PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با ساپورت سیمکارت رایتل ( 450 - 400 )

urumchi
01-09-2013, 12:07
با سلام

لطفا تو رنج 450 - 400 تومن گوشی که میتونه سیمکارت رایتل ساپورت کنه معرفی کنید

پ.ن:

تاچ باشه
ابعادش خیلی بزرگ نباشه و تو جیب بشه راحت جا کرد
امکان مکالمه تصویری داشته باشه

Iloveu-ALL
01-09-2013, 13:51
این دوتا گوشی تو بیشتر چیزا با هم مشترکن اندازشون هم 4 اینچه (هم اندازه iPhone 5) و به راحتی تو جیب جا میشه

LG Optimus L5 II E450 مزایای: داشتن قطب نما
Huawei Ascend Y300 مزایای: پردازنده 2 هسته ای

پردازنده گرافیکی Y300 از نوع Adreno 203 هست که کمی برای بازی کردن ضعیفه ، شاید پردازنده گرافیکی PowerVR SGX531 که تو L5 II به کار رفته از Adreno 203 بهتر باشه، البته Y300 دوربین مکالمه تصویری (دوربین دوم) هم داره که متاسفانه L5 II نداره!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

urumchi
01-09-2013, 14:04
تو همین رنج قیمت ، گوشی کارکرده چی میشه خرید ؟؟؟

این گوشی های چینی که مشابه اصل هستن و ارزونتر ، اینا چطورن ؟؟؟

گوشی رو برای یکی از دوستام میخوام که بیشتر براش ساپورت رایتل و دوربین مهمه ( گرفتن عکس ) ، باقی امکانات هم در حد معمولی و واسه کاربرای مبتدی

Iloveu-ALL
01-09-2013, 14:20
تو همین رنج قیمت ، گوشی کارکرده چی میشه خرید ؟؟؟

این گوشی های چینی که مشابه اصل هستن و ارزونتر ، اینا چطورن ؟؟؟

گوشی رو برای یکی از دوستام میخوام که بیشتر براش ساپورت رایتل و دوربین مهمه ( گرفتن عکس ) ، باقی امکانات هم در حد معمولی و واسه کاربرای مبتدی

به هیچ وجه ممکن اینارو نگیر!! معمولی 60 تومنی بگیر اینارو نگیر. واسه پز دادن هم بخوای بگیری موقع کار کردن اعصابت بدجور خرد میشه. البته اگه بذاری گوشه ی اتاق یا ماشین همونطوری بمونه برای پز دادن خوب میشه :n27: (تعبیر بد از حرف هام نگیر کلا منظورم اینه که اصلا این گوشی های طرح اصلی یا بهتره بگم تقلبی و بدل بدرد نمیخورن)

دوستم پدر و مادرش رفته بودن خارج 2تا گوشی خریدن Galaxy s4 و iPohne 5 قیمتشون در اومد 1 تومن جالبه اپل 750 تومن بود!! بعد رفتم دیدم همونجا فهمیدم s4 تقلبیه اپل رو هم دیدم گفت اپلم تقبلیه گفت نه اپل دیگه تقبلی نیست بعد رفتن چند جا نشون دادن تا آخر یکی فهمید که گوشی بله تقبلیه و مشکل باتری هم داره، این گوشی فقط 3-4 ساعت تو حالت stan-by کار می کنه (بدون اینکه به گوشی دست بزنی) و بعدش خاموش میشه ، باتریش هم که غیر قابل تعویض و دردسر های خودش رو داره! در حالی که میتونستن یه گوشی فوق العاده مثلا Xperia SP با همون قیمت بگیرن!

urumchi
01-09-2013, 15:16
به هیچ وجه ممکن اینارو نگیر!! معمولی 60 تومنی بگیر اینارو نگیر. واسه پز دادن هم بخوای بگیری موقع کار کردن اعصابت بدجور خرد میشه. البته اگه بذاری گوشه ی اتاق یا ماشین همونطوری بمونه برای پز دادن خوب میشه :n27: (تعبیر بد از حرف هام نگیر کلا منظورم اینه که اصلا این گوشی های طرح اصلی یا بهتره بگم تقلبی و بدل بدرد نمیخورن)

دوستم پدر و مادرش رفته بودن خارج 2تا گوشی خریدن Galaxy s4 و iPohne 5 قیمتشون در اومد 1 تومن جالبه اپل 750 تومن بود!! بعد رفتم دیدم همونجا فهمیدم s4 تقلبیه اپل رو هم دیدم گفت اپلم تقبلیه گفت نه اپل دیگه تقبلی نیست بعد رفتن چند جا نشون دادن تا آخر یکی فهمید که گوشی بله تقبلیه و مشکل باتری هم داره، این گوشی فقط 3-4 ساعت تو حالت stan-by کار می کنه (بدون اینکه به گوشی دست بزنی) و بعدش خاموش میشه ، باتریش هم که غیر قابل تعویض و دردسر های خودش رو داره! در حالی که میتونستن یه گوشی فوق العاده مثلا Xperia SP با همون قیمت بگیرن!

ممنون.گفتم که واسه خودم نمیخوام

قسمت اول سوالم رو جواب ندادین!

گوشی کارکرده تو همون قیمت چی میشه گرفت ؟؟؟

Iloveu-ALL
01-09-2013, 15:17

اطلاعاتی ندارم (Xperia Ray و Xperia Mini و اینا)

soranstar
01-09-2013, 21:23

شما ‌می‌تونید تو گوشیایه هووایی یه سرچ بکنید.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

italia88
02-09-2013, 20:41
با سلام

لطفا تو رنج 450 - 400 تومن گوشی که میتونه سیمکارت رایتل ساپورت کنه معرفی کنید

پ.ن:

تاچ باشه
ابعادش خیلی بزرگ نباشه و تو جیب بشه راحت جا کرد
امکان مکالمه تصویری داشته باشه

اگه سامسونگ بخوای Galaxy mini 2 S6500 قیمتش 450 در میاد و تیری جی رو ساپورت میکنه