PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31

jefri6
01-01-2012, 10:20
دوستان من هندز فری هایی رو که رو سنسیشن ایکس ای رو میخوام.هر جا میگردم پیداشون نمیکنم.کسی جاییو بلد نیست از اینها بفروشه؟
در ضمن میخواستم نظرتونو در مورد این مارک بدونم ؟
Creative Earphone Aurvana In-Ear

musketeer
01-01-2012, 10:51
دوستان من هندز فری هایی رو که رو سنسیشن ایکس ای رو میخوام.هر جا میگردم پیداشون نمیکنم.کسی جاییو بلد نیست از اینها بفروشه؟
در ضمن میخواستم نظرتونو در مورد این مارک بدونم ؟
Creative Earphone Aurvana In-Ear
عزیز اگه منظورت این ایرفونهای beats باشه، تقلبیش به وفور تو بازار موجوده با قیمت های مختلف! اصلش هم البته میشه گیر آورد با قیمتهای نجومی.
اگه کیفیتش برای شما مهمه توصیه میکنم شما بفرمایید چه سبک هایی گوش میکنید و با چی گوش میکنید تا دوستان اینجا بهتون ایرفونهایی به مراتب بهتر و باکیفیت تر معرفی کنند.
اگه هم فقط قیافه و "بیتس" بودنش براتون مهمه همون فیک ها رو میتونید تو بازار خیلی خیلی راحت پیدا کنید

در مورد اون مدل کریتیو هم که فرمودید من خودم ورژن 2 اش رو داشتم. توصیه نمیکنم! تو اون رنج قیمت انتخابهای خیلی خیلی بهتری دارید

موفق باشید:11:

دوستان این klipcsh s4 خیلی بیسش بالاس ؟ :41:
یه مدل i داره یه مدل معمولی
کسی قیمت داره و میدونه از کجا میشه تهیه کرد ؟

تو رنج 100-150 چی پیشنهاد میکنید

واسه سبک metall اما نه heavy ها
مثلا doom-gothich - و کمی هم راک گوش میدم
کلا میخوام همه چیزش نرمال باشه

ممنون
نه دوست عزیز بیسش خیلی بالا نیست.
دست بر قضا من الآن حدود 1ماه هست کلی آهنگ gothic مثلا draconian رو با S5 خودم گوش میدم (که نباید تفاوت خاصی با S4) داشته باشه. و اینطور بهتون بگم که خیلی خیلی راضی هستم.
تقریبا میشه گفت این ایرفون برای این سبکی که شما میخوای کاملا مناسبه.

mr6768
01-01-2012, 11:14
سلام ،
یه ایرفون میخوام با کیفیت و شفافیت صدای عالی .
حدودا میخوام 100 هزینه کنم .
حالا کمتر بیشتر هم شد اشکال نداره .
فقط یه چی باشه که پشیمون نشم .
پلیرم I7 Cowon هست .

یه مارکی هم باشه که بشه اصلش راحت پیدا شه .
چون من نمیتونم اصل و فرع رو تشخیص بدم .
دیگه تو پاچم نره ...

peaceful1
01-01-2012, 12:10
سلام ،
یه ایرفون میخوام با کیفیت و شفافیت صدای عالی .
حدودا میخوام 100 هزینه کنم .
حالا کمتر بیشتر هم شد اشکال نداره .
فقط یه چی باشه که پشیمون نشم .
پلیرم I7 Cowon هست .

یه مارکی هم باشه که بشه اصلش راحت پیدا شه .
چون من نمیتونم اصل و فرع رو تشخیص بدم .
دیگه تو پاچم نره ...

klipsch image S4 پایتخت ضمانت آواسان

timsar jackson
01-01-2012, 13:48
ایرفون تا 150-60 تومن...برای آیپاد تاچ

فعلا این 2 تا رو در نظر دارم..دیگه نظر شما چیه؟

sennheiser mm70

Klipsch S4i

keyvan94
01-01-2012, 13:58
دوستان ممکن به جز کلیپش s4 مدل های دیگه هم معرفی کنید ....:20:

مثلا t-jays three , mm 30i , cx215 , cx281 چطورن ؟
در ضمن من ایرفون رو برای htc sensation می خوام که فکر نکنم کلیپش با هاش سازگار باشه :8:
با تشکر

vahid_ba
01-01-2012, 14:05
بین این دو تا

sennheiser mm70

Klipsch S4i

کدوم واسه سبکهایی که گفتم ناسب تره (پست بالاتر)

kindlinessangel
01-01-2012, 14:57

در ضمن من ایرفون رو برای htc sensation می خوام که فکر نکنم کلیپش با هاش سازگار باشه :8:
با تشکر

اگه میخوای از هدفونش اسفاده کنی سازگاره ولی اگه منظور شما استفاده کردن از میکروفن و دکمه های تنظیم صدا و غیره است هیچ کدام از مدل های بالا این امکان رو به شما نمیده.

viul
01-01-2012, 17:14
ببخشید آقای a.z.p.z چون من تعداد پست هام کمه نمی تونم جواب خصوصی بدم:41:
وزن هدفون Audio Technica M50 تقریبا زیاده. یعنی 284 گرم.تازه بدون اون اون سیمش بلند و سنگینش! این هم که فشار کاپ هاش زیاد هستش طبیعیه. چون در اصل به عنوان هدفون DJ طراحی شده. هدفونی که من گرفتم از اوناست که سیم 2.5 متری فنری داره. این طول و شکل سیم یه کم اذیت میکنه و ای کاش سیم این هدفون از نوع جدا شونده بود!!!
من تقریبا 6 ماه پیش هدفونو گرفتم و اون موقع مدلای زیادی رو موجود نداشت. البته بهتره خودتون با نمایندگی تماس بگیرید و موجودیشون رو بپرسید. واسه شماره هم عبارت پیشگامان کیش رو سرچ کنید.
اینم مشخصات هدفون M50 . هرچند شما خودتون استادید:20::

Sensitivity: 99 dB
Headphone Type: Full Size
Weight: 284 g w/o cord
Isolation: -12dB
Detachable Cable: No
Impedance @ 1kHz: 38 ohms
Cord Length: 2.5 m
Cord Type: Coiled Left-Side
Coupler Size: Large
Ear Coupler Type: Full-Size
Acoustic Seal: Closed
Driver Type: Dynamic

viul
01-01-2012, 17:50
سلام به همه
دوستان کسی میدونه هدفون V-jays رو از کجا میتونم بخرم؟ ممنون میشم اگه اسم فروشگاه یا شمارشو واسم پ.خ. کنید:11:

kindlinessangel
01-01-2012, 18:37
سلام به همه
دوستان کسی میدونه هدفون V-jays رو از کجا میتونم بخرم؟ ممنون میشم اگه اسم فروشگاه یا شمارشو واسم پ.خ. کنید:11:

فکر کنم شاب باید وارد کننده باشه یه سرچ بزن معلوم میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی سایت های فروش معروف هم میشه پیدا کرد.

alireza_asol
01-01-2012, 19:31
خواهش می کنم
می تونید از کارتهای اکسترنال استفاده کنید و بدون تداخل با کارت شما جواب هم می ده و قیمت خیلی بالایی هم نداره

اهان از اون نظر (:
فقط دقیقآ متوجه نشدم که با لپ تاپشون می خان گوش کنند یا اینکه این بودجه شامل آمپ یا کارت صدای اکسترنال و مناسب هم می شه؟

از روی نموادر یا به طور صحیح تر گراف نمی شه دقیقآ گفت کدوم هدفون بهتره و کدوم بدتر چون صدا هیچ ارتباط مستقیم به یک گراف از یک هدفون نداره یا به طور ساده تر اگه برای تعیین نوع صدای هدفون خاصی حدود 10 نوع گراف دو بعدی مورد تحلیل قرار بگیره شاید بشه یه توضح کلی درباره کیفیت صدای اون هدفون داد ولی برای اینکه دقیقآ گفت که صدای هدفون چه مشخصه ای داره به بیش از 20 گراف که حداقل 4 تای اون 3 بعدی باشه نیازه که تجزیه و تحلیل این گرافها کار بسیار سخت و حرفه ای هست و هر کسی نمی تونه جزییات یک گراف رو تحلیل دقیق کنه مثلآ ممکنه هر دو گراف کاملآ از نظر ما متفاوت باشند ولی از نظر یک کارشانس حرفه ای صدا و در عمل هر دو هدفون نتایج بسیار مشابه صوتی داشته باشند یا بر عکس

شما هم موفق باشید.

مرسی :11:
حواسم به اکسترنال نبود...
با لپتاپ یا چیز دیگه فرق نمیکنه
با 600 تومن بهترین کیفیت رو بگیره. حالا فرقی نداره هدفون خالی بگیره 600 تومن یا یه هدفون 400 تومنی با یه کارت 200 تومنی. چون داخل خونه استفاده میشه...

ممنون بابت کمک های شما.

viul
01-01-2012, 19:37
فکر کنم شاب باید وارد کننده باشه یه سرچ بزن معلوم میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوی سایت های فروش معروف هم میشه پیدا کرد.

دکمه تشکر واسه من کار نمیکنه. واسه همین مجبورم اینقدر سخت تشکر کنم!!!!!:13:
ممنون دوست عزیز:40:

uisoftware
01-01-2012, 20:54
بر اساس راهنمایی‌هایی که دوستان(بخصوص رضا جان) کرده بودن من امروز یه هدفون Klipsch S5i به قیمت ۱۲۵ تومان خریدم.

یه خرده از تجربه خودم بگم: اولهایی که باهاش گوش می‌کردم هدفون اصلاً کیفیت خوبی نداشت. باس که کلا نداشت، مید و بقیه هم مثل سایر هدفونها بود. اما الان بعد از یه مدتی باسش خیلی قوی شده. mid این هدفون هم به نظرم خیلی خوبه. ولی توی های هنوز مشکل داره. یه خرده صداش هارش مانند هست. نمی‌دونم شاید نیاز به یه زمان برای burn in داره.
در مجموع تا الان که حدود ۴ ساعت از شروع به کارش گذشته به نظرم این مبلغ رو نمی‌ارزیده. شاید هم گوش‌های ما که آماتور هستیم به صدا خیلی حساس نیست. (من آهنگ‌های enya رو باهاش گوش کردم)

viul
01-01-2012, 21:35
سلام.

خیلی از پست های این تاپیک اینجوریه که

"یه هدفون تو گوشی با کیفیت عالی و قیمت زیر 100 تومن میخوام".

واسه همین تصمیم گرفتم یه ریویوی معتبر که در مورد هدفون T-Jays three هست رو ترجمه کنم. به چند دلیل:

1- این هدفون تو ایران پیدا میشه. وارد کننده شاب هستش وقیمت 82 تومن.

2- هدفون بسیار با کیفیتی هست.

3- با طرز نوشتن یه reviewخوب آشنا بشیم و برای توصیف یه هدفون به جملاتی مثل "باسش خیلی خفنه" ، "هدفون توپیه" و... اکتفا نکنیم.

البته کپی پیست از سایتای دیگه زیاد جالب نیست و من اینو فقط به عنوان نمونه برای یه ریویو خوب اینجا آوردم.

این review از سایت معتبرheadfonia.com انتخاب شده و در اصل در مورد چهار هدفون سری T هست که من فقط اونی رو که تو ایران هست و کیفیت خوبی داره رو ترجمه کردم. البته به صورت کاملا خلاصه شده:

"با اولین بررسی مشخص می شود که هدفون threeT-jays، طراحی خوبی دارد. کوچک و سبک بوده و میتوان سیم آن را به هر دو صورت ساده و پشت گوشی قرار داد. این هدفون، یک سیم افزایش طول هم دارد که بسیار پرکاربرد است. طول سیم هدفون 60 cm بوده که در جعبه آن یک سیم 70cm اضافه هم موجود است.

صدای این هدفون، باز و شفاف است. باس laid back آن، فضای بیشتری برای جزییات ایجاد کرده و حالتی باز و airy دارد. جزییات هم بسیار زیاد و قابل توجه است. باس که درمدل های قبلی (1 & 2) فقط حجم زیادی داشت، حال جزییات خوبی داشته و بیشتر از مدل های قبلی حالت punchy دارد. این امر در مورد high ها هم صادق بوده و اکنون گسترش بیشتری داشته و دارای جزییات زیادی بوده و در عین حال، harsh هم نیستند. مید هم بسیار شفاف تر از مدل های قبلی بوده و توازن فرکانسها هم بسیار مطلوب است.

threeT-jays ، هدفونی با کیفیت صدای خوب و با اندکی تاکید روی باس است که برای شنیدن بسیار دلپذیر است."

مشخصات:
Driver type: 10 mm TCD Dynamic Speaker
Sensitivity: 98dB @ 1kHz
Impedance: 16 Ohm @ 1kHz
Frequency Response: 15 Hz – 25 000 Hz

jefri6
02-01-2012, 00:02
عزیز اگه منظورت این ایرفونهای beats باشه، تقلبیش به وفور تو بازار موجوده با قیمت های مختلف! اصلش هم البته میشه گیر آورد با قیمتهای نجومی.
اگه کیفیتش برای شما مهمه توصیه میکنم شما بفرمایید چه سبک هایی گوش میکنید و با چی گوش میکنید تا دوستان اینجا بهتون ایرفونهایی به مراتب بهتر و باکیفیت تر معرفی کنند.
اگه هم فقط قیافه و "بیتس" بودنش براتون مهمه همون فیک ها رو میتونید تو بازار خیلی خیلی راحت پیدا کنید

در مورد اون مدل کریتیو هم که فرمودید من خودم ورژن 2 اش رو داشتم. توصیه نمیکنم! تو اون رنج قیمت انتخابهای خیلی خیلی بهتری دارید

موفق باشید:11:

نه دوست عزیز بیسش خیلی بالا نیست.
دست بر قضا من الآن حدود 1ماه هست کلی آهنگ gothic مثلا draconian رو با S5 خودم گوش میدم (که نباید تفاوت خاصی با S4) داشته باشه. و اینطور بهتون بگم که خیلی خیلی راضی هستم.
تقریبا میشه گفت این ایرفون برای این سبکی که شما میخوای کاملا مناسبه.

با تشکر
دوست عزیز نمیدونم چیزی هست که حجم صدای بیتس رو داشته باشه؟
من بیشتر آهنگ های rook و metal گوش میدم و بعضی وقتا rap. بیسش مهم واسموخیلی.
راستی ایرفونهای kja,kga kag یه همچین اسمی داشت چجورن؟
دوستان عزیز راهنمایی کنن.

سلام.

واسه همین تصمیم گرفتم یه ریویوی معتبر که در مورد هدفون T-Jays three هست رو ترجمه کنم. به چند دلیل:

3- با طرز نوشتن یه review خوب آشنا بشیم و برای توصیف یه هدفون به جملاتی مثل "باسش خیلی خفنه" ، "هدفون توپیه" و... اکتفا نکنیم.

البته کپی پیست از سایتای دیگه زیاد جالب نیست و من اینو فقط به عنوان نمونه برای یه ریویو خوب اینجا آوردم.

این review از سایت معتبرheadfonia.com انتخاب شده و در اصل در مورد چهار هدفون سری T هست که من فقط اونی رو که تو ایران هست و کیفیت خوبی داره رو ترجمه کردم. البته به صورت کاملا خلاصه شده:

"با اولین بررسی مشخص می شود که هدفون three T-jays، طراحی خوبی دارد. کوچک و سبک بوده و میتوان سیم آن را به هر دو صورت ساده و پشت گوشی قرار داد. این هدفون، یک سیم افزایش طول هم دارد که بسیار پرکاربرد است. طول سیم هدفون 60 cm بوده که در جعبه آن یک سیم 70cm اضافه هم موجود است.

صدای این هدفون، باز و شفاف است. باس laid back آن، فضای بیشتری برای جزییات ایجاد کرده و حالتی باز و airy دارد. جزییات هم بسیار زیاد و قابل توجه است. باس که درمدل های قبلی (1 & 2) فقط حجم زیادی داشت، حال جزییات خوبی داشته و بیشتر از مدل های قبلی حالت punchy دارد. این امر در مورد high ها هم صادق بوده و اکنون گسترش بیشتری داشته و دارای جزییات زیادی بوده و در عین حال، harsh هم نیستند. مید هم بسیار شفاف تر از مدل های قبلی بوده و توازن فرکانسها هم بسیار مطلوب است.

three T-jays ، هدفونی با کیفیت صدای خوب و با اندکی تاکید روی باس است که برای شنیدن بسیار دلپذیر است."

مشخصات:
دوست عزیز این ایرفونی که شما معرفی کردین الان تو ایران گیر میاد؟
قیمتش چنده؟
کجا گیر میاد؟
آدرس مغاز بدین لطفا.
با تشکر.کار کجاست ؟

viul
02-01-2012, 01:01
دوست عزیز این ایرفونی که شما معرفی کردین الان تو ایران گیر میاد؟
قیمتش چنده؟
کجا گیر میاد؟
آدرس مغاز بدین لطفا.
با تشکر.کار کجاست ؟
تو همون پست هم که گفتم این هدفون توسط شرکت شاب وارد شده و الان تو ایران موجوده. قیمتشم 82 تومنه و محصول سوئد هستش.
اینم چند تا لینک:
وب سایت شرکت جیز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک شرکت شاب: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moosavi.sm89
02-01-2012, 09:20

با تشکر

سلام دوست عزیز
klipch 4s با گوشی شما سازگاره چون جک 3.5 داره و کنترلر خواصی نداره
S4iبرای ایفونپاست که با اندروید ساز گار نیست
S4a هم که ورژن اندروید است در بازار موجود نیست.

من مثل اساتید عزیزمون که تو این تاپیک بچه هارو رهنمود میکنن تجربه ندارم و از صدا زیاد سر در نمیارم 'بگذریم که تا چند وقت پیش میلیون میلیون خرج سیستم ماشینم میکردم که واقعا...;-) بیخیال... ولی دوستان که مثل من اماتور هستند در انتخاب و هزینه هایی که میکنند دقت کنند:-)
یه موقع میبینی یه هدفون 40تومنی بیشتر راضیتون میکنه :-) اول ببینید چه جنس صدایی میخواید ' همیشه هزینه زیاد دلیل بر این نمیشه اونقدر هم بهتر باشه.(تجربه ای که تو سیستم ماشین پیدا کردم)

خوب ببخشید که تو جمع مهندسا با بیلمون پریدیم وسط ;)

راستی یک نظر در مورد اس 4 کلیپش

تنها چیزیش که اذیتم میکنه تو گوش نشستنشه که فکر کنم مشکل از منه...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

John Haughm
02-01-2012, 09:31
با سپاس از دوستان بابت راهنمایی...
من یهAKG K99 گرفتم و راضی هستم. تنها مشکلم باهاش بلند بودن سیم هست. آیا امکانش هست که کوتاهش کنم؟ تاثیر زیادی تو کیفیت داره؟

salar_221
02-01-2012, 10:11
سلام.

3- با طرز نوشتن یه reviewخوب آشنا بشیم و برای توصیف یه هدفون به جملاتی مثل "باسش خیلی خفنه" ، "هدفون توپیه" و... اکتفا نکنیم.

"با اولین بررسی مشخص می شود که هدفون threeT-jays، طراحی خوبی دارد. کوچک و سبک بوده و میتوان سیم آن را به هر دو صورت ساده و پشت گوشی قرار داد. این هدفون، یک سیم افزایش طول هم دارد که بسیار پرکاربرد است. طول سیم هدفون 60 cm بوده که در جعبه آن یک سیم 70cm اضافه هم موجود است.

threeT-jays ، هدفونی با کیفیت صدای خوب و با اندکی تاکید روی باس است که برای شنیدن بسیار دلپذیر است."

مشخصات:

با سلام
عرض کنم که review خوبی هست ولی کامل و راضی کننده نیست .یعنی کسی که اولین بارشه می خواد هدفون بخره این و بخونه به هیچ وجه متوجه نمیشه این اصطلاحات چیه.ولی فقط کافیه یکی از review های rezaomido رو بخونین .بهتون قول میدم حتی اگه قصد خرید هدفون هم نداشته باشین به شدت وسوسه میشین هدفون وصف شد رو بگیرین و بشخصه تجربش کنین.مثل خودم (فقط امیدوارم review بعدیش هدفون زیر 2 میلیون باشه :31:).
برای همین برای اماتور ها این review های با اصطلاحات زیاد و تخصصی فایده ای نداره و چون اکثر کاربران یا بازدید کننده های این فروم اماتور و یا برای اولین باره راهنمایی می خوان هر چقدر توضیحات خودمونی تر و محسوس تر باشه بهتره.
با تشکر از مطلب خوبتون

salar_221
02-01-2012, 10:19
با سپاس از دوستان بابت راهنمایی...
من یهAKG K99 گرفتم و راضی هستم. تنها مشکلم باهاش بلند بودن سیم هست. آیا امکانش هست که کوتاهش کنم؟ تاثیر زیادی تو کیفیت داره؟
مبارک باشه.همونی هست که میخواستین؟راضیتون کرد؟
برای بلندی کابل حیف که سیم رو ببرین و از فابریک بودن خارج کنین که باعث کم شدن عمر کابل هم میشه.بهتره بجاش از طرف فیش هدفون به صورت دایره ای سیم رو جمع کنین و با یه سیم نازک ببندینش.اگرو دست و پا گیر شد میتونین همون قسمت رو با لنت محکم بچسبونین که خیلی راحت و موثر کابلتون کوتاه میشه.
موفق باشین.

musketeer
02-01-2012, 11:39
با تشکر
دوست عزیز نمیدونم چیزی هست که حجم صدای بیتس رو داشته باشه؟
من بیشتر آهنگ های rook و metal گوش میدم و بعضی وقتا rap. بیسش مهم واسموخیلی.
راستی ایرفونهای kja,kga kag یه همچین اسمی داشت چجورن؟
دوستان عزیز راهنمایی کنن.

بله عزیز برای سبکهای شما کاملا مناسبه

AKG هم هدفونهای خوبی داره و تو بازار هم موجوده. مثل k340 و k330 که آخرین قیمتایی که ازشون داشتم بترتیب 119 و 109 تومن بودند اگه درست یادم باشه

John Haughm
02-01-2012, 13:39
مبارک باشه.همونی هست که میخواستین؟راضیتون کرد؟
برای بلندی کابل حیف که سیم رو ببرین و از فابریک بودن خارج کنین که باعث کم شدن عمر کابل هم میشه.بهتره بجاش از طرف فیش هدفون به صورت دایره ای سیم رو جمع کنین و با یه سیم نازک ببندینش.اگرو دست و پا گیر شد میتونین همون قسمت رو با لنت محکم بچسبونین که خیلی راحت و موثر کابلتون کوتاه میشه.
موفق باشین.

بله، خیلی ممنون!
فقط یکی از دوستان گفته بودن که بعد از یک ساعت روی گوش بودن گرم میشه، که من همچین چیزی تجربه نکردم.
این هم میشه... ممنون!

viul
02-01-2012, 14:33
با سلام
عرض کنم که review خوبی هست ولی کامل و راضی کننده نیست .یعنی کسی که اولین بارشه می خواد هدفون بخره این و بخونه به هیچ وجه متوجه نمیشه این اصطلاحات چیه.ولی فقط کافیه یکی از review های rezaomido رو بخونین .بهتون قول میدم حتی اگه قصد خرید هدفون هم نداشته باشین به شدت وسوسه میشین هدفون وصف شد رو بگیرین و بشخصه تجربش کنین.مثل خودم (فقط امیدوارم review بعدیش هدفون زیر 2 میلیون باشه :31:).
برای همین برای اماتور ها این review های با اصطلاحات زیاد و تخصصی فایده ای نداره و چون اکثر کاربران یا بازدید کننده های این فروم اماتور و یا برای اولین باره راهنمایی می خوان هر چقدر توضیحات خودمونی تر و محسوس تر باشه بهتره.
با تشکر از مطلب خوبتون

من میخواستم با گذاشتن این ریویو بگم که یه ریویو کامل باید همه جنبه ها رو در نظر بگیره. چیزی رو هم که ترجمه کرده بودم بیشتر از یه صفحه بود. ولی موقع کپی کردنش تو وب متوجه شدم فضای خیلی کمی برای این پست هست و به جای اینکه جای بیشتری به من داده بشه، فونت نوشته هام اونقدر کوچیک شده که اصلا نمیشه خوندشون! :41:واسه همین مجبور شدم بیشتر مطالب رو حذف کنم. واسه همین این پست ناقص به نظر میاد. البته منظور من بیشتر این بود که بگم حرفه ای ها چطور یه هدفون رو بررسی میکنن. اینجوری کم کم نوشته های ما هم حالت کاملتری میگیره. با تشکر از توجهتون:10:

jefri6
02-01-2012, 14:43
بله عزیز برای سبکهای شما کاملا مناسبه

AKG هم هدفونهای خوبی داره و تو بازار هم موجوده. مثل k340 و k330 که آخرین قیمتایی که ازشون داشتم بترتیب 119 و 109 تومن بودند اگه درست یادم باشه

ممنون دوست عزیز.
کار کجاست این akg؟
خوبن؟بهتر از بیتسه؟

viul
02-01-2012, 14:46
سلام دوست عزیز
klipch 4s با گوشی شما سازگاره چون جک 3.5 داره و کنترلر خواصی نداره
S4iبرای ایفونپاست که با اندروید ساز گار نیست
S4a هم که ورژن اندروید است در بازار موجود نیست.

من مثل اساتید عزیزمون که تو این تاپیک بچه هارو رهنمود میکنن تجربه ندارم و از صدا زیاد سر در نمیارم 'بگذریم که تا چند وقت پیش میلیون میلیون خرج سیستم ماشینم میکردم که واقعا...;-) بیخیال... ولی دوستان که مثل من اماتور هستند در انتخاب و هزینه هایی که میکنند دقت کنند:-)
یه موقع میبینی یه هدفون 40تومنی بیشتر راضیتون میکنه :-) اول ببینید چه جنس صدایی میخواید ' همیشه هزینه زیاد دلیل بر این نمیشه اونقدر هم بهتر باشه.(تجربه ای که تو سیستم ماشین پیدا کردم)

خوب ببخشید که تو جمع مهندسا با بیلمون پریدیم وسط ;)

راستی یک نظر در مورد اس 4 کلیپش

تنها چیزیش که اذیتم میکنه تو گوش نشستنشه که فکر کنم مشکل از منه...

گاهی میشه اینجور مشکلاتی رو با تعویض سری هدفون (همون لاستیکایی که رو نوک هدفون هست) حل کرد. خیلی مهمه که از سری مناسب گوش خودتون استفاده کنید. تاثیر این کار معمولا خیلی بیشتر از اون چیزی هست که تو نگاه اول به نظر میاد:31:

moosavi.sm89
02-01-2012, 15:39
viul
جان ممنون:-) از راهنماییت.
برای این نوع هدفون هم سری جدا موجوده?
اخه فرم هدفوناش مثل این ایرهای معمولی نیست تیزه....
اگر بشه که خیلی خوبه.

viul
02-01-2012, 16:50
viul
جان ممنون:-) از راهنماییت.
برای این نوع هدفون هم سری جدا موجوده?
اخه فرم هدفوناش مثل این ایرهای معمولی نیست تیزه....
اگر بشه که خیلی خوبه.

برای سری میتونید از سری هدفونای دیگه ای که دارید استفاده کنید. البته به شرطی که به هم بخورن:46: حتی میتونید یه هدفون ارزون رو تست کنید و اگه با سری هاش راحت بودید اونو بخرید و از سری هاش استفاده کنید.
اینم یه لینک که واسه فروش پک کامل سری سیلیکونی و فومی هستش. اگه به هدفونتون بخورن احتمالا راضیتون میکنن:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

peaceful1
02-01-2012, 18:22
اینم یه لینک که واسه فروش پک سری سیلیکونی و فومی هستش. اگه به هدفونتون بخورن احتمالا راضیتون میکنن:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه این ها rebrand شده complyfoam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستند.

.

rezaomido
02-01-2012, 23:05
مرسی از راهنماییت دوست خوبم...من وکال هم گوش میدم...یعنی ترنس بعضی ترکاش بی وکال نمیشه!

قیمت این مدل کریتیو الان چنده؟ و اینکه مدلای دیگه از برندهای دیگه هم عیبی نداره معرفی کنید...قیمت بره بالا اشکالی نداره...

آدم میخواد خرج کنه...یه چیز خوب بگیره یدفعه...

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

خواهش می کنم

نمیدونم تو این فاصله انتخاب کردید یا خیر اما به جای EP830 یه نگاهی به Klipesch S4 بکنید که می شه گفت بسیار بیشتر از S4 اما با توجه به اختلاف قیمتش مناسب کاربرد شماست

بله آدم می خاد خرج کنه ولی هر چیزی با خرج کردن به دست نمیاد و ممکنه یه انتخاب اشتباه همه چیز رو به باد بده
ترجیح می دم چند تا هدفون ارزون قیمت داشته باشم تا بهترین چون با این ایده هم می شه جنس صدای برندهای متفاوت آشنا شد و هم اینکه کلی هدفون صاحب شد و هم کلی تجربه شنیداری و هم کلی تجربه از مزایا و معایب هدفونهای مختلف ، ولی چطور ممکنه این همه چیز از همون بهترین بدست بیاد؟

شما هم موفق باشید

با سلام خدمت دوستان
کجاشو دیدین آقا رضا . نمایندگی اهواز ایران رهجو ex1000 رو میده 590 احتمالا تا 580 هم بیاد پایین . :46:

سلام به شما

خوش به حال شمایی که قدر فرصت رو نمی دونید حالا یه خریدی کردم رفت شما چرا دست روی دست گذاشتید؟
حالا اگه این موجود نبود همه شما می خواستید یه جوری تهیه کنید ولی حالا که بازار پر شده و زیر قیمت . . .

خوشحال می شم فرصت های این چنینی پیش بیاد و از این که خرید 1 میلیونی و خورده ای تبدیل شده به 600 تومن نمی تونم بگم خیلی ناراحتم چون برام همین قدر در اون روزی که خواستم اوکی کنم ارزش داشت ولی اونجا خبری از HE-6 نبود و LCD-2 هم صداش Roll-off زود هنگام داره یعنی خیلی های شفافی نداره

اما کی از فردا خبر داره؟

شما هم موفق باشید.

مرسی :11:
حواسم به اکسترنال نبود...
با لپتاپ یا چیز دیگه فرق نمیکنه
با 600 تومن بهترین کیفیت رو بگیره. حالا فرقی نداره هدفون خالی بگیره 600 تومن یا یه هدفون 400 تومنی با یه کارت 200 تومنی. چون داخل خونه استفاده میشه...

ممنون بابت کمک های شما.

Beyerdynamid DT880 Pro 250 + Creative Sound Blaster X-Fi HD و یا اینکه کمی بیشتر هزینه کنه:
Sennheiser HD600 (HD650) + Creative Sound Blaster X-Fi HD البته مدل 600 بسیار راحت تر درایو می شه ولی 650 کمی سرسخت تره

شما هم موفق باشید.

همه این ها rebrand شده complyfoam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستند.

.

مگه Comply موجود شده؟

هر چند این یکی از برندهای مطرح ساخت انواع سری (Tip) برای انواع برند ها ست ولی مشکل پیدا کردن اون کلی دردسر داره

برای Se535 سری از این برند گرفته بودم ولی تا حالا خوشبختانه بهشون نیازی پیدا نکردم ولی از نظر کیفیت ساخت با خود Shure تفاوت زیادی نداشت ولی اگه اشتباه نکنم جفتی 18 تومن بود

شما هم موفق باشید.

amin_g_p
02-01-2012, 23:39
می خواستم برای گوشیم که ورودی 2.5 میلی متری و 4 پل هست ایرفون بگیرم که معمولا 3.5 میلی متری و مشخصا بدون میکروفون (3 پل) هستند با تبدیل مشکلی در کیفیت صدا و یا اتصال به وجود نمی آید؟ (مخصوصا 4 به 3)

ویرایش: من مدل Creative EP-630I را دیدم. قیمتش و اینکه جایی هست آنلاین بخرم؟ (فقط مخصوص آیفون که نیست؟)

rezaomido
02-01-2012, 23:45

با تشکر

متاسفانه هیچ کدام از مدلهای انتخابی شما رو به شخصه تست نکردم اما به نظرم یه نگاهی به CX300-II Precision بکنید که فکر میکنم از مدلهای انتخابی شما بهتر باشه

در آخر با توجه به جک گوشی شما تقریبآ تمام مدلهای انتخابی شما + S4 + CX300-II Precision همه با گوشی شما قابل استفاده هستند

شما هم موفق باشید.

می خواستم برای گوشیم که ورودی 2.5 میلی متری و 4 پل هست ایرفون بگیرم که معمولا 3.5 میلی متری و مشخصا بدون میکروفون (3 پل) هستند با تبدیل مشکلی در کیفیت صدا و یا اتصال به وجود نمی آید؟ (مخصوصا 4 به 3)

هیچ تفاوتی نمی کنه جز اینکه ممکنه تبدیل باعث بشه فشار زیادی به جک پلیرتون بیاد و عمرش رو کوتاه تر کنه برای همن از تبدیل های با کابل کوتاه استفاده کنید تا فیش هدفون باعث فشار یبش از اندازه به جک پلیر نشه

و در آخر تبدیل های 3Pol , 4Pol بدون هیچ مشکلی قابل اتصال یا جابجایی به هم هستند جزء دستگاههایی که ذکر شده که امکان اتصال هدفون به صورت مستقیم رو در جک پلیر ندارند
و زمانی که از تبدیل 3Pol به 4Pol استفاده میکنید غیر از هدفون از هیچ امکان جانبی اون پلیر نمی تونید استفاده کنید

شما هم موفق باشید.

viul
03-01-2012, 00:45
مگه Comply موجود شده؟

آقا رضا مثل اینکه همه چی داره موجود میشه. پس اگه فردا دیدید دست فروشای جلوی بازار رضا به جای آنتن تلویزیون، آمپ Manley Stingray و هدفون stax 009 میفروشن زیاد تعجب نکنید:31::31:

aRThaS_08
03-01-2012, 01:58
سلام!

قصد خرید هدفن تا 500تومن رو داشتم برای استفاده روی آیپاد و آیفون!

خودم 3مدل رو درنظر دارم که از کیفیت بیتز استودیو فقط اطلاع دارم

SOUL by Ludacris - SL300

SMS by 50 - STREET

BEATS by Dre - Studio

و البته میخواستم بدونم Sennheiser و AKG by Harman توی این رنج قیمت چی دارن!

ممنون ♥

+ وایرد باشه حتما از وایرلس متنفرم!

viul
03-01-2012, 03:37
سلام!

قصد خرید هدفن تا 500تومن رو داشتم برای استفاده روی آیپاد و آیفون!

SOUL by Ludacris - SL300

SMS by 50 - STREET

BEATS by Dre - Studio

و البته میخواستم بدونم Sennheiser و AKG by Harman توی این رنج قیمت چی دارن!

ممنون ♥

+ وایرد باشه حتما از وایرلس متنفرم!

بهتر بود مشخص میکردید چه سبک موسیقی ای گوش می کنید و چه انتظاری از هدفونتون دارید تا بهتر میشد راهنمایی کرد.

راستی آمپ استفاده می کنید یا نه؟
یه گزینه واسه شما می تونهSony z-1000 باشه. این هدفونو میشه واسه بیشتر سبک های موسیقی استفاده کرد. واسه سبک های تند و پر انرژی هم جواب میده. سبک و بسیار راحته. حتی راحت تر از K701 وHD650 :8:. باس قدرتمند و دقیق، مید خیلی خوب و های عالی و غیر harshداره. ساند استیجش هم در حد هدفون M50 هستش. سیمش جدا شوندست که نکته خیلی خوبیه و در صورت استفاده بیرون از خونه ظاهر مناسب (و غیر تابلویی!) داره.
البته چون شما گفتید واسه آیپاد میخواید من یه چیز قابل حمل رو پیشنهاد دادم. در غیر این صورت دوستان دیگه خیلی بهتر ودقیق تر از من راهنماییتون میکنن.
(حرف بیتس رو هم نزنید که به جرم هدر دادن پولای مردم، از طرف بچه های این فروم تحت تعقیبه:31::31:)
مشخصات:
حساسیت: 108 دسیبل بر میلی وات
امپدانس: 24 اهم در 1 کیلوهرتز
پاسخ فرکانسی: 5-80,000 Hz
طول سیم: 3 متر / 1.2 متر
لوازم : سیم 3 و 1.2 متری ، فیش تبدیل ،کیف حمل
وزن: 270 گرم

lego
03-01-2012, 03:50
با سلام خدمت دوستان
لازم به گفتن نیست که این تاپیک من و بقیه علاقه مندان موسیقی را سر شوق میاره.
قبلا با کمک شما Sansa clip plus خریدم و رسما شناخت سلیقه موسیقیایی خودم را شروع کردم
دو هفتست همه ایرفون ها و هدفون هام پشت سر هم خراب شده !
ممنون میشم راهنماییم کنید یه ایرفون جدید و یه هدفون سوپرا آورال تاشو بخرم.
سبک های مورد علاقم پاپ-راک ، پاپ-کانتری ، کلاسیک و نیوایجه
دارم متال و زیر شاخه هاش همینطور راک و بخصوص سافت راک گوش میدم تا موسیقی مورد علاقم را پیدا کنم
البته پاپ ایران ، ار اند بی ، ترنس و اینسترومنتال الکترونیک هم گوش میدم اما کمتر (به رپ و هیپ هاپ علاقه ای ندارم)
دنبال ایرفونی تا حداکثر 80,000 با مید و های خوب و لو کنترل شده و کم حجم بودم طبق رویو و با توجه به موجودی بازار ایران cresyn c750 انتخاب کردم
گرمی صدا و لو قوی Jays t jays three (طبق رویو) هم مد نظر قرار دادم. شما مدلهای دیگهای پیشنهاد میدین؟
چی بگیرم؟
راستی مفهوم بیس عمیق چیه؟ منظور شما همون airy بودنه بیسه؟

viul
03-01-2012, 04:28
راستی مفهوم بیس عمیق چیه؟ منظور شما همون airy بودنه بیسه؟
تا جایی که من میدونم منظور با کیفیت و قوی بودن بخش پایینی bass بود.
airy هم به این معناست که موقع گوش دادن با هدفون, حس کنی اطرافت یه فضای بزرگ هست که حالت reflective داره. یه جورایی صدای باز و وسیع:20:

aRThaS_08
03-01-2012, 08:34
بهتر بود مشخص میکردید چه سبک موسیقی ای گوش می کنید و چه انتظاری از هدفونتون دارید تا بهتر میشد راهنمایی کرد.
راستی آمپ استفاده می کنید یا نه؟
یه گزینه واسه شما می تونهSony z-1000 باشه. این هدفونو میشه واسه بیشتر سبک های موسیقی استفاده کرد. واسه سبک های تند و پر انرژی هم جواب میده. سبک و بسیار راحته. حتی راحت تر از K701 وHD650 :8:. باس قدرتمند و دقیق، مید خیلی خوب و های عالی و غیر harshداره. ساند استیجش هم در حد هدفون M50 هستش. سیمش جدا شوندست که نکته خیلی خوبیه و در صورت استفاده بیرون از خونه ظاهر مناسب (و غیر تابلویی!) داره.
البته چون شما گفتید واسه آیپاد میخواید من یه چیز قابل حمل رو پیشنهاد دادم. در غیر این صورت دوستان دیگه خیلی بهتر ودقیق تر از من راهنماییتون میکنن.
(حرف بیتس رو هم نزنید که به جرم هدر دادن پولای مردم، از طرف بچه های این فروم تحت تعقیبه:31::31:)
آلترناتیو هیپ هاپ بیشتر! کلا" هیپ هاپ و رپ و گنگ و اینا...! گاهی هم آلترناتیو راک!

درمورد سونی، انقد مدل فیک و تقلبی از هدفون ـای سونی اومده هرکی ُ شخصا" خودم میبینم هدفون سونی داره میگم فیک ـه!

توی این رنج همه هدفونا سیمشون جدا میشه دیگه :d

شما اطلاعی از پیشنهادایی که خودم دادم و سطح کیفیت ـشون ندارید؟

بیتس خیلی استیل داره : )) بیشتر واسه همون :-" AKG by Harman فک میکنم باید چیزای خوبی داشته باشه!

peaceful1
03-01-2012, 08:53

SOUL by Ludacris - SL300

SMS by 50 - STREET

BEATS by Dre - Studio

بیتس خیلی استیل داره : ))

پست اول رو دبدم تا اخرش رفتم.این برندهایی که شما انتخاب کردید همشون برای چند چیز پول اضافی میگیرند:
1) نام شخصی که روی برند هست.
2) طراحی مدل.
3) تبلیغ زیاد
اگه شما پول اضافی داری برو یه ATH-M50 بگیر. بقیه هزینه بده به من:21:
به استاندارد BEATS الان بود اسم M50 یه چیزی تو مایه های زیر بود:
Studio Pro Fatality-Ultra Tron-tom jerry -mig mig..... Edition

aRThaS_08
03-01-2012, 09:50
عالی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استیل و طراحی ـش یه طرف حالا :d

ولی میخواستم بدونم تو این آدمایی که اسمشون گنده ـس، کدوم کیفیت ـشون بهتره!

یکی از دوستان هم اون سول رو داره و هم بیتس استودیو! میگفت سول بهتره درکل! ولی میگفت کیفیت sennheiser هم خوبه!

بعد اینکه واسه خودم نمیخوام و قراره هدیه بشه! نمیخوام اشتباه کنم!

salar_221
03-01-2012, 09:54

:31::31::31::31::31::31::31:
خیلی باحال بود.ممنون

moosavi.sm89
03-01-2012, 10:46
برای سری میتونید از سری هدفونای دیگه ای که دارید استفاده کنید. البته به شرطی که به هم بخورن:46: حتی میتونید یه هدفون ارزون رو تست کنید و اگه با سری هاش راحت بودید اونو بخرید و از سری هاش استفاده کنید.
اینم یه لینک که واسه فروش پک کامل سری سیلیکونی و فومی هستش. اگه به هدفونتون بخورن احتمالا راضیتون میکنن:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسیار ممنونم از شما دوست عزیزم
ولی اگر فقط اینا که تو عکس هست موجود داشته باشه بعید میدونم به این بخوره'این موضوع خیلی داره اذیتم میکنه یکم اینور اونور میشه صدا خراب میشه
خروجی سریشو اگر دیده باشید خیلی نازکه...
هم اکنون نیاز مند یاری ابی+زرد شما هستیم ;)

saeedtahami
03-01-2012, 14:23
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قصد خرید یک هدفون تا 60 نهایت 70 تومن دارم
میدونم بودجم زیاد نیست اما چه کنیم که وسعمون همین مقداره
کاربرد هم فقط و فقط موسیقی هستش دوست دارم صدا رو با کیفیت و بلند بشنوم
حتما هدفون کامل گوش رو پوشش بده یعنی گوش بره داخل هدفون نه روی گوش یا توی گوش قرار بگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم بهترین گزینه رو براساس تجربه معرفی کنید در صورت امکان از برندهای معروف صوت معرفی کنید
خودم هدفون های کریتیو مد نظرم هست ولی اطلاع دقیق ازشون ندارم

موسیقی هایی که بنده گوش میکنم
آهنگ های پاپ (خواننده های ایرانی,انریکه ایگلسیاس)
آهنگ های سنتی و آلات موسیقی ایرانی (مختاباد,استاد یاحقی,ویولن)
میدونم یه کم پیچیده شد اما چه کنیم
نظرتون در مورد این دو تا هدفون چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] product-12617.aspx)
تشکر پیشاپیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M1sChief
03-01-2012, 14:53
ممنون بابت جواب .
--

من از کجا میتونم Skullcandy بخرم ؟ تو تهران البته ؟

peaceful1
03-01-2012, 15:23
سلام من میخوام یک Headphone بخرم تا 200و Over-ear هم میخوام . فقط برای موریک الان خودم Aurvana Live دارم 3 سال پیش خریده بودم ازش راضی بودم یه چیزی میخوام که هم طراحی خوبی داشته باشه هم خوب باشه .
خودم چنتا مدل در نظر دارم coloud و skullcandy skullcrusher ه
.AKG سری Q ش تو ایران هست ؟
من از iPod Touch استفاده میکنم یعنی حجم صدا و بیس زیاد میخوام.
--
in-ear خوب هم چیزی در حده ibeats باشه بد نیست ولی اینقدر برند زیاده ادم گیج میشه .

ممنون بابت جواب .
--

این رو هم به لیست اون پست اضافه کن
#5289 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Emad HD
03-01-2012, 15:42
عرض سلام و احترام خدمت همه دوستا مخصوصا آقا رضا و peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
دوستان از بین این محصولات سنهایزر کدوم به ترتیب کیفیت صدای بالاتری دارند?
CX 215
CX 271
CX 300-II
CX 310 original
با تشکر

a.z.p.z
03-01-2012, 15:43
ممنون بابت جواب .
--

تو پایتخت میتونی پیدا کنی - نمایندگی DC SHOES تو ولنجک و خیابان شیراز شمالی هم موجود داره چندین مدل
از این برند رو .

M1sChief
03-01-2012, 15:49
تو پایتخت میتونی پیدا کنی - نمایندگی DC SHOES تو ولنجک و خیابان شیراز شمالی هم موجود داره چندین مدل
از این برند رو .

مرسی ولی DC فقط icon داره تو پایتخت هم یک فروشگاه داشت اونم Lowrider داشت . من Hesh یا Skullcrusher مدنظرمه .

aRThaS_08
03-01-2012, 17:37
مرسی ولی DC فقط icon داره تو پایتخت هم یک فروشگاه داشت اونم Lowrider داشت . من Hesh یا Skullcrusher مدنظرمه .
یکشنبه بار جدیدشون رسیده و مدلای بیشتری رو موجود دارن الان!

برای افتتاحیه ی شعبه ی شریعتی هم که تا آخر این ماه هست مدلای بیشتری رو میزارن باز!

sayanermia
03-01-2012, 17:45
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قصد خرید یک هدفون تا 60 نهایت 70 تومن دارم
میدونم بودجم زیاد نیست اما چه کنیم که وسعمون همین مقداره
کاربرد هم فقط و فقط موسیقی هستش دوست دارم صدا رو با کیفیت و بلند بشنوم
حتما هدفون کامل گوش رو پوشش بده یعنی گوش بره داخل هدفون نه روی گوش یا توی گوش قرار بگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم بهترین گزینه رو براساس تجربه معرفی کنید در صورت امکان از برندهای معروف صوت معرفی کنید
خودم هدفون های کریتیو مد نظرم هست ولی اطلاع دقیق ازشون ندارم

موسیقی هایی که بنده گوش میکنم
آهنگ های پاپ (خواننده های ایرانی,انریکه ایگلسیاس)
آهنگ های سنتی و آلات موسیقی ایرانی (مختاباد,استاد یاحقی,ویولن)
میدونم یه کم پیچیده شد اما چه کنیم
نظرتون در مورد این دو تا هدفون چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] product-12617.aspx)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 7528)
تشکر پیشاپیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبیعتا M390 پایونییر انتخاب بهتر و مناسب تریه!! فیلیپس 2700 هیچ حرفی برای گفتن در مقابل M390 نداره.. قیمت ها هم در یک رده نیست!!:11:

a.z.p.z
03-01-2012, 18:00

برای افتتاحیه ی شعبه ی شریعتی هم که تا آخر این ماه هست مدلای بیشتری رو میزارن باز!

بله همینطور که این دوستمونم گفتن مدل های بیشتری داره الان یه نگاه خواستی به شیراز و ولنجک بنداز .

timsar jackson
03-01-2012, 18:38
تا 150 تومن برای آیپادتاچ استفاده عموما راک..

AB
03-01-2012, 19:22
خواهش میکنم

خلاصه:
77 بیس دقیق تر و با جزییات بیشتری داره مید اون غنی تره و های اون شفاف تر
این جزی تفاوت ها به نظرم اینقدر با ارزشه که اگه اختلاف این دو 30 تومن باشه قابل توجه هست و همینطور در مورد 77 و 99 هم همین مورد هست و بهتره که شما تلاش خودتون رو بکنید مدل بالاتر رو انتخاب کنید.

سلام.

این تفاوت در مورد K 99 و K 77 نمود بیشتری داره؟

کاربرد هم برای آهنگ و فیلم میخوام.(آهنگ با سورس FLAC یا سی دی اصلی و فیلم هم DTS یا DTS-HD.)

سبک موسیقی هم به جز هارد راک و هوی متال و رپ تقریبا همه چی گوش میدم(بیشتر پاپ).

saeedtahami
03-01-2012, 21:05
طبیعتا M390 پایونییر انتخاب بهتر و مناسب تریه!! فیلیپس 2700 هیچ حرفی برای گفتن در مقابل M390 نداره.. قیمت ها هم در یک رده نیست!!:11:
دوستان پیشنهاد دیگه ای توی رنج همین پایونییر M390 ندارین?بهترینش برام همینه؟:19:

M1sChief
03-01-2012, 21:21

یکشنبه همون icon رو اوردن . با یه مدل ایرفون .

viul
03-01-2012, 21:55
دوستان پیشنهاد دیگه ای توی رنج همین پایونییر M390 ندارین?بهترینش برام همینه؟:19:
یه نگاه به Audio technica sj33 وsj55 بندازین. هر دوشون تو ایران موجودن و اگه بتونید پیداشون کنید صدای خیلی قشنگی رو بهتون میدن.
sj55 رو 95 میفروشن. ولی sj33 باید ارزونتر باشه . هدفون SJ55 رو با گرادو SR60 مقایسه می کنن(البته گرادو open هستش و این یکیclose ):18:
هر دوشونم تاشو هستن که یه مزیته. به نظر من می ارزه که پی گیر یکی از اینا باشید:20:

timsar jackson
03-01-2012, 22:46
تا 150 تومن برای آیپادتاچ استفاده عموما راک..

یه ایرفون با این مشخصات سراغ ندارین دوستان؟

rezaomido
03-01-2012, 23:45
آقا رضا مثل اینکه همه چی داره موجود میشه. پس اگه فردا دیدید دست فروشای جلوی بازار رضا به جای آنتن تلویزیون، آمپ Manley Stingray و هدفون stax 009 میفروشن زیاد تعجب نکنید:31::31:

جای خوشحالی داره ولی آخرش متوجه نشدم Comply موجود شد یا نه؟

و اینکه بعید می دونم هیچ کدوم از مدلهای Stax حالا حالا تو ایران موجود بشه چون فعلآ تلاش نهایتآ برسر 2 میلیون هست و این برند تازه از این قیمت شروع میشه و مدل مناسبش حدود 8 تومنی بودجه نیاز داره که برای مدل عالی مثل 009 با توجه به قیمت نه چندان با ثبات دلار چیزی در حدود 17 میلیون دست کم و بدون در نظر گرفتن هیچ هزینه جانبی ، نیاز هست حالا شما کشف کنید این هدفون رو با قیمت حدود 25 میلیون در ایران و کشف کنید خریداری با اون حساب بانکی پر از صفری که حاضر به خرید این هدفون باشه (دلار رو 1650 حساب کردم و 009 رو 5200 و آمپ هم 5000 دلار)

زمانی که 14 تومن تموم می شد شاید برای تجربه انتخابم این می شد ولی مطمئنن هیچ وقت برای یک هدفون حدود 18 تومن خرج نمی کنم چون با این هزینه می شه صاحب یک Setup نسبتآ حرفه ای و خوب با اسپیکر شد

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

عرض سلام و احترام خدمت همه دوستا مخصوصا آقا رضا و peaceful1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز
دوستان از بین این محصولات سنهایزر کدوم به ترتیب کیفیت صدای بالاتری دارند?
CX 215
CX 271
CX 300-II
CX 310 original
با تشکر
به ترتیب کیفیت صدا:
1. 300
2. 271
3. 215

فقط چون دو مدل آخر رو به شخصه تست نکردم ممکنه رده بندی کاملآ دقیق نباشه ولی از نظر تئوری درسته

شما هم موفق باشید.

rezaomido
03-01-2012, 23:51
سلام.

این تفاوت در مورد K 99 و K 77 نمود بیشتری داره؟

کاربرد هم برای آهنگ و فیلم میخوام.(آهنگ با سورس FLAC یا سی دی اصلی و فیلم هم DTS یا DTS-HD.)

سبک موسیقی هم به جز هارد راک و هوی متال و رپ تقریبا همه چی گوش میدم(بیشتر پاپ).

سلام به شما

به نسبت مساوی بین هر سه مدل همینطوره

99 می تونه انتخاب بسیار بهتری باشه البته بودجه شما تا جایی که خاطرم هست نهایتآ 77 می تونستید بگیرید ولی حالا نمی دونم چقدر افزایش بودجه دادید

متال از سبکهای مورد علاقه بیاد بیرون همه چیز قابل قبول می شه ولی وقتی متال میاد وسط یک شنونده بسیار سخت گیر هم زودتر میاد تا فقط بگه چی از صدا می خاد البته به نظرم اگه بگه چی برام مهم نیست خیلی جمله کوتاهی میشه

شما هم موفق باشید

viul
04-01-2012, 00:00
جای خوشحالی داره ولی آخرش متوجه نشدم Comply موجود شد یا نه؟

و اینکه بعید می دونم هیچ کدوم از مدلهای Stax حالا حالا تو ایران موجود بشه چون فعلآ تلاش نهایتآ برسر 2 میلیون هست و این برند تازه از این قیمت شروع میشه و مدل مناسبش حدود 8 تومنی بودجه نیاز داره که برای مدل عالی مثل 009 با توجه به قیمت نه چندان با ثبات دلار چیزی در حدود 17 میلیون دست کم و بدون در نظر گرفتن هیچ هزینه جانبی ، نیاز هست حالا شما کشف کنید این هدفون رو با قیمت حدود 25 میلیون در ایران و کشف کنید خریداری با اون حساب بانکی پر از صفری که حاضر به خرید این هدفون باشه (دلار رو 1650 حساب کردم و 009 رو 5200 و آمپ هم 5000 دلار)

زمانی که 14 تومن تموم می شد شاید برای تجربه انتخابم این می شد ولی مطمئنن هیچ وقت برای یک هدفون حدود 18 تومن خرج نمی کنم چون با این هزینه می شه صاحب یک Setup نسبتآ حرفه ای و خوب با اسپیکر شد

یه شرکت پک سیلیکون و فوم رو میفروشه. البته نمیدونم الان موجود داره یا نه

راستی شما چرا به Audeze LCD3 فکر نمی کنید؟ قیمتش 2000 دلاره و درایور کاملا جدیدی توش استفاده شده. ظاهرا یه ارتقاء خیلی خوب نسبت به LCD 2 هستش. راحتم درایو میشه. یه ریویو ازش خوندم. طرف داشت خودشو خفه میکرد از بس از این هدفون خوشش اومده بود:27:

mishen
04-01-2012, 00:02
سلام دوستان. من یه پلیر مدل Cowon X7 گرفتم الان دنبال هدفون تو گوشی خوب میگردم .بودجم تا 120 تومن هست. تقریبا همه سبکی گوش میدم . دوست دارم صداش گرم باشه و بیس با کیفیت و عمیقی داشته باشه. چیا رو پیشنهاد میدید

viul
04-01-2012, 00:34
آقا رضا اگه اشتباه نکنم شما ایرباد MX980 رو دارید. کیفیتش چطوره؟ راضی هستید ازش؟ قیمتش چنده؟
ممنون میشم اگه یه ریویو ازش بذارید:40:

AB
04-01-2012, 00:44
سلام به شما

به نسبت مساوی بین هر سه مدل همینطوره

99 می تونه انتخاب بسیار بهتری باشه البته بودجه شما تا جایی که خاطرم هست نهایتآ 77 می تونستید بگیرید ولی حالا نمی دونم چقدر افزایش بودجه دادید

متال از سبکهای مورد علاقه بیاد بیرون همه چیز قابل قبول می شه ولی وقتی متال میاد وسط یک شنونده بسیار سخت گیر هم زودتر میاد تا فقط بگه چی از صدا می خاد

شما هم موفق باشید

بودجه رو حدود 80 رسوندم(نمیخوام بیشتر از این باشه چون فعلا بیشتر از این نیاز ندارم.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس برای این که خیلی کوتاه نباشه بیشتر پاپ و نیو ایج برام مهمه.پاپ هم پاپ کلاسیک زیاد گوش میدم که از سازهای سنتی و قدیمی مثل ویولن خیلی استفاده میشه.

اگه از مدل یا برند دیگه ای هم در نظر دارین بگین.بعد از کیفیت صدا راحتیش هم برام خیلی مهمه(این اییر نباشه)

ممنون.:11:

milad_heartsick
04-01-2012, 14:00
سلام به شما

اگه با همون جنس صدا منظورتون هست یه نگاهی به EP830 بکنید هر چند که از بودجه شما کمی بیشتره ولی ارزش این اختلاف هزینه رو داره و در غیر اینصورت یه نگاهی به panasonic hje300 بکنید هر چند که به شخصه تست نکردم اما کسایی که داشتن از کیفیت و نسبت کیفیت به قیمت این هدفون کاملآ راضی بودند

شما هم موفق باشید.

دوستان متاسفانه نمایندگی کریتیو تو شهرمون هر دو مدل رو تموم کرده و به این زودی هم نمیاره
الان من دو راه بیشتر ندارم
1.خرید اینترنتی(تمایل زیادی ندارم)
2.خرید از بین دو برند سونی یا فیلیپس(هر دو به وفور تو شهرمون موجوده ) نزدیک به جنس صدای ep830 or ep 630

راستی مدل پاناسونیک فروش اینترنتی جایی سراغ دارید؟
با سپاس

salar_221
04-01-2012, 14:06
سلام دوستان. من یه پلیر مدل Cowon X7 گرفتم الان دنبال هدفون تو گوشی خوب میگردم .بودجم تا 120 تومن هست. تقریبا همه سبکی گوش میدم . دوست دارم صداش گرم باشه و بیس با کیفیت و عمیقی داشته باشه. چیا رو پیشنهاد میدید
سلام
بهترین هدفون با این قیمت و مشخصاتی که دادین klipsch s4 هست.با بیس و صدایی گرم.

راستی شما چرا به Audeze LCD3 فکر نمی کنید؟ قیمتش 2000 دلاره و درایور کاملا جدیدی توش استفاده شده. ظاهرا یه ارتقاء خیلی خوب نسبت به LCD 2 هستش. راحتم درایو میشه. یه ریویو ازش خوندم. طرف داشت خودشو خفه میکرد از بس از این هدفون خوشش اومده بود:27:
خوب چون hd800 دارن که اگه مقایسش رو با Audeze LCD3 خونده باشین hd800 به مراتب سر تر از Audeze LCD3 شده بود.

