PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز

Ali_RNT
02-09-2013, 15:35
با سلام خدمت همه ی دوستان
من چند روز پیش یکی از درایو ام فرمت شد که با نرم افزار Easeus partition recovery تونستم بازیابیش کنم.
به دلیل برخی مشکلات مجبورم ویندوز رو روی پارتیشن دیگه ای نصب کنم.
متاسفانه من دی وی دی رایانم خرابه و فقط میتونم از طریق فلش نصب کنم.
فایل های نصب ویندوزم روی همون درایو پاک شده بود.وقتی با همان فایل ها فلشم رو بوتیبل کردم و اقدام به نصب کردم تا حدود 30 درصد میره و بعد ارور میده که فایل های منبع خرابن.
با فایل های نصب ویندوز 7 هم که امتحان کردم باز همین مشکل پیش اومد.
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.در ضمن من فقط با فایل هایی که روی هاردم بود امتحان کردم و با هیچ فایل دیگه ای امتحان نکردم.

Ali_RNT
02-09-2013, 17:37
با فایل های ویندوز xp هم که روی هارد بود امتحان کردم کار نکرد.

sonixax
02-09-2013, 21:27
خوب با یه فلش دیگه امتحان کنید !

Ali_RNT
03-09-2013, 08:09
مشکل از فلش نیست حتی از روی هارد هم که اجرا میکنم کار نمیکنه فایل ها رو کپی میکنه ولی بعد از ریستارت در مرحله دوم تا 50 درصد میره بعد ارور میده.

sonixax
03-09-2013, 16:01
خوب Hiren رو روی USB بریزید بوت کنید با ویندوز لایو ای که داره ، اطلاعاتتون رو کپی بگیرید روی یه هارد اکسترنال بعد کلا هارد رو از نو Low Level Format کنید و پارتیشن بندی کنید .

R4MS4M.R4M2
03-09-2013, 16:09
منم این مشکلو دارم چیکار کنم نمیشه؟؟

Ali_RNT
03-09-2013, 19:06
فکر نمیکنم مشکل از فرمت شدن هارد باشه.مشکل از فایل های نصبه.ترافیک اینترنتم هم الآن به قدری نیست که بتونم دانلود کنم.

Ali_RNT
04-09-2013, 08:41
نخیر انگار مشکل از یه چیز دیگست فکر کنم فایل ها بد ریکاوری شدن چون فایل های لینوکس مینت هم خراب شده.فکر کنم الآن بهترین راه این باشه روی کامپیوتری که دی وی دی داشته باشه ویندوز رو برم نصب کنم.در هر صورت از راهنماییتون ممنون.

mostafamrm1
09-09-2013, 11:12
سلام، من ویندوز 8 رو دو بار نصب کردم، یکش Vol7 و یکی دیگش Vol6 حالا میخوام جفتشو پاک کنم یکی دیگه بریزم، چکار باید بکنم؟

mehdi.15
10-09-2013, 20:46
با سلام من وچند تا از دوستانم این مشکل رو داریم وقتی سی دی ویندوز بوت میشه بعد از اوگوی ابی رنگ دیگه هیچ صفحه ای نمیاد منظورم گزینه install windowsنمیاد و همونجوری ی صفحه سیاه میمونه آخرش مجبور میشی ری استارت کنی خواهش میکنم کمک کنید سی دی ویندوز رو فروشگاه همین سایت گرفتم:n03::n03::n03:

vissoto
10-09-2013, 21:24
با سلام من وچند تا از دوستانم این مشکل رو داریم وقتی سی دی ویندوز بوت میشه بعد از اوگوی ابی رنگ دیگه هیچ صفحه ای نمیاد منظورم گزینه install windowsنمیاد و همونجوری ی صفحه سیاه میمونه آخرش مجبور میشی ری استارت کنی خواهش میکنم کمک کنید سی دی ویندوز رو فروشگاه همین سایت گرفتم:n03::n03::n03:
چه ویندوزی؟

Ali_RNT
11-09-2013, 08:08
سلام، من ویندوز 8 رو دو بار نصب کردم، یکش Vol7 و یکی دیگش Vol6 حالا میخوام جفتشو پاک کنم یکی دیگه بریزم، چکار باید بکنم؟

شما باید درایو هایی که ویندوز رو روی اونها نصب کردی رو فرمت کنی و بعد ویندوز جدید بریزی.البته بعد از فرمت هر اطلاعاتی که روی اون درایو داری پاک میشه.برای فرمت کردن میتونی با دی وی دی ویندوز 7 یا 8 بوت کنی و روی درایو مورد نظر کلیک کنی و روی Drive options کلیک کنی و Format رو انتخاب کنی.

Ali_RNT
11-09-2013, 08:11

بعضی کامپیوتر ها برنامه نصب روشون دیر اجرا میشه روی بعضی ها حتی 5 دقیقه هم طول میکشه.
اما معمولا صفحه آبی یا بنفش میمونه بعد میاد نه سیاه.در هر صورت بعد از بوت 5 دقیقه صبر کن اگه نیومد با یک دی وی دی دیگه امتحان کن یا مطمئن شو که با سخت افزارت سازگار هست یا نه.