PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید مینی لب تاپ ترجیحا مدل asus

sht31164
31-08-2013, 20:48
با سلام
راستش من تصمیم دارم که یک مینی لب تاپ بخرم نهایتا تا سقف 1.500 و با توجه به مقدار تحقیقی که کردم بین دو سه مورد مردد هستم. ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.
و اما مدلهایی که من بین اونها مرددم از این قراره:

Asus EEE PC 1215B با این مشخصات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Asus EEE PC 1015B با این مشخصات:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Asus EEE PC 1025B با این مشخصات:

راستش اینطوری که من فهمیدم مورد اول از بقیه بهتره ولی دوتا مشکل برای من داره یکی اینکه سایزش 12 اینچ هست ولی من بیشتر دنبال 10 اینچی هستم و دیگه اینکه صفحه نمایشش هم مات نیست و من صفحه مات میخوام نه براق . لذا میخوام بدونم که اولا از بین دو مورد بعدی کدومشون اولویت دارد و دوم اینکه آیا مورد اول اونقدر برتری داره که من از قید 10 اینچ و صفحه مات بگذرم یا نه؟

ممنون.

Capital
01-09-2013, 23:44
دوست عزیز در مورد رزولوشن که مثل هم هستند چون درسته که گزینه اول رزولونش بالاست اما خوب اینو هم باید در نظر گرفت که صفحش هم بزرگتره اما در مورد دو مدل دوم و سوم باید بگم که این دو مدل با رزولوشن 600*1024 براتون مشکل ایجاد میکنه چون در محیط ویندوز بر روی بعضی از برنامه ها که کلیک میکنید دچار مشکل میشوید چون باید رزولوشن 800*1024 ولی در مورد cpu باید بگم که مدل Asus EEE PC 1215B از همه قویتر و بعد مدل Asus EEE PC 1025B و ضعیف ترین هم Asus EEE PC 1015B میباشد و در مورد پورت ها هم مدل اولی دارای دو پورت usb 3.0 هستند که مدل دوم و سوم فقط یک پورت usb 3.0 دارند ولی درکل مدل اولی یه سر و گردن بهتره و در مورد باتری که مثل هم هستند و درمورد گرافیک این مدل ها باید بگم که در حد کارهای دفتری و اسنادی هست و حتی نباید ازش برای کارهای متوسط هم توقع داشته باشین اما با این تفاسیر مدل اول یه سر و گردن بهتره.