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

یه ایرفون با این مشخصات سراغ ندارین دوستان؟
سلام
klipsch s4 .هدفون خیلی خوبی هست نسبت به قیمتش.

milad_heartsick
04-01-2012, 16:08
دوستان متاسفانه نمایندگی کریتیو تو شهرمون هر دو مدل رو تموم کرده و به این زودی هم نمیاره
الان من دو راه بیشتر ندارم
1.خرید اینترنتی(تمایل زیادی ندارم)
2.خرید از بین دو برند سونی یا فیلیپس(هر دو به وفور تو شهرمون موجوده ) نزدیک به جنس صدای ep830 or ep 630

راستی مدل پاناسونیک فروش اینترنتی جایی سراغ دارید؟
با سپاس

دوستان 50 60 صفحه ای خوندم کلا بیخیال سونی و فیلیپس شدم و چاره ای ندارم جز خرید اینترنتی حالا دو گزینه دارم
ep830.........34000(قیمتش یکم پایین نیست؟؟؟؟ با 12 ماه گارانتی اواژنگ)
HJE300K‎........25000
منتظر نظرات شما هستم

osmaan
04-01-2012, 18:05
دوستان 50 60 صفحه ای خوندم کلا بیخیال سونی و فیلیپس شدم و چاره ای ندارم جز خرید اینترنتی حالا دو گزینه دارم
ep830.........34000(قیمتش یکم پایین نیست؟؟؟؟ با 12 ماه گارانتی اواژنگ)
HJE300K‎........25000
منتظر نظرات شما هستم
اون مدل پاناسونیک رو قبل از افزایش دلار داشت میداد 13 تومن ولی بعد افزایش دلار قیمت زد 35 تومن و سریع به 25 تومن کاهش داد اگر میخوای اینو بگیری به نظرم صبر کن بیاد پایین

jefri6
04-01-2012, 19:10
دوستان کیلیپس اس 4 از نمونه مشابه سنهایزرش بهتره؟

peaceful1
04-01-2012, 19:13
دوستان کیلیپس اس 4 از نمونه مشابه سنهایزرش بهتره؟

تا جایی که من میدونم مشابه نداره هر کدوم به یه کاری میان هر چند به نظر شبیه برسن. مخصوصا این مدل خاص

timsar jackson
04-01-2012, 19:49
یه توضیحی در مورد klipsch s4 میدین؟ صداش چه جوریه به درد چه سبکی میخوره؟

hs67
04-01-2012, 23:01
سلام دوستان یه هدفن مناسب برای cowon i9 میخوام،تا حدود 40 50 تومن،چی پیشنهاد میدین؟:21:
سبکهای مورد علاقه کلاسیک ترنس سنتی
اطلاعات برای جواب دادن کافیه؟:20:

rezaomido
04-01-2012, 23:11

منظورم با Comply بود (:
به هر حال مرسی از اطلاع شما

می دونم که خیلی از نمایندگی ها اینجا چه مستقیم و چه غیر مستقیم سر می زنند ولی همیشه تهیه و انتخاب یک هدفون مسئله مهمی نیست بلکه نهایتآ از بین چند مدل انگشت شمار هم میشه یک انتخاب خوب داشت ولی یک هدفون بعید می دونم بتونه مدت زیادی تحمل شرایط سخت فیزیکی و شیمیایی پوست بدن کاربر اغلب آماتور رو تحمل کنه و این زمانی هست که احتیاج به سری اضافه و بهتر هست ولی متاسفانه موجود نیست به نظرم سری بسیار بهتر از سایر لوازم جانبی یک هدفون می تونه مفید و پرفروش و تاثیر گذار باشه چون اغلب هدفونها با سری های حرفه ای صدای بسیار بهتری ارائه می کنند هر چند که قیمت هر جفت سری ممکنه معادل یک هدفون خوب باشه ولی در کل راندمان این ارتقاء به نظرم بسیار بالاتر از سایر موارد تعویضی هست

LCD-3 به نظر هدفون خوبی هست اما مشکل اصلی اون Roll-off اون هست که ممکنه برای یکی مثل من دلچسب نباشه هر چند که به شخصه LCD-2 دوستم رو تست کردم ولی از صداش خوشم نیومد و با اینکه قیمت بسیار بهتری نسبت به مدل 3 داره ولی مناسب کاربردم نیست صداش بیس بسیار عمیقی داره و بسیار گرم و دلنشین و بسیار دقیق و بسیار با جزییات و با کمترین صدای هارشی ولی Soudnstage بسیار محدود و های نه خیلی شفاف برای گوشهام چون Micro Detail در های از بین میره و به نوعی میشه گفت که بافت یا همون texture از صدای های به نوعی حذف شده، ولی ممکنه برای یکی مثل دوستم عالی باشه هر چند که ایشون بسیار حرفه ای هستند نه یک آماتور ولی از جنس صدای این هدفون لذت می برند در حالیکه هدفون هارشی HD800 برای من صدای بهتری داره که نظر مخالف ایشون می شه (:

به هر حال درسته که مدل 3 ارتقاء بهتری نسبت به مدل 2 هست اما مناسب کسی هست که از صدای این برند خوشش بیاد نه هر کسی مناسبتر از این دو مدل HE-6 هست که در اولین فرصت تهیه خواهد شد فقط مشکل خرید دارم چون دبی موجود نیست و مالزی طبق معمول باید هزینه دو تا بدم تا یکی بگیرم که به صرفه نیست، دوست یا آشنایی که جدیدآ هم قصد مسافرت داشته باشه ندارم و باید صبر کرد تا فرصت مناسب

در آخر صرفآ HE-6 رو برای سبک های Gothic انتخاب کردم و دوست دارم هر آنچه در این نوع موسیقی هست بشنوم هر چند که به نظر بهتره که از LCD ها یکی انتخاب بشه ولی بعد از مدتی گوش دادن به موسیقی لذت شنیدن ته مایه های صداها هست که با شما اوقات سپری شده با هدفون قدیمی رو می گذرونه که LCD ها این خواسته رو به اندازه HE-6 نمی تونن براورده کنند اگر چه که گفته شده صدای HE-6 کمی تیزی داره ولی با اون کنار میام منظور از گفتن تیزی در این سطح حرفه ای به اون معنی که ما از صدای تیزی سراغ داریم نیست مثلآ صدای تیزی یک هدفون 200 تومنی اگه فرض کنیم از 100 نمره 80 نمره تیزی داشته باشه HE-6 حدود 5 هست ولی حرفه ای ها از همین ذره همه کوه می سازن و طوری عنوان می شه که من آماتور فکر میکنم که مثل هدفون 20 تومنی صدای تیزی داره

در آخر آخر صدای تیزی یک هدفون به دلیل باز بودن پاسخ فرکانسی بالای هدفون معمولآ همراه صدای هدفون می شه مثل زمانی که می گفتیم صدای فلان هدفون وقتی بوومی باشه یعنی جلو جلو باید در نظر داشت که مید بسته شده تا که توان مید منتقل بشه به بیس تا قوی تر از قبل به گوش برسه و هم اینکه صدای مید باعث خرابی بقیه اصوات نشه

شما هم موفق باشید.

rezaomido
04-01-2012, 23:27
آقا رضا اگه اشتباه نکنم شما ایرباد MX980 رو دارید. کیفیتش چطوره؟ راضی هستید ازش؟ قیمتش چنده؟
ممنون میشم اگه یه ریویو ازش بذارید:40:
بهترین Earbad قابل انتخاب برای کسی که علاقه شدیدی به استفاده از این استایل هدفون داره ولی باید توجه کرد که صدای حرفه ای از این نوع استایل به دست نخواهد آمد ولی به نظرم صدای فوق العاده ای داره به طور خلاصه می شه گفت که از نظر صدا بین تمام Earbad ها مثل HD800 می مونه و بی رقیب هر چند که اطلاعی از مدلهای بالا تر این استایل ندارم اما بسیار با ارزش هست و بی شک خرید این مدل برای کسی که با این استایل هدفون راحته می تونه یک انتخاب عالی باشه
بیس این هدفون بر خلاف استایلی که داره بسیار قوی و با جزییات هست و مید هم که نقطه قوت این هدفون و بسیار گرم و دلنشین و های هم بسیار شفاف و Sondstage هم باز و چیزی حدود 50 سانتی متر هست این هدفون مشخصات و حساسیت بسیار بالایی داره و به راحتی با پلیر پرتابل درایو می شه و نیازی به آمپ نداره ولی اگه از آمپ خوب استفاده کنید کمی جزییات بیشتری + Soudnstage بازتری به دست میاد قیمتش 260 دلار بود که ظاهرآ الان شده:

که باز به صرفه تر شده مشکل اینه که نه خیلی هول هستم هر هدفونی که میاد انگار نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم همون قیمت پایه خرید میکنم به هر حال خوش به حال شما چون همین امروز در خواست بدید نمایندگی سنهایزر براتون کمتر از 1 ماه موجود می کنند

امیدوارم همین ریویوی نصفه نیمه کافی باشه

بودجه رو حدود 80 رسوندم(نمیخوام بیشتر از این باشه چون فعلا بیشتر از این نیاز ندارم.)
پس برای این که خیلی کوتاه نباشه بیشتر پاپ و نیو ایج برام مهمه.پاپ هم پاپ کلاسیک زیاد گوش میدم که از سازهای سنتی و قدیمی مثل ویولن خیلی استفاده میشه.

اگه از مدل یا برند دیگه ای هم در نظر دارین بگین.بعد از کیفیت صدا راحتیش هم برام خیلی مهمه(این اییر نباشه)

ممنون.:11:
به نظرم همون K99 می تونه انتخاب خوبی باشه و متاسفانه مدل بهتری سراغ ندارم مگر اینکه مدل جدیدی موجود شده باشه که طبق معمول اطلاعات موجودی من از همه ناقص تر و قدیمی تره (:

شما هم موفق باشید.

rezaomido
04-01-2012, 23:48
خوب چون hd800 دارن که اگه مقایسش رو با Audeze LCD3 خونده باشین hd800 به مراتب سر تر از Audeze LCD3 شده بود.

در تکمیل فرمایش شما (دیگه می ترسم پیوست کنم (: )

هر چند مقایسه درستی نیست ولی دو تکنولوژی متفاوت با هم مقایسه می شوند که هر کدام جنس صدای کاملآ متفاوتی رو با تجهیزات کاملآ متفاوت تولید می کنند مثلآ LCD احتیاج به آمپ بسیار قوی داره در حالیکه HD800 به یک آمپ سریع نیاز داره و یا اینکه بیس بسیار فلت و دقیق و پرجزییات LCD اوج لذت شنیدن رو 10 چندان می کنه در حالیکه مید HD800 می تونست خیلی بهتر از اینی که هست باشه ولی متاسفانه با پاشنه آشیلی به نام داینامیک درایور نمیشه به این خواسته و با یک فول درایور رسید برای همین شاید نشه این نقص HD800 رو به این هدفون بسیار حرفه ای نسبت داد ولی نگاه دقیق و ترازوی مقایسه چیزی از تکنولوژی نمی دونه پس فقط صدا مقایسه می شه که از نظر مید HD800 شکست خورده محسوب میشه ولی به زودی و چند کیلو هرتز اونطرف تر مطمئنن HD800 شاهکاری به تمام معنا نشون میده که چطور می تونه با حتی بزرگان الکترواستاتیک نه تنها planar magnetic ها می تونه مبارزه نفس گیری داشته باشه به طوری که سلطان بسیار جوان ولی با پشتوانه سالها تجربه برندی خوشنام حالا حالاها پیروز میدان خواهد بود
HD800 برترین در Soundstage و شاید به طور کلی جزو اون 3 تای اول دنیای بسیار حرفه ای از نظر جزییات باشه چون تنها رقیب این هدفون الکترواستاتیک های بسیار پرسرعتی همچون SR009 هستند نه planar magnetic ها چون الکترواستاتیک ها دیافراگم بسیار نازکتر و سبکتری نسبت هر سه تکنولوژی داینامیک و planar magnetic دارند و اگر HD800 تبدیل می شد به چیزی مثل SR800 مطمئن باشید اسطوره ای به تمام معنا به خاطر می موند هر چند که حال حاضر دست کمی از یک کاندیدای به یادماندی، تمام دوران ، نداره

به هر حال جایی که قلمرو سلاطین هست راه باریکه ای برای LCD ها نیست و خوشبختانه دوستداران هر چند نه چندان متعصب این برند هم شکایتی از این مورد برتری یا به عبارتی واقعی تر ایراد صوتی این برند ندارند

در آخر این دو هدفون هر دو هدفونهای بسیار حرفه ای هستند و هر دو جزوء بهترین های دنیای حرفه ای قلمداد می شوند و خواهند شد ولی صرفآ گفتن و توضیح مطالب بالا تعریف و یا بالا تر جلوه دادن هیچ یک بر دیگری نیست و تمام خصوصیات تعریف شده به این شکل اغراق شده ممکنه نباشه اما دنیای حرفه ای از کاه کوه می شازه تا برتری و جذابتی 100 چندان به من نوعی القاء کنه، شما حواستون باشه که خیلی فرق نداره (:

شما هم موفق باشید.

rezaomido
05-01-2012, 00:05
یه توضیحی در مورد klipsch s4 میدین؟ صداش چه جوریه به درد چه سبکی میخوره؟
یک هدفون بسیار خوش قیمت و با نسبت کیفیت به قیمت خیلی خوب و مناسب برای تمام سبکهای الکترونیک و راک

سلام دوستان یه هدفن مناسب برای cowon i9 میخوام،تا حدود 40 50 تومن،چی پیشنهاد میدین؟:21:
سبکهای مورد علاقه کلاسیک ترنس سنتی
اطلاعات برای جواب دادن کافیه؟:20:
سلام به شما
اگه سنتی رو بزاریم کنار یا حداقل اولویت دوم باشه با این بودجه می شه EP830 انتخاب کرد که مناسب ترنس هست ولی نه Vocal Trance چون مید این هدفون خیلی بسته هست ولی با بودجه دوبرابری می شه Klipsch S4 رو انتخاب کرد که مید بسیار باز تری از 830 داره و کاملآ مناسب ترنس هست

فراموش کردم که کلاسیک حرفه ای ترین سبک موسیقی هست که تقریبآ هیچ هدفونی نمی تونه صدای این سبک رو باز پخش کنه که توضیحش مفصله پس نگردید حتی تا 20 میلیون تومن و خرید اسپیکر برای این سبک بهترین انتخاب و در نهایت حداقل بودجه مناسب برای یک هدفون حدود 400 تومن البته به اضافه یک سری لوازم مثل آمپ که 700 تومنی حداقل قیمت داره و یک سری سورس تراک بسیار با کیفیت از این سبک

در آخر اگر گفته شد که این هدفون مناسب سبک کلاسیک هست صرفآ این مفهموم رو داره که می تونه با دقت خیلی خوبی و با جزییات قابل قبولی صدای این سبک رو باز پخش کنه و متاسفانه با اینکه طرفداران این سبک بر خلاف متال پرستان خیلی متعصب نیستند و یه جورایی قانع هستند (آخیه دل آدم براشون می سوزه) حتی ممکنه از صدای یک هدفون 100 تومنی هم خوششون بیاد البته نه به این معنی که عالیه بلکه به این معنی که صدای پخش شده و با ایراد رو در ذهن خودشون تصحیح و دوباره سازی می کنند بر عکس متال پرستان اگه بهترین رو هم بشون بدید می گن این چیه بابا من یه چیز خوب می خام که فلان باشه فلان باشه و فلان . . . دست آخر حتی اگر بهترین رو هم بهشون بدید باز با کلی ایراد حتی حاضر نیستند پول خرج کنند و مثلآ می گن چه خبره 100 هزار تومن برای یه هدفون آخه مگه می خاد (نه می خوام) چیکار کنه هدفون خودم (Ep630) صداش خوب بود و چه کیفیتی داشت گفتم یه چیز(نه هدفون) بهتر بگیرم تو مایه ها همون قیمت (بدون شوخی این داستان واقعی یکی از آشنایان متال پرست بود که خواستن از من سراپا تقصیر نظر خواهی کنند)

شما هم موفق باشید.

shshhskh
05-01-2012, 00:54
دوستان قصد خرید هدفون از برند audio technica را دارم ...از بین سه مدل زیر کدام رو پیشنهاد می کنید؟ سبک مورد علاقه هوس و ترنس هست....
اگر مدل دیگری رو مد نظر دارید اعلام کنید
1-ath m50
2-ath pro 700 cwh
3-ath pro 700

salar_221
05-01-2012, 01:38
با سلام و تشكر
اقا رضا اين توضيحاتتون رو در باره hd800 كه خوندم يه حسي بهم دست داد كه برم يكيشو بخرم امتحان كنم كه يهو بخودم اومدم يادم افتاد كه قبلا خريدم و داره burn in ميشه.هر بار كه در بارش توضح ميدين انگار كه يه هدفون جديد رو دارين تشريح ميكنين.من كه واقعا لذت ميبرم review هاتون رو مي خونم.در كل بخاطر معرفي و اشنا كردن ما با بهترين هاي دنيا از طرف خودم و بقيه دوستان كمال تشكر رو دارم.ممنون

viul
05-01-2012, 02:59
اغلب هدفونها با سری های حرفه ای صدای بسیار بهتری ارائه می کنند هر چند که قیمت هر جفت سری ممکنه معادل یک هدفون خوب باشه ولی در کل راندمان این ارتقاء به نظرم بسیار بالاتر از سایر موارد تعویضی هست

صد البته:20:

[/QUOTE]
به هر حال درسته که مدل 3 ارتقاء بهتری نسبت به مدل 2 هست اما مناسب کسی هست که از صدای این برند خوشش بیاد نه هر کسی مناسبتر از این دو مدل HE-6 هست که در اولین فرصت تهیه خواهد شد

-من (با دید آماتوری خودم) از این نظر گفتم که Audeze با یه آمپ solid state با قیمت متوسط درایو میشه. ولی HE6 احتیاج به یه آمپ بسیار باکیفیت و گرون داره تا درست درایو شه. هزینه سالانه لامپ رو هم در نظر بگیرید. البته از های بینظیر HE6 هم نمیشه گذشت:18: خوبی هر دوشونم اینه که سبکای موسیقی بیشتری رو نسبت به HD800 ساپورت میکنن

[/QUOTE]
دوست دارم هر آنچه در این نوع موسیقی هست بشنوم

-عالیه. ایده آل خواهیتون قابل تحسینه:11:

[/QUOTE]
بهترین Earbad قابل انتخاب برای کسی که علاقه شدیدی به استفاده از این استایل هدفون داره...

-ممنون آقا رضا. طرز نوشتنتون فوق العادست. منم که عاااشق ایرباد...:31:

البته هممون قبول داریم که صدای یه هدفون باید واسه گوش دلنشین باشه، فارغ از اینکه اسمش LCD2 یا HE6 یا HD800 باشه. اینی که هر سه ایم هدفونا تو دنیا فروش میرن دلیلش همینه دیگه...
نظر شما چیه؟

zerolight
05-01-2012, 03:07
سلام
دوستان کسی akg k404 رو استفاده کرده؟ نظرتون چیه؟

viul
05-01-2012, 04:08
سلام
دوستان کسی akg k404 رو استفاده کرده؟ نظرتون چیه؟
سلام
قرارگیری این هدفون روی سر مناسب نیست و احتمالا اذیتتون خواهد کرد.
در ضمن مقدار های اون هم خیلی زیاده و مناسب هر سلیقه ای نیست. تو این رده کاربری، شما میتونید هدفونایی مثل PX100-ii و v-jays رو انتخاب کنید.
من خودم دنبال v-jays هستم و به محض اینکه تو سایتای فروش اینترنتی موجود بشه اونو تهیه میکنم.
یه نگاه به صفحه 471 همین تاپیک هم بندازید. شاید به دردتون بخوره

timsar jackson
05-01-2012, 14:11
بین klipsch s4 و sennheiser cx880 کدوم بهتره؟

peaceful1
05-01-2012, 14:15
بین klipsch s4 و sennheiser cx880 کدوم بهتره؟

چه سبکی گوش میدی؟
با چه وسیلیه ایی استفاده میکنی؟

timsar jackson
05-01-2012, 14:46
چه سبکی گوش میدی؟
با چه وسیلیه ایی استفاده میکنی؟

آیپاد تاچ

عموما راک

peaceful1
05-01-2012, 15:11
آیپاد تاچ

عموما راک

اگه فقط راک گوش میدی klipsch s4 بخر اگه یه هدفون با صدای متعادل تر میخوایی که ژانر های زیادی رو بشه باهاش گوش داد سنهایزر رو بخر.

hs67
05-01-2012, 15:27
دوستان ممنون از راهنماییتون EP 830 رو از کجا بگیرم که اصلی باشه؟نشونه ای واسه تشخیص اصلی و غیراصلیش هست؟
یه سوال دیگه klipsh s4 قیمتش در چه حدوده؟:20:

vahid_lol
05-01-2012, 15:50
سلام
یه سوال داشتم دوستان

می خواستم بدونم مدل EP830 روی سیمش میکروفون و دکمه ای واسه قطع و وصل کردن تماس تلفنی داره؟ تو عکسها و بررسیهاش ندیدم

اگه این مدل نداره سراغ چه مدل مشابهی با این قابلیت برم؟
با تشکر

minimax2
05-01-2012, 16:04
سلام
یه سوال داشتم دوستان

می خواستم بدونم مدل EP830 روی سیمش میکروفون و دکمه ای واسه قطع و وصل کردن تماس تلفنی داره؟ تو عکسها و بررسیهاش ندیدم

اگه این مدل نداره سراغ چه مدل مشابهی با این قابلیت برم؟
با تشکر

نه نداره این مدل داره که محصول کریتیو هم هست
EP - 630i

jefri6
05-01-2012, 16:18
دوستان لیست قیمت های مدلهای مختلفو از کجا پیدا کنم؟
لطفا نشانی سایتای فروشنده رو هم بزارید.
و سوال اخر بیتط اورجینال کجا پیدا میشه؟فقط آدم مطمنی باشه.

peaceful1
05-01-2012, 17:23
دوستان لیست قیمت های مدلهای مختلفو از کجا پیدا کنم؟
لطفا نشانی سایتای فروشنده رو هم بزارید.
و سوال اخر بیتط اورجینال کجا پیدا میشه؟فقط آدم مطمنی باشه.

hs67
05-01-2012, 18:41
ممنون برای اصلی و تقلبی راهنمایی نمی کنید؟در مورد ep 830 میگم...:11:

rezaomido
05-01-2012, 21:30
دوستان قصد خرید هدفون از برند audio technica را دارم ...از بین سه مدل زیر کدام رو پیشنهاد می کنید؟ سبک مورد علاقه هوس و ترنس هست....
اگر مدل دیگری رو مد نظر دارید اعلام کنید
1-ath m50
2-ath pro 700 cwh
3-ath pro 700

تا آخرین اطلاعی که دارم فقط مدل 50 موجود هست و دو مدل آخری موجود نیست به هر حال همون مدل 50 کاملآ مناسب کاربرد شماست

غیر از این برند فقط کریتیو موجود هست که متاسفانه فول سایزی در حد و اندازه مدل 50 نداره

شما هم موفق باشید.

vahid_lol
05-01-2012, 21:45
نه نداره این مدل داره که محصول کریتیو هم هست
EP - 630i

خیلی ممنون دوست عزیز

دوستان فقط همین مدل رو تو این رنج که میکروفون داشته باشه به عنوان بهترین پیشتهاد میکنید؟ برم بخرم دیگه؟:13:

rezaomido
05-01-2012, 22:20
با سلام و تشكر
اقا رضا اين توضيحاتتون رو در باره hd800 كه خوندم يه حسي بهم دست داد كه برم يكيشو بخرم امتحان كنم كه يهو بخودم اومدم يادم افتاد كه قبلا خريدم و داره burn in ميشه.هر بار كه در بارش توضح ميدين انگار كه يه هدفون جديد رو دارين تشريح ميكنين.من كه واقعا لذت ميبرم review هاتون رو مي خونم.در كل بخاطر معرفي و اشنا كردن ما با بهترين هاي دنيا از طرف خودم و بقيه دوستان كمال تشكر رو دارم.ممنون
سلام به شما
بسیار خوشحالم که در کنار اشتباهات غیر عمدی که اینجا ازم سر میزنه گاهی اوقات به شکلی می تونم جبران کنم
نیازی به تشکر نیست و بهترین تشکر می تونه این باشه که هر آنچه اینجا یاد گرفتیم به دیگران هم یاد بدیم تا شاید فردا روزی از همون کسان چیزهای جدیدتری یاد گرفتیم

صد البته:20:

به هر حال درسته که مدل 3 ارتقاء بهتری نسبت به مدل 2 هست اما مناسب کسی هست که از صدای این برند خوشش بیاد نه هر کسی مناسبتر از این دو مدل HE-6 هست که در اولین فرصت تهیه خواهد شد

-من (با دید آماتوری خودم) از این نظر گفتم که Audeze با یه آمپ solid state با قیمت متوسط درایو میشه. ولی HE6 احتیاج به یه آمپ بسیار باکیفیت و گرون داره تا درست درایو شه. هزینه سالانه لامپ رو هم در نظر بگیرید. البته از های بینظیر HE6 هم نمیشه گذشت:18: خوبی هر دوشونم اینه که سبکای موسیقی بیشتری رو نسبت به HD800 ساپورت میکنن

دوست دارم هر آنچه در این نوع موسیقی هست بشنوم

-عالیه. ایده آل خواهیتون قابل تحسینه:11:

بهترین Earbad قابل انتخاب برای کسی که علاقه شدیدی به استفاده از این استایل هدفون داره...

-ممنون آقا رضا. طرز نوشتنتون فوق العادست. منم که عاااشق ایرباد...:31:

البته هممون قبول داریم که صدای یه هدفون باید واسه گوش دلنشین باشه، فارغ از اینکه اسمش LCD2 یا HE6 یا HD800 باشه. اینی که هر سه ایم هدفونا تو دنیا فروش میرن دلیلش همینه دیگه...
نظر شما چیه؟
خواهش می کنم دوست من شما هم لطف دارید ولی همه یه روزی آماتور هستند ولی فرداش با تلاش و پشتکار تند تند به مراحل بلاتر رو پشت سر میزارن
به هر حال همه ما اینجا با هم و مثل هم هستیم و هیچ تفاوتی با هم نداریم چون:
1. زمانی که سوالی پرسیده می شه هر آنچه تجربه کردیم رو سعی می کنیم توضیح بدیم بدون هیچ چشم داشتی
2. کسی برتر از دیگری نیست و برخلاف سایر تاپیکها دوستی و صداقت و احترام به نظر شخصی اینجا بالاتر از بقیه هست
3. دوست داریم که بشناسیم و درک کنیم و در نهایت درست بشنویم اون چیزی رو که فکر می کنیم درست هست

تمام توضیحات بالا صرفآ به خاطر این بود که دید خودتون رو آماتوری خطاب کردید اما به نظرم این نظر شخصی شما از ابزاری شخصی بود

به هر حال درسته که HE-6 به آمپ بسیار قوی تری نسبت به LCD ها داره و در حقیقت آمپ مناسب این هدفون برخلاف تصور یک آمپ اسپیکر خواهد بود نه آمپ هدفون چون به شخصه صدای سرد رو دوست دارم و علاقه بیشتری به شنیدن جزییات دارم و از بافت صدا لذت می برم نه موزیکالیتی موسیقی ترجیح می دم آمپ لامپی استفاده نکنم و خوشبختانه آمپ های پرقدرت اغلب لامپی نیستند

و توضیح قسمت آخر پست شما که انتخابی از بین بهترینها کار زیاد سختی نیست همونطور که برای ما انتخاب از بین سه مدل معمولی زیاد سخت نیست همیشه کسانی که هدفونهای در این سطح اتتخاب می کنند به اون شکل که ما تصور می کنیم حرفه ای نیستند و هستند خیلی از حرفه ای ها که حتی بهترین هدفونشون کمتر از 400 تومنی قیمت داره و به سختی میشه اون مدل رو جزوء هدفونهای سطح پایین حرفه ای در نظر گرفت ولی اون چیزی که باعث میشه انتخاب راحت باشه اینه که واقعآ تفاوت به اون شکلی که اغراق شده نیست در حقیقت کسی می تونه انتخاب دقیقی از بین این سه مدل داشته باشه که واقعآ حرفه ای باشه نه مثل مای آماتور که به زور صدای چهارتا هدفون رو شنیدیم و هنوز که هنوزه تفاوت در حد 6 دسی بل رو به سختی درک می کنیم در حالیکه تفاوت بین این سه مدل در حد کمتر از 3 دسی بل هست یعنی از نصف دقت شنوایی ما کمتر و در واقع در حد 1 الی 1.5 دسی بل خواهد بود
خوب چه فرقی برای ما خواهد داشت جزء ظاهر؟ یا قیمت؟ یا لوازم مورد نیاز جانبی مثل آمپ؟
ولی اگر ما حرفه ای به معنای واقعی بودیم به راحتی انتخابی درست و مناسب کاربرد خواهیم داشت و مشکلات یا معایب یک ابزار حرفه ای مانعی بر سر راه ما نخواهد بود
تنوع محصول و تنوع کاربرد شاید یکی از علل انتخاب باشه و یا حتی ممکنه برای کسی دردسترس بودن مدل خاصی و یا برای یکی دیگه حتی ممکنه صرفآ یک پیشنهادی باشه که به او شده و یا شاید چیزی در حس قلبی اون وجود داشته که ما ازش بی خبریم مثل زمانی که ما قصد خرید هدفونی داریم ولی موقع خرید با اینکه به قصد خرید مدل خاص رفته بودیم اما با مدل دیگه ای باز می گردیم و . . .

