PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درد گرفتن قسمت راست قفسه سینه

l3izar
04-09-2013, 15:42
سلام دوستان
الان چند روزه قسمت راست قفسه سینم روی سیتم درد میکنه معمولا هم تیر میکشه و هر 1-2 ساعت 5-6 دقیقه اینطوری میشم؟
دلیلش چیه؟البته من کلا آدمی هستم که زود عصبانی میشم

raana
04-09-2013, 18:18
سلام دوست عزیز.....

.سابقه بیماری قلبی دارین؟؟؟؟مشکلات معده چه طور؟؟؟؟مشکلات ریوی؟؟؟

حالت تهوع...تنگی نفس...تپش قلب دارین؟؟؟؟

سیگار میکشین؟

+ f.a.r.i
04-09-2013, 19:22
فکر کنم مشکل معده داشته باشین .

l3izar
05-09-2013, 14:30
ممنون از پاسخهاتون
مشکل قلبی فکر نکنم داشته باشم من 15 سالمه سیگار و . . . هم نمیکشم حدودا چند هفته پیش هم آزمایش خون دادم فقط چربی و تری گلیسیریدم حدود 4-5 تا بالا بود

خدا رو شکر امروز اصلا درد نگرفته البته حدودا یک ساعت پیش دوباره یه کم درد گرفت

raana
06-09-2013, 14:06
ممنون از پاسخهاتون
مشکل قلبی فکر نکنم داشته باشم من 15 سالمه سیگار و . . . هم نمیکشم حدودا چند هفته پیش هم آزمایش خون دادم فقط چربی و تری گلیسیریدم حدود 4-5 تا بالا بود

خدا رو شکر امروز اصلا درد نگرفته البته حدودا یک ساعت پیش دوباره یه کم درد گرفت

دوست عزیز....یه متخصص داخلی برید...

ولی اینطور که میگین...به نظر میاد بیشتر مشکل به خاطر عصبی بودن و استرس داشتن هست........

البته میتونه مشکل از معده هم باشه....که بازم بهتره به پزشک مراجعه بشه...برای بررسی دقیق تر...............

و اینکه 15 سالگی خیلی زوده برای این همه عصبی بودن که بخواد اینجوری به بدن ضرر بزنه......

سعی کنید کمی ورزش کنید...مخصوصا ورزش های رزمی.....برای آرامش اعصاب عالیه.........

l3izar
09-09-2013, 17:32
دوست عزیز....یه متخصص داخلی برید...

ولی اینطور که میگین...به نظر میاد بیشتر مشکل به خاطر عصبی بودن و استرس داشتن هست........

البته میتونه مشکل از معده هم باشه....که بازم بهتره به پزشک مراجعه بشه...برای بررسی دقیق تر...............

و اینکه 15 سالگی خیلی زوده برای این همه عصبی بودن که بخواد اینجوری به بدن ضرر بزنه......

سعی کنید کمی ورزش کنید...مخصوصا ورزش های رزمی.....برای آرامش اعصاب عالیه.........

ممنون از جوابتون:n16:

خدا رو شکر فقط همون 2 روز بود دیگه دردی نداشتم

بسکتبال بازی میکنم البته یه مدت بازی نمیکردم اما بعد از اینکه متوجه شدم تری گلیسرید و چربیم کمی بالاست دوباره شروع کردم