PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خیلی مهم

kasra2002
02-09-2013, 23:01
دوستان عزیز یه مشکل بزرگ دارم ان هم انتخاب یک تبلت
ایپد 4 خیلی با کلاسه
امکانات نوت 10 زیاده
الان اس 3 دارم

برای خارج از ایران و فعلا کاری با موبایل نداشتهباشم یعنی برای استفاده غیر از گوشی نمیدونم از این 3 تا کدوم رو انتخاب کنم
درضمن گلکسی مگا و نوت 2 هم هست
حالا نظر شما چیه نمیدونم بیرون بردن تبلت بزرگ سخته یا نه ولی بد جوری گیج زدم
خواهشا یه کمک فوری کنید منو

zorrrrat
26-09-2013, 20:39
کاملا بستگی به استفادتون داره....
در زمینه ی تبلت ها من ایپد 4 ترجیح میدم...سامسونگ و تبلتای اندرویدی فعلا (برخلاف گوشی هاشون) یه level از ipad ها عقب هستند.
در مورد گلکسی مگا که به نظرم سمتش نرو چون یه جورایی تکلیفش معلوم نیس..نه میشه استفاده یه گوشیو ازش کرد و نه استفاده ی تبلت(چون برای تبلت بودن کوچیکه)
اما در مورد گلکسی نوت(که خودمم هم دارم) قضیه فرق میکنه چون ابعادش تا حدودی برای گوشی بودن قابل قبول هست اما میگی که اس 3 داری( با وجود برتری نوت 2 نسبت به س3) لزوم خرید اونو نمیبینم یعنی اگه من جای شما بودم یه تبلت می خریدم به جای اینکه گوشیمو بزرگ کنم.

kasra2002
03-10-2013, 22:31
ممنون پس شما طرت به تبلته
الان فقط استفاده اینترنتی دارم .و اس 3 کارمو راه انداخته ولی برای سایز دوست دارم نوت 10.1 بگیرم ولی شکم زیاده که بخوام خرج کنم با این توصیح که وقتی اینترنت سیم کارتی نداشته باشم بیرون دستگیری نداره برام قیمتشم ندارم الان

golbarg900
07-10-2013, 19:07
سلام
منهم فکر میکنم آیپد 4 بهتر میتونه کمکتون کنه

kasra2002
25-10-2013, 17:08
دوستان من هنوز نخریدم ولی بزودی باید تصمیم بگیرم و برای نوت 10.1 خیلی مخصوصا برای کتاب خوندن و فقط شکم جدای از پول دادن به دست و پا گیر بودنش مخصوصا به عنوان دوربینه خواهشا اخرین سخن رو به من بگید تا دیگه دل رو به دریا بزنم