در آخر برای کسانی که قصد انتخاب بین این دو مدل LCD-2 , HE-6 دودل بودند:
LCD-2 رو انتخاب کنند چون:
1. بیس بسیار عمیق و پرجزییات داره بدون هر گونه اعوجاج و فید شدن سایر فرکانسها حتی در فول پاور
2. مید بسیار گرم و فلتی داره و بدون هر گون صدای هارش
3. های بسیار خوب و بدون هر گونه تیزی
4. راحتی استفاده به دلیل نیازمند نبودن به آمپ قوی و معمولآ حتی با یک آمپ ساده هم قادر به استفاده از اون خواهید بود
5. اگه سبکهای مورد علاقه شما متالبه اضافه تمام زیر سبکها و راک و کلیه سبکهایی که به مید و بیس پر جزییات نیاز دارند
6. کیفیت ساخت بسیار بالا
7. پشتیبانی فنی بسیار خوب از طرف برند و همینطور پشتیبانی فنی از طرف تمام اون تعداد بسیار زیاد صاحبان LCD-2 که کم هم نسیتند

HE-6 رو انتخاب کنید چون:
1. بیس بسیار دقیق و پرجزییات و عمیق دوست دارید
2. مید پرجزییات و فلت و بسیار گرم و بدون هر گونه صدای هارش
3. های بسیار شفاف و باز و با جزییات زیاد به طوریکه بعید می دونم مشابه صدای این هدفون از طرف برند رقیب تولید بشه
4. راحتی استفاده و با توجه به سنگین وزن بودنش از برند رقیب بسیار سبکتره
5. کیفیت ساخت بسیار خوب
6. مناسب سبک های متال و راک و هر سبکی که غیر از کلاسیک البته LCD-2 هم برای کلاسیک مناسب نیست منظور از اینکه مناسب نیست پشتیبانی این این تکنولوژی از این سبک هست چون این نوع درایور ها رنج داینامیک بسیار محدودی دارند و این اولین عنصر پایه برای سبک پرقدرتی مثل کلاسیک هست که متاسفانه هیچکدام به خوبی از پس اون برنمیاند هر چند که LCD-2 کمی اوضاع بهتری داره ولی باز . . .
7. هر چند شرکت بزرگی نیست و پشتیبانی چندان خوبی نداره ولی با تمام وجود سعی در تولید بهترین داشته و انصافآ کم کاری هم نداشته و شاید بشه گفت تفاوت هزینه 300 دلاری این مدل با LCD-2 به خاطر هزینه های تولید محدود این برند باشه نه صرفآ کیفیت ساخت بالاتر اما در نهایت کیفیت ساخت اون در حد بالایی هست

LCD-2 نخرید چون:
1. های شفافی نداره
2. Soudnstage اون کمی محدود هست
3. مید خیلی دقیق و پرسرعتی نداره
4. بیس اون کمی کند هست
5. کسانی که صدای سرد دوست دارند

HE-6 نخرید چون:
1. های اون کمی تیزی داره
2. مید در حد بسیار کمی و بعضی اوقات تمایل به صدای هارش داره البته موردی هست
3. کیفیت صدا نه چندان ثابت (منظور اینه که دو مدل مشابه ممکنه صدای متفاوتی از نظر صوتی داشته باشند هر چند که LCD-2 هم همین طور هست ولی نه به این شدت)
4. نیازمند آمپ بسیار قوی البته نه آمپ مخصوص هدفون بلکه اسپیکر

شما هم موفق باشید.

rezaomido
05-01-2012, 22:41
دوستان ممنون از راهنماییتون EP 830 رو از کجا بگیرم که اصلی باشه؟نشونه ای واسه تشخیص اصلی و غیراصلیش هست؟
یه سوال دیگه klipsh s4 قیمتش در چه حدوده؟:20:
%100 از نمایندگی های معتبر

معمولآ کیفیت ساخت هدفونهای ارزون قیمت به حدی نیست که بشه به راحتی اصلی رو از بدل تشخیص داد ولی نشونه تقلبی بودن یک هدفون بدون توجه به اینکه چه خصوصیاتی اصلش داره اینه که چند تا هدفون رو کنار هم بزارید و با دقت به هدفون ها نگاه کنید اگه اختلاف ساخت بین اونها زیاد بود که مطمئن باشید تقلبی هستند و در غیر اینصورت احتمال اصل بودن زیاده مثلآ اگه 3 تا هدفون از 5 تا کاملآ شبیه به هم بودند اونها اصل هستند ولی اگه تفاوت ظاهری خیلی فاحشی بین هم داشتند همه تقلبی هستند و نشونه اغلب هدفونهای تقلبی گوشه های قائم و صاف معمولآ گرد شده و در گوشه های خم شده تکه های پلاستیکی که جای تزریق پلاستیک بوده همچنان مشاهده می شه و یا اینکه برای از بین برندن این تکه در گارگاههای ارزان قیمت معمولا از تیغ موکت بر استفاده می کنند و اغلب بعد از جدا کردن اوت تکه پلاستیکی از بدنه یک حفره ای هم به جا میزارن! و یا نهایتآ کج و کوله در میاد هر چقدر هم که پیشرفت کنند با اون حقوقی که به کارگر میدن بهتر از این نتیجه ای به دست نمیاد و یک ، یک به نفع ما

برای مورد خاص شما:
در نمونه تقلبی که پایینی باشه آرم کریتیو به صورت کج و با فاصله زیادی برروی دسته هدفون چاپ شده که معمولآ رنگ آرم به جای سفید کمی ته مایه ابی داره و اینکه بسیار توپر و محو شده هست و نکته بعدی قسمت استیل مانند دست هدفون هست که در نمونه تقلبی اگه با دقت نگاه کنید بسیار ناصاف و دارای فرورفته گی و نا صافی هنگام قالب گیری هست مثلآ اگه تصویری رو توی اون نگاه کنید خیلی کج و معموج خواهد بود در حالیکه اصلی اینطور نیست

توری یا فیلتر نمونه اصلی که در سمت راست تصویر قرار گرفته تقریبآ در لبه بدنه هدفون نصب شده در حالیکه نمونه اصلی هم توری با سیم ضخیم تری هست و با دونه های درشت تر و هم داخل تر نصب شده که این مورد خاص باعث میشه هم بیس این هدفون قوی تر به گوش برسه و هم اینکه به راحتی چربی و گردوغبار به سمت داخل هدفون نفوذ کنه که این در نمونه اصلی خیلی خیلی کمتر اتفاق می افته

S4 هم حدود 110 تومن هست که با توجه به قیمت مناسب اون البته با توجه به قیمت دلاری یک ارتقاء عالی برای Ep830 هست

شما هم موفق باشید.

minimax2
05-01-2012, 22:48
ممنون برای اصلی و تقلبی راهنمایی نمی کنید؟در مورد ep 830 میگم...:11:
EP-830 رو با گارانتی شاب تهیه کنید اصله .

m.77
06-01-2012, 00:21
سلام.بچه ها من میخوام یه هدفنin ear خوبه اصل مارکهای shure,monster از اینا بگیرم پیدا نکردم .چیکار کنم جایی هست
بفروشه یا مثلا جایی هست سفارش بدی برات بیارن یا از آمازون میشه بگیری؟مارکی هست که موجود باشه در سطح این
برندها؟

mishen
06-01-2012, 10:37
این klipsch S4 خروجیش بلند هست یا نه ؟ من قبلا cowon D2 داشتم با هر هدفونی صدای بلندی داشت اما با cowon X7 مشکل حجم صدا دارم . بودجم رو به 180 رسوندم لطفا راهنمایی کنید

SamGun
06-01-2012, 14:51
رضا جان ممنون بابت جواب هایی که به دوستان میدی

برای Ipod/Iphone چه مدلی از Headset Blutooth و In-Ear Hedsets رو پیشنهاد میکنی ؟ قیمت مهم نیست فقط کیفیت مهمه برام.

از برند های Beats و Bose چیزهای جالبی دیدم ، نظرت چیه ؟

یه سری مدلهایی که خوده Apple پیشنهادی گذاشته :

راستی من هم Hedset BT میخوام برای رانندگی و هم In-Ear میخوام برای موسیقی باز اگه مدلی هست که هردوی اینها را در کیفیا بالا داشته باشه که چه بهتر

rezaomido
06-01-2012, 14:54
سلام.بچه ها من میخوام یه هدفنin ear خوبه اصل مارکهای shure,monster از اینا بگیرم پیدا نکردم .چیکار کنم جایی هست
بفروشه یا مثلا جایی هست سفارش بدی برات بیارن یا از آمازون میشه بگیری؟مارکی هست که موجود باشه در سطح این
برندها؟
سلام به شما
اگه منظورتون از مانستر همون برند بیتس هست که اینجا تا دلتون بخاد از تقلبی تا Highcopy و شاید اصل پیدا می شه ولی Shure حتی تقلبی، اگر وجود خارجی داشته داشته باشه ، اینجا اثری نیست
بهترین کار برای خرید Shure اینه که یا دوست یا آشنایی در خارج داشته باشید تا اون براتون خرید کنه یا اینجا به شرکتهای وارد کننده سفارش خرید بدید که خیلی گرون درمیاد و بصرفه نیست و یا اینکه از موجودی همینجا که برندهای خوب دیگه باشن انتخاب کنید
اگر برندها شبیه هم بودند که هیچ دیگه (:
اما به نظرم برند مشابه Shure ترکیبی از برندهای Beyedynamic به خاطر بیس و AKG به خاطر مید و سنهایزر به خاطر های ، می شه
پیشنهاد می کنم کاربرد و بودجه خودتون رو مشخص کنید شاید دوستان پیشنهاد بهتری داشته باشند

این klipsch S4 خروجیش بلند هست یا نه ؟ من قبلا cowon D2 داشتم با هر هدفونی صدای بلندی داشت اما با cowon X7 مشکل حجم صدا دارم . بودجم رو به 180 رسوندم لطفا راهنمایی کنید

اگر منظورتون از خروجی بلند توان بیس این هدفون باشه که به نظرم خیلی قوی هست ولی اگر منظورتون توان صوتی پخش شده توسط هدفون باشه که می شه گفت هدفونی با توان خیلی خوب تا قوی هست
این هدفون هم حدود 110 تومن حالا 10 تومن بالا پایین قیمت داره و نیازی به هزینه 180 تومنی نداره مگر اینکه تصمیم شما برای خرید یک مدل دیگه باشه که متاسفانه با این بودجه مدل خوبی سراغ ندارم تا حدود 300 تومن

شما هم موفق باشید

rezaomido
06-01-2012, 15:07
رضا جان ممنون بابت جواب هایی که به دوستان میدی

برای Ipod/Iphone چه مدلی از Headset Blutooth و In-Ear Hedsets رو پیشنهاد میکنی ؟ قیمت مهم نیست فقط کیفیت مهمه برام.

از برند های Beats و Bose چیزهای جالبی دیدم ، نظرت چیه ؟

یه سری مدلهایی که خوده Apple پیشنهادی گذاشته :

راستی من هم Hedset BT میخوام برای رانندگی و هم In-Ear میخوام برای موسیقی باز اگه مدلی هست که هردوی اینها را در کیفیا بالا داشته باشه که چه بهتر

اول از همه چیز از شما تشکر میکنم بابت قدرشناسی شما

برند Bose یکی از برندهای مطرح و خوشنام هدفون ساز هست ولی متاسفانه این برند Highcopy داره که انتخاب رو کمی سخت میکنه و تشخیص اصلی و بدل نیاز به 5 سال تجربه ساخت و تولید داره که یکی مثل من کم سواد از پس تشخیص برنمیاد شما رو نمیدونم
برند Beats هم به هیچ عنوان برند با نسبت کیفیت به قیمت بالایی که چه عرض کنم حتی مساوی هم نیست مثلآ ممکنه یک هدفون 200 تومن قیمت داشته باشه هر چند کاری به تقلبی و اصل و Highcopy بودن اون فعلآ نداریم ، ولی از نظر کیفیت صدا حتی به زور بتونه با یک هدفون 50 تومنی مقایسه بشه نشون به اون نشون که توی هیچ رنکینگ معتبری با اون هزینه روزشمار و هنگفتی که این برند بابت تبلیغات هدفونهای بی کیفیتش خرج میکنه اما رنکینگ خریدنی نبود البته خوشبختانه و به غیر موارد استثناء

و اپل هم برندی هدفون ساز نیست و نخواهد شد چون نه توات و تجربه ساخت داره و نه اینکه بعد از این همه سال دست از خرید هایی OEM برداشته و معمولآ کیفیت هدفونهای این برند در حد آماتور هستند و معمولآ بیس بسیار ضعیفی دارند و به نظرم در حد همون هدفون همراه لوازم صوتی هست نه بیشتر
درسته که برند بسیار خوش نام و مشتری پسندی هست اما هیچ دلیل منتطقی برای خرید همه چیز یک برند خوشنام وجود نداره

نوچ نوچ نوچ ، هدست بلوتوث برای رانندگی . . . (:
به هر حال بهترین پیشنهاد که به نظرم میرسه:
یک WM600 از سونی + یک هدفون خوب توگوشی که هر وقت نیاز بود ازش با هدست بلوتوث استفاده کنید و در سایر موارد به عنوان هدفون
برای مشخص کردن مدل هدفون ترجیح می دم صبر کنم تا سبک مورد علاقه شما مشخص بشه

شما هم موفق باشید.

mishen
06-01-2012, 15:07
اگر منظورتون از خروجی بلند توان بیس این هدفون باشه که به نظرم خیلی قوی هست ولی اگر منظورتون توان صوتی پخش شده توسط هدفون باشه که می شه گفت هدفونی با توان خیلی خوب تا قوی هست
این هدفون هم حدود 110 تومن حالا 10 تومن بالا پایین قیمت داره و نیازی به هزینه 180 تومنی نداره مگر اینکه تصمیم شما برای خرید یک مدل دیگه باشه که متاسفانه با این بودجه مدل خوبی سراغ ندارم تا حدود 300 تومن

شما هم موفق باشید

فعلا بهترین هدفونی که تو دست و بالم هست sony Ex85LP هست که حتی با این هم نتونستم صدای بالایی بگیرم (کیفیتش خوبه ولی راضی کننده نیست ) . حالا نمیدونم klipsch S4 از این قویتر و بهتره یا اصلا صدای X7 همینه و کاریش نمیشه کرد ؟

rezaomido
06-01-2012, 16:24
فعلا بهترین هدفونی که تو دست و بالم هست sony Ex85LP هست که حتی با این هم نتونستم صدای بالایی بگیرم (کیفیتش خوبه ولی راضی کننده نیست ) . حالا نمیدونم klipsch S4 از این قویتر و بهتره یا اصلا صدای X7 همینه و کاریش نمیشه کرد ؟

SPL مدل 85 می شه 100 دسی بل بر میلی وات ولی برای S4 می شه 110 دسی بل بر میلی وات یعنی از نظر توان دریافتی S4 حساسیت بسیار بیشتری داره و در ولوم مشابه توان صوتی دریافتی از S4 بیشتر هست

شما هم موفق باشید.

rezaomido
06-01-2012, 16:30
این هم یه مورد جالب البته به این خاطر که ایشون پیغام خصوصی داده بودند ولی ظاهرا پیغام خصوصی خودشون رو غیر فعال کردن (:

آقا این هدفون klipsch s4 رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ آدرس یا تلفن فروشگاه رو اگر محبت کنی ممنون میشم:11:
تماس بگیرید با نمایندگی آواسان این شرکت گارانتی کننده این برند هست و برای قیمت مناسب تر بهتره یه سر به فروشگاههای دیگه بزنید هر چند اغلب هدفونهای موجود اصل هستند

شما هم موفق باشید.

m.77
06-01-2012, 16:47
سلام به شما
اگه منظورتون از مانستر همون برند بیتس هست که اینجا تا دلتون بخاد از تقلبی تا Highcopy و شاید اصل پیدا می شه ولی Shure حتی تقلبی، اگر وجود خارجی داشته داشته باشه ، اینجا اثری نیست
بهترین کار برای خرید Shure اینه که یا دوست یا آشنایی در خارج داشته باشید تا اون براتون خرید کنه یا اینجا به شرکتهای وارد کننده سفارش خرید بدید که خیلی گرون درمیاد و بصرفه نیست و یا اینکه از موجودی همینجا که برندهای خوب دیگه باشن انتخاب کنید
اگر برندها شبیه هم بودند که هیچ دیگه (:
اما به نظرم برند مشابه Shure ترکیبی از برندهای Beyedynamic به خاطر بیس و AKG به خاطر مید و سنهایزر به خاطر های ، می شه
پیشنهاد می کنم کاربرد و بودجه خودتون رو مشخص کنید شاید دوستان پیشنهاد بهتری داشته باشند

من برای گوشی میخوام مدل گوشی galaxy s2.بودجه هم 150 200 تومان این حدودا.
سبک آهنگم راک.دیگه چیزی نموند فکر کنم.از دوستان کمک کنن.فقط خدایی یه مدل
معرفی میکنن طرز تهیه رو هم بگن.:20:پایتخت میگن هدفوناش فیکن من از چند نفر شنیدم
نمیدونم.اگه مدلی رو تست کردن خوب بوده معرفی کنن تا ببینیم پیدا میشه یا نه.

mishen
06-01-2012, 16:56
سنهایزر مدل 870 هم قیمت خوبی داره اینم مشخصاتش

Frequency response 17 - 22500 Hz
Sound pressure level (SPL) 115 dB
Impedance 32 Ω
THD, total harmonic distortion < 0.1 % (1 kHz, 100 dB SPL)
Jack plug 3.5 mm angled
Cable length 1.2 m symmetrical
Weight 13 g
Ear coupling Intraaural (ear canal fit)
Transducer principle Dynamic

حالا این در مقایسه با klipsch چطوره ؟

ali.cheguevara
06-01-2012, 17:03
با درود
هدفون های حال حاضر من اینها هستند:
sony xb500
akg k99
sony ex86
sony ex52
sony nc33
clipsch s4
clipsch s4i
همینطور یک یو اس پی آمپ دارم :
FiiO E10 USB DAC Headphone Amplifier
و ام پی تری پلایر هم :
Sony Walkman NWZ-A846
cowon x7
ولی تا به حال نتونستم صدای مورد علاقم رو از اینا بشنوم.در خرید کلیپس خیلی ریویو خوندم و توی بیشتر سایتها در بین سه ایرفون برتر قرار داشت.ولی از صداش اصلا راضی نیستم و همچنین دیگه به رنکیگ ها و ریویو ها اعتقادی ندارم.
صدای akg k99 هم منو اذیت میکنه و بیشتر از 20دقیقه نمیتونم تحملش کنم و همچنین بیس ضعیفی داره.بیس sony xb500 وحشتناک مزخرفه و باعث حذف باقی رنج ها میشه.صدای sony ex86 باز از همه اینها به نظرم بهتر و بیس نرم تر و دیستورشن پایینی داره.البته پایین ترین دیستورشن ها و بالاترین تفکیک رو آ ک جی و کلیپس داره.ولی موزیکالیتی و نرمی صدا و فان بودن ex86 رو هیچکدوم ندارند.
حالا دیگه از پول دور ریختن خسته شدم و با راهنمایی شما عزیزان میخوام یه ایرفون های اند در حدود یک تا یک و نیم میلیون و یه آمپ در همان حدود بگیرم.اصلا به هدفون علاقه ای ندارم و عاشق ایرفون هستم.
صدای مورد علاقه من اول از همه صدای بسیار شفاف و تفکیک بسیار بالا؛دوم صدای گرد و موزیکالیتی خوب(از مید و های رنج های تیز و گوش خراش متنفرم) تفکیک بالا,صدای گرد ولی شفاف و تقریبا رو به صدای بم رو دوست دارم. و سوم بیس نرم و خوب و در عین حال بیسی که روی رنج های دیگه تاثیری نذاره.(از نظر من بیس نرم مثل ex85و ex90 و بیس آشغال ex500 و بدون بیس هم مثل akg k99)
من تا حالا صدای مولتی درایو ها رو نشنیدم ولی با توجه به مقالات میتونم حدس بزنم که بهترین خرید من میتونن باشند.حالا چهار تا سوالی که از شما عزیزان دارم:

اولا که آیا مولتی درایو ها را میتوان در ایران خریداری کرد؟مثل Ultimate Ears یا JH Audio یا Westone یا حتی Shure؟؟؟؟

دوما با توجه به سلیقه من در صدا ؛آیا شما پیشنهاد میکنید که من اصلا in ear monitor بگیرم (مثل Westone ES5 یا Ultimate Ears یا Westone UM3X) یا اینکه یک مولتی درایو معمولی مثل Westone 4 یا Shure se535 ؟؟؟؟؟

سوال سوم این که اصلا با سلیقه من در صدا نکنه باید بیخیال balanced armature بشم و برم سراغ یک Dynamic Driver های اند مثل ex1000؟؟؟ امیدوارم که اینجوری نباشه چون دوست دارم یک مولتی درایور داشته باشم.

سوال چهارم هم اینکه شما تیوب آمپ را پیشنهاد میکنید یا ترازیستوری؟و چه مدل و چه مارکی؟آیا باید سراغ داک و هدفون آمپ برم یا اسپیکر آمپ؟

با سپاس فراوان.

hadi-fe
06-01-2012, 21:28
اقا رضا ازت سوال داشتم نظرت در باره ی این هدفون ها چیه
panasonic rp-hje300k
akg k315
sennheiser k271 ,omx181,hd201
t-jays three earphone
creative ep 830
بعد اگه میشه در موردt-jays یه توضیحی بده که توی بازارهای جهانی جایگاهشون چطوری

rezaomido
06-01-2012, 22:22
من برای گوشی میخوام مدل گوشی galaxy s2.بودجه هم 150 200 تومان این حدودا.
سبک آهنگم راک.دیگه چیزی نموند فکر کنم.از دوستان کمک کنن.فقط خدایی یه مدل
معرفی میکنن طرز تهیه رو هم بگن.:20:پایتخت میگن هدفوناش فیکن من از چند نفر شنیدم
نمیدونم.اگه مدلی رو تست کردن خوب بوده معرفی کنن تا ببینیم پیدا میشه یا نه.

بودجه شما تقریبآ وسط دو مدل مناسب هست:
1. IE7
2. Klipsch S4

برای سفارش IE7 با نمایندگی جدید سنهایزر (نامداران - سایتشون هم به همین نام هست) صحبت کنید
برای خرید S4 هم تشریف ببرید بازار حتمآ موجود هست و اغلب اصل هم هستند

این بودجه برای خرید از خارج با توجه به هزینه ای بسیار زیاد وارد کننده ها اصلآ مناسب نیست چون تقریبآ 100 تومنش می شه سود وارد کننده و بقیه می شه هدفون حالا به نظر شما بصرفه هست؟

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

سنهایزر مدل 870 هم قیمت خوبی داره اینم مشخصاتش

Frequency response 17 - 22500 Hz
Sound pressure level (SPL) 115 dB
Impedance 32 Ω
THD, total harmonic distortion < 0.1 % (1 kHz, 100 dB SPL)
Jack plug 3.5 mm angled
Cable length 1.2 m symmetrical
Weight 13 g
Ear coupling Intraaural (ear canal fit)
Transducer principle Dynamic

حالا این در مقایسه با klipsch چطوره ؟

خیلی از هدفونها خوش قیمت هستند اما . . .

به هر حال متاسفانه مدل انتخابی شما رو به شخصه تست نکردم و نمی تونم نظر دقیق به شما بدم ولی با توجه به نظر کسانی که داشتند:
1. بیس نسبتآ ضعیف
2. مید کمی هارشی
3. های نسبتآ ضعیف

از جمله خصوصیات صوتی این هدفون هست که به نظر قابل مقایسه با S4 با همون قیمت نیست اما اگه سعی کنید جایی تست انجام بدید خیلی بهتر خواهد بود

شما هم موفق باشید.

rezaomido
06-01-2012, 22:32
اولا که آیا مولتی درایو ها را میتوان در ایران خریداری کرد؟مثل Ultimate Ears یا JH Audio یا Westone یا حتی Shure؟؟؟؟

تا جایی که اطلاع دارم فقط UE10 Pro موجود هست و قیمت حدود 400 تومن

دوما با توجه به سلیقه من در صدا ؛آیا شما پیشنهاد میکنید که من اصلا in ear monitor بگیرم (مثل Westone ES5 یا Ultimate Ears یا Westone UM3X) یا اینکه یک مولتی درایو معمولی مثل Westone 4 یا Shure se535 ؟؟؟؟؟
سوال سوم این که اصلا با سلیقه من در صدا نکنه باید بیخیال balanced armature بشم و برم سراغ یک Dynamic Driver های اند مثل ex1000؟؟؟ امیدوارم که اینجوری نباشه چون دوست دارم یک مولتی درایور داشته باشم.

جوابی برای این سوالهای شما ندارم چون جوابشون پیش خودتون هست نه در نظر دیگران

سوال چهارم هم اینکه شما تیوب آمپ را پیشنهاد میکنید یا ترازیستوری؟و چه مدل و چه مارکی؟آیا باید سراغ داک و هدفون آمپ برم یا اسپیکر آمپ؟
معمولآ اول هدفون انتخاب می کنند بعد متناسب با سورس و همین هدفون آمپ انتخاب می شه
اگه منظور شما از "داک" همون دک یا صحیح تر DAC هست که این هم بسته به سورس تراک و Setup و کاربرد شما انتخاب می شه و در آخر متوجه آمپ هدفون یا آمپ اسپیکر نشدم که منظورتون از عنوان کردن اینها چی بود

شما هم موفق باشید.

SamGun
06-01-2012, 22:51
اول از همه چیز از شما تشکر میکنم بابت قدرشناسی شما

برند Bose یکی از برندهای مطرح و خوشنام هدفون ساز هست ولی متاسفانه این برند Highcopy داره که انتخاب رو کمی سخت میکنه و تشخیص اصلی و بدل نیاز به 5 سال تجربه ساخت و تولید داره که یکی مثل من کم سواد از پس تشخیص برنمیاد شما رو نمیدونم
برند Beats هم به هیچ عنوان برند با نسبت کیفیت به قیمت بالایی که چه عرض کنم حتی مساوی هم نیست مثلآ ممکنه یک هدفون 200 تومن قیمت داشته باشه هر چند کاری به تقلبی و اصل و Highcopy بودن اون فعلآ نداریم ، ولی از نظر کیفیت صدا حتی به زور بتونه با یک هدفون 50 تومنی مقایسه بشه نشون به اون نشون که توی هیچ رنکینگ معتبری با اون هزینه روزشمار و هنگفتی که این برند بابت تبلیغات هدفونهای بی کیفیتش خرج میکنه اما رنکینگ خریدنی نبود البته خوشبختانه و به غیر موارد استثناء

و اپل هم برندی هدفون ساز نیست و نخواهد شد چون نه توات و تجربه ساخت داره و نه اینکه بعد از این همه سال دست از خرید هایی OEM برداشته و معمولآ کیفیت هدفونهای این برند در حد آماتور هستند و معمولآ بیس بسیار ضعیفی دارند و به نظرم در حد همون هدفون همراه لوازم صوتی هست نه بیشتر
درسته که برند بسیار خوش نام و مشتری پسندی هست اما هیچ دلیل منتطقی برای خرید همه چیز یک برند خوشنام وجود نداره

نوچ نوچ نوچ ، هدست بلوتوث برای رانندگی . . . (:
به هر حال بهترین پیشنهاد که به نظرم میرسه:
یک WM600 از سونی + یک هدفون خوب توگوشی که هر وقت نیاز بود ازش با هدست بلوتوث استفاده کنید و در سایر موارد به عنوان هدفون
برای مشخص کردن مدل هدفون ترجیح می دم صبر کنم تا سبک مورد علاقه شما مشخص بشه

شما هم موفق باشید.

رضا جان قرار هست از اون ور برام بیارن واسه همین مشکلی از بابت اصل بودنش ندارم.

در مورد سبک من بیشتر کلاسیک و POP گوش میدم و در بعضی مواقع Metal .

من به شدت رو تفکیک صدا و دلنشین بودن صدا تأکید دارم و خیلی دلم میخواد رو db های بالا افت کیفیت نداشته باشه

rezaomido
06-01-2012, 22:59
اقا رضا ازت سوال داشتم نظرت در باره ی این هدفون ها چیه

چشم تا جایی که بلد باشم

panasonic rp-hje300k
اصلآ با جنس صدای این برند آشنا نیستم و مدل خاص که بماند

akg k315
به عنوان یک Earbud گزینه انتخابی خوبی نمی تونه باشه بیس ضعیف کمی از بیش از اونچه تصور می شه از مزایای این مدل کم می کنه

sennheiser k271 ,omx181,hd201
t-jays three earphone
creative ep 830
به جای 181 مدل 180 انتخاب بهتری می تونه باشه و 271 بیس فلت و کمی مید هارشی و های کمی ضعیف
201 هم همون خصوصیات 217 رو داره ولی با این تفاوت که ورژن ضعیف تر از اون در همه چیز هست
830 هم که نیازی به توضیح خاص نداره ولی بیس خیلی قوی و مید بسته و های ضعیف

بعد اگه میشه در موردt-jays یه توضیحی بده که توی بازارهای جهانی جایگاهشون چطوری

در مورد هدفون و برند مورد نظر شما اطلاع زیادی ندارم ولی جنس صدای این برند معمولآ با بیس قوی و مید با جزییات ولی های ضعیف ، هست
به هر حال برند بسیار جوانی هست و محصولات اون با توجه به تجربه کمی که داشته بسیار موفق بودند و اگر به همین روند ادامه بده چند سال آینده مطمئنن محوصلات بسیار حرفه ای تری از این برند شاهد خواهیم بود که جدای از کیفیت ساخت و قیمت بسیار ارزانی هم خواهند داشت و یکی از مزایای این برند سوئدی تلاش در بدست آوردن بازار آماتوری از چنگال تیز بزرگانی هست که سالهای سال تجربه ساخت و طراحی مدلهای موفقی رو داشته اند
خوشحال هستم که مدلهایی از این برند موجود هست ولی متاسفانه به شخصه تست نکردم تا بتونم نظر دقیق و واقعی تر از این بدم و امیداوارم همین برای شما کافی بوده باشه

شما هم موفق باشید.

vahid_lol
06-01-2012, 23:08
خیلی ممنون دوست عزیز

دوستان فقط همین مدل رو تو این رنج که میکروفون داشته باشه به عنوان بهترین پیشتهاد میکنید؟ برم بخرم دیگه؟:13:

دوستان لطف میکنید پاسخ منم بدید

یه هدفون in-ear تا حدود 40 تومن با میکروفون میخوام، با این مشخصات فقط 630i رو پیدا کردم

rezaomido
06-01-2012, 23:21
رضا جان قرار هست از اون ور برام بیارن واسه همین مشکلی از بابت اصل بودنش ندارم.

در مورد سبک من بیشتر کلاسیک و POP گوش میدم و در بعضی مواقع Metal .

من به شدت رو تفکیک صدا و دلنشین بودن صدا تأکید دارم و خیلی دلم میخواد رو db های بالا افت کیفیت نداشته باشه

این مدلها رو یه نگاهی بکنید:
MDR-EX1000 همین جا قابل تهیه هست و اگه اشتباه نکنم کمتر از 600 تومن
SE535 باید سفارش بدید به نظرم تنها ایرادش Soundstage محدودش هست برای کلاسیک
Westone 4R بیسش کمی قوی هست و گزینه خوبی برای کلاسیک می تونه باشه
Audeo Phonak PFE232 که خیلی دوست دارم صداش رو بشنوم (:

نیازی به توضیح شاید برای شما نباشه اما برای کسانی که زیاد دقت نکردند:
سبک های حرفه ای موسیقی توسط هدفون به صورت کامل باز پخش نخواهند شد چون هدفون ابزاری بسیار محدودتر از آنچه تصور می کنید هست

شما هم موفق باشید.

jefri6
06-01-2012, 23:29
دوستان یه ایرفن تو رنج 100-150 برای سبک راک و متال میخوام.بیسش مهمه.لطفا راهنمایی کنید.ا

i-din
06-01-2012, 23:30
چاره ای برای افزایش ایزولاسیون ie8 سراغ دارید ؟

m.77
07-01-2012, 00:13
بودجه شما تقریبآ وسط دو مدل مناسب هست:
1. IE7
2. Klipsch S4

برای سفارش IE7 با نمایندگی جدید سنهایزر (نامداران - سایتشون هم به همین نام هست) صحبت کنید
برای خرید S4 هم تشریف ببرید بازار حتمآ موجود هست و اغلب اصل هم هستند

این بودجه برای خرید از خارج با توجه به هزینه ای بسیار زیاد وارد کننده ها اصلآ مناسب نیست چون تقریبآ 100 تومنش می شه سود وارد کننده و بقیه می شه هدفون حالا به نظر شما بصرفه هست؟

شما هم موفق باشید.
--------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:18 AM ----------

آقا رضا من این مدلهای seenhieser رو نگاه کردم.به نظر شما ارزش داره بیشتر هزینه کنم
مدل ie8 رو بگیرم؟یعنی یه تفاوت خوبیو نشون میده؟بعد اینکه من چندتا از پستای بچه ها رو
خوندم بعضیا گفتن واسه صدای خوبو با کیفیت احتیاج به player(پخش موسیقی) هست.من
هدفون میخوام با گوشی آهنگ گوش بدم مدلشم galaxy s2 هست.یعنی این جواب نمیده باید
player هم بگیری؟خیلی ظلمه اگه با این گوشی نشه گوش داد با کیفیت پلیر.خواهشا راهنمایی
کنید.ممنون.

ali.cheguevara
07-01-2012, 00:58
با درود بر آقا رضا چشم و چراغ این تاپیک
و با سپاس از به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمندشون.
از جواب هاتون تا اینجا اینگونه تصمیم گرفتم که یه های اند داینامیک بخرم و به احتمال قوی ex1000 یا ie8
و یه های اند بالانس آرماتور که به دلیل اینکه مولتی رو از راه دور میخوام سفارش بدم و خودم نمیتونم تست و انتخاب کنم باز هم مزاحم شما باید شد.
اولا تنها مولتی درایو موجود در ایران ,طبق اطلاع حضرت عالی ,همون یه دونه لوجیتک هست یا از بین برندهایی که من عرض کردم ؛شما فرمودید که تنها این یه دونه هست؟
دوما به نظر شما بهترین مولتی درایو های اند که بهترین موزیکالیتی و شفافیت همراه با نرمی صدا را داشته باشد کدامها هستند.لطفا چند انتخاب اولتان را به ترتیب و با کمی توضیح راجع به صدای هر کدوم نام ببرید.
من خودم بیشتر نظرم روی 535 و um3x است ولی تمام فکر و ذکرم ue pro و es5 کاستوم و واقعا انتخاب کار سختی هست.موندم 5-6 درایو با 3 درایو واقعا چقدر تفاوت داره؟ وستون4 حدود 500 یورو و UE 18 pro حدود 1350 یورو واقعا صداشون هم به اندازه قیمتشون تفاوت داره ؟یا اینکه کسی که به دنبال موزیکالیتی هست واقعا نباید دنبال in ear monitor بره؟این اختلاف قیمت آیا روی موزیکالیتی هم تاثیر میذاره یا فقط مولفه های لازم برای مونیتورینگ رو بالا میبره؟ با توجه به دردسر کاستوم آیا اگر 535 یا وستون یونیورسال رو انتخاب کنم و بی خیال 5-6 درایو های کاستوم بشم ؛ چیزهای زیادی رو از دست میدم؟؟خیلی تفاوت دارند؟

سوما من در یکی از ریویوها خوندم که صدای وستون 4 بسیار خشک و خشن و سرد و با تفکیک و شفافیت وحشتناک بالاست و برای مونیتور مناسب هست تا لذت ار موزیک و همچنین بیشتر از 1 ساعت نمیتوان به آن گوش داد.و 535 موزیکالیتی بسیار بالا و صدای
گرم و گرد و بیس نرم و صدای فان تری داره و میتوان ساعتها موسیقی گوش داد.ولی به هیچ عنوان تفکیک و شفافیت و قابلیت بالای مونیتورینگ وستون 4 رو نداره.نظر شما چیست؟
و چهارما و در آخر دو گزینه اصلی برای من که دنبال صدای فان و نرم و گرد و گرم و شفاف هستم:
um3x و se535.
اینجاست که دیگه مغز آدم جوش میاره.وستون های um ساخت آمریکا و تماما ساخت دست با تفکیک و نرمی صدای فوق العاده است.از بین این دو انتخاب شما چیست و چرا؟
بحث آمپ هم طبق توصیه شما برای بعد از انتخاب ایرفون میگذاریم.
با سپاس فراوان.

mars1920
07-01-2012, 03:00
سلام
برای گوش دادن به موسیقی (پاپ راک رپ) تماشای فیلم با ایفون و ایپاد یه ایرفون با صدای شفاف می خام قیمت هم به دلار تا ۱۵۰ دلار از خارج می خام تهیه کنم و محدودیتی در برند ندارم فقط می خام بهترین باشه
ممنون می شم سریع تر راهنمایی کنید.

m.77
07-01-2012, 13:46
آقا قیمت ie8 چنده الان؟fake هم داره؟high copy ؟

peaceful1
07-01-2012, 14:31

اگه با هیچ کدوم از سیلیکون های داخل بسته به نتیجه مطلوب نمیرسی میتونی مدل های کاستم از خارج بخری.

آقا قیمت ie8 چنده الان؟
به تاپیک پیوست خورده قیمت وراجعه کنید.

هم دارهfake ؟high copy ؟

فارسی را پاس بداریم عبارت درست به شکل زیر هست:

یا اصلا اصل هم داره؟

mili_k
07-01-2012, 15:23
برای پاپ و کلاسیک ( سنتی ایرانی ) بهترین earphone ـی که با سانسا کلیپ مچ باشه چی معرفی میکنید ؟

قیمت اصلاً مهم نیست .

zerolight
07-01-2012, 15:33
دوستان کدوم مدل از هدفون های behind the neck رو پشنهاد می کنید، تا ۴۰ تومن،
با ایپاد و ایفون گوش میدم.

مدل های on ear تو سبک akg k404 چه چیزهایی هست؟

i-din
07-01-2012, 15:39
جایی تو ایران نیست که پد کاستم داشته باشه؟
متاسفانه بزرگترین ایراد ie8 و (بیشتر هدفون های سنهایزر) همینه (ایزوله ضعیف) به علاوه کیف بدرد نخور ie8

salar_221
07-01-2012, 16:57
متاسفانه بزرگترین ایراد ie8 و (بیشتر هدفون های سنهایزر) همینه (ایزوله ضعیف) به علاوه کیف بدرد نخور ie8
سلام
ببخشید؟پد های ie8 ایراد داره؟همشون؟
کیف بدرد نخور؟
کاملا مطمعن هستین ie8 دارین؟یا اینکه اورجیناله؟
چون 4 نوع پد داره که همشون حرفه ای و کاملا عالی هستن.و کیف که نه ولی یه کیس خیلی فوق العاده
داره که هدفون به بهترین شکل داخلش جا میگیره و محل پیچش کابلشم که حرف نداره.یه جایه مخصوص رطوبت گیر و یه اچار تنظیم بیس و تمیز کننده توری هدفون.
اگه با پد هاش نتونستین نتیجه بگیرین با پد های دیگه ای هم فکر نکنم بتونین.ولی یکی از مزیت های ie8 اینکه بدون پد هم میتونین از هدفون استفاده کنین.خیلی راحته.به امتحانش می ارزه.موفق باشین

mars1920
07-01-2012, 18:29
سلام
برای گوش دادن به موسیقی (پاپ راک رپ) تماشای فیلم با ایفون و ایپاد یه ایرفون با صدای شفاف می خام قیمت هم به دلار تا ۱۵۰ دلار از خارج می خام تهیه کنم و محدودیتی در برند ندارم فقط می خام بهترین باشه
ممنون می شم سریع تر راهنمایی کنید.
اصلا پیشنهادی برای ندارین؟

mili_k
07-01-2012, 18:57
دوستان سؤالم رو دوباره تکرار کُنم ؟! همین صفحه پُست اول ...

پیزفول جان جواب بده دیگه ! جواب نمیدی بیام یاهو ! :31:

shshhskh
07-01-2012, 19:22
دوستان عزیز بین
BeyerDynamic DT 770 Pro و Audiotechnica M50 کدام را پیشنهاد می کنند؟ سبک ترنس...و اصولا تفاوت این 2 چیست؟

salar_221
07-01-2012, 19:27
اصلا پیشنهادی برای ندارین؟

سلام
میتونین از داخل ایران klipsch s4. sennheiser mm50. akg ipبگیرین.
از خارج ایران هم shure215..sony.Sleek Audio SA1 .AKG Q350 Quincy Jones.Ultimate Ears UE600
برای اطلاعات بیشتر اگه صبر کنین اقا رضا راهنماییتون کنن مطمئن تر خواهد بود.

sourena
07-01-2012, 22:33
ســلام. دوستان من این مدل رو دیدم توی نمایندگی بازار موبایل:

68 تومن بود! گارانتی هم داشت.

به نظرتون ارزش خرید داره یا با این پول میشه یه چیز بهتر از برند کریتیو یا برند دیگه خرید؟

البته این برند واقعا حرفه ای هستش .... ! من به گوش اکثر DJ ها دیدم این برند رو !

M1sChief
07-01-2012, 23:03
سلام من که جایی Skullcrusher پیدا نکردم . چی پیشنهاد میکنید(Over-Ear الویت داره بعد من سایز کله ام بزرگه :دی ) که بیس عالی داشته باشه کیفیتش هم خوب باشه من iBeats استفاده کردم راضی بودم ولی نصبت به قیمتش نمی ارزه این Klipsch s4 مثله iBeats هست ؟؟
از iPod استفاده میکنم
--
. الان یک سوال دارم من دوستم Sony Piiq Marqii داره الان مشکلش بیس کمشه دستگاش هم iPod میتونه از Amp استفاده کنه ؟ یا اصلا AMP برای MP3 پلیر ها هست ؟
اگه هست چه مدلی خوبه یا اصلا تاثیری داره ?

mars1920
07-01-2012, 23:41
سلام
از خارج ایران هم shure215..sony.Sleek Audio SA1 .AKG Q350 Quincy Jones.Ultimate Ears UE600
خودم هم نظرم روی shure بود ولی مطمن نبودم بازم اگه آقا رضا راهنمایی کنن که ممنون می شم.

zerolight
08-01-2012, 00:12
دوستان کدوم مدل از هدفون های behind the neck رو پشنهاد می کنید، تا ۴۰ تومن،

مدل های on ear تو سبک akg k404 چه چیزهایی هست؟

کسی پیشنهادی نداره؟
این ۲تا مدل چطورن؟
philips SHS8200

و SHJ070

minimax2
08-01-2012, 00:55
دوستان عزیز بین
BeyerDynamic DT 770 Pro و Audiotechnica M50 کدام را پیشنهاد می کنند؟ سبک ترنس...و اصولا تفاوت این 2 چیست؟

یکی از تفاوت هاشون در امپدانسشون هست . M50 امپدانس کمی داره و می تونی حتی با پلییر های پرتابل ازش استفاده کنی اما DT 770Pro امپدانس بالایی داره (250 اهم) که برای استفاده از اون نیاز به یک آمپلی فایر مخصوص هدفون دارید .

minimax2
08-01-2012, 01:31
آقا رضا من این مدلهای seenhieser رو نگاه کردم.به نظر شما ارزش داره بیشتر هزینه کنم
مدل ie8 رو بگیرم؟یعنی یه تفاوت خوبیو نشون میده؟بعد اینکه من چندتا از پستای بچه ها رو
player هم بگیری؟خیلی ظلمه اگه با این گوشی نشه گوش داد با کیفیت پلیر.خواهشا راهنمایی
کنید.ممنون.

یه توضیح در مورد گوشیتون بدم :
منم این گوشی رو دارم ولی زیاد باهاش موسیقی گوش نمی دم . کمی صدا رو خفه پخش می کنه و بیس هم زیاده حتی با تنظیم اکولایزر . البته نه اینکه بد باشه نه خیلی هم خوبه ولی مثلا نسبت به گوشی سامسونگ ویو خیلی افت کیفیت صدا داشته . چون ویو واقعا از نظر پخش موسیقی واقعا کیفیت بالایی داره .
شما یه برنامه اکولایزر رو گوشی نصب کن و سعی کن تنظیمات دلخواه تو باهاش انجام بدی .
البته این نظر شخصی من در مورد کیفیت صدای این گوشی هست .

---------- Post added at 03:31 AM ---------- Previous post was at 03:27 AM ----------

کسی پیشنهادی نداره؟
این ۲تا مدل چطورن؟
philips SHS8200

و SHJ070

در مورد فیلیپس و مدلهاش به دفعات در این تایپیک بحث شده . نگاهی به صفحات قبل بندازید مطالبی پیدا می کنید .
در کل زیاد ارزش خرید نداره . کیفیت صدای خیلی خوبی نداره . تجربه شخصی من با SHE9700 که کاملا بد و ناامید کننده بود در حالی که دو برابر EP630 کریتیو قیمت داشت کیفیت صدای اون اصلا به پای EP630 هم نمی رسید .

m.77
08-01-2012, 02:04
یه توضیح در مورد گوشیتون بدم :
منم این گوشی رو دارم ولی زیاد باهاش موسیقی گوش نمی دم . کمی صدا رو خفه پخش می کنه و بیس هم زیاده حتی با تنظیم اکولایزر . البته نه اینکه بد باشه نه خیلی هم خوبه ولی مثلا نسبت به گوشی سامسونگ ویو خیلی افت کیفیت صدا داشته . چون ویو واقعا از نظر پخش موسیقی واقعا کیفیت بالایی داره .
شما یه برنامه اکولایزر رو گوشی نصب کن و سعی کن تنظیمات دلخواه تو باهاش انجام بدی .
البته این نظر شخصی من در مورد کیفیت صدای این گوشی هست .

---------- Post added at 03:31 AM ---------- Previous post was at 03:27 AM ----------
.
دوست عزیز شما با چه هدفونی تست کردی؟از چه دستگاه پلیری خودتون استفاده میکنید؟

mars1920
08-01-2012, 03:59
سلام

دوستان کسی نظر دیگه ای نداره shure e 215 مورد تایید هست؟

minimax2
08-01-2012, 07:20
دوست عزیز شما با چه هدفونی تست کردی؟از چه دستگاه پلیری خودتون استفاده میکنید؟

هدفونهايي كه تست كردم :
Creative ep630 - 830 - aurvana 2
Sony ex35 - ex50
AKG k430
Audio technica CKS55i - SJ55
t-Jays three
و با اين پليرها
Sandisck Sansa Clip +
cowon iAudio 9 - J3
Apple ipod touch 4G
و اين گوشي هاي موبايل
Samsung wave
HTC desire
Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy SII

Sent from my iPod touch using Tapatalk

L.A.M.P.A.R.D
08-01-2012, 10:21
سلام دوستان ...
اقا اون هدفونی که چند ماهه پیش ازتون مشاوره گرفتم و خریدم نابود شد :دی حالا یه هدفون دیگه میخوام یه چیزی شبیه beats by dre SOLO ...مرسی

amin148
دوستان کسی نظر دیگه ای نداره shure e 215 مورد تایید هست؟

دوست عزیز من دارمش و برای سبکای کانتری واقعا ازش راضیم .
دیشب داشتم با m50 مقایسش میکردم و حتی میتونم بگم برای سبکای کانتری 15 درصد از m50 بهتره .

به خاطر بیس متعادل تر و مید بهترش هم صدای خواننده هم صدای سازها شفاف تر و واضح تر به گوش میرسید .

نقد های مختلف و حرفه ای هم که تو نت ازش زیاده . ولی اگه بخوام یه چیز بهش اضافه کنم اینه که اگه این هدفون خریدی برا اینکه کیفیت واقعیشو بشنوی فقط از فایلهای flac , 320kbps استفاده کن .
با فایلهای 128 و کمتر خیلی کیفیت صداش افت میکنه ، مثلا توی مقام مقایسه کیفیت یه فایل 128 توی این هدفون 30 درصد کمتر از m50 هست ولی مثلا اختلافشون توی کیفیت فلک همون فایل خیلی کمتر میشه و حتی بعضی وقتا بهتر میشه .البته مقایسه این دو تا هدفون هم از پایه غلطه ولی امکاناتمون همینه دیگه .

(خلاصش میشه اینکه افت کیفیت این هدفون توی آهنگای 128 بیشتر از هدفونی مثه m50 هست و نمیدونم که این موضوع به خاطر ذات کاملا متفاوت این هدفونا هست یا شاید من اشتباه می کنم ولی من این موضوع به چشم من اومد )

الیته اینم بگم من کسی رو توی نت ندیدم ازین هدفون ناراضی باشه (و البته آقا رضا هم تاییدش کرده )

i-din
سلام
ببخشید؟پد های ie8 ایراد داره؟همشون؟
کیف بدرد نخور؟
کاملا مطمعن هستین ie8 دارین؟یا اینکه اورجیناله؟
چون 4 نوع پد داره که همشون حرفه ای و کاملا عالی هستن.و کیف که نه ولی یه کیس خیلی فوق العاده
داره که هدفون به بهترین شکل داخلش جا میگیره و محل پیچش کابلشم که حرف نداره.یه جایه مخصوص رطوبت گیر و یه اچار تنظیم بیس و تمیز کننده توری هدفون.
اگه با پد هاش نتونستین نتیجه بگیرین با پد های دیگه ای هم فکر نکنم بتونین.ولی یکی از مزیت های ie8 اینکه بدون پد هم میتونین از هدفون استفاده کنین.خیلی راحته.به امتحانش می ارزه.موفق باشین

در اورجینال بودن ie8 شک ندارم (هر جفتشو)
کیس اش هم مثل کسی های ultimate نیست برای استفاده اش باید یه ربع بپیچی اش توی کیس بعد چند دقیقه ای هم صرف باز کردن بکنی
اچار تنظیم بیس و تمیز کننده توری هدفون رو هم که گفتی یه تیکه پلاستیکه مثل خلال دندون!
یه سرچ بزنی میبینی اونایی که این هدفون رو داشتن(نه کسایی که این هدفون یه روز دستشون بوده و تستش کردن و نه لب(lab) های درجه پنج اونور) ایرادش نسبت به قیمتش همین ایزوله ضعیفه گفتن
همین مشکل رو من با hd280 هم دارم
به خاطر همین رفتم رولند خریدم(طوری که تو مغازه تست کردم صدای فروشنده رو نمی شنیدم !)

salar_221
08-01-2012, 10:38
سلام دوستان ...
اقا اون هدفونی که چند ماهه پیش ازتون مشاوره گرفتم و خریدم نابود شد :دی حالا یه هدفون دیگه میخوام یه چیزی شبیه beats by dre SOLO ...مرسی
حالا چرا شبیهش؟اگه فقط ظاهر براتون مهمه میتونین همین solo رو از پایتخت تهیه کنین و حتما تاکیید کنید که فیکش رو میخوایین.ولی اگه صدا براتون مهم هست audio technica m50 هم از لحاظ فان و هم کیفیت و قیمت خیلی بهتر از اصل solo هستش.

L.A.M.P.A.R.D
08-01-2012, 10:43
گفتم شبیهش چون خودش گرونه :دی
حالا این audio technica m50 چه قیمتیه ؟

این audio technica m50 یکم یقره ! ولی خوب سولو خوبه سایزش و میشه توی کوچه هم ازش استفاده کرد :دی

sourena
08-01-2012, 11:16
کسی نبود من رو راهنمایی کنه؟ :دی

70 تومن سنهایزر ، ارزش خرید داره؟

ای بابا :41:

salar_221
08-01-2012, 11:24
گفتم شبیهش چون خودش گرونه :دی
حالا این audio technica m50 چه قیمتیه ؟

این audio technica m50 یکم یقره ! ولی خوب سولو خوبه سایزش و میشه توی کوچه هم ازش استفاده کرد :دی
خوب solo تقلبیش رو پیشنهاد دادم بهتون.
قیمت دقیق m50 رو نمیدونم ولی گویا دوستان پرسیده بودن بین 200 تا 250 بود.

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

کدوم مدل سنهایزر؟
برای چه سبکی؟

L.A.M.P.A.R.D
08-01-2012, 11:27
اخه تقلبی ؟!!!
حالا نمیشه یکی دیگه معرفی کنید که زیاد بزرگ و کلفت نباشه ؟و البته سبک !

salar_221
08-01-2012, 11:40
اخه تقلبی ؟!!!
حالا نمیشه یکی دیگه معرفی کنید که زیاد بزرگ و کلفت نباشه ؟و البته سبک !
از لحاظ ظاهری به زیبایی بیتس ها که ظریف هم باشه نمیشناسم ولی میتونین یه نگاهی به مدلهای sennheiser 598.555.280 pro.hd220.بندازین شاید مورد پسند قرار بگیرن.نامداران نمایندگیش هست.

sourena
08-01-2012, 12:11
خوب solo تقلبیش رو پیشنهاد دادم بهتون.
قیمت دقیق m50 رو نمیدونم ولی گویا دوستان پرسیده بودن بین 200 تا 250 بود.

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

کدوم مدل سنهایزر؟
برای چه سبکی؟

سبک ترنس! مدل HD 202 با قیمت 68 هزار تومان!

salar_221
08-01-2012, 12:20
سبک ترنس! مدل HD 202 با قیمت 68 هزار تومان!
یه مقداری بیسش برای ترنس کمه ولی بنسبت قیمتش هدفون خوبی هست.

M1sChief
08-01-2012, 12:24
سلام من که جایی Skullcrusher پیدا نکردم . چی پیشنهاد میکنید(Over-Ear الویت داره بعد من سایز کله ام بزرگه :دی ) که بیس عالی داشته باشه کیفیتش هم خوب باشه من iBeats استفاده کردم راضی بودم ولی نصبت به قیمتش نمی ارزه این Klipsch s4 مثله iBeats هست ؟؟
از iPod استفاده میکنم
--
. الان یک سوال دارم من دوستم Sony Piiq Marqii داره الان مشکلش بیس کمشه دستگاش هم iPod میتونه از Amp استفاده کنه ؟ یا اصلا AMP برای MP3 پلیر ها هست ؟
اگه هست چه مدلی خوبه یا اصلا تاثیری داره ?

ممکنه یک هم دردی هم با من بکنید ؟

minimax2
08-01-2012, 13:36
دوست عزیز من دارمش و برای سبکای کانتری واقعا ازش راضیم .
دیشب داشتم با m50 مقایسش میکردم و حتی میتونم بگم برای سبکای کانتری 15 درصد از m50 بهتره .

به خاطر بیس متعادل تر و مید بهترش هم صدای خواننده هم صدای سازها شفاف تر و واضح تر به گوش میرسید .

نقد های مختلف و حرفه ای هم که تو نت ازش زیاده . ولی اگه بخوام یه چیز بهش اضافه کنم اینه که اگه این هدفون خریدی برا اینکه کیفیت واقعیشو بشنوی فقط از فایلهای flac , 320kbps استفاده کن .
با فایلهای 128 و کمتر خیلی کیفیت صداش افت میکنه ، مثلا توی مقام مقایسه کیفیت یه فایل 128 توی این هدفون 30 درصد کمتر از m50 هست ولی مثلا اختلافشون توی کیفیت فلک همون فایل خیلی کمتر میشه و حتی بعضی وقتا بهتر میشه .البته مقایسه این دو تا هدفون هم از پایه غلطه ولی امکاناتمون همینه دیگه .

(خلاصش میشه اینکه افت کیفیت این هدفون توی آهنگای 128 بیشتر از هدفونی مثه m50 هست و نمیدونم که این موضوع به خاطر ذات کاملا متفاوت این هدفونا هست یا شاید من اشتباه می کنم ولی من این موضوع به چشم من اومد )

الیته اینم بگم من کسی رو توی نت ندیدم ازین هدفون ناراضی باشه (و البته آقا رضا هم تاییدش کرده )

با سلام خدمت شما دوست عزيز
من چند وقتي هست كه sj55 گرفتم . خواستم ببينم شماكه m50 داري پيشنهاد مي كنيد به m50 ارتقا بدم يا تفاوت چنداني حس نمي كنم ؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

sourena
08-01-2012, 14:00
یه مقداری بیسش برای ترنس کمه ولی بنسبت قیمتش هدفون خوبی هست.

کدوم مدلش برای ترنس خوبه؟ حالا تا 100 تومن ایراد نداره .... هزینه میکنم!

برند بهتر باقیمت پایینتر نیستش برای ترنس؟

jefri6
08-01-2012, 14:29
دوستان برای سبک راک ومتال با هزینه 120-150 چه ایرفنی رو پیشنهود میدین.برا بار سوم درام میپرسم

peaceful1
08-01-2012, 14:47
کدوم مدلش برای ترنس خوبه؟ حالا تا 100 تومن ایراد نداره .... هزینه میکنم!

برند بهتر باقیمت پایینتر نیستش برای ترنس؟

Audio-Technica M30

دوستان برای سبک راک ومتال با هزینه 120-150 چه ایرفنی رو پیشنهود میدین.برا بار سوم درام میپرسم

Klipsch image s4

rezaomido
08-01-2012, 16:12

ببخشید اگه دیر جواب می دم (:

تقریبآ خیر مگر استفاده از سری (TIP) سیلیکونی فشرده که اینجا بعید می دونم حتی غیر فشرده هم گیر بیاد البته یک علت اینکه حتی با سری بهتره نمی شه صدای محیط رو به طور کامل حذف کرد بخشی از اون بر می گرده به نشتی صدا از بدنه یا کابل به به سری یا بخشی از لاله گوش که با بدنه هدفون در تماس هست و این موضوع برای کاربرهای مختلف متفاوته و بستگی به حساست اونها داره

در حال حاظر بهترین توگوشی هایی که ضریب حذف نویز زیادی دارند در حدود 40 دسی بل هستند نه بیشتر ولی اگه خیلی اسرار به حذف نویز محیط با IE8 دایرد بهترین پیشنهاد استفاده از ماژول نویزکنسلینگ فعال هست که سر راه هدفون قرار میگیره و ضریب حذف نویز رو خیلی بیشتر از بهترین سری ها می رسونه

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

کنید.ممنون.

بی شک IE8 ارزش خرید بالاتری داره ولی این کاربرد شماست که تعیین کننده خواهد بود نه بهترین مدل موجود

مطمئنن استفاده از ابزار تخصصی هر کاری نتیجه بهتری خواهد داد و در غیر اینصورت تقریبآ رضایت بخش ممکنه نباشه

شما هم موفق باشید.

sourena
08-01-2012, 16:18
Audio-Technica M30

Klipsch image s4

قیمت دقیقش تو بازار ایران چقدره؟ از کجا میشه تهیه کرد؟

آیا از اون سنهایزر بهــتره؟

rezaomido
08-01-2012, 16:42
با درود بر آقا رضا چشم و چراغ این تاپیک
و با سپاس از به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمندشون.
از جواب هاتون تا اینجا اینگونه تصمیم گرفتم که یه های اند داینامیک بخرم و به احتمال قوی ex1000 یا ie8
و یه های اند بالانس آرماتور که به دلیل اینکه مولتی رو از راه دور میخوام سفارش بدم و خودم نمیتونم تست و انتخاب کنم باز هم مزاحم شما باید شد.
اولا تنها مولتی درایو موجود در ایران ,طبق اطلاع حضرت عالی ,همون یه دونه لوجیتک هست یا از بین برندهایی که من عرض کردم ؛شما فرمودید که تنها این یه دونه هست؟
دوما به نظر شما بهترین مولتی درایو های اند که بهترین موزیکالیتی و شفافیت همراه با نرمی صدا را داشته باشد کدامها هستند.لطفا چند انتخاب اولتان را به ترتیب و با کمی توضیح راجع به صدای هر کدوم نام ببرید.
من خودم بیشتر نظرم روی 535 و um3x است ولی تمام فکر و ذکرم ue pro و es5 کاستوم و واقعا انتخاب کار سختی هست.موندم 5-6 درایو با 3 درایو واقعا چقدر تفاوت داره؟ وستون4 حدود 500 یورو و UE 18 pro حدود 1350 یورو واقعا صداشون هم به اندازه قیمتشون تفاوت داره ؟یا اینکه کسی که به دنبال موزیکالیتی هست واقعا نباید دنبال in ear monitor بره؟این اختلاف قیمت آیا روی موزیکالیتی هم تاثیر میذاره یا فقط مولفه های لازم برای مونیتورینگ رو بالا میبره؟ با توجه به دردسر کاستوم آیا اگر 535 یا وستون یونیورسال رو انتخاب کنم و بی خیال 5-6 درایو های کاستوم بشم ؛ چیزهای زیادی رو از دست میدم؟؟خیلی تفاوت دارند؟

سوما من در یکی از ریویوها خوندم که صدای وستون 4 بسیار خشک و خشن و سرد و با تفکیک و شفافیت وحشتناک بالاست و برای مونیتور مناسب هست تا لذت ار موزیک و همچنین بیشتر از 1 ساعت نمیتوان به آن گوش داد.و 535 موزیکالیتی بسیار بالا و صدای
گرم و گرد و بیس نرم و صدای فان تری داره و میتوان ساعتها موسیقی گوش داد.ولی به هیچ عنوان تفکیک و شفافیت و قابلیت بالای مونیتورینگ وستون 4 رو نداره.نظر شما چیست؟
و چهارما و در آخر دو گزینه اصلی برای من که دنبال صدای فان و نرم و گرد و گرم و شفاف هستم:
um3x و se535.
اینجاست که دیگه مغز آدم جوش میاره.وستون های um ساخت آمریکا و تماما ساخت دست با تفکیک و نرمی صدای فوق العاده است.از بین این دو انتخاب شما چیست و چرا؟
بحث آمپ هم طبق توصیه شما برای بعد از انتخاب ایرفون میگذاریم.
با سپاس فراوان.

خیلی خلاصه چون واقعآ فرصتم کمه و باید سریع برگردم (:
تا وقتی در ایران هستید سعی کنید از مدلهای Costums دوری کنید دلیلش اینه که احتمال بسیار زیاد قالب گیری هر چقدر هم دقیق انجام بشه ممکنه اون هدفون درست توی گوش شما فیت نشه و مجبور به ترمیم بشید که کلی هزینه روی دستتون میزاره و اگر در سن رشد هستید ترجیحآ سفارشتون رو عقب بندازید تا با مشکلی مثل کوچیک و بزرگی در دراز مدت هدفون مواجه نشید به هر حال هزینه ارسال قالب و قالب گیری به حدی زیاد هست که تقریبآ روی دوبرابر قیمت مدل مشخصی باید حساب کنید
صدای 535 گرم و فان هست به خصوص در مید و Westone 4 صدای مانیتور تری داره که حرفه ای تر به نظر میاد

هیچ وقت دست ساز بودن دلیل و تضمین بر کیفیت ساخت هیچ محصولی نیست اتفاقآ گاهی اوقات برعکس هم هست

پیشنهاد می کنم قبل از انتخاب مدل خاصی یک بار دیگه با خودتون کاربرد و هدف تون رو از خرید هدفون نه مدل خاصی مرور کنید تا بعدآ پشیمون نشید

شما هم موفق باشید

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

آقا قیمت ie8 چنده الان؟fake هم داره؟high copy ؟

حدود 400 تومن و هم اصل و هم تقلبی و هم Highcopy داره و تشخیص هر سه از هم تقریبآ مشکله به خصوص اصل و Highcopy

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

پد = روکش ابری یا فوم برای هدفونهای با استایل یا ظاهر Earbud
سری یا Tip = سری ابری یا فوم یا سیلیکونی یا گاهی اوقات لاستیک نرم برای هدفونهای با استایل توگوشی یا inear

اینجا گیر نمیاد مگر سفارش بدید از خارج براتون بیارن که به صرفه نیست تصور کنید برای یک جفت سری خوب که قیمتش حدود 20 تون می شه شما باید 100 تومن هزینه کنید بابت کرایه و سود وارد کننده

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

دوستان عزیز بین

به ترتیب و مناسب کاربرد شما
1. m50
2. Dt770 که بهتره به جای این Dt990 رو جایگزین کنید

شما هم موفق باشید

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

ســلام. دوستان من این مدل رو دیدم توی نمایندگی بازار موبایل:

68 تومن بود! گارانتی هم داشت.

به نظرتون ارزش خرید داره یا با این پول میشه یه چیز بهتر از برند کریتیو یا برند دیگه خرید؟

البته این برند واقعا حرفه ای هستش .... ! من به گوش اکثر DJ ها دیدم این برند رو !

مشکل اصلی سنهایزر اینه که Dj ها از این برند زیاد خششون نمیاد (:

به هر حال مدل مورد نظر شما بسیار بهتر از محصولات مشابه از کریتیو هست اما کاربرد شما تعیین کننده مدل خاصی خواهد بود نه برند و سابقه و فروش بالای اون برند

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

خودم هم نظرم روی shure بود ولی مطمن نبودم بازم اگه آقا رضا راهنمایی کنن که ممنون می شم.

بدون شک بهترین مدل توگشی در حتی سطح قیمت دوبرابر خودش هست و فعلآ خواهد بود و نه مثل بعضی از بهترین ها که توی یک خصوصیت صوتی بهترین هستند اما . . .

اگه براتون امکان داره که از خارج خرید کنید تا 200 تومن ارزش خرید داره

شما هم موفق باشید

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

کسی پیشنهادی نداره؟
این ۲تا مدل چطورن؟
philips SHS8200

و SHJ070

فلیپس ارزش خرید بالایی نداره البته با ارفاق زیاد چون واقعا ارزش خرید نداره

شما هم موفق باشید

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

یکی از تفاوت هاشون در امپدانسشون هست . M50 امپدانس کمی داره و می تونی حتی با پلییر های پرتابل ازش استفاده کنی اما DT 770Pro امپدانس بالایی داره (250 اهم) که برای استفاده از اون نیاز به یک آمپلی فایر مخصوص هدفون دارید .

در تکمیل فرمایش شما دوست عزیز (چون می ترسم پیوست جواب کنم (: )
Dt770 و سایر مدلهای مشابه این برند نمونه های با امپدانس پایین و مناسب کاربردهای متفاوت دارند مثلآ 32 و 80 و 250 و 600 اهم رنج معمول امپدانس قابل انتخاب هست که متاسفانه اینجا 250 اهم موجود دارند

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

در اورجینال بودن ie8 شک ندارم (هر جفتشو)
کیس اش هم مثل کسی های ultimate نیست برای استفاده اش باید یه ربع بپیچی اش توی کیس بعد چند دقیقه ای هم صرف باز کردن بکنی
اچار تنظیم بیس و تمیز کننده توری هدفون رو هم که گفتی یه تیکه پلاستیکه مثل خلال دندون!
یه سرچ بزنی میبینی اونایی که این هدفون رو داشتن(نه کسایی که این هدفون یه روز دستشون بوده و تستش کردن و نه لب(lab) های درجه پنج اونور) ایرادش نسبت به قیمتش همین ایزوله ضعیفه گفتن
همین مشکل رو من با hd280 هم دارم
به خاطر همین رفتم رولند خریدم(طوری که تو مغازه تست کردم صدای فروشنده رو نمی شنیدم !)

نظرها متفاوته چون کاربرها گوشهای متفوتی از نظر ظاهر دارند ولی این هدفون چندان هم که فرمودید مشکل حذف نویز نداره و به نظرم در سطح خوبی هست و سنهایزر هم ادعایی به حذف زیاد نویز توسط این هدفون نداشته

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

سنهایزر هدفونهای سطح حرفه ایش بیشتر ارزش خرید دارند چون تخصص این برند هست و در سطح آماتور چندان مدلهای کاربرد پسند نداره شاید یک دلیلش این باشه که سنهایزر تصور می کنه همه از همون اول حرفه ای گوش میکنند و صدای مدلهای ارزون قیمتش هم مثل حرفه ای هاش با بیس خیلی ضعیف شنیده می شه که خوشایند یک کاربر آماتور طالب شنیدن صدای با توان بالا و بیس قوی نیست

می شه به طور کلی گفت بالی 400 تومن سنهایزر مدلهای اصلیش رو آماده برای انتخاب ما گذاشته و بقیه جهت جوری جنس ساخته شدند

شما هم موفق باشید

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

ممکنه یک هم دردی هم با من بکنید ؟

آمپ اینجا به سختی گیر میاد و اینکه مدل Piq از سری محصولات سونی چندان هدفون با کیفیتی نیست ولی صرفآ داشتن آمپ دلیل بر توانایی راه اندازی و دریافت هر هدفونی نیست

به نظرم بهتره برای شنیدن بیس قوی و فان یه نگاهی به محصولات Audio Technica بکنید و برای بیس قوی و حرفه ای به Beyerdynamic و برای بیس متعادل به AKG فکر کنم همینا کافی باشه

شما هم موفق باشید

mili_k
08-01-2012, 18:00
برای پاپ و کلاسیک ( سنتی ایرانی ) بهترین earphone ـی که با سانسا کلیپ مچ باشه چی معرفی میکنید ؟

قیمت اصلاً مهم نیست .

؟
یکی جواب بده !

amin148
08-01-2012, 18:23
با سلام خدمت شما دوست عزيز
من چند وقتي هست كه sj55 گرفتم . خواستم ببينم شماكه m50 داري پيشنهاد مي كنيد به m50 ارتقا بدم يا تفاوت چنداني حس نمي كنم ؟

سلام دوست خوبم .
راستش من صدای sj55 رو گوش نکردم که بتونم نظر قاطعی بدم ولی خب درباره m50 به اندازه کافی هم تو این فروم هم فروم های خارجی بحث شده و به نسبت قیمتش هدفون عالی ای هستش ، و یه صدای فان و نیمه حرفه ای داره .

اگه از صدای هدفونت راضی هستی که به نظر من فعلا ارتقا نده . چه کاریه !
اگه از صدای هدفونت راضی نیستی و کرم داشتن هدفون از برندای مختلف رو نداری به این هدفون میتونی جدی فکر کنی .
اگه از صدای هدفونت راضی نیستی و مثه من کرم داشتن هدفونای خوب از برندای مختلف رو داری خب میتونی یه مدل از beyer یا sennheiser فکر کنی .البته اگه به بازار خارج دسترسی داری به shure , grado هم میتونی فکر کنی .

محدوده (نگفتم رنج و فارسی را پاس داشتم :31: ) قیمتت رو مشخص کن تا آقا رضا یه هدفون خوب بهت معرفی کنه.

tonypb
08-01-2012, 19:04
سلام دوستان...
برای pc میخوام هدفون بخرم...ترجیحا هدست...کاربرد موزیک و گیم و فیلم...به صورت حرفه ای نه میخوام صدای لذت بخشی رو بده...بیس کم نباشه خیلی زیاد هم نباشه...قابل تنظیم باشه...
میخوام راحت باشه و نرم و دور گوش قرار بگیره...و جنس بدنه با کیفیت...صدای شفاف
این مدل رو انتخاب کردم:
philips shc 8585

این مدل خوبه؟؟/
حدود 130 الی 140 هدست یا هدفونی بهتر از این وایرلس که پایه شارژر داشته باشه سراغ دارید..ممنون میشم راهنمایی کنید.

peaceful1
08-01-2012, 19:12
سلام دوستان...
برای pc میخوام هدفون بخرم...ترجیحا هدست...کاربرد موزیک و گیم و فیلم...به صورت حرفه ای نه میخوام صدای لذت بخشی رو بده...بیس کم نباشه خیلی زیاد هم نباشه...قابل تنظیم باشه...
میخوام راحت باشه و نرم و دور گوش قرار بگیره...و جنس بدنه با کیفیت...صدای شفاف
این مدل رو انتخاب کردم:
philips shc 8585

این مدل خوبه؟؟/
حدود 130 الی 140 هدست یا هدفونی بهتر از این وایرلس که پایه شارژر داشته باشه سراغ دارید..ممنون میشم راهنمایی کنید.

lمدل های زیادی تو تاپیک پیوست خورده قیمت گذاشتم. بهترین برند های موجو پاناسونیک سونی AGK و سنهایزر هستند.
مدلی که خودم خوشم اومده Sony MDR-RF4000K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=TechnicalSpecs) هست که حدود 140-150 هستش.

tonypb
08-01-2012, 19:22
lمدل های زیادی تو تاپیک پیوست خورده قیمت گذاشتم. بهترین برند های موجو پاناسونیک سونی AGK و سنهایزر هستند.
مدلی که خودم خوشم اومده Sony MDR-RF4000K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=TechnicalSpecs) هست که حدود 140-150 هستش.

سلام...
ممنون از راهنمایی های سریعتون....
میبخشید این تاپیک پیوست خورده قیمت کجا هست؟؟
این مدل Sony MDR-RF4000K دیدم..خیلی خوشم اومد...راجب به صداش میزان باس کیفیتش یکم توضیح میدی و این که راحت تو ایران و تو اصفهان گیر میاد؟؟؟
ممنون

peaceful1
08-01-2012, 19:41
درباره یکی از مدل های مشابهش قبلا نوشته بودم

Sony MDR-DS3000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم این مدل هم وارد بازار شده. تو یه مغازه نزدیک میدون تجریش تهران موجود بود شرکت هم زده وارد کرده حالا شما بتونید پیدا کنید یا نه من نمیدونم.

قیمت محصولات موجود در بازار و نمایندگی رسمی برندهای مختلف (قیمت محصولات موجود در بازار و نمایندگی رسمی برندهای مختلف)

tonypb
08-01-2012, 20:37
درباره یکی از مدل های مشابهش قبلا نوشته بودم

Sony MDR-DS3000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم این مدل هم وارد بازار شده. تو یه مغازه نزدیک میدون تجریش تهران موجود بود شرکت هم زده وارد کرده حالا شما بتونید پیدا کنید یا نه من نمیدونم.

قیمت محصولات موجود در بازار و نمایندگی رسمی برندهای مختلف (قیمت محصولات موجود در بازار و نمایندگی رسمی برندهای مختلف)

سلام...
ممنون
دنبال این سونی میگردم...چند مدل پاناسونیک هم دیدم که مدل دقیقشون رو فردا میگم...
ممنون:40:

mili_k
08-01-2012, 21:20
دوستان من یه هدفون in ear خیلی خوب میخوام که باهاش بتونم آهنگ های سبک پاپ سنتی و دنس رو با کیفیت و بلندی صدای عالی گوش کنم از نظر مالی هم هیچ محدودیتی وجود نداره . شما چی پیشنهاد میدین ؟ سورس : سانسا کلیپ +

فقط ترجیحاً داخل بازار ایران پیدا بشه . با تشکر

rezaomido
08-01-2012, 23:16
دوستان من یه هدفون in ear خیلی خوب میخوام که باهاش بتونم آهنگ های سبک پاپ سنتی و دنس رو با کیفیت و بلندی صدای عالی گوش کنم از نظر مالی هم هیچ محدودیتی وجود نداره . شما چی پیشنهاد میدین ؟ سورس : سانسا کلیپ +

فقط ترجیحاً داخل بازار ایران پیدا بشه . با تشکر

1. IE8 حدود 400 تومن
2. Ultimate Ears TripleFi 10 Pro حدود 400 تومن
3. MDR-EX1000 به قیمت بسیار ارزان ، 600 تومن

برای شنیدن حداکثر کیفیت هر سه نیاز به آمپ هست ولی هر چند که دو مدل اول چندان از این نظر سخت گیر نیستند ولی مدل سومی توانی بیش از چند برابر پلیرشما نیاز داره در حقیقت چیزی نزدیک به 200 میلی وات در مقابل اون 20 میلی وات مفید پلیر پرتابل ، رقم بسیار بزرگی حتی روی کاغذ به نظر می رسه

شما هم موفق باشید.

mili_k
09-01-2012, 00:36
1. IE8 حدود 400 تومن
2. Ultimate Ears TripleFi 10 Pro حدود 400 تومن
3. MDR-EX1000 به قیمت بسیار ارزان ، 600 تومن

برای شنیدن حداکثر کیفیت هر سه نیاز به آمپ هست ولی هر چند که دو مدل اول چندان از این نظر سخت گیر نیستند ولی مدل سومی توانی بیش از چند برابر پلیرشما نیاز داره در حقیقت چیزی نزدیک به 200 میلی وات در مقابل اون 20 میلی وات مفید پلیر پرتابل ، رقم بسیار بزرگی حتی روی کاغذ به نظر می رسه

شما هم موفق باشید.

خُب این توان باید از کجا تأمین بشه ؟ !

minimax2
09-01-2012, 01:11
خُب این توان باید از کجا تأمین بشه ؟ !j

از قطعه ای به نام آمپلی فایر عزیز ... آقا رضا که اول گفتن نیاز به آمپ دارن .

mili_k
09-01-2012, 01:36
j

از قطعه ای به نام آمپلی فایر عزیز ... آقا رضا که اول گفتن نیاز به آمپ دارن .

ار فون سوم رو باید از کجا تهیه کنم ؟ نمایندگی جایی میشناسید معرفی کنید ؟

lenuxe
09-01-2012, 09:20
هدفون shure 535 احتیاج به آمپ داره ؟

بیشتر سبک راک و پاپ گوش میدم

siavash.0902
09-01-2012, 13:04
سلام به بچه های گل
فردا میخام برم 3ncبخرم اگه کسی خریده بگه خوبه یا بده ممنون قیمت مجتمع نور 97000تومن
Creative EP-3NC

9 mm Neodymium magnet Driver Units:

6Hz - 23kHz Frequency Response:

33ohms (Active noise-cancellation turned on) 16ohms (Active noise-cancellation turned off) Impedance:

104dB/mW (Active noise-cancellation turned on) 102dB/mW (Active noise-cancellation turned off) Sensitivity:

1.3m Oxygen-Free Copper cable Cord Length:

3.5mm gold-plated stereo miniplug Input Plug:

27g (without packaging) Net Weight:

zerolight
09-01-2012, 13:14
دوستان هیچ کی پیشنهادی واسه من نداشت؟
از مدل های behind the neck , تا ۴۰ تومن….

viul
09-01-2012, 14:07

ksh123k
09-01-2012, 14:14
سلام آقا رضا
من یه ایرفون cx 310 سفارش دادم
تازه با اینجا آشنا شدم خواستم ببینم ایرفون خوبیه ؟

می تونم سفارش کنسل کنم.
به نظر شما ارزششو داره کنسلش وAudioTechnical ATH-CKS55i یا t-jays three یا چیزه دیگه ای بگیرم ؟

viul
09-01-2012, 14:14
هدفون shure 535 احتیاج به آمپ داره ؟

بیشتر سبک راک و پاپ گوش میدم

البته با تشکر از آقا رضا:20::20:

rezaomido
09-01-2012, 14:18

نمایندگی سونی (ایران رهجو) موجود دارند البته به شخصه اطلاعی درست و دقیق از اصل بودن موجودیشون ندارم چون هم اینکه خیلی ارزان قیمت ارائه شده حتی نسبت به قیمت دلاری و هم اینکه جدیدآ چند مدل تقلبی به تعداد زیاد موجود شده شما با احتیاط خرید کن هر چند از صدای این هدفون حتی بعد از 100 ساعت هم به سختی بشه تشخیص داد اصل هست چون هدفون بسیار سرسختی هست و به سرعت Burn-in نمیشه تا خیال خریدار از اصل بودن راحت بشه

در آخر این هدفون رو به قیمت 1 میلیون و 50 هزار تومن خریدم ولی اینجا قیمتش حدود 600 تومن هست که خیلی جای تعجب داره و اینکه پایین ترین قیمت فعلی و دلاری این هدفون:
که می شه چیزی در حدود 900 تومن با احتساب دلار 1400 تومن ولی اینجا به قیمت 600 تومن موجود هست!

شما هم موفق باشید.

rezaomido
09-01-2012, 14:25

متاسفانه مدل مناسب که به شخصه تست کرده باشم سراغ ندارم

شما هم موفق باشید.

rezaomido
09-01-2012, 14:39
سلام آقا رضا
من یه ایرفون cx 310 سفارش دادم
تازه با اینجا آشنا شدم خواستم ببینم ایرفون خوبیه ؟

می تونم سفارش کنسل کنم.
به نظر شما ارزششو داره کنسلش وAudioTechnical ATH-CKS55i یا t-jays three یا چیزه دیگه ای بگیرم ؟

سلام به شما

مبارکتون باشه و به اینجا خوش امدید امیدوارم که به زودی ریویوی هدفون جدیدتون رو بخونم تا از تجربه شما هم استفاده کنیم

زیاد نگران کیفیت صدای CX310 نباشید هر چند که به شخصه تست نکردم اما صدای خوبی به نسبت قیمت داره و اینکه متاسفانه مدلهای انتخابی شما رو هم به شخصه تست نکردم اما هر کدام از این سه مدل مورد نظر شما نسبت کیفیت به قیمت خوبی دارند هر چند که انتظار بسیار زیادی هم از هدفون در این رنج قیمت نباید داشت

شما هم موفق باشید.

rezaomido
09-01-2012, 14:50

البته با تشکر از آقا رضا:20::20:

اول از شما به خاطر فعالیت روزافزون کمال تشکر رو دارم (:
دوم ببخشید چون پست قبل با شما خط رو خط شدم (:

و در ادامه نظر شما:
بستگی به سورس داره یعنی اگه سورس پلیر قوی و سورس تراک با کیفیت متوسط داشته باشید چندان لزومی به آمپ برای 535 نیست اما اگر سورس پلیر شما قوی نباشه احتمالآ برای شنیدن حداکثر کیفیت صوتی 535 نیاز به آمپ هست البته این هدفون رو به راحتی می شه با پلیرهای پرتابل استفاده کرد
به نظرم درایو کردن این هدفون برای اکثر پلیرها به دلیل حساسیت بالای 535 کار خیلی سختی نیست و از 100% می شه حدود 80% از کیفیت این هدفون رو شنید

شما از کجا و به چه صورت این هدفون رو تهیه خواهید کرد؟

شما هم موفق باشید.

viul
09-01-2012, 15:03

شما میتونید از هدفون فیلیپس SHS5200 استفاده کنید(در صورت موجود بودن). این هدفون، برخلاف اکثر هدفون های دیگه این برند، نسبت کارایی به قیمت خوبی داره. قیمتش هم حدود 15 هزار تومن هست که برای یه behind the neck مبلغ کمی هست و حتی اگه ازش خوشتون نیومد، ضرر چندانی نکردید.
به نظر من این هدفون با وجود قیمت پایینش، کارایی به نسبت خوبی رو بهتون میده. من خودم با وجود اینکه با behind the neck راحت نیستم، از استفاده از این یکی لذت میبرم:8:

lenuxe
09-01-2012, 15:17
اول از شما به خاطر فعالیت روزافزون کمال تشکر رو دارم (:
دوم ببخشید چون پست قبل با شما خط رو خط شدم (:

و در ادامه نظر شما:
بستگی به سورس داره یعنی اگه سورس پلیر قوی و سورس تراک با کیفیت متوسط داشته باشید چندان لزومی به آمپ برای 535 نیست اما اگر سورس پلیر شما قوی نباشه احتمالآ برای شنیدن حداکثر کیفیت صوتی 535 نیاز به آمپ هست البته این هدفون رو به راحتی می شه با پلیرهای پرتابل استفاده کرد
به نظرم درایو کردن این هدفون برای اکثر پلیرها به دلیل حساسیت بالای 535 کار خیلی سختی نیست و از 100% می شه حدود 80% از کیفیت این هدفون رو شنید

شما از کجا و به چه صورت این هدفون رو تهیه خواهید کرد؟

شما هم موفق باشید.

راستش رضا جان از سایت آمازون حدود قیمت هم 530هزار تومان

jefri6
09-01-2012, 15:33
Audio-Technica M30

Klipsch image s4

دوست عزیز با تشکر
من میخوام رو گلاکسی نوت استفاده کنم.باید فیشش اوفقی باشه نه زاویه دار.
راستی مدل beats tour چطوره؟

mili_k
09-01-2012, 17:32
نمایندگی سونی (ایران رهجو) موجود دارند البته به شخصه اطلاعی درست و دقیق از اصل بودن موجودیشون ندارم چون هم اینکه خیلی ارزان قیمت ارائه شده حتی نسبت به قیمت دلاری و هم اینکه جدیدآ چند مدل تقلبی به تعداد زیاد موجود شده شما با احتیاط خرید کن هر چند از صدای این هدفون حتی بعد از 100 ساعت هم به سختی بشه تشخیص داد اصل هست چون هدفون بسیار سرسختی هست و به سرعت Burn-in نمیشه تا خیال خریدار از اصل بودن راحت بشه

در آخر این هدفون رو به قیمت 1 میلیون و 50 هزار تومن خریدم ولی اینجا قیمتش حدود 600 تومن هست که خیلی جای تعجب داره و اینکه پایین ترین قیمت فعلی و دلاری این هدفون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tereo-Headphones-MDR-EX1000-Monitor-Receiver%2Fdp%2FB0042BXSMU)
که می شه چیزی در حدود 900 تومن با احتساب دلار 1400 تومن ولی اینجا به قیمت 600 تومن موجود هست!

شما هم موفق باشید.

رضا اُمیدووو عزیز با این اوصاف ریسک نمی کنم . یه چیز که تو بازار جهانی مطرح باشه و نیاز به آمپ نداشته باشه چیه ؟ اصلاً یه ارفون بگو نیاز به آمپ نداشته باشه و تو بازار ایران یافت بشه ( پاپ . سنتی . دنس . الکترونیک . رپ و هیپ هاپ ) سبک هایی که گوش میدم .

سورس : سانسا کلیپ +

musketeer
09-01-2012, 17:45
رضا اُمیدووو عزیز با این اوصاف ریسک نمی کنم . یه چیز که تو بازار جهانی مطرح باشه و نیاز به آمپ نداشته باشه چیه ؟ اصلاً یه ارفون بگو نیاز به آمپ نداشته باشه و تو بازار ایران یافت بشه ( پاپ . سنتی . دنس . الکترونیک . رپ و هیپ هاپ ) سبک هایی که گوش میدم .

خب اینی که شما میگی میشه تقریبا همه چیز... اگر بودجه اتون رو مشخص کنید دوستان خیلی بهتر میتونن راهنماییتون کنن. حول و حوش 100 تومن انتخابای خوبی میتونید داشته باشید که آمپ نخوان. مثل Klipsch S4 یا Audio Technica S55 یا jays three

AB
09-01-2012, 17:57
بالاخره دیروز K 99 رو گرفتم.با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن و با تشکر ویژه از آقا رضا:11:

از شرکت "بنیان سیما صوت" به قیمت 80 تومن گرفتم.خیلی هم خوش برخورد بودن.:46:

الانم تو مرحله burn-in هستم.:31:

zerolight
09-01-2012, 18:07
شما میتونید از هدفون فیلیپس SHS5200 استفاده کنید(در صورت موجود بودن). این هدفون، برخلاف اکثر هدفون های دیگه این برند، نسبت کارایی به قیمت خوبی داره. قیمتش هم حدود 15 هزار تومن هست که برای یه behind the neck مبلغ کمی هست و حتی اگه ازش خوشتون نیومد، ضرر چندانی نکردید.
به نظر من این هدفون با وجود قیمت پایینش، کارایی به نسبت خوبی رو بهتون میده. من خودم با وجود اینکه با behind the neck راحت نیستم، از استفاده از این یکی لذت میبرم:8:

اون مدل موجود نیست متاسفانه نظرت در مورد مدل 8200 چطور ه؟

متاسفانه مدل مناسب که به شخصه تست کرده باشم سراغ ندارم

شما هم موفق باشید.

