PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نان و نانوایی آلوده!

ehsan_iace
01-09-2013, 22:54
بر اساس مشاهدات خودم در چند نانوایی اطراف خانه‌مان :

لباس اکثر افراد نانوایی کار می‌کنند تمیز نیست بعضی‌های‌شان روپوشی به تن ندارند!

بعضی اوقات در حین خمیر گرفتن و روی چانه پهن کردن سیگار می‌کشند!

کلاهی برای جلوگیری از افتادن مو و عرق‌شان در خمیر ندارند!

اکثر نانوایی‌هایی که من دیده‌ام دستشویی ندارند و معلوم نیست دستشویی که در بازار یا چند مغازه پایین‌تر است صابونی برای شستن دست‌ها داشته باشد!

ما پول آلوده را از کیف پول‌مان درمیاوریم و به کسی که در نانوایی مسئول درآوردن نان از تنور است می‌دهیم او هم با همان دستی که بقیه پول ما را داده است نان درمی‌آورد بعضی اوقات حتی باقی‌مانده پول را بر روی نان‌ها میگذارد!

Khan gholi
02-09-2013, 06:24
خوب کاری نداره شما از جایی که این شرایط رو داره خرید نکن.از جایی خرید کنید که تمامی مراحل جلوی چشمتون انجام بشه.ماشا.. امروزه چیزی که زیاد نانوایی هست
اگر منظور شما اینکه نون بسته بخریم تمیز تره اینکه خدمتتون عرض کنم که طبق گفته خود بهداشت نون بسته خیلی کثیف تره
صد رحمت به نون از این کثیف تر خود مواد فست فود و غذا های بیرون شهری هست

NorthBridge
02-09-2013, 06:43
بر اساس مشاهدات خودم در چند نانوایی اطراف خانه‌مان :

لباس اکثر افراد نانوایی کار می‌کنند تمیز نیست بعضی‌های‌شان روپوشی به تن ندارند!

بعضی اوقات در حین خمیر گرفتن و روی چانه پهن کردن سیگار می‌کشند!

کلاهی برای جلوگیری از افتادن مو و عرق‌شان در خمیر ندارند!

اکثر نانوایی‌هایی که من دیده‌ام دستشویی ندارند و معلوم نیست دستشویی که در بازار یا چند مغازه پایین‌تر است صابونی برای شستن دست‌ها داشته باشد!

ما پول آلوده را از کیف پول‌مان درمیاوریم و به کسی که در نانوایی مسئول درآوردن نان از تنور است می‌دهیم او هم با همان دستی که بقیه پول ما را داده است نان درمی‌آورد بعضی اوقات حتی باقی‌مانده پول را بر روی نان‌ها میگذارد!
بد نیست کمی ویدئوهای هشدار دهنده ی یوتیوب رو ببنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .301.301.3-1.1.0...0.0...1ac.2.11.youtube.4H_PGG1QUbY
بارها گفتیم و گفتم که دلیلش آموزش ندادن مردم توسط رسانه ها ست
شما چند تا آدم بظاهر تحصیلکرده مثلاً در همین رشته های مهندسی کامپیوتر و الکترونیک که با PC زیاد سروکار دارند رو سراغ دارید میره دستشویی و برمیگرده پشت کامپیوتر و پشت و روی دست ها و زیر ناخنها رو با دقت با آب و صابون شسته باشه باشه؟ یا مقید باشه هفته ای یکبار صفحه کلید و موس رو با الکل رقیق تمیز کنه؟ کلاً من که هنوز ندیدم!

بهمین دلیله که تحقیقات متعدد ثابت کرده صفحه کلید کامپیوتر و صفحه ی گوشی ها از توالتها هم آلوده تره و تراکم میکروب بیشتری داره و خودش عامل انتقال انواع تخم کرمهای انگل روده ای و ... هست
وقتی درس خوانده های ما نمیدونند و رعایت هم نمی کنند کارگران کم سواد نانوایی یا رستورانها که دیگه جای خود داره

یک آندوسکوپی روده انجام بدید معلوم میشه چه خبره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad0120
02-09-2013, 21:50
توی ایران کلا مواد خوراکی که مردم استفاده میکنند = :n21: هستش .
لعنت به باعث و بانیاش :n24:

Atghia
02-09-2013, 22:50
البته قاعدتا به این تاپیک ربطی نداره ولی در راستای صحبت اون دوستمون در رابطه با انگل و اندوسکوپی روده به عنوان یک مورد سوالی من شنیدم خوردن گیاه کَما با نام علمیFerula assa feotida و همچنین خوردن سیر خام قابلیت دفع انگلها رو داره صحت این مسئله تا چه اندازه میتونه باشه؟

supermax15
02-09-2013, 23:20
اگر یادمان میرود دست را بشوریم پس هیچ غدایی را مثل تان و میوه را با دست نخوریم و از چنگال استفاده کنیم برای میوه و برای نان
یک پلاتیک فریرزر روش بکشید و بخورید

ehsan_iace
03-09-2013, 01:02
اگر یادمان میرود دست را بشوریم پس هیچ غدایی را مثل تان و میوه را با دست نخوریم و از چنگال استفاده کنیم برای میوه و برای نان
یک پلاتیک فریرزر روش بکشید و بخورید

پلاتیک چیه؟

بالاخره سطح بهداشت فرق میکنه و ممکنه اون نانوا هم مثل شما این توجیهات را در ذهن‌اش داشته باشد!

supermax15
03-09-2013, 02:47
پلاتیک چیه؟

بالاخره سطح بهداشت فرق میکنه و ممکنه اون نانوا هم مثل شما این توجیهات را در ذهن‌اش داشته باشد!
منظور
پلاستیک بود
ا