PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایده های شغلی شما ؟

payam
31-08-2013, 14:44
سلام عرض میکنم .

ازتون درخواست دارم واسمون بنویسید که ایده های شما برای آینده و شغل مناسب چی هست ؟

از رشته ی تحصیلی خودتون بنویسید ، اینکه ایا قصد دارید کار مرتبط با رشته ی خودتون انجام بدید ؟

میخواین کاری انجام بدین که اصلا ربطی به رشته تحصیلیتون نداره ؟

کار ازاد ؟ یا اینکه صرف وقت برای پیدا کردن کار دولتی ؟

نظرتون راجع به داشتن هردوی اینها چی هستش ؟

کارای بازاری ، مغازه داری ، اینها رو چطور ارزیابی میکنید ؟

آقایون به نظرتون بعد از لیسانس سربازی رفتن بهتره ، یا اگر وقت و هزینه هست ، ارشد خوندن ؟

به نظرتون چطور کسب و کاری الان و در اینده جواب گو هست ؟

هستن کسانی که میگن موندن فایده نداره و باید زودتر رفت ، چرا ؟

اصلا ادامه تحصیل یا کار ؟!

از ایده های خودتون بنویسید ، نظراتتون رو بنویسید ، هرچی که باشه ، شاید کسی با خوندن یکی از حرف های شما مسیرش رو پیدا کرد..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8nights&7days
31-08-2013, 16:20
خب من هنوز خیلی کوچیکم: 15 سالمه ولی رشتم تجربی قراره باشه. ترجیحا کارم رو مرتبط با رشتم انتخاب می کنم
نه
کار آزاد؟؟؟؟ آخه کار آزاد از داشتن سوپر مارکت تا کارخونه هست... ولی نه
دوست دارم یه کار بیشتز نداشته باشم( وقت برای خانواده باید بمونه نه؟ )
کارای بازاری خب هر کردوم سود خواص خودشو داره. من حاضر نیستم ...
لیسانس بهتر از سربازیه.
بله. باید بشه تو یه کار پیشرفت کرد و پیشرفت همیشه ادامه داره
برای کسایی که با زبان انگلیسی تسلط دارن بهتره برن چون زندگی جدیدی رو می تونن شروع کنن.
ادامه تحصیل
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

M A S 0 U D
31-08-2013, 16:38
اگه کار اداری میخواین شرکت در ازمون های استخدامی و ...

aria_electric_fars
31-08-2013, 20:24
تاپيك خوبيه اگر دوستان بيان ايده هاي كاري خودشون رو بگن

مثلا پرورش گياهان يا حيوانات
نمي دونم توليد كالاي خاص
روش هاي خاص در هر كاري

payam
03-09-2013, 01:05
خب من هنوز خیلی کوچیکم: 15 سالمه ولی رشتم تجربی قراره باشه. ترجیحا کارم رو مرتبط با رشتم انتخاب می کنم
نه
کار آزاد؟؟؟؟ آخه کار آزاد از داشتن سوپر مارکت تا کارخونه هست... ولی نه
دوست دارم یه کار بیشتز نداشته باشم( وقت برای خانواده باید بمونه نه؟ )
کارای بازاری خب هر کردوم سود خواص خودشو داره. من حاضر نیستم ...
لیسانس بهتر از سربازیه.
بله. باید بشه تو یه کار پیشرفت کرد و پیشرفت همیشه ادامه داره
برای کسایی که با زبان انگلیسی تسلط دارن بهتره برن چون زندگی جدیدی رو می تونن شروع کنن.
ادامه تحصیل
-

خوب شما جزء اون دسته هستی که کار ثابت و یک حقوق بدون دردسر و تضمین شده در آخر ماه میخوان .
حالا فکر کردی که با رشته ی تجربی ، در آینده مثلا چه کاری با این رشته میکنی ؟ دنبال پزشکی هستی ؟ هوشبری؟ یا چی ؟

مرسی از نظرت رفیق

payam
03-09-2013, 01:08
اگه کار اداری میخواین شرکت در ازمون های استخدامی و ...

کار اداری. . اینم حرفیه .

دوست خود من سومین دفعه آزمون وزارت نفت رو قبول شد و الان هم وضعیت خوبی از لحاظ مالی داره .

تاپيك خوبيه اگر دوستان بيان ايده هاي كاري خودشون رو بگن

مثلا پرورش گياهان يا حيوانات
نمي دونم توليد كالاي خاص
روش هاي خاص در هر كاري

پرورش.. به نظر خوب میاد !
چند وقتی هست پرورش یک نوع کرم بد جوری رو بورسه و میگن سود خوبی هم داره !
مرغ داری زدن هم خوب در میاره . راه اندازیش هم سرمایه زیادی نمیخواد! خیلی آسونه .

ممنون از نظرت

ملا نصرالدین
03-09-2013, 08:12
مرغ داری رو فکرشم نکن
چون قیمت گوشت و مرغ و قیمت دانه مستقیم زیر نظر دولت هست خیلی از مرغ داری ها سراین قضیه ورشکست شدند...
شما یه مرغ پرورش میدی برای خودت 5000 تومان هزینه برمیداره....میخوای تو بازار بفروشی 5500 یک دفعه دولت مرغ یخی وارد میکنه قیمت بازار رو میشکونه رو 4800

این مرغ داری هایی که الان هستند یا پشتشون گرمه.....یا دولتی هستند

payam
03-09-2013, 12:10
مرغ داری رو فکرشم نکن
چون قیمت گوشت و مرغ و قیمت دانه مستقیم زیر نظر دولت هست خیلی از مرغ داری ها سراین قضیه ورشکست شدند...
شما یه مرغ پرورش میدی برای خودت 5000 تومان هزینه برمیداره....میخوای تو بازار بفروشی 5500 یک دفعه دولت مرغ یخی وارد میکنه قیمت بازار رو میشکونه رو 4800

این مرغ داری هایی که الان هستند یا پشتشون گرمه.....یا دولتی هستند

ما که صحبت میکردیم قیمت تموم شده رو حدود 3200 تخمین زدیم . با این حساب بدک نبود .
کسایی که مرغ داری زدن خیلی برد کردن من چند تایی میشناسم .

mojtaba2321
03-09-2013, 19:28
من یه ایده دارم
اما میدونم برای عملی کردنش احتیاج به وارد کردن دستگاه از خارج هست و سرمایه زیادی میخواد.
نمیدونم چطور باید عملیش کنم.این تاپیک میتونه کمکی به من بکنه؟

payam
04-09-2013, 00:29
من یه ایده دارم
اما میدونم برای عملی کردنش احتیاج به وارد کردن دستگاه از خارج هست و سرمایه زیادی میخواد.
نمیدونم چطور باید عملیش کنم.این تاپیک میتونه کمکی به من بکنه؟

دنبال همین کمکه هستیم !
یه سر نخ..

Khan gholi
04-09-2013, 10:51
بطور کلی بگم از طرف معلم شدن در اموزش پرورش که باید بیخال بشید چون یک قانون امده که قراره از امسال هر چی معلم هست از طریق دانشگاه تازه تاسیس که کنکور سراسری دانشجو می گیره استخدام بشند و بقیه دانشجو های دانشگاه های دیگر باید به فکر استخدام در مراکز خصوصی بشند که حقوقی در این مراکز میدن بدرد زندگی مجردی میخوره نه تشکیل یک زندگی
استخدام در شرکت هایی که مثل بانک ها,سازمان نفت,برق ,گاز اینا در این دوره ازمون هایی که برگزار میشه 90 درصد فرمالیته هست و کاملا از طریق پارتی بازی مگر اینکه شما خیلی نابغه باشید و با معدل 19 20 و سابقه بسیج فعال 5 تا 6 سال بعضی از نهاد ها شانسی معادل 10 درصد داشته باشید.سه نفر دیدم با مدرک زبان با معدل پایین یکی تو اتش نشانی ,یکی صندوق دار بانک و دیگری حسابدار معدن شده که مشخصا هیچ ربطی به مدکشون نداشت فقط و فقط با بند پ استخدام شدند.اگر خواستید پول بدید در ازمون های بانک های خصوصی شرکت نکنید که 100% پارتی بازی هست
موارد بالا رو گفتم که بدونید مدرک جز سرگرم کردن جوان ها به علت نبود شغل فایده ایی دیگه هم نداره.مطمئن باشید شغل های ایرانی اونقدر حرفه ایی نیستند که بخواهند از مدرک کارشناسی ارشد بخواهند.یک نگاه به سایت ها اشتغال دولتی اینترنتی بندازید متوجه میشید
شغل ازاد سرمایه وتجربه می خواهد همینطوری نمیشه رو هوا یک شغل ازاد باز کرد.شما باید حداقل شغل که می خواهید باز کنید 1 تا 2 سال شاگردی کنید که تازه به شما کار یاد بده و اینکه خودتون هم زرنگ باشید و خم و چم کار بقاپید نه اینکه فقط برده گی صاحب کار انجام بدهید.مثل اینکه جنس کی خوبه ,بیشتر تخفیف میده,باز هم با تمامی این تفاسیر باید سرمایه داشته باشید که بتونید یا مغازه رو بخرید یا رهن چند ساله کنید چون هر مغازه ایی هم باز کنید 1 سال اول باید کاملا از جیب بخورید سر سال هم که میشه صاحب مغازه یا اجاره نجومی می خواهد یا میندازت بیرون که خودش اون کاره بزنه.اصولا باید تو شغل ازاد در نبود سرمایه حدود 7 تا 8سال شاگردی کنید بدون ولخرجی تا سرمایه اولیه رو کسب کنید
از این مملکت هم نمیشه رفت مگر 60 میلیون داشته باشی تازه انطرف هم همچین اش دهن سوزی برای برای مهاجر هاش نیست برای این هم می تونید یک سرچ اینترنتی تو سایت ها بکنید,طبع اونا سرد و تک گرا و ما ایرانی گرم و جمع گرا هست.اونطرف خوبیش اینکه قوانین اجتماعی دارند نه قوانین اسلامی.الان استرالیا که مهاجر خیلی سخت می گیره(یعنی نمیگیره),کانادا حرفه ایی میگیره,امریکا روادیدش با داشتن سرمایه 3 سال طول می کشه.فقط می تونید با ادامه تحصیل پولی در کشورهای مثل المان(دانشجو حق کار نداره) و سوئد(20 خورده ایی ساعت در هفته) به اشتغال مشغول بشید که اگر پولی رو گفتم داشته باشید عالی هست.
کلا اینطرف فقط با باند بازی و داشتن رابطه پولدار میشید یا اینکه حلال حروم براتون معنی نداشته باشه اگر نه زندگی بخور نمیره دارید
اونطرف هم پولدار شدن اصلا راحت نیست(به فیلم ها امریکایی دقت نکنید) مگر اینکه مغز باشید ولی باز هم زندگی در اونطرف باعث میشه زندگی کنید نه اینکه زنده باشید

payam
04-09-2013, 13:23
بطور کلی بگم از طرف معلم شدن در اموزش پرورش که باید بیخال بشید چون یک قانون امده که قراره از امسال هر چی معلم هست از طریق دانشگاه تازه تاسیس که کنکور سراسری دانشجو می گیره استخدام بشند و بقیه دانشجو های دانشگاه های دیگر باید به فکر استخدام در مراکز خصوصی بشند که حقوقی در این مراکز میدن بدرد زندگی مجردی میخوره نه تشکیل یک زندگی

