PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال فيلم از روي كامپيوتر روي نوارهاي ويديويي Vhs

mahdi1535
15-08-2006, 18:34
با عرض سلام
ميخواستم بدونم كه چطور ميشه يك فيلم را از روي كامپيوتر روي نوارهاي ويديويي Vhs زد .
آيا سخت افزارخاصي ميخواد ؟
و يا با همين كارتهاي كپچر معمولي هم ميشه اينكار رو كرد ؟
و آيا نرم افزار خاصي ميخواد ؟
اگه امكان داره يكي دقيقا توضيح بده كه بايد چيكار كنم . با تشكر

masoud_35_teh
15-08-2006, 18:41
شما برای اینکار احتیاج به کارت گرافیکی داری که خروجی داشته باشه یا کارت کپچری بگیری که خروجی داشته باشه .اکر داری بگو تا برات توضیح بدم مراحل بعدرو.

hardrock007
15-08-2006, 18:55
مهدی جان
اينکار بسيار ساده ايه

فقط نياز به يک کارت گرافيک خروجی دار و يک ويديو داری

کابلهای مخصوص تکثير فيلم (همون کابلهای سوزنی رو) بترتيب
از خروجی کارت گرافيک به ورودی تصوير ويديو
و از خروجی کارت صدا به ورودی صدای ويديو وصل کن
البته برای کارت صدات اگه فيش سوزنی بهش نخورد بايد يه تبديل سوزنی به استريو بگريری که همه جا پيدا ميشه و خيلی هم ارزونه و بعد از تنظيم خروجی تصوير در قسمت تنظيمات کارت گرافيک فيلمو روی Vhs کپی کن

موفق باشی

mahdi1535
16-08-2006, 00:04
شما برای اینکار احتیاج به کارت گرافیکی داری که خروجی داشته باشه یا کارت کپچری بگیری که خروجی داشته باشه .اکر داری بگو تا برات توضیح بدم مراحل بعدرو.

با سلام
من يه كابل از خروجي كارت گرافيك به ورودي ويدئو وصل كردم و همچنين يه كابل از خروجي
كارت صوتي به ورودي ويدئو . حالا تو تنظيمات نرم افزاري موندم كه بايد چي كار كنم و چطوري
خروجي كارت گرافيك را تنظيم كنم . يعني بايد خروجي كارت گرافيكي را روي TV تنظيم كنم .
اگه ممكنه اين تنظيمات را يه جوري بگيد كه من كه در مورد اين كارها ناشي هستم متوجه شوم .
با تشكر فراوان

masoud_35_teh
16-08-2006, 12:09
شمااگر مطمئن هستی که خروجی داره بایددر خود سی دی درایورش نرم افزارشو داشته باشه با نصب اون می تونی اینکار رو بکنی. شما باید یک کابل دوسر AV داشته باشی که از خروجی گرافیک به ورودی ویدئو (رنگ زرد)ویک کابلی که یه سر AV و یه سر به line out پشت کیسه (رنگ فیش آبی ) وصل کنی وکار رکورد رو انجام بدی .
در ضمن مدل کارت گرافیک رو دقیقا بگو چیه ؟