PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرافیستای محترم لطفا کمکی کنن

hossinxp
02-09-2013, 22:19
ی سوالی داشتم خیلی تو نت گشتم ولی جوابی براش پیدا نکردم ممنون میشم راهنماییم کنید

موقیتمو براتون توضیح میدم : (از چه بر نامه ایی باید استفاده کنم یا دنبال چه برنامه ایی باشم که یکی حرفه ایی برام انجام بده)

من ی لپتاپ صفحه لمسی دارم،میخام مثلا 100تا از محصولاتمو برای نشون دادن به مشتری با استفاده از برنامه (؟) تو لپ تاپ اجرا کنم و مشتری با استفاده از قابلیت صفحه لمسی بره توش. مثلا به چند گروه تقسیم بشه مثلا اول بعد از لمس صفحه یه پیغام welcome بیاد(همه اینها با افکت و خوشکل ک کف کنه!) بعد مثلا دوتا دکمه بیاد که بره تو محصولات 1 یا 2 بعد اگه مشتری روی 1 کلیک کرد باز با افکتای خوشکل اون دکمه بره و محصولات گروه 1 بیاد و با لمس صفحه و چپ و راست کردن محصولات تک تک با توضیحات بیاد رو صفحه یا اگه نخاست با انگشت ی لمس محکم به چپ یا راست کنه و محصولات چندتا چندتا عبور کنه و بعد رو یکی ک وایساد توضیحاتش بیاد(مثل بعضی برنامه هایی تو گوشی ایفون یا اندروید) یا اینکه فقط عکسش باشه و اگه دوباره روی عکس محصوله لمس کنه بره تو توضیحات. و اگه چند دقیقه به صفحه دس نزنه بره رو حالت استند بای و افکتها و مطالب تبلیغاتی نشون بده تا زمانی که دوباره روی صفحه دست زده بشه

حالا این چیزا که خوشکل و شیک و حرفه ایی باشه رو با چه برنامه ایی میشه درست کرد؟من که بلد نیستم ولی اگه شما که حرفه ای هستید اسمشو بهم بگید میتونم دنبالش توی شهر خودم بگردم.

نمیدونم تونستم مطلبو درست بهتون بفهمونم یا نه :) اگه سوالی دارید یا جایی مبهمه بهم بگید هر روز میام سر میزنم تا جواب بگیرم :)
ممنون میشم کمکم کنید چون برام مهمه

منتظر جوابتون هستم

Lord-Voldemort
03-09-2013, 15:28
شما با نرم افزار فلش می تونید همچین چیزی بسازین .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادرس بالا یکی از حرفه ای ها ی این کار هستن

یا علی :n16: