیزاش سریع تر از 7 هست از کپی بگیرین بیاین بالا البته توی این مدت زیاد بین 7و8 رفتمو اومدم ولی این دفعه فرق داره چون میرم دانشگاه میخام ی چیز توپ باشه
خواهشا علت رو در مورد توصیتون بگین!

تشکررر

saeed_136915
04-09-2013, 19:19
سلام
ویندوز 8 با برنامه های قدیمی مشکل داره... اگه برنامه هایی که تو دانشگاه استفاده میکنین خیلی قدیمی نباشن هیچ مشکلی پیش نمیاد.
ویندوز 8 رو اگه آپدیت کنین هیچ مشکلی نداره.
روی لپتاپ من حدود نیم ساعت تا 45 دقیقه هم ویندوز 8 بیشتر شارژ نگه میداره و خیلی سریعتره.

Galaxy-S3
04-09-2013, 20:51
نه خب من بیشتر از این نظر گفتم که الان جدیدترین نسخه و بروز شدشو بریزم و تا چند ماه هم به اینترنت وصلش نکنم یجورایی آفلاین البته تصمیم دارم الان جدیدترین نسخه های از درایور بگیر تا نرم افزار آفیس و..... بریبزم دیگه آپدیت نشه! البته هنوز من تازه ترم اولم شروع میشه ولی خب بیشتر از نظر آپدیت نشدن و ....جون آپ نمیشه میترسم مشکلی براش پیش بیاد و یهویی بقیشو بهتر میدونی دیگه

:n06:

الان نظر شما رو چیه؟ 7 یا 8 خودم بیشتر رو 8 راغبترم تا 7 ولبی خب از این نظراش میترسم!
اظ نظر شارژ دیهیش گفتی نفهمیدم ولی رو لپتاپ ایسر 5750 جی خودم به نظرم تو 7 بیشتر شارژ میمونه حالا چراشو نمیدذونم شایدم برابرن !؟؟شما در این مورد چی میگی؟ اینم بگم رو 8 نود 32 دارم و اورجیناله تامین کردن اینترنتبرای آپدیت های کیلوبایتیش مشکلی نیست ولی خب آپدیت ویندوز اصلا امکانش نیست!!!!!!!