PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری " TurboC++ " را روی os_7_64 اجرا کنم؟

ali_i3
02-09-2013, 20:49
درود.
چطوری "++TurboC " را روی os_7_64 اجرا کنم؟
این برنامه روی os_win XP and 7_32bit and 8_32bit به خوبی اجرا میشه ولی الان که خواستم رو seven 64bit نصبش کنم نشد .کسی میدونه چرا ؟
اینم اخطارش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
02-09-2013, 21:04
سلام
خیلی بهتر هست که از یه کامپایلر جدیدتر استفاده بکنین که روی ویندوز های 64 بیتی هم مشکلی نداشته باشه...
ولی واسه اجرای توربو من قبلا از برنامه ی Virtual Box استفاده میکردم ولی دردسرش زیاده..

ali_i3
09-09-2013, 11:29
سلام
خیلی بهتر هست که از یه کامپایلر جدیدتر استفاده بکنین که روی ویندوز های 64 بیتی هم مشکلی نداشته باشه...
ولی واسه اجرای توربو من قبلا از برنامه ی Virtual Box استفاده میکردم ولی دردسرش زیاده..
درود به آقا سعید.
به نظرتون اگه از " ++ Microsoft Visual Studio 2010 - visual c " استفاده کنم خوبه ؟(دارم کتاب سی پلاس پلاس دایتل رو میخونم - میخوام تمرینات و پروزه هاش رو انجام بدم.)
بعدا احتمال داره که مجبور شم با ++ turbo c کار کنم .کدنویسی تو این دوتا محیط باهم اختلافی نداره ؟(منظورم اینه که تو ++ turbo c یه کدهایی باشه که تو ++ visual c به خاطر پیشرفته بودنش ویا هردلیل دیگه ای وجود نداشته باشه ).

saeed_136915
09-09-2013, 14:20
درود به آقا سعید.
به نظرتون اگه از " ++ Microsoft Visual Studio 2010 - visual c " استفاده کنم خوبه ؟(دارم کتاب سی پلاس پلاس دایتل رو میخونم - میخوام تمرینات و پروزه هاش رو انجام بدم.)
بعدا احتمال داره که مجبور شم با ++ turbo c کار کنم .کدنویسی تو این دوتا محیط باهم اختلافی نداره ؟(منظورم اینه که تو ++ turbo c یه کدهایی باشه که تو ++ visual c به خاطر پیشرفته بودنش ویا هردلیل دیگه ای وجود نداشته باشه ).

بله Visual Studio خیلی بهتره به نظر من...
مشکل خاصی فکر نکنم داشته باشین ... ممکنه مثلا چندتا کد متفاوت داشته باشه (مثلا موقع استفاده از iostream یه خط اضافه باید بنویسین که توی ++TC لازم نیست یا مثلا به جای getch کد دیگه ای بنویسین.. البته زیاد نیست این تفاوت ها و شاید اوایل فقط همین دوتا باشه ولی خیلی بهتره که این ها رو یاد بگیرین تا اینکه با برنامه ی خیلی قدیمی کار کنین)
اگر هم مشکلی داشتین یا اینجا یا هم تو تاپیک سوالات C بپرسین من و دوستان حتما کمک میکنیم

1376MAXIMUM
13-09-2013, 02:17
اقا یه نفر به لطف بزرگ بکنه و یه لینک برای دانلود این ide بده من نتونستم لینکی پیدا کنم

n00b
13-09-2013, 17:09
سلام.../// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نسخه از ++Turbo C رو می تونید رو ویندوز 7 اجرا کنید..//// [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته همون طور که دوستمون گفتند بهتره که از Visual Studio استفاده کنید.../// با توجه به نیازتون نسخه ی express کافی هستش.//// (فقط توجه کنید که Intellisense نسخه ی 2010 این نرم افزار با یه سری از ویندوز XP ها مشکل داره../// اگه از ویندوز XP استفاده می کنید نسخه ی 2008 رو دانلود کنید//) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]