PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خطا در سیستمم

baran-71
01-09-2013, 13:05
با عرض سلام خدمت عزیزانمن الان با دوتا خطا تو سیستمم مواجه هستم که اولی مربوط به صفحه مرگ میشه و دومی هم مربوط به app crash میشهمن کد خطا شون رو تو عکس گذاشتم تا اگه ممکنه شما بزرگان کمکی به من کنید و راه حل رو راحت تر پیدا کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 16

EXTREME
01-09-2013, 13:17
ببینید این علت های زیادی داره یک علت این مشکل میتونه از یک نرم افزار خاص باشه که این مشکل رو ایجاد میکنه علت بعدی ویندوز و ویروس و درایورهای سیستم اگه با اینکارها مشکل حل نشد باید سخت افزار بررسی بشه مثل رم هارد و پاور

اگه سیستم قبلا مشکلی نداشته ریستور کنید به تاریخی که سیستم بدون مشکل کار میکرده

baran-71
01-09-2013, 13:57
با تشکر بعد از اینکه سیستمم رو بردم تعمیرگاه مشکل هنگ سیستمم رکه زیاد هنگ میکرد رفع سد و علتش خراب بودن فن و ضعف cpu بود که هر دو رو عوض کردم ولی این مشکل app crash منو زیاد اذیت میکنه و اصلا یه بازی رو نمیتونم اجرا کنم و موقع کار با سیستم یه هو صفحه سیاه میشه بعد میاد صفحه یه پیامی گوشه ساعت نمایش داده میشه که میگه گرافیک ورژن 176 شما از کار افتاده بود و ما دوباره باز گردانیش کردیم نمیفهمم اصلا این چه معنی میده و داره اعصابمو داغون میکنه و این خطا روی Auto run کردن cd ها هم میاد شما چیزی از عکس متوجه میشین؟؟

EXTREME
01-09-2013, 15:03
با تشکر بعد از اینکه سیستمم رو بردم تعمیرگاه مشکل هنگ سیستمم رکه زیاد هنگ میکرد رفع سد و علتش خراب بودن فن و ضعف cpu بود که هر دو رو عوض کردم ولی این مشکل app crash منو زیاد اذیت میکنه و اصلا یه بازی رو نمیتونم اجرا کنم و موقع کار با سیستم یه هو صفحه سیاه میشه بعد میاد صفحه یه پیامی گوشه ساعت نمایش داده میشه که میگه گرافیک ورژن 176 شما از کار افتاده بود و ما دوباره باز گردانیش کردیم نمیفهمم اصلا این چه معنی میده و داره اعصابمو داغون میکنه و این خطا روی Auto run کردن cd ها هم میاد شما چیزی از عکس متوجه میشین؟؟

برای رفع این ارور ابندا uac و aero peek رو غیرفعال کنید و با ورژن های مختلف درایور هم تست کنید تنظیمات گرافیک پیش فرض باشه و دمای گرافیک رو هم چک کنید درست نشد در حالتی که درایور نصب است از دیوایس مینیجر به روش have disk یک بار دیگر از مسیری که درایور نصب شده دوباره درایور رو بشناسونید بعد از اینکار سیستم رو ریست کنید درست نشد باید ویندوز رو عوض کنید و سیستم رو اسکن ویروس
بکنید درایور رو نصب کنید و دوباره تست کنید
cpu usage هم خیلی بالا باشه این مشکل پیش میاد
و همچنین ضعیف بودن گرافیک برای آن بازی

vissoto
01-09-2013, 16:33
سلام
یه عکس از task manager نشون بدین تا ببینیم چند تا ویروس دارین!
گرافیک شما فن داره یا نه اگه داره که همان کاری که با فن سی پی یو انجام دادید با فن جی پی یو انجام بدید! اخرین باری که ویندوز را دوباره نصب کردید چه زمانی بود؟! در هر صورت همان طور که EXTREMEبزرگ فرمودند درایور اورجینال gpu را دوباره بنصبید(پس از پاک نمودن قبلی)

baran-71
06-09-2013, 23:43
با عرض سلامی دوباره، آقای EXTREME اصلا نفهمیدم چی گفتین تو بخش اول حرفتون
و آقای vissoto شما منظورتون اینه که یه فن برای gpu خودم بزارم؟؟ من دمای cpu رو موقع هنگ چک کردم و حدودا 60 بود دیروزم تونستم از پیغام خطای گرافم سریع عکس بگیرم میدونین علت این چیه؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
07-09-2013, 00:33
و آقای vissoto شما منظورتون اینه که یه فن برای gpu خودم بزارم؟؟ من دمای cpu رو موقع هنگ چک کردم و حدودا 60 بود دیروزم تونستم از پیغام خطای گرافم سریع عکس بگیرم میدونین علت این چیه؟؟

سلام
ابتدا درایور کارت گرافیکتان را پاک کنید سپس یا اورجینالش را که همراه کارت گرافیکتان بوده دوباره نصب کنید یا از این لینک درایور مورد نطر را دانلود ونصب کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتر است یک ویندوز 7 نصب کنید .

vissoto
07-09-2013, 00:35
کیس شما داری فن است؟
dvd ram شما جند ساله داره کار میکنه؟

EXTREME
07-09-2013, 09:25

ببینید این ارور مربوط به درایور گرافیک است شما اول از همه باید درایور رو از سیف مود پاک کنید .و آخرین ورژن رو نصب کنید نشد با ورژن های قبلی درایور هم تست کنید درست نشد به روش have disk عمل کنید توی دیوایس منیجیر روی گرافیک بیاین و به روش دستی have disk مسیری که درایور نصب شده پیدا کنید و فایلی که inf. پسوندش است پیدا کنید و ok کنید سپس سیستم رو ریست کنید uac و aero peek هم غیرفعال باشه دمای گرافیک هم چک کنید بالا نباشه و cpu usage هم چک کنید بعضی اوقات بالا باشه این مشکل پیش میاد اگه با اینکارها مشکل حل نشد ویندوز رو عوض کنید و این مراحل رو دوباره انجام بدین من خودم با روش have disk چندین بار چند سیستم رو مشکلشو اینطوری حل کردم و ارور برطرف شد

baran-71
20-09-2013, 15:18
سلام آخرین گراف رو دانلود کردم ولی وسطای نصب پیام 7ZIP EROR میاد
موضوع چیه؟