ممنون رضاجان ،

peaceful1
09-01-2012, 18:13
اسم شرکت به لست نمایندگی ها و لیست قیمتش رو به تاپیک قیمت اضافه کردم.

ممنون

audeo phonak احتیاج به آمپ نداره با پلیر شما هم خیلی خوب مچ هست و قیمت مناسبی هم داره. البته ایران نیست

AB
09-01-2012, 18:31
اسم شرکت به لست نمایندگی ها و لیست قیمتش رو به تاپیک قیمت اضافه کردم.

ممنون

گفتن که لیستشون آپدیت نیست.بهتره قبل از خرید استعلام قیمت کنین.

mili_k
09-01-2012, 18:41
خب اینی که شما میگی میشه تقریبا همه چیز... اگر بودجه اتون رو مشخص کنید دوستان خیلی بهتر میتونن راهنماییتون کنن. حول و حوش 100 تومن انتخابای خوبی میتونید داشته باشید که آمپ نخوان. مثل Klipsch S4 یا Audio Technica S55 یا jays three

بودجه نامحدوده . حالا شما بهترین رو که با پلیرم مچ باشه بگو

طرف راک و متال و هوی و این چیزا هم اصلاً نیستم ! و اون سبک هایی که گفتم رو گوش میدم .

audeo phonak احتیاج به آمپ نداره با پلیر شما ها خیلی خوب مچ هست و قیمت مناسبی هم داره. البته البته ایران نیست

ایران بودن ـش مهمه دوست عزیز با اینحال مدلی که فرمودید برای تهیه ـش از خارج تلاش میکنم . مدلی که با سبک ها و سورسی که نام بردم مچ باشه و بشه داخل ایران تهیه ـش کرد رو هم نام میبرید ؟

راستی پیزفول عزیز من الآن رفتم تو سایت ـش . منظورم audeo phonak هست . دقیقا کدوم مدل ـش رو برای من پیشنهاد میدین ؟

siavash.0902
09-01-2012, 19:23
آخه يه نفر جواب بده اين مدله خوبه يا بد يا حتي با 100تومن چي بخرم[

Creative EP-3NC

zerolight
09-01-2012, 19:36
دوستان Sennheiser PMX 60 چطوره؟ از کجا بخرم؟

abimabi
09-01-2012, 20:14
سلام.بچه ها یه هدفون- هد ست بلوتوث واسه tv قیمت مناست ارزون چی سراغ دارین؟اونوقت اینا باتری خوره؟چه قد دوام داره؟ممنون

peaceful1
09-01-2012, 20:38
سلام.بچه ها یه هدفون- هد ست بلوتوث واسه tv قیمت مناست ارزون چی سراغ دارین؟اونوقت اینا باتری خوره؟چه قد دوام داره؟ممنون

یکی دو صفحه قبل رو نگا کنی درباره وایرلس ها صحبت شد لطفا یه مروری بکن.

mili_k
09-01-2012, 20:55
یکی دو صفحه قبل رو نگا کنی درباره وایرلس ها صحبت شد لطفا یه مروری بکن.

پیزفول عزیز جواب نمیدی ؟ صفحه ی قبل رو اگه یه نگاه بندازی ...

peaceful1
09-01-2012, 20:59
پیزفول عزیز جواب نمیدی ؟ صفحه ی قبل رو اگه یه نگاه بندازی ...

Phonak Audo PFE 112

از اون پست آخریم منظورم به آخرین پست تاپیک بود نه به شما.
شرمنده چند روزیه خیلی گرفتارم الان هم خیلی خسته هستم برای همین غلظ تو پست های زیاد دیده میشه.

ویرایش:
از دید من شما که محدودیت مالی نداری یه EX1000 بگیر به قیمت خیلی می ارزه .بعدا اگه پلیر جوابگو نبود به مرور زمان یه راه حلی براش پیدا میکنی مرحله به مرحله...

kavehj4488
09-01-2012, 23:22
سلام. ایرفون AKG K330 برای گوش دادن به متال ایرفون خوبیه یا نه؟ توی اون رنج قیمت به جز Klipsch s4 چی پیشنهاد می کنید؟

M1sChief
09-01-2012, 23:29
AKG 518LE خوبه ؟؟ بیسش چطوره ؟
برای iPod میخوم .
-
بعد جایی میشه هدفون های Razer رو پیدا کرد ؟ مدل Electra ??
--
من الان یک دونه MDR-PQ1 دارم میخواستم بدونم میشه از amp براش استفاده کرد ؟ ایا تو ایران amp برای دستگاه های portable هست ؟
الانbass ش کمه

jefri6
10-01-2012, 00:14
دوستان عزیز من ایرفون برا گلاکسی نوت میخون.دوستان klipse s4 را پیشنهاد دادن.
ولی با توجه به اینکه جای فیش گوشی من رو سر گوشیه از ایرفونایی که فیششون زاویه داره نمیتونم استفاده کنم.تو عکسا هم که دیدم کلیپس فیشش زاویه داره.
کسی با قیمت 120-150 ایرفنی سراغ نداره برای سبک متال و راک؟با بیس توپ؟
نظرتون در مورده beats tour چیه؟
کسی میدونه اصلیش کجا گیر میاد؟

sepehr_s69
10-01-2012, 00:36
دوستان سلام
لطف کنید منو راهنمایی کنید
ایرفون میخوام,بیشتر ترنس گوش میدم
تا 100 تومن بودجه دارم

پیشاپیش ممنون از کمکتون

timsar jackson
10-01-2012, 01:32
من بودجمو تا 200 افزایش دادم...تو این قیمت باز هنوزم همون klipsch s4 توصیه میشه؟

minimax2
10-01-2012, 07:17
برای iPod میخوم .
-
--
من الان یک دونه MDR-PQ1 دارم میخواستم بدونم میشه از amp براش استفاده کرد ؟ ایا تو ایران amp برای دستگاه های portable هست ؟
الانbass ش کمه

سوال اولت : محصولات AKG بیس کمتری نسبت به Creative یا audio technica دارن و برای سبک های الکترونیک به نظر من جالب نیستن البته من تجربه خودم در رابطه با K430 رو گفتم .
سوال آخرت : نه گیر نمیاد .

kindlinessangel
10-01-2012, 09:33
دوستان عزیز من ایرفون برا گلاکسی نوت میخون.دوستان klipse s4 را پیشنهاد دادن.
ولی با توجه به اینکه جای فیش گوشی من رو سر گوشیه از ایرفونایی که فیششون زاویه داره نمیتونم استفاده کنم.تو عکسا هم که دیدم کلیپس فیشش زاویه داره.
کسی با قیمت 120-150 ایرفنی سراغ نداره برای سبک متال و راک؟با بیس توپ؟
نظرتون در مورده beats tour چیه؟
کسی میدونه اصلیش کجا گیر میاد؟

با سلام
کلیپش تنها چیزی که نداره زاویه است یعنی فیش کاملا صاف است.

peaceful1
10-01-2012, 09:43
برای iPod میخوم .
-
--
الانbass ش کمه

سلام. ایرفون AKG K330 برای گوش دادن به متال ایرفون خوبیه یا نه؟ توی اون رنج قیمت به جز Klipsch s4 چی پیشنهاد می کنید؟

هر دو این هدفون ها رحت نیستند یکیشون خوب تو گوش نمیره اون یکی هم خوب رو گوش قرار نمیگره و هر دو اذیت میکنه.
در حال حاضر به تناسب قیمت گزینه هایی بهتر از هر دو بازار هست یه خوبی 518 این هست که احتیاج به آمپ نداره.
رازار هم برای بازی و فیلم خوبه نه برای گوش دادن به آهنگ. هدف گیری و بازار این برند این گونه هست.
S4 به مراتب از 330 به صرفه تر هر چند 330 اصلا به نیاز شما نمیخوره.

jefri6
10-01-2012, 10:37
با سلام
کلیپش تنها چیزی که نداره زاویه است یعنی فیش کاملا صاف است.

دوست عزیز من تو گوگل ایمیج که اسم Klipsch Image S4 رو تایپ کردم. تو همه عکساش فیشش با سیمش زاویه 90 در جه داشت.یعنی L مانند بود

tonypb
10-01-2012, 10:58
سلام.
من دنبال Sony MDR-RF4000K گشتم ولی هنوز پیدا نکردم...
یه پاناسونیک پیدا کردم مدل : RP-WF950
نسبت به سونی این چه طوره؟اگه سونی گیرم نیومد اینو بگیرم؟
ممنون

musketeer
10-01-2012, 11:43
دوست عزیز من تو گوگل ایمیج که اسم Klipsch Image S4 رو تایپ کردم. تو همه عکساش فیشش با سیمش زاویه 90 در جه داشت.یعنی L مانند بود
عزیز برا Klipsch S5i که نداره... نمیتودونم ولی بعیده واسه S4 زاویه داشته باشه چون خیلی شبیه هم هست ساخت این 2تا

musketeer
10-01-2012, 11:49
بودجه نامحدوده . حالا شما بهترین رو که با پلیرم مچ باشه بگو

طرف راک و متال و هوی و این چیزا هم اصلاً نیستم ! و اون سبک هایی که گفتم رو گوش میدم .

ایران بودن ـش مهمه دوست عزیز با اینحال مدلی که فرمودید برای تهیه ـش از خارج تلاش میکنم . مدلی که با سبک ها و سورسی که نام بردم مچ باشه و بشه داخل ایران تهیه ـش کرد رو هم نام میبرید ؟

راستی پیزفول عزیز من الآن رفتم تو سایت ـش . منظورم audeo phonak هست . دقیقا کدوم مدل ـش رو برای من پیشنهاد میدین ؟
عزیز ایرفون و هدفون وقتی از یک سطحی بالاتر میرن نیاز به آمپ دارن. شما اگه اصلا دوست ندارید از آمپ استفاده کنید و با خود پلیر میخواید فقط موزیک گوش کنید، تو همون رنج 100 تومن میتونید انتخاب کنید... همون 3تا که خدمتتون عرض کردم تقریبا بهترین هایی هستند که تو بازار ایران میتونید پیدا کنید

ولی اگه میدونید کاربردتون حرفه ای تر هست، و میخواید بودجه بیشتری هم صرف کنید، سراغ محصولات حرفه ای تر برید + آمپ.

farzanehpaksima
10-01-2012, 11:50
من یه هدفن زیمنس گرفتم البته از پکن گرفتم فوق العادست و حالت ژله ای داره ، مثل پر میمونه روی گوش

البته همه زیمنس ها فکر میکنم خوب باشن

jefri6
10-01-2012, 12:28
عزیز برا Klipsch S5i که نداره... نمیتودونم ولی بعیده واسه S4 زاویه داشته باشه چون خیلی شبیه هم هست ساخت این 2تا

مگه s5 هم داره؟
قیمتش چنده؟کیفیتش چطوره؟کجا گیر میاد

rezaomido
10-01-2012, 13:51
راستش رضا جان از سایت آمازون حدود قیمت هم 530هزار تومان

دوست یا آشنایی براتون میاره یا . . . ؟

البته به این خاطر سوال میکنم تا من هم مثل بقیه کاربرها از تجربه شما هم استفاده کنند البته اگه مایل باشید (:

شما هم موفق باشید.

rezaomido
10-01-2012, 14:16

دوست عزیز تقریبآ اکثر هدفونهای توگوشی برای استفاده بدون آمپ ساخته می شن ولی مدلهای حرفه ای تر معمولآ برای استفاده با پلیرهای پرتابل ، به دلیل خروجی تقریبآ و یا اکثرآ ضعیف اونها کمتر بدون آمپ استفاده می شوند ولی این موضوع ارتباطی به عدم راه اندازی هدفون توسط یک پلیر معمولی نداره و فقط ممکنه شما یا یک کاربر آماتور و یا حتی در سطح ابتدایی حرفه ای متوجه تفاوت در کیفیت صدا بی آمپ و با آمپ یک هدفون نشه
به هر حال پیشنهاد می شه همون لیست که خدمت شما داده شد البته به ترتیب اولیت کاربرد شما و همچنین رتبه بندی اون لیست یعنی مورد اول که IE8 هست مناسب تر بعد UE10 Pro مناسب و در آخر با توجه به محدودیت سورس پلیر که دارید EX1000 البته به اضافه آمپ چون بدون آمپ فکر نکنم صدایی ازش شنیده بشه چه به رسه به کیفیت چون با پلیر پرتابل J3 امتحان کردم صداش در حد ولوم 1/5 بود در حالیکه ولوم در آخرین مقدار تنظیم شده بود

سعی کنید مدلی انتخاب کنید که با کاربرد شما هماهنگ باشه نه اینکه بهترین رو بخرید چون هم اینکه مدلهای برتر انگشت شمار هستند و هم گران قیمت و هم نیازمند یک سری ابزار و لوازم جانبی حرفه ای و هم یک جفت گوش حساس و آموزش دیده که حداقل تفاوت صدای دو هدفون در دو رده مختلف رو به راحتی از هم تفکیک کنه در غیر اینصورت هزینه شما بی خودی از بین رفته چون بعید میدونم برای من آماتور تفاوتی خاص یا چشمگیری بین IE8 و مثلآ Klipsch S4 باشه که توجیح اختلاف قیمت نزدیک به 4 برابری بین اونها باشه

اگر دوست دارید حرفه ای صدا رو دنبال کنید بابت تجهیزات هزینه کنید اگر چه صدای حرفه ای با اون صدای قوی و بوومی که من آماتور تصور میکنم بسیار فاصله داره که بعدآ و به مرور زمان متوجه خواهیم شد

شما هم موفق باشید.

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

بالاخره دیروز K 99 رو گرفتم.با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن و با تشکر ویژه از آقا رضا:11:

از شرکت "بنیان سیما صوت" به قیمت 80 تومن گرفتم.خیلی هم خوش برخورد بودن.:46:

الانم تو مرحله burn-in هستم.:31:

مبارکتون باشه
و مرسی بابت اینکه تجربه خریدتون رو با ما درمیون گذاشتید و پیشاپیش تشکر از شما به خاطر ریویوی شما از هدفون جدیدتون

شما هم موفق باشید

kindlinessangel
10-01-2012, 14:17

شما خیالت راحت باشه زاویه نداره

مگه s5 هم داره؟
قیمتش چنده؟کیفیتش چطوره؟کجا گیر میاد

بله هم 3 داره هم 4 داره هم 5 داره یه مدلی هم داره که ایرست هست و مخصوص کامپیوتر چون فیش میک و هدفون جدا از همه. مدل های 4 و 5 با پسوند i هم دارند که میک و دکمه کنترل داره و مخصوص محصولات اپل هست.
دو تا نمایندگی داره : آواسان و آرتافرورد
s4 و s5 رو راستش منم نفهمیدم چه فرقی دارند غیر از ظاهر.
قیمت ها هم بین 110 تا 140 برای مدل های مختلف باید باشه.
من خودم s4 معمولی دارم.

rezaomido
10-01-2012, 14:21
آخه يه نفر جواب بده اين مدله خوبه يا بد يا حتي با 100تومن چي بخرم[

Creative EP-3NC

اگه active noise cancelling براتون زیاد مهم نیست بهتره که مدل بدون این قابلیت رو انتخاب کنید که حداقل کیفیت بهتری دیافت کنید مثلآ Klpisch S4 در همین رده قیمت یک گام بلند با کیفیت تر هست

شما هم موفق باشید

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

دوستان Sennheiser PMX 60 چطوره؟ از کجا بخرم؟

کیفیت صداش در حد قابل قبول ولی نه خیلی خیلی خوب و بهترین مکان برای خرید می شه نمایندگی فروش و یا وارد کننده که مورد انتخابی شما نمایندگی جدیدش می شه نامدارن که سایتشون به همین نام هست البته اگر موجود داشته باشند

شما هم موفق باشید

من بودجمو تا 200 افزایش دادم...تو این قیمت باز هنوزم همون klipsch s4 توصیه میشه؟

اگه کمی بیشتر بشمارید می شه IE7 انتخاب کرد

شما هم موفق باشید.

حق با شماست و دوستان هم درست عنوان کردند فقط یک نکته فراموش شده اینه که طرح قدیم S4 با Plug L بود ولی حالا تخت هست مدلهای فیش کج یا L مانند مربوط به 3-4 سال پیش هست و جعبه هدفون خاکستری رنگ بود ولی در حال حاظر جعبه آبی با فیش صاف یا ساده یا تخت یا هر چیزی که بشه اسمش رو گذاشت تولید میشه

در آخر هر دو نوع طرح در بازار موجود هست و شما قبل از خرید فیش رو از نظر نوع چک کنید ولی به نظرم برای پلیرهای پرتابل فیش L بسیار بهتر از صاف هست چون به راحتی می شه کابل رو در ادامه یا پشت پلیر هدایت کرد که جلوی دست یا چشم نباشه و مهمتر اینکه اگه توی پلیر رو توی جیب میزارید احتمال فشار و آسیب و به پلیر به حداقل می رسه

شما هم موفق باشید.

jefri6
10-01-2012, 14:58
حق با شماست و دوستان هم درست عنوان کردند فقط یک نکته فراموش شده اینه که طرح قدیم S4 با Plug L بود ولی حالا تخت هست مدلهای فیش کج یا L مانند مربوط به 3-4 سال پیش هست و جعبه هدفون خاکستری رنگ بود ولی در حال حاظر جعبه آبی با فیش صاف یا ساده یا تخت یا هر چیزی که بشه اسمش رو گذاشت تولید میشه

در آخر هر دو نوع طرح در بازار موجود هست و شما قبل از خرید فیش رو از نظر نوع چک کنید ولی به نظرم برای پلیرهای پرتابل فیش L بسیار بهتر از صاف هست چون به راحتی می شه کابل رو در ادامه یا پشت پلیر هدایت کرد که جلوی دست یا چشم نباشه و مهمتر اینکه اگه توی پلیر رو توی جیب میزارید احتمال فشار و آسیب و به پلیر به حداقل می رسه

شما هم موفق باشید.

داداش شما نظرتون در مورد beats tour چیه؟
اصلیش کجا گیر میاد؟

sepehr_s69
10-01-2012, 15:05
دوستان سلام
لطف کنید منو راهنمایی کنید
ایرفون میخوام,بیشتر ترنس گوش میدم
تا 100 تومن بودجه دارم

پیشاپیش ممنون از کمکتون

ممنون میشم بنده رو هم راهنمایی کنین

moosavi.sm89
10-01-2012, 16:26
با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز و گرامی.
الان فکر کنم 3هفته شد از خرید اس 4 ام :)
اوایلش یکم شک داشتم از خریدش ' ولی الان با گذر زمان و گوش دادن به اهنگای مختلف میبینم واقعا خرید خوبی داشتم.
تو اهنگ با کیفیت خیلی برتریش رو به رخ هدفونای معمولی تر که داشتم میکشه رو بیسهای عمیق و صدایی شفاف...حتی در ولوم بالا

ولی تو بعضی اهنگها با بالابردن ولوم خش خش شنیده میشه با اینکه به نظرم اون اهنگای مد نظر بیس ضعیفتری نسبت به مورد قبل که اشاره کردم داره دلیلش چی میتونه باشه??

خلاصه اینکه به صدایی که میخواستم رسیدم.

مشکلم با سری های هدفون تا حدودی حل شده' عادت کردم فقط یه چیز مسخره اینکه با گوش راستم مشکل دارم :)
راحت فیکس نمیشه!!! خستم میکنه یکم تو گوش راست. ;) خدا شفام بده...

خلاصه اینکه دوستان اماتور حرفه ای تر از من مطمن باشید نیازاتون رو برطرف میکنه:)

ببخشید خیلی اماتورانه توضیح دادم.

یک سوال داشتم این Burn in اگر اشتباه نکنم یعنی چی?

mars1920
10-01-2012, 17:26
دوستان Earphone Shure SE 215 or SE 215-K ایران قیمت چند هست؟
از کجا می شه تهیه کرد؟
عجله دارم یکی از دوستام از خارج می یاد می خام اگه به صرف باشه از اون ور بخرم.
اونجا حدود ۲۰۰ هزار تومن آب می خوره برام.
با این قیمت چیز بهتری یا همرده با این مدل می شه خرید؟
ممنون می شم زود جواب بدید.

musketeer
10-01-2012, 18:31

عزیز شما میتونی روی Klipsch S4 فکر کنی.. اگه باس برات مهم باشه که خیلی زیاد باشه Audio Technica S55 هم تو بازار هست

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز و گرامی.
الان فکر کنم 3هفته شد از خرید اس 4 ام :)
اوایلش یکم شک داشتم از خریدش ' ولی الان با گذر زمان و گوش دادن به اهنگای مختلف میبینم واقعا خرید خوبی داشتم.
تو اهنگ با کیفیت خیلی برتریش رو به رخ هدفونای معمولی تر که داشتم میکشه رو بیسهای عمیق و صدایی شفاف...حتی در ولوم بالا

ولی تو بعضی اهنگها با بالابردن ولوم خش خش شنیده میشه با اینکه به نظرم اون اهنگای مد نظر بیس ضعیفتری نسبت به مورد قبل که اشاره کردم داره دلیلش چی میتونه باشه??

خلاصه اینکه به صدایی که میخواستم رسیدم.

مشکلم با سری های هدفون تا حدودی حل شده' عادت کردم فقط یه چیز مسخره اینکه با گوش راستم مشکل دارم :)
راحت فیکس نمیشه!!! خستم میکنه یکم تو گوش راست. ;) خدا شفام بده...

خلاصه اینکه دوستان اماتور حرفه ای تر از من مطمن باشید نیازاتون رو برطرف میکنه:)

ببخشید خیلی اماتورانه توضیح دادم.

یک سوال داشتم این Burn in اگر اشتباه نکنم یعنی چی?

مبارک باشه عزیز، خدا رو شکر که راضی هستید از خریدتون

در مورد اون صدای خش خش که فرمودید، درست میفرمایید بعضی وقتا منم حس میکنم تو مید یکمی تیز میشه بعضی صداها... بهرحال جنس صداش دقیقا همینطوری هست.

Burn In هم معادل فارسی اگه بخوایم در نظر بگیریم براش، شاید آب بندی نزدیک ترین کلمه ای باشه که وجود داره. آقا رضا این رو زیاد توضیح دادن توی همین تاپیک بگردید پیدا میکنید. ولی بطور خلاصه، ساعات اولیه استفاده از هدفونتون یکمی صدایی که ازش شنیده میشه رو تغییر میده و بعد از یک مدتی به حالت ثابتی میرسه که صدای اصلی هدفونتون هست. پروسه این کار رو میگن Burn In

از کجا می شه تهیه کرد؟

عزیز متاسفانه این محصول که شما میفرمایید تو ایران موجود نیست یا حداقل کسی مشاهده نکرده!

اگر شما سبکی که گوش میدید و وسیله ای که باهاش گوش میدید رو بفرمایید دوستان اینجا بهتر میتونن راهنماییتون کنن

موفق باشید

tonypb
10-01-2012, 19:56
سلام.
من دنبال Sony MDR-RF4000K گشتم ولی هنوز پیدا نکردم...
یه پاناسونیک پیدا کردم مدل : RP-WF950
نسبت به سونی این چه طوره؟اگه سونی گیرم نیومد اینو بگیرم؟
ممنون

اگه پاسخ بدید ممنون میشم .چون فردا میخوام بگیرم.
Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

msbmeysam
10-01-2012, 20:22
دوستان می خواستم بدونم تفاوت ep 630 . ep 630i و ep 830 در چه چیز هایی هست ؟ من سبک های پاپ ایرانی . دنس . سنتی ایرانی و الکترونیک گوش می کنم .

و می خواستم بدونم که این هدفون هایی که نام بردم تفاوت هاشون در چی هست ؟ مثلاً خیلی دوست دارم بدونم ep 630 با ep 630i چه فرق هایی با هم دارن ؟ من برام در درجه ی اول کیفیت ( یعنی دقیقاً همون چیزی که فایل موسیقی هست - طبیعی شنیده شدن ) و بلندی صدا و در درجه ی دوم باس برام مهمه و راستش زیاد با صدای ( دوبس دوبس ! :31: ) که توش زیادی اغراق شده باشه و صدای واقعی باس آهنگ اونقدر نباشه و هدفون این کارو انجام بده خوشم نمیاد ( البته گفتم زیاد اغراق نکنه ! نه اینکه کلا باس رو فراموش کنه ؛ باس تا یه حدی اگه باشه و از طرف هدفون تقویت بشه خوبه ولی دیگه نه خیلی زیاد و غیر طبیعی ! ) ( دوبس دوبس رو تا یه حدی دوست دارم )

خب دوستان با این توضیحاتی که دادم چه هدفونی رو بهم پیشنهاد می کنید ؟

بودجه تا 120 - 100 راه داره و میتونم خرج کنم و اگه موردی هست که نسبت به قیمتش خیلی ارزش داره و از بودجه ای که من در نظر گرفتم کمی بیشتره لطفا اون رو هم بهم معرفی بفرمایید . مرسی از لطف شما .

منتظرم :40:

sepehr_s69
10-01-2012, 21:08
عزیز شما میتونی روی Klipsch S4 فکر کنی.. اگه باس برات مهم باشه که خیلی زیاد باشه Audio Technica S55 هم تو بازار هست

ممنونم
فقط این مدل Audio Technica این ایر هست؟
یک مدل JBL هم دیدم میخواستم بدونم چطور هست...
JBL ROXY Reference 250

با تشکر

rezaomido
10-01-2012, 23:21
این هم به خاطر Peaceful1 عزیز که دوست داره یک جا پست بدم

داداش شما نظرتون در مورد beats tour چیه؟
اصلیش کجا گیر میاد؟
حتی اگه دوست داشته باشید صدای فان یا جذاب و آماتوری و یا تفریحی رو گوش کنید پیشنهاد میکنم یکی از مدلهای برند با سابقه تر و خوش نام تر از این برند رو انتخاب کنید مثلا:
Audio Technica
یا
AKG
یا
Beyerdynamic

به نظرم هیچ کدام از هدفونهای بیتس ارزش خرید ندارند مگر اینکه شما از صداش لذت ببرید و براتون مهم نباشه که این صدا رو با چه هزینه ای بدست میارید هر چند که ممکنه و احتمال هم داره که با کمتر از 1/3 اون هزینه همون کیفیت صدا رو بدست بیارید، تصمیم نهایی با خودتون

مدلی بهتر از Kilpsch S4 سراغ ندارم البته با توجه به کاربرد شما

از کجا می شه تهیه کرد؟
هدفون بسیار با ارزشی هست و 200 تومن ارزش داره و برای پیشنهاد بهتر بود عنوان می کردید که دوستتون از کدوم کشور برمیگردند اما به نظرم همین مدل از بقیه هم رده های خودش با کیفیت تر هست

اگه پاسخ بدید ممنون میشم .چون فردا میخوام بگیرم.
Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
نمایندگی های سونی مدل مورد نظر شما رو دارند و متاسفانه با جنس صدای پاناسونیک آشنا نیستم ولی به طور عمومی نسبت کیفیت به قیمت بسیار خوبی دارند

شما هم موفق باشید.

rezaomido
10-01-2012, 23:32
دوستان می خواستم بدونم تفاوت ep 630 . ep 630i و ep 830 در چه چیز هایی هست ؟ من سبک های پاپ ایرانی . دنس . سنتی ایرانی و الکترونیک گوش می کنم .

و می خواستم بدونم که این هدفون هایی که نام بردم تفاوت هاشون در چی هست ؟ مثلاً خیلی دوست دارم بدونم ep 630 با ep 630i چه فرق هایی با هم دارن ؟ من برام در درجه ی اول کیفیت ( یعنی دقیقاً همون چیزی که فایل موسیقی هست - طبیعی شنیده شدن ) و بلندی صدا و در درجه ی دوم باس برام مهمه و راستش زیاد با صدای ( دوبس دوبس ! :31: ) که توش زیادی اغراق شده باشه و صدای واقعی باس آهنگ اونقدر نباشه و هدفون این کارو انجام بده خوشم نمیاد ( البته گفتم زیاد اغراق نکنه ! نه اینکه کلا باس رو فراموش کنه ؛ باس تا یه حدی اگه باشه و از طرف هدفون تقویت بشه خوبه ولی دیگه نه خیلی زیاد و غیر طبیعی ! ) ( دوبس دوبس رو تا یه حدی دوست دارم )

بودجه تا 120 - 100 راه داره و میتونم خرج کنم و اگه موردی هست که نسبت به قیمتش خیلی ارزش داره و از بودجه ای که من در نظر گرفتم کمی بیشتره لطفا اون رو هم بهم معرفی بفرمایید . مرسی از لطف شما .

صدای 630 از نظر بیس بسیار قوی و بوومی هست تقریبآ بیش از اون چیزی که شما دوست دارید ولی 830 متعادل تر و اینکه به اون مدلهایی که i اضافه شده علتش وجود میکروفون اضافه و نصب شده در هدفون یا برروی کابل هدفون هست و چون کابل ارتباطی هدفون و میکروفون یکی هست و از هم جدا نیستند این i که در اصل خلاصه شده inline بوده که معنی فارسیش می شه میان درون خط یا میان خط ، که این مفهوم رو برسونه که با این قابلیت اضافه هست البته چند سالی هست که برندها از این i به بهانه سازگاری محصولاتشون با محصولات اپل از این i سوء استفاده تبلیغاتی می کنند
به هر حال ممکنه که محصولات با پسوند i همراهشون چند کلید کنترلی برای مثلآ ولوم و پلی کردن داشته باشند و همیشه منظور با میکروفون تنها نیست

به نظرم مدل مناسب کاربرد شما می تونه 830 باشه

شما هم موفق باشید.

M1sChief
11-01-2012, 00:48
سلام دوباره .
این تاپیک فقط منو گیجتر کرده :دی .
-
Klipsch s4 بیسش در چه حدیه ؟
من سبک موسیقیم House و Electro هست بیس برام خیلی مهمه ! بخاطر همین دونبال Skullcrusher بودم ولی پیدا نکردم .
کلا یک Earbud تا 150 تومن میخوام بیسش خوب باشه ! محصولات Creysn در چه حدی هستن من یک مدل overear ش رو تست کردم بیس خوبی داشت قیمتش 52 تومن یادم نمیاد مودلشو ؟
-
این DT440 ه Beyerdynamic تو ایران هست ؟؟ مثل اینکه بیس خوبی داره , اگر هست قیمتش چقدره ؟؟

shanli_al
11-01-2012, 01:23
سلام و خسته نباشید ب دوستان :20:
ی سوال داشتم،میخاستم راجب هدفونای اپل چطورن،با قیمتی ک دارن آیا ارزش دارن یا نه؟
من هدفونی میخام ک از لحاظ bass عالی باشه از لحاظ هزینه هیچ مشکلی ندارم فقط دوست دارم دوستان با تجربه ای که دارند کمکم کنند تا بعد دچاره پشیمونی نشم.
تا جایی که امکان داره دوستان راجب برند اپل یا برندها ی مارک با مشخصات کامل و عکس و قیمت حدودیش منو یاری کنند.
با تشکر از تمامی دوستان :8:

good god
11-01-2012, 01:32
با سلام

رضای عزیز،جایی خونده بودم که گفته بودید خرید هدفون های(پیرامون همون بحث) shure و امثال اون از سنگاپور بهتر از مالزی هست.خواستم ببینم چه تفاوتی تو بازار این کشور ها وجود داره؟
قیمت این محصول،حالا مثلا 99 دلار برای shure se 215 ،تو بازار های کشورهای اروپایی مگه یکسان نیست؟

ممنون .....

jefri6
11-01-2012, 02:41
این هم به خاطر Peaceful1 عزیز که دوست داره یک جا پست بدم

حتی اگه دوست داشته باشید صدای فان یا جذاب و آماتوری و یا تفریحی رو گوش کنید پیشنهاد میکنم یکی از مدلهای برند با سابقه تر و خوش نام تر از این برند رو انتخاب کنید مثلا:
Audio Technica
یا
AKG
یا
Beyerdynamic

به نظرم هیچ کدام از هدفونهای بیتس ارزش خرید ندارند مگر اینکه شما از صداش لذت ببرید و براتون مهم نباشه که این صدا رو با چه هزینه ای بدست میارید هر چند که ممکنه و احتمال هم داره که با کمتر از 1/3 اون هزینه همون کیفیت صدا رو بدست بیارید، تصمیم نهایی با خودتون.

با تشکر دوست عزیز.
والا من رفتم یه جایی تقریبا همه ایر فونا رو تست کردم.از سنهایزر گرفته تا akg تا کلیپش و فیلیپس.
ولی وقتی بیتس پاور رو امتحان کردم یه چیز دیگه بود.وحشتناک تفاوت داشت.
تنها سنهایزر بود که یکمکی به پاش میرسید.
حالا این مدلهایی که شما گفتینو معرفی کنید یا لینک بدین خودم برم ببینم.
مدلهای تاپشونم بگی عالیه.
قیمتو که بگی گل کاشتی.
در ضمن توهین نباشه بخدا.ولی اگه دم دست داری یبار بیتسو بدون backgrond قبلی امتحان کن.
یه اهنگ راک یا متال بزار و امتحان کن.
تشکر ویژه از شما دوست عزیز

mars1920
11-01-2012, 04:14
هدفون بسیار با ارزشی هست و 200 تومن ارزش داره و برای پیشنهاد بهتر بود عنوان می کردید که دوستتون از کدوم کشور برمیگردند اما به نظرم همین مدل از بقیه هم رده های خودش با کیفیت تر هست
ممنون بابت راهنمایی سریعتون
از مالزی می خاد بخره
با توجه به صحبت این دوستمون چیز خاصی هست که باید دقت بشه؟

با سلام

رضای عزیز،جایی خونده بودم که گفته بودید خرید هدفون های(پیرامون همون بحث) shure و امثال اون از سنگاپور بهتر از مالزی هست.خواستم ببینم چه تفاوتی تو بازار این کشور ها وجود داره؟
قیمت این محصول،حالا مثلا 99 دلار برای shure se 215 ،تو بازار های کشورهای اروپایی مگه یکسان نیست؟

ممنون .....

musketeer
11-01-2012, 10:45
ممنونم
فقط این مدل Audio Technica این ایر هست؟
یک مدل JBL هم دیدم میخواستم بدونم چطور هست...
JBL ROXY Reference 250

با تشکر
بله عزیز اون مدلی که گفتم خدمتتون inear هستش. بازم میگم باسش خیلی زیاد هست ممکنه خوشتون نیاد (ممکن هم هست خیلی خوشتون بیاد. کاملا به خودتون بستگی داره) اگه باس متعادلتری نسبت به اون میخواید داشته باشید Klipsch گزینه بهتریه.

این JBL که فرمودید رو چه قیمتی پیدا کردید حدودا؟

peaceful1
11-01-2012, 11:00
البته JBL مدل های محدودی میزنه چون Harman برای هر یک از زیر مجموع هاششرح وظیفه جداگانه ایی داره و کار ساخت هدفون در این مجموعه بر عهده AKG هست. بیشتر مدل های JBL از طراحی خوب بهره میبرند و محدود هم هستند.

osmaan
11-01-2012, 11:08
سلام دوستان shure se215 به درد چه سبک یا سبک هایی میخوره؟

sepehr_s69
11-01-2012, 13:33
ممنونم از هر دوی شما دوستان
فقط این Audio Technica که فرمودید میشه لینکی از مشخصاتش بهم بدین...من بیس بالا بیشتر دوست دارم
این لینک مشخصاتش
LINK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر خوب باشه قراره که بگم یکی از اقوام بیارن,قیمتم تو این سایت بالا هست

ممنون

kavehj4488
11-01-2012, 14:37

سلام. در تکمیل فرمایشات آقا رضا(پست زیر)

در مورد بودجه 100-120 هزار تومان می تونید به Klipsch S4 فکر کنید که ایرفون خوبی است و به اون استایل مورد نظر شما (بیس نه چندان بوووم و بلندی صدا) میخوره.

سلام و خسته نباشید ب دوستان :20:
ی سوال داشتم،میخاستم راجب هدفونای اپل چطورن،با قیمتی ک دارن آیا ارزش دارن یا نه؟
من هدفونی میخام ک از لحاظ bass عالی باشه از لحاظ هزینه هیچ مشکلی ندارم فقط دوست دارم دوستان با تجربه ای که دارند کمکم کنند تا بعد دچاره پشیمونی نشم.
تا جایی که امکان داره دوستان راجب برند اپل یا برندها ی مارک با مشخصات کامل و عکس و قیمت حدودیش منو یاری کنند.
با تشکر از تمامی دوستان :8:
سلام. هدفونهای اپل همگی OEM بوده و فقط برای خالی نبودن سبد محصولات اپل در زمینه لوازم جانبی تولید می شوند. (مثل هندزفری هایی که تولیدکنندگان تلفن همراه به طور پیش فرض همراه با گوشی در پک قرار می دهند که غالبا" کیفیت خوبی هم ندارند.)
هدفونهای اپل از کیفیت عالی برخوردار نیستند و از همه مهم تر اینکه دقیقا" مقابل استایل مورد نظر شما هستند. این هدفونها بیس ضعیف دارند. همچنین اپل کلا" محصولاتش گرونه بنابراین خرید این هدفون برای شما ارزشی نداره.
اگه سبکهای موسیقی مورد علاقه و کاربردتون و همچنین شکل هدفون مورد نظر رو می فرمودید بهتر میشد راهنمایی کرد ولی ایرفونهای زیر صدای بیس خوبی دارند:
Creative EP-630 به قیمت 18 هزار تومان
Creative EP-830 به قیمت 45 هزار تومان
Klipsch S4 به قیمت 110 تا 120 هزار تومان
مدلهای حرفه ای تر رو دوستان باید معرفی کنند.

Faraz_sm
11-01-2012, 15:12
سلام. قصد خرید یک هدفون واقعا خوب رو دارم . رو مدل akg k450 تحقیق کردم و به نظرم هدفون کاملی هست و تو ایران هم در دسترسه...panasonik rp-htx7 هم تو ایران دیدم که اون رو هم سایت whathifi بهش 5 ستاره داده و راجع بهش گفته صداش به طور باور نکردنی خوبه!... کسی هست که با این دو تا موزیک گوش داده باشه و تجربه اش رو باهام در میون بگذاره؟ فروشگاهی می شناسی که اجازه تست بده؟

kavehj4488
11-01-2012, 15:22
یه چند تا سوال دیگه:
بعد از تست متوجه شدم با AKG K99 بهتر میشه متال گوش داد تا با Klipsch s4 . نظر شما چیه؟
برای تست این دو تا هدفون از چه نوع فرمت صوتی استفاده کنم؟ (MP3 320 , ...)
ممنون.

سلام دوستان shure se215 به درد چه سبک یا سبک هایی میخوره؟
قدرت این هدفون در صدای بیس و مید هست پس به درد سبکهایی مثل کانتری،پاپ،راک،هیپ هاپ و تا حدودی متال می خوره. تو بعضی از ریویوهای خارجی صدای High Frequency این هدفون محدود شده مطرح شده بود. در کل بیشتر خریداران سایت Earphonesolutions استایل این هدفون رو چیزی تو مایه های Klipsch s4 معرفی کرده بودند.

ali.cheguevara
11-01-2012, 17:02
با درود.
آقا رضا سه تا سوال داشتم که اگه لطف کنید جواب دهید فکر کنم دیگه مزاحم شما نشم.
اول اینکه بهترین ایرفون موجود در داخل ایران که برای فیلم دیدن مناسبه چیه؟اگه ایرفون فوق العاده نبود؛ یه هدفون معرفی کنید.
سوال دوم و مهمترین سوال اینکه ue 10 pro و ie8 رو از کجا میتونم بخرم؟؟؟؟
سوال آخر اینکه نظری راجع به مولتی درایو های جدید سونی دارید؟مخصوصا XBA-4 داره منو دیوونه میکنه.
با سپاس فراوان.

msbmeysam
11-01-2012, 17:05
سلام. در تکمیل فرمایشات آقا رضا(پست زیر)

در مورد بودجه 100-120 هزار تومان می تونید به Klipsch S4 فکر کنید که ایرفون خوبی است و به اون استایل مورد نظر شما (بیس نه چندان بوووم و بلندی صدا) میخوره.

شما فروشگاه اینترنتی میشناسی که klipsch s4 بفروشه ؟

msbmeysam
11-01-2012, 17:38
صدای 630 از نظر بیس بسیار قوی و بوومی هست تقریبآ بیش از اون چیزی که شما دوست دارید ولی 830 متعادل تره

دوست عزیز با همین خواسته . اگه تا 150 بخوام خرج کنم چی پیشنهاد میدین ؟

دنس .

پاپ .

سنتی ایرانی .

الکترونیک .

رپ و هیپ هاپ .

اگه بیشتر از بودجه ی من مدلی هست که بهتر میتونه خواسته هامو ارضا کنه اون مدل رو هم بگین . حداکثر تا ( 250 )

timsar jackson
11-01-2012, 18:51
قیمت shure se215 چه قدره؟ از s4 بهتره یا نه؟

kavehj4488
11-01-2012, 19:29
دوست عزیز با همین خواسته . اگه تا 150 بخوام خرج کنم چی پیشنهاد میدین ؟

دنس .

پاپ .

سنتی ایرانی .

الکترونیک .

رپ و هیپ هاپ .

اگه بیشتر از بودجه ی من مدلی هست که بهتر میتونه خواسته هامو ارضا کنه اون مدل رو هم بگین . حداکثر تا ( 250 )

در این حالت می تونید یه نگاه هم به Audio-Technica M50 بکنید که صدای فان با بیس نسبتا" خوب که آخرین قیمتی هم که ازش دارم 250 هزار است.
تا 120 هزار هم Klipsch s4 بهترین گزینه است.
ایرفون هم در این رنج قیمتی سراغ ندارم. موفق باشید.

در راستای سوالم یه سری توضیحات بدم که اگه شما مدل بهتری رو می شناسید به من هم معرفیش کنید...
من یه فیلیپس shq-3000 برای موزیک گوش دادن بیرون از خونه گرفتم که باید بگم واقعا صدای مزخرفی داره و تو پاساژها کل موزیک رو با هم قاطی می کنه... باس پانچ خشکی داره اصلا صداش گرم نیست... فقط به درد الکترونیک می خوره... به هدفون های تو گوشی هم اصلا نمی تونم عادت کنم...
از اونجا که من بیشتر انواع راک و الترنیتو و گاهی -- بلوز و ایزی لیسنینگ گوش می دم برام تفکیک صدا و گرم و عمیق بودنش خیلی مهمه... در ضمن چون هدفون رو برای بیرون از خونه می خوام باید چیزی تاشو و مقاوم باشه... کیف هم باهاش بیاد که عالیه...
پلیرم بیرون خونه گوشی موبایل با winamp هست...

ممنون از اینکه قراره منو راهنمایی کنید... در بازه قیمت مورد نظرتون فقط Sennheiser HD448 رو سراغ دارم که تقریبا" به کار شما می خوره و بیس خیلی قوی هم نداره. صداش گرم نیست... البته تاشو هم نیست ولی امتحانش ارزش داره...
ریویو سایت cnet هم می تونید اینجا بخونید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sennheiser-hd-448-339298598.htm)
Audio-Technica M35 هم اگه پیدا کنید به دردتون می خوره... بیس متعادل و صدایی نیمه حرفه ای داره که به کار شما می خوره.
در موردفیلیپس من مدلهای SHE8500 و سپس SHE9700 رو امتحان کردم و به طور کلی از فیلیپس نا امید شدم! صدای بیس مدلهای من افتضاح بود و صدای مید بسیار تیز و های گوشخراش بود. کلا" فیلیپس ارزش خرید نداره.

msbmeysam
11-01-2012, 19:36
در این حالت می تونید یه نگاه هم به Audio-Technica M50 بکنید که صدای فان با بیس نسبتا" خوب که آخرین قیمتی هم که ازش دارم 250 هزار است.
تا 120 هزار هم Klipsch s4 بهترین گزینه است.

دوست عزیز Earphone باشه !

منظورم Audio-Technica M50 ـس ...

Faraz_sm
11-01-2012, 20:02
سلام. قصد خرید یک هدفون واقعا خوب رو دارم . رو مدل akg k450 تحقیق کردم و به نظرم هدفون کاملی هست و تو ایران هم در دسترسه...panasonik rp-htx7 هم تو ایران دیدم که اون رو هم سایت whathifi بهش 5 ستاره داده و راجع بهش گفته صداش به طور باور نکردنی خوبه!... کسی هست که با این دو تا موزیک گوش داده باشه و تجربه اش رو باهام در میون بگذاره؟ فروشگاهی می شناسی که اجازه تست بده؟

در راستای سوالم یه سری توضیحات بدم که اگه شما مدل بهتری رو می شناسید به من هم معرفیش کنید...
من یه فیلیپس shq-3000 برای موزیک گوش دادن بیرون از خونه گرفتم که باید بگم واقعا صدای مزخرفی داره و تو پاساژها کل موزیک رو با هم قاطی می کنه... باس پانچ خشکی داره اصلا صداش گرم نیست... فقط به درد الکترونیک می خوره... به هدفون های تو گوشی هم اصلا نمی تونم عادت کنم...
از اونجا که من بیشتر انواع راک و الترنیتو و گاهی -- بلوز و ایزی لیسنینگ گوش می دم برام تفکیک صدا و گرم و عمیق بودنش خیلی مهمه... در ضمن چون هدفون رو برای بیرون از خونه می خوام باید چیزی تاشو و مقاوم باشه... کیف هم باهاش بیاد که عالیه...

ممنون از اینکه قراره منو راهنمایی کنید...

musketeer
11-01-2012, 20:36

ممنون از اینکه قراره منو راهنمایی کنید...

عزیز یک نگاهی به px100-II از Sennheiser بکنید. میتونید برید نامداران شاید هنوز برای تست داشته باشنش. من قبلا رفتم برای تست گذاشته بودن.

msbmeysam
11-01-2012, 21:14
دوستان برای :

دنس .

پاپ .

سنتی ایرانی .

الکترونیک .

رپ و هیپ هاپ .

با 250 تومن بودجه

چی پیشنهاد میکنید ؟

( Earphone )

zerolight
11-01-2012, 21:40
دوستان دیگه برای گوش دادن موزیک بیرون از خونه و هدفون هایی در سبک behind the neck ها چیزی پیشنهاد ندارند؟
تا ۴۰ تومن
با ایپاد و ایفون گوش میدم

نظرتون راجع به philips shs8200 و v-jays چیه؟ akg مدل behind the neck نداره نه؟

vurhorston
11-01-2012, 22:10
سلام
دوستان اینجا کسی هدفون custom مثل jh-16,weston es5 یا مدلای نزدیکشو امتحان کرده؟
من می خوام shure se535 بخرم ولی موندم که بخرمش یا یکمی پول بزارم روش jh-13 یا jh-16 بخرم
اگه کسی نظری داره بگه
با تشکر

دوستان دیگه برای گوش دادن موزیک بیرون از خونه و هدفون هایی در سبک behind the neck ها چیزی پیشنهاد ندارند؟
تا ۴۰ تومن
با ایپاد و ایفون گوش میدم

نظرتون راجع به philips shs8200 و v-jays چیه؟ akg مدل behind the neck نداره نه؟

کلاً مدل های پشت گردنی معمولاً تو رده ی هدفون های خوب نیستن ولی PHILIPS SHS8200 نسبت به قیمتش چیز بدی نیست، AKG هم فکر نمی کنم مدل پشت گردنی داشته باشه. Sennheiser PMX 680 هم پشت گردنی ولی قکر نکنم بتونی تو ایران پیدا کنی.
در کل به نظر من IEM بگیری خیلی بهتره :46:

zerolight
11-01-2012, 23:12
کلاً مدل های پشت گردنی معمولاً تو رده ی هدفون های خوب نیستن ولی PHILIPS SHS8200 نسبت به قیمتش چیز بدی نیست، AKG هم فکر نمی کنم مدل پشت گردنی داشته باشه. Sennheiser PMX 680 هم پشت گردنی ولی قکر نکنم بتونی تو ایران پیدا کنی.
در کل به نظر من IEM بگیری خیلی بهتره :46:

IEM چی هست؟

خوب در مدل های دیگه تا ۴۰ تومن چه مدلی رو پیشنهاد میدید؟
ترجیحا داخل گوشی نباشه ، از مدل هایی که دور گوش میوفته چیزی نیست؟
با v-jays کسی کار کرده؟ کجا داره؟

salar_221
11-01-2012, 23:14
سلام
دوستان اینجا کسی هدفون custom مثل jh-16,weston es5 یا مدلای نزدیکشو امتحان کرده؟
من می خوام shure se535 بخرم ولی موندم که بخرمش یا یکمی پول بزارم روش jh-13 یا jh-16 بخرم
اگه کسی نظری داره بگه
با تشکر

با سلام
من قبلا قصد خريد jh audio jh 16 proرو داشتم كه با مشورت اقا رضا پشيمون شدم.به چند دليل.
١-حتما بايد دو بار از داخل گوشتون قالب بگيرين و بفرستين براي شركت خارج .البته قالب بايد توسط دكتر فوق تخصص گوش گرفته بشه كه خيلي هزينش زياده و هزينه پست رو هم در نظر بگيرين.
٢-در نهايت هم چون حضور فيزيكي ندارين براي تست قالب اوليه احتمال فيت شدن خيلي پايين مياد.
٣-حتما بايد براي استفاده از حداكثر كيفيت و توان هدفون از امپ مخصوص استفاده كنين.
در هر صورت هزينه تهيه se 535 با هدفون كاستوم فقط افزايش يه كم بوجه نيست چون jh audio jh13 pro.jh16 pro ,1100$ و 1200$ بدون در نظر گرفتن هزينه قالب و هزينه پست و ماليات هست.westone es5 هم فكر كنم قيمت اوليش 1000$ هست در صورتي كه shure se 535 حدود 500$ هست كه تقريبا بدون امپ هم درايو ميشه .فقط مشكلي كه هست اينه كه فعلا ايران موجود نيست و بايد از خارج تهيه كنين كه اين هم هزينه هاي زيادي داره و يا اينكه از اشناهاتون براتون بيارن.ولي در كل هدفون خيلي خوبي هست.اگه پيشنهاد دوستانه من رو بپذيرين ميگم كه از همين ايران با قيمت بسيار مناسب هدفون sennheiser ie8 يا sony mdr ex1000 رو انتخاب كنين هر دو خيلي هدفون حرفه اي هستن و دوستان هم استفاده كردن و review هاي خيلي كامل و خوبي در بارشون دادن.review هدفون se535 اقا رضا خيلي بي نقص و عالي بود ولي بعدش review ex1000 رو دادن كه اگه مقايسه كنين ex1000 جديد تر و حرفه اي تر و با صداي مانيتور سرتر از se 535 شد.
ولي باز هم نظر اقا رضا رو بدونين بهتره چون ممكنه نظره ديگه و بهتري داشته باشن و شايدم هدفون جديدي اومده كه بهتر از همه اينها باشه.بهر حال امسال شركتها بايد محصولات جديد و ارتقا يافته خودشون رو در رقابت با بقيه رقباشون ارايه كنن.
موفق باشين.

vurhorston
11-01-2012, 23:39
با سلام
من قبلا قصد خريد jh audio jh 16 proرو داشتم كه با مشورت اقا رضا پشيمون شدم.به چند دليل.
١-حتما بايد دو بار از داخل گوشتون قالب بگيرين و بفرستين براي شركت خارج .البته قالب بايد توسط دكتر فوق تخصص گوش گرفته بشه كه خيلي هزينش زياده و هزينه پست رو هم در نظر بگيرين.
٢-در نهايت هم چون حضور فيزيكي ندارين براي تست قالب اوليه احتمال فيت شدن خيلي پايين مياد.
٣-حتما بايد براي استفاده از حداكثر كيفيت و توان هدفون از امپ مخصوص استفاده كنين.
در هر صورت هزينه تهيه se 535 با هدفون كاستوم فقط افزايش يه كم بوجه نيست چون jh audio jh13 pro.jh16 pro ,1100$ و 1200$ بدون در نظر گرفتن هزينه قالب و هزينه پست و ماليات هست.westone es5 هم فكر كنم قيمت اوليش 1000$ هست در صورتي كه shure se 535 حدود 500$ هست كه تقريبا بدون امپ هم درايو ميشه .فقط مشكلي كه هست اينه كه فعلا ايران موجود نيست و بايد از خارج تهيه كنين كه اين هم هزينه هاي زيادي داره و يا اينكه از اشناهاتون براتون بيارن.ولي در كل هدفون خيلي خوبي هست.اگه پيشنهاد دوستانه من رو بپذيرين ميگم كه از همين ايران با قيمت بسيار مناسب هدفون sennheiser ie8 يا sony mdr ex1000 رو انتخاب كنين هر دو خيلي هدفون حرفه اي هستن و دوستان هم استفاده كردن و review هاي خيلي كامل و خوبي در بارشون دادن.review هدفون se535 اقا رضا خيلي بي نقص و عالي بود ولي بعدش review ex1000 رو دادن كه اگه مقايسه كنين ex1000 جديد تر و حرفه اي تر و با صداي مانيتور سرتر از se 535 شد.
ولي باز هم نظر اقا رضا رو بدونين بهتره چون ممكنه نظره ديگه و بهتري داشته باشن و شايدم هدفون جديدي اومده كه بهتر از همه اينها باشه.بهر حال امسال شركتها بايد محصولات جديد و ارتقا يافته خودشون رو در رقابت با بقيه رقباشون ارايه كنن.
موفق باشين.

در مورد خریدنش زیاد مشکل ندارم sennheiser ie8 هدفون خیلی خوبیه ولی من یه هدفون با mid های قوی برای vocal خوب می خوام ie8 بیشتر bass قوی داره که به سبک موسیقی که من گوش می دم نمی خوره
راستی با چه قیمتی میشه خرید ie8 تو ایران؟

rave-87
11-01-2012, 23:42
سلام
اگه کسی نظری داره بگه
با تشکر

یکمی پول بزارم روش؛ یعنی 2 برابر؟
اونوقت قالب گوش رو هم می خوایی اینجا بگیری براشون بفرستی؟ هزینۀ فرستادن قالب گوشت به قیمت هدفون اضافه میشه. اگر اشکالی توی قالب گیری بوجود اومد و نیاز شد برای اصلاحش دوباره قالب بگیری و بفرستی دیگه هزینت همینطور بیشترم میشه
در نهایت اگر دستت اومد می خوایی با چه آمپلی فایر و دک ازش استفاده کنی؟ هزینۀ اینها رو هم در نظر گرفتی؟
هرچند همون 535 هم نیاز به آمپلی با کیفیت داره،
حالا می خوام یکمقداری درد دل کنم :31: که طرف صحبتم شما نیستین و از این پستتون به عنوان بهانه استفاده می کنم که یکسرس مطالبی که به نظرم درسته رو بگم؛ پس با اجازه
بعضی مواقع فکر می کنم یک مقداری دوستان در اینجا مسیرشون رو گم کردن،
توی موزیک گوش دادن، قضیه این نیست که هرکی به هر اندازه ایی که پولش میرسه بیاد هدفون و ... بخره، حالا من 1000 تومن پول دارم یکچیزی میخرم، یکی دیگه 10 میلیون داره، یک چیزه دیگه
قضیه نیازه نیازززززززززززز
من این حرف رو از وقتی که اومدم توی فروم میزنم که، یادمون نره خود موزیک علته و وسایل جانبیش معلول
ایکاش بجای اینکه اینهمه انرژی سر این مطالب میزاشتیم، نصفش رو موزیک گوش میدادیم
امسال که داشتم کاتالوگ فروش به مناسبت کریسمس سایت هدفای رو نگاه می کردم ( که برادر پیسفول لینکش رو داده بود :11: )
آخرش یک جمله داشت
with all this talk about gear, let's not forget that ultimately we're all in this for music
یا جمله ایی که توی امضای یکی از کاربرای سایت هدفایی بود ( من این جمله رو تا حالا چند باری توی فروم استفاده کردم) که می گفتم: master or slave???????1

vurhorston
11-01-2012, 23:50
یکمی پول بزارم روش؛ یعنی 2 برابر؟
اونوقت قالب گوش رو هم می خوایی اینجا بگیری براشون بفرستی؟ هزینۀ فرستادن قالب گوشت به قیمت هدفون اضافه میشه. اگر اشکالی توی قالب گیری بوجود اومد و نیاز شد برای اصلاحش دوباره قالب بگیری و بفرستی دیگه هزینت همینطور بیشترم میشه
در نهایت اگر دستت اومد می خوایی با چه آمپلی فایر و دک ازش استفاده کنی؟ هزینۀ اینها رو هم در نظر گرفتی؟
هرچند همون 535 هم نیاز به آمپلی با کیفیت داره،
حالا می خوام یکمقداری درد دل کنم :31: که طرف صحبتم شما نیستین و از این پستتون به عنوان بهانه استفاده می کنم که یکسرس مطالبی که به نظرم درسته رو بگم؛ پس با اجازه
بعضی مواقع فکر می کنم یک مقداری دوستان در اینجا مسیرشون رو گم کردن،
توی موزیک گوش دادن، قضیه این نیست که هرکی به هر اندازه ایی که پولش میرسه بیاد هدفون و ... بخره، حالا من 1000 تومن پول دارم یکچیزی میخرم، یکی دیگه 10 میلیون داره، یک چیزه دیگه
قضیه نیازه نیازززززززززززز
من این حرف رو از وقتی که اومدم توی فروم میزنم که، یادمون نره خود موزیک علته و وسایل جانبیش معلول
ایکاش بجای اینکه اینهمه انرژی سر این مطالب میزاشتیم، نصفش رو موزیک گوش میدادیم
امسال که داشتم کاتالوگ فروش به مناسبت کریسمس سایت هدفای رو نگاه می کردم ( که برادر پیسفول لینکش رو داده بود :11: )
آخرش یک جمله داشت
with all this talk about gear, let's not forget that ultimately we're all in this for music
یا جمله ایی که توی امضای یکی از کاربرای سایت هدفایی بود ( من این جمله رو تا حالا چند باری توی فروم استفاده کردم) که می گفتم: master or slave???????1

واقعاً درسته حرفت دوست من