PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از ویندوز7کرک و ویندوز8 امن در دوهارد جدا روی pc

asalrabi12
01-09-2013, 20:35
بنام خدا
سلام میخواستم بدونم چطور دو هارد اینترنال روی pc با دو ویندوز جدا داشته باشم.یعنی
1.))از هارد 1 به عنوان سیستم کرک شده استفاده کنم و تموم نرم افزارای کرک شده رو بریزم که سازگار با win7 اند د باهش وبگردی ابدا نکنم و فلش بدون panda security هم به این محیط نزنم.
2.))وینوز 8 اوریجینال روی هارد دومم باشه با نرم افزار امنیتی
3.))این دو هارد همدیگر را هنگام بوت از هر کدام نشناسند تا ویروس و کرم از هارد یک تو هارد 2 حرکت نکنه
4.))ترجیحا روش total virtual encryption نباشه چون آروم آروم هارد میپزه (تجربه hard recovery داشتم:n30::n30::n30:)
مادربرد دو پرت sata داره پاور هم با Molex adaptor 4 چهار سوکته رو به 5 سوکته تبدیل کنم (فکر کنم پاورم بتونه ساپورت کنه اگر نشد. DVD/WR میکشم.
باتشکر فراوان.

saeed_136915
01-09-2013, 21:17
سلام
من نمیدونم درست متوجه سوالتون شدم یا نه ولی نیازی به دوتا هارد نیست؛ شما میتونین روی دوتا پارتیشن یه هارد دوتا سیستم عامل مختلف رو نصب کنین. ولی اونجوری که شما میگین که ویروس از یکی به اون یکی منتقل نشه فکر نکنم بشه. البته ویروس های عادی ممکنه متنقل نشن ولی بعضی از ویروس ها کل هارد رو آلوده میکنن

asalrabi12
10-09-2013, 07:00
با عرض سلام مجدد.
سال پیش قطعه ساخته شد که نقش قطع مدار هارد دوم رو انجام میداد متاسفانه این قطعه تولید انبوه نشد و گر نه دو سیستم مستقل از هم روی یک مادر بورد کار می کردند .
سوال من این طور که در حقیقت چجوری میشه بوت سکتور دو سیستم عامل جدا باشه تا اصلا اجازه رایت هیچ دیتایی رو نده .به عنوان مثال اگه شما دو تا ویندوز داشته باشی خیل اوقات ویندوز دوم اجازه رایت دیتا رو ی هارد دیگه رو نمیده چون با اون سیستم عامل فرمت نشده.در فرض من اگه شما بیاین و دیتا کل هارد رو رمز گذاری کنید ممثلا با بیتلاکر احتمالا داده ویروسی نمیتونه رایت بشه اگرم رایت شد قابلخوانده شدن نیست چون هارد ریدر داره با کلید خودش داده هارو میخونه.این یعنی اینکه کد ویروس تغییر کرده و بیمعنی میشه :n13::n13::n13: