PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد انتقال اینترنت از کابل شبکه؟؟؟

boy1367
02-09-2013, 16:08
سلام دوستان
من از طریق کابل شبکه لب تاب و pc رو به هم متصل کردم و از این طریق فایل و مطالب شر می کنم بینشون منتها یک مودم وایرلس دارم که از این طریق لب تابم اینترنتش برقراره ولی pc نه البته با کابل شبکه دیگری میشه حلش کرد ولی می خواستم بپرسم که آیا میشه :

از اینترنت لب تاب کمک گرفت و با کابل انتقال کرد به pc ?در واقع باید آی پی باید تعریف کرد بین کارت شبکه هر دو سیستم؟
البته من برای شر کردن فولدر برای pc آی پی 192.168.0.1 وبرای لب تاب 192.168.0.2 تعریف کردم !
راهی هست؟

khelane
03-09-2013, 20:57
سلام دوستان
من از طریق کابل شبکه لب تاب و pc رو به هم متصل کردم و از این طریق فایل و مطالب شر می کنم بینشون منتها یک مودم وایرلس دارم که از این طریق لب تابم اینترنتش برقراره ولی pc نه البته با کابل شبکه دیگری میشه حلش کرد ولی می خواستم بپرسم که آیا میشه :

از اینترنت لب تاب کمک گرفت و با کابل انتقال کرد به pc ?در واقع باید آی پی باید تعریف کرد بین کارت شبکه هر دو سیستم؟
البته من برای شر کردن فولدر برای pc آی پی 192.168.0.1 وبرای لب تاب 192.168.0.2 تعریف کردم !
راهی هست؟
راحت میشه شما باید رو کانکشن وایرلس لب تاب راست کلیک کنی و اونجا properties رو بزنی و در تب باز شده تب sharing اونجا در زیر یه تیک هست فعال کن بعد پاینترنش یه گزینه های هست که اسم کارت شبکه و کارت وایرلس و.. رو مینویسه شما باید اونجا اسم کارت شبکه که لب تاب رو با سیستم شیر کردی رو بهش بدی بعد اوکی کن بعد برو تو سیستم خانگی اونجا در ای پی ها در بخش گیت وی و دی ان اس که پایینتر از همون جای هست که ای پی رو دادی ای پی لب تاب رو بده به این ترتیب
ای پی پی سی
192.168.0.1
255.255.255.0
gateway :192.168.0.2
dns:192.168.0.2
میزنی دیگه باید اینترنت به سیستم خانگی رسیده باشه
شرمنده وقت ندارم تصویری اموزش رو بزارم یه هفته ای میشه اصلا انلاین نشدم اینقدر درگیرم اگه تونستم در کمترین زمان ممکن براتون میزارم در صورت نتوانستنتون