PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرابی کیبرد

connerd
02-09-2013, 21:41
سلام من امروز دکمه های کیبرد رو باز کردم و پشتشون رو تمیز کردم اما حالا که کابل کیبرد رو میزنم هیچ دکمه ای کار نمیکنه و کامپیوتر بوق میزنه! لازم به ذکر است که وقتی که کامپیوتر داره راه اندازی میشه(روشن میشه!)هم دکمه ها کار نمیکنه اما چراغ های کیبورد روشن میشه و بعد از بالا اومدن ویندوز خاموش میشه
کسی میدونه چه مشکلی داره؟

EXTREME
03-09-2013, 09:19
سلام من امروز دکمه های کیبرد رو باز کردم و پشتشون رو تمیز کردم اما حالا که کابل کیبرد رو میزنم هیچ دکمه ای کار نمیکنه و کامپیوتر بوق میزنه! لازم به ذکر است که وقتی که کامپیوتر داره راه اندازی میشه(روشن میشه!)هم دکمه ها کار نمیکنه اما چراغ های کیبورد روشن میشه و بعد از بالا اومدن ویندوز خاموش میشه
کسی میدونه چه مشکلی داره؟

من فکر کنم برد تلقی جا به جا شده یک چک کنید برد تلقی دکمه ها روی هم باشه و مشکلی نداشته باشه بعد دوباره تست کنید نشد باید ببینید کدوم مسیر از برد قطع شده که با مولتی متر باید بفهمید

connerd
03-09-2013, 10:34
خیلی ممنون به خاطر جواب میرم تست کنم ببینم چطور میشه:3:

connerd
03-09-2013, 14:44
صفحه ی تلقی جابه جا شده بود حالا فقط بعضی از دکمه ها کار نمیکنه اما وقتی کیبورد رو وصل میکنم بعد از یه مدت خود به خود خاموش میشه(به شیوه ی کاملا معمولی مثل اینکه خودمون گفته باشیم خاموش بشه)

EXTREME
03-09-2013, 15:10
صفحه ی تلقی جابه جا شده بود حالا فقط بعضی از دکمه ها کار نمیکنه اما وقتی کیبورد رو وصل میکنم بعد از یه مدت خود به خود خاموش میشه(به شیوه ی کاملا معمولی مثل اینکه خودمون گفته باشیم خاموش بشه)

بعضی از دکمه ها کار نمیکنه یا میتونه از پستونک های زیر دکمه باشه که خوب جا نرفته اگه مشکل از این نبود و برد تلقی هم درست جا رفته بود باید مسیرهای روی برد تلقی رو با مولتی متر بررسی کنید
قسمت آخر صحبتتون رو متجه نشدم یعنی حین کار با کیبورد کیبورد خاموش میشه /؟

connerd
03-09-2013, 21:38
نه کامپیوتر خاموش میشه و همینطور وقتی شیفت رو میزنم ماشین حساب باز میشه (احتمالا یکی از میانبر های ویندوز هست که با یک دکمه ی دیگه انجام میشه امامیانبر باز کردن ماشن حساب چیه؟)و وقتیqیاwیا e رو میزنم qweرو باهم مینویسه این مشکل برای asdوzxcهم هست
با تشکر

EXTREME
03-09-2013, 22:09
ببینید شما قبل از تمیز کردن مشکلی با کیبورد نداشتین وقتی بعد از بستن مشکل این چنین ایجاد شده این یعنی یک جای کار موقع بستن کیبورد ایراد داره که اینطوری میشه

connerd
03-09-2013, 22:21
سلام
با ولت سنج مولتی متر ؟!
فقط با شیفت نیست که اینطور میشه با دکمه ی بلند کردن صدا هم میشه و چند تا دکمه ی دیگه هم زده میشه مثل caps lock

mmahdi302
06-09-2013, 22:25
سلام
با ولت سنج مولتی متر ؟!
فقط با شیفت نیست که اینطور میشه با دکمه ی بلند کردن صدا هم میشه و چند تا دکمه ی دیگه هم زده میشه مثل caps lock
منم قبلا کیبردمو تمیز کردم اینجوری شد و مشکل از همین تنظیم نبودن تلق ها بود و یه ذره غبار ریز رفته بود زیر این تلقها
پیشنهاد میکنم زیر تلق ها رو خوب تمیز کن بعد تلق ها رو میزون روی هم بزار