استخدام در شرکت هایی که مثل بانک ها,سازمان نفت,برق ,گاز اینا در این دوره ازمون هایی که برگزار میشه 90 درصد فرمالیته هست و کاملا از طریق پارتی بازی مگر اینکه شما خیلی نابغه باشید و با معدل 19 20 و سابقه بسیج فعال 5 تا 6 سال بعضی از نهاد ها شانسی معادل 10 درصد داشته باشید.
سه نفر دیدم با مدرک زبان با معدل پایین یکی تو اتش نشانی ,یکی صندوق دار بانک و دیگری حسابدار معدن شده که مشخصا هیچ ربطی به مدکشون نداشت فقط و فقط با بند پ استخدام شدند.اگر خواستید پول بدید در ازمون های بانک های خصوصی شرکت نکنید که 100% پارتی بازی هست

موارد بالا رو گفتم که بدونید مدرک جز سرگرم کردن جوان ها به علت نبود شغل فایده ایی دیگه هم نداره.مطمئن باشید شغل های ایرانی اونقدر حرفه ایی نیستند که بخواهند از مدرک کارشناسی ارشد بخواهند.یک نگاه به سایت ها اشتغال دولتی اینترنتی بندازید متوجه میشید

شغل ازاد سرمایه وتجربه می خواهد همینطوری نمیشه رو هوا یک شغل ازاد باز کرد.شما باید حداقل شغل که می خواهید باز کنید 1 تا 2 سال شاگردی کنید که تازه به شما کار یاد بده و اینکه خودتون هم زرنگ باشید و خم و چم کار بقاپید نه اینکه فقط برده گی صاحب کار انجام بدهید.مثل اینکه جنس کی خوبه ,بیشتر تخفیف میده,باز هم با تمامی این تفاسیر باید سرمایه داشته باشید که بتونید یا مغازه رو بخرید یا رهن چند ساله کنید چون هر مغازه ایی هم باز کنید 1 سال اول باید کاملا از جیب بخورید سر سال هم که میشه صاحب مغازه یا اجاره نجومی می خواهد یا میندازت بیرون که خودش اون کاره بزنه.اصولا باید تو شغل ازاد در نبود سرمایه حدود 7 تا 8سال شاگردی کنید بدون ولخرجی تا سرمایه اولیه رو کسب کنید

از این مملکت هم نمیشه رفت مگر 60 میلیون داشته باشی تازه انطرف هم همچین اش دهن سوزی برای برای مهاجر هاش نیست برای این هم می تونید یک سرچ اینترنتی تو سایت ها بکنید,طبع اونا سرد و تک گرا و ما ایرانی گرم و جمع گرا هست.اونطرف خوبیش اینکه قوانین اجتماعی دارند نه قوانین اسلامی.

الان استرالیا که مهاجر خیلی سخت می گیره(یعنی نمیگیره),کانادا حرفه ایی میگیره,امریکا روادیدش با داشتن سرمایه 3 سال طول می کشه.فقط می تونید با ادامه تحصیل پولی در کشورهای مثل المان(دانشجو حق کار نداره) و سوئد(20 خورده ایی ساعت در هفته) به اشتغال مشغول بشید که اگر پولی رو گفتم داشته باشید عالی هست.

کلا اینطرف فقط با باند بازی و داشتن رابطه پولدار میشید یا اینکه حلال حروم براتون معنی نداشته باشه اگر نه زندگی بخور نمیره دارید
اونطرف هم پولدار شدن اصلا راحت نیست(به فیلم ها امریکایی دقت نکنید) مگر اینکه مغز باشید ولی باز هم زندگی در اونطرف باعث میشه زندگی کنید نه اینکه زنده باشید

راجع به استخدام در بانک ها و سازمان هایی مثل نفت و گاز ، من به شخصه نسبت به مواردی که دیدم میگم شانس استخدام اونقدر که فکر میکنید کم نیست .
توی آزمون استخدامی یک بانک خصوصی 2 نفر از اشناهای بنده با مدرک دانشگاه ازاد و البته معدل بالای 16 استخدام شدند .
و میشناسم کسی رو که با مدرک کارشناسی بعد از 2 بار ازمون توی شرکت نفت جنوب پذیرفته شد . پس همه ی همش رابطه بازی نیست ، یعنی میخوام بگم امید هست اگر واقعا چیزی از خودتون داشته باشید .

راجع به شغل ازاد هم چیزهایی که گفتی درست بود . کسایی که توی بازار سرک کشیدن میدونن که واقعا پیچیدگی های خاص خودش رو داره . حتی اگر یک هفته هم تجربه داشته باشید توی بازار ، متوجه خیلی چیزها میشید .

راه هایی هم هست برای رفتن ، که بحث جدا و مفصلی داره..

پس شما جزء دسته ای هستین که موندن و کار و کاسبی رو ترجیح نمیدین به رفتن .

ممنون از نظرت :)

Khan gholi
04-09-2013, 16:14
منم گفتم 10 درصد هم جای برای کارای دولتی بدون پارتی بازی هست.بیشتر اخبار رو از طریق سایت استخدام.کام مشاهد می کنم.وقت ازمون صنعت نفت برگزار شد همه بعدش گفتن ازمون اصلا ازمون نبوده چون سوال ها اصلا اون چیزی قرار بوده بیاد نیومده و مراقب ها هم در جلبک نظارت داشتند.نتایج که اعلام شده کسایی که در صد بالا زده بودند خیلی شاکی بودند.کلا داستان زیاد بود.این یک نمونه بود که گفتم.
اگر می تونستم همین الان مهاجرت به المان یا کانادا رو می دادند فلنگ میبستم که به یکی بیشتر یارانه برسه ولی نمیتونم بخاطر خانواده ام وهمینطور 60 میلیون هم ندارم.فعلا که اگر بخواد با دعای شما داره اتفاق ها خوبی برام میفته
Camel بکش نظرت عوض میشه

غول مرحله اخر
04-09-2013, 16:25
منم گفتم 10 درصد هم جای برای کارای دولتی بدون پارتی بازی هست.بیشتر اخبار رو از طریق سایت استخدام.کام مشاهد می کنم.وقت ازمون صنعت نفت برگزار شد همه بعدش گفتن ازمون اصلا ازمون نبوده چون سوال ها اصلا اون چیزی قرار بوده بیاد نیومده و مراقب ها هم در جلبک نظارت داشتند.نتایج که اعلام شده کسایی که در صد بالا زده بودند خیلی شاکی بودند.کلا داستان زیاد بود.این یک نمونه بود که گفتم.
اگر می تونستم همین الان مهاجرت به المان یا کانادا رو می دادند فلنگ میبستم که به یکی بیشتر یارانه برسه ولی نمیتونم بخاطر خانواده ام وهمینطور 60 میلیون هم ندارم.فعلا که اگر بخواد با دعای شما داره اتفاق ها خوبی برام میفته
Camel بکش نظرت عوض میشه
سلام. پست های شما حقیقتا عینه واقعیته:n16:
منم مهندسی صنایع دارم از دانشگاه دولتی. بچه شهرستانم. الان یک ساله و نیم هس بیکارم به هر دری میزنم نمیشه که نمیشه. مملکتی که همه چیش رابطه بازی و قومیو خویشی باشه همینه
دیگه مخم هنگ کرده چه کار کنمممممممممممم
شما رشتتون چی هس؟ میتونید بیشتر اینجا از تجربیاتتون بگید و کمکمون کنید؟؟؟

Khan gholi
04-09-2013, 17:07
سلام. پست های شما حقیقتا عینه واقعیته:n16:
منم مهندسی صنایع دارم از دانشگاه دولتی. بچه شهرستانم. الان یک ساله و نیم هس بیکارم به هر دری میزنم نمیشه که نمیشه. مملکتی که همه چیش رابطه بازی و قومیو خویشی باشه همینه
دیگه مخم هنگ کرده چه کار کنمممممممممممم
شما رشتتون چی هس؟ میتونید بیشتر اینجا از تجربیاتتون بگید و کمکمون کنید؟؟؟

این که مدرک گرفتید اصلا ناراحت نباشید چون دانشگاه هم اخلاقیات ادمو پیشرفت میده و هم اینکه به خودتون ثابت کردید مثل خیلی جوان ها توانایی دارید ولی به خاطر شرایط حال حاضر موقعیتش رو ندارید.سعی کنید یک کار موقت ابرومند تا موقعی یک جایی استخدام میشید برای خودتون پیدا کنید که هم دستتون تو جیب خودتون باشه,فکرتون مشغول هست و فکر های بی خود نمی کنید و هم از فامیل نپرسند داری چی کار می کنی(عزت نفس میده)!نگران سن نباشید تا 27 و بعضی جاها تا 30 استخدام هست,به هیچ وجه سمت نیروهای نظامی نرید که با چندر غاز زندگی خودتون رو نابود می کنید.سعی کنید اگر از طریق فامیل یا چیز می تونید سر یک کار ازاد برید که تجربه کسب کنید اما سر کار قوم و خویش نرید
من لیسانس زبان انگلیسی دارم

غول مرحله اخر
04-09-2013, 17:17
همون دنباله کار موقت هستم که پیدا نمیکنم. لامصب از تنهایی و پوچی دربیام. آدم ها دورو برم هم هی سوال میکنن کارت چی میشه اعصابم بیشتر خورد میشه کاری از دسشون بر نمیاد که فقط حرف میزنن یه سریا تا منو میبینن میگن ازدواج کن دیگه. ازدواج کن دیگه. تو اعصاب من راه میرن.
البته دور برهایم رو میبینم که با دیپلم چند سال از من کوچیکتر رفتن تو محیط های نظامی الان صاحب خونه هستن. ماهی 20روز کار و 10روز استراحت دارن.... من خودم امسال خیلی دنبال این بودم برم تو نظام بالاخره یه بار نیروی انتظامی رشته ما رو میخواست امتحان بین اون همه آدم قبول شدم رفتم معاینه پزشکی به دلیل خرابی دندون و زانو پرانتزی و صافی کفه پا رد شدم. اینقدر حالم گرفته شد که نگووووو. الانم چند ماههه دیگه باید برم وزارت دفاع تهران که اونحا هم همین تست های پزشکی داره ولی کارمون مطابق با رشتمون هست و کارمندی هست مثله نیروی انتظامی نیست. اینجا حقوقش بالاست ولی اینجا هم تست پزشکی رد میشم
من داییم هم رشتتش مترجمی زبان دانشگاه آزاد تهران بود. البته 10سال پیش تهران تو بانک بارسیان مشغول شد الانم انتقالی گرفته آمده تو یکی از شهرستان های استانمون. الته الان کار گفتن با مدرک لیسانس زبان خیلی سخته. نمیدوتم میگفت پارتی نداشتم شانسی استخدام شد
بنظرت ارشد ادامه بدم؟ یا کلن بی خیال درس شم؟

Khan gholi
04-09-2013, 18:50
اگر اعصاب رانندگی رو داری و ماشین تر و تمیز در دسترست هست می تونی تو اژانس کار کنی ,خوب کار کنی ماشین رو به خرابی نکشونی ماهی 450 ,500صافی میندازه.اگر حافظه خوبی داری برو دارخونه بگو نسخه پیچ نمی خواین؟(40 روز اموزشی اگر کارت خوب باشه اونم 480 بهت میدن تمام وقت).منشی جالب نیست فرسایش روحت میشه.بعضی شرکت ها اگر گواهینامه داشته باشی کارپرداز می خواهند.لوستر فروشی ها درسته حقوقشون کمه 150 تا 200 ولی اکثرا شاگرد قبول می کنن اگر بتونی 15 تومان سرمایه جمع کنی خوب توش نون داره
زیاد حرف مردم رو گوش نکن,بیشتر با رفیقت دم خور شو تا فامیل.یکی بود میگفت من تو اموزشی وزارت دفاع چند سال قبل 15 کیلو کم کردم.همون فرد میگفت از 100 نفر که استخدام شدن 20 نفر ظرف 2 سال اول انصراف دادن.باشرایط که بوش همه جا میاد یکم ریسک هست این پست ها
دیگه الان بازار پر از لیسانس هست و کلا از همه رشته ها اشباع شده.به نظر من با این اوضاع کسی بتونه کار گیر بیاره کارشناسی و ارشد فرقی نمی کنه,اگر خودت به رشته ات علاقه داری حتما برو چون 2 سال دیگه از زندیگت لذت میبری اگر نه هم یک کار پیدا کنی برجی 450 بدست بیاری میشه 10 تومان طی 2 سال جلویی
در مورد ازدواجم بگم اگر فامیل کم توقعی دارید,خودت انتظار بالایی از همسر ایندت نداری و پول عروسی هست,فکر می کنی بعد از 2 سال تو عقد می تونی کار پیدا کنی که زندگیت رو راه ببری,ازدواج کن یکی از غم های بزرگ زندگیت کم میشه اگر نه اصلا ازدواج نکن که زندگیت به کاملت زهر میشه.چون بخواهی چند میلیون خرج عروسی ,اجاره خونه,خانم پر توقع =افسردگی و تا خرخره بدهی=طلاق=ارزوی مرگ

8nights&7days
04-09-2013, 19:27
خوب شما جزء اون دسته هستی که کار ثابت و یک حقوق بدون دردسر و تضمین شده در آخر ماه میخوان .
حالا فکر کردی که با رشته ی تجربی ، در آینده مثلا چه کاری با این رشته میکنی ؟ دنبال پزشکی هستی ؟ هوشبری؟ یا چی ؟

مرسی از نظرت رفیق

نمی دونم چی زندگیم فعلا بی هدفه!

payam
04-09-2013, 20:25
بجه ها لطفا از این جمله

مملکتی که همه چیش رابطه بازی و قومیو خویشی باشه همینه
و نظیرش استفاده نکنید ( دلیلش هم واضح هست) تا اجازه بدیم بحث هدف دار و مفید پیش بره .

مرسی کلی

+

بچه ها ببینید ، افرادی هستند که دنبال هدف های بزرگ هستن ، و خروج از کشور و مسائل دیگه . این دسته رو کاری ندارم ،

اما دسته ای هم هستن که دوست دارن ازدواج کنن ، تو همین مملکت بمونن و یک کار آبرومند و ساده هم داشته باشن . این دسته اگر بتونن توی نیروی هوایی و انتظامی که استخدامی با معدل بالای 14 داره استخدام بشن ، بد هم نیست ! حقوق خوبی داره ، چند وقت یک بار حقوق بالا میره ، درجه بالا میره ، مزایا همینطور ، شغل همینطور..
فروشگاه های رفاه ، وام های کارمندی ، اجناس اقساط و کلی مزایای دیگه . ساعت کاری هم که مشخصه .
از طرفی همین فرد میتونه حساب کنه که خانوم کارمند هم داشته باشه و در اینصورت زندگی خوبی میتونه داشته باشه !

این هم ایده ی خوبی میتونه باشه .

payam
04-09-2013, 20:27
Khan gholi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان این 60 میلیون که گفتی واسه کانادا و آلمان ، داستانش چیه ؟ توضیح میدی ؟

Khan gholi
04-09-2013, 23:04
بطور مثال میگم الان تو نروژ برای تعدادی رشته در مقطع کارشناسی رایگان هست و فقط یک هزینه باید تو حسابتون داشته باشید که مشخص بشه شما توانایی اقامت در این کشور رو دارید.
المان چند وقت پیش بود برای رشته کارشناسی دارو سازی در المان اقامت می دادند تنها شرطش تونایی زبان المانی در یک سطح بود یادم نیست و فکر کنم یا ترمی یا سالی 5000 یورو بود.درسته کار در المان در صورت اقامت دانشجویی غیر مجاز ولی ظرف 6 ماه مطمئن می تونید کار پیدا کنید.
خیلی کشور ها تو رشته ها معتبر دانشجو می خواهند که یا پولی هست یا یک سرمایه که باید تو حساب ارزی داشته باشید که نشون بده اونطرف سربار دولت و ملت کشورشون نمیشید.
یقینا کسی که 5 سال اونطرف تحصیل کنه دیگه به رفتار انها عادت می کنه و کلاهش بیفته ایران بر نمی گرده و به یک طریقی اقامت دائمشو اونجا می گیره
اگر همچین پول دارید یک سرچ اینترنتی بکنید تحصیل رایگان در خارج

Khan gholi
04-09-2013, 23:33
بجه ها لطفا از این جمله

و نظیرش استفاده نکنید ( دلیلش هم واضح هست) تا اجازه بدیم بحث هدف دار و مفید پیش بره .

مرسی کلی

+

بچه ها ببینید ، افرادی هستند که دنبال هدف های بزرگ هستن ، و خروج از کشور و مسائل دیگه . این دسته رو کاری ندارم ،

اما دسته ای هم هستن که دوست دارن ازدواج کنن ، تو همین مملکت بمونن و یک کار آبرومند و ساده هم داشته باشن . این دسته اگر بتونن توی نیروی هوایی و انتظامی که استخدامی با معدل بالای 14 داره استخدام بشن ، بد هم نیست ! حقوق خوبی داره ، چند وقت یک بار حقوق بالا میره ، درجه بالا میره ، مزایا همینطور ، شغل همینطور..
فروشگاه های رفاه ، وام های کارمندی ، اجناس اقساط و کلی مزایای دیگه . ساعت کاری هم که مشخصه .
از طرفی همین فرد میتونه حساب کنه که خانوم کارمند هم داشته باشه و در اینصورت زندگی خوبی میتونه داشته باشه !

این هم ایده ی خوبی میتونه باشه .

نیروهای مسلح همونطور که می دونید طبق بندی داره و بهترینش از لحاظ مزایا نیروی هوایی و سپاه هست.بازم شما هر شهری که گفتن باید اطاعت دستور کنید,سخترین اموزش های نظامی رو بهتون میدن به مدت 1 تا 2 سال که باید سخت جون باشی اگر نه کم میاری,طی سال اول حقوق 150 تومان هست.روابط اصلا جالب نیست .یک سوال برای خونه های سازمانی از بر وبچه های این گروه بپرسید برای خیلی هاشون ارزوست.یکم از کسایی که تو نظام هستند بپرسید بعد اقدام کنید
الان یک از قوم های من که بچه تبریز هست 67 سالشه از حقوقش نتوسته چیزی بدست بیاره بلکه رفته یک زمین خریده 30 سال پیش که فاصله اش تا شهر خیلی بوده حتی هیچی کی اونجا نبوده وفقط بدلیل اینکه به پادگانش نزدیک باشه الان شده بالا شهر مشهد.حقوقش بود,خیاطی درجه 2 هست ,اژانس کار میکنه,زندگی متوسط داره تازه اواخر عمری تونسته LED 40 اینچ بخره و ماشین پیکان رو تبدیل به پراید کنه اونم با سه بچه .بعد از 30 سال خدمت همون 30 میلیون بازنشستگی رو هم بهش نقد ندادند بهش قسطی 200 تومان رو حقوق اضافه می کنند.
حداقل اگر میخواهید برید سپاه هر چند که من این پول رو قبول ندارم واز نظرم حلال ترین مال همین ارتش هست

payam
05-09-2013, 02:12
بطور مثال میگم الان تو نروژ برای تعدادی رشته در مقطع کارشناسی رایگان هست و فقط یک هزینه باید تو حسابتون داشته باشید که مشخص بشه شما توانایی اقامت در این کشور رو دارید.
المان چند وقت پیش بود برای رشته کارشناسی دارو سازی در المان اقامت می دادند تنها شرطش تونایی زبان المانی در یک سطح بود یادم نیست و فکر کنم یا ترمی یا سالی 5000 یورو بود.درسته کار در المان در صورت اقامت دانشجویی غیر مجاز ولی ظرف 6 ماه مطمئن می تونید کار پیدا کنید.
خیلی کشور ها تو رشته ها معتبر دانشجو می خواهند که یا پولی هست یا یک سرمایه که باید تو حساب ارزی داشته باشید که نشون بده اونطرف سربار دولت و ملت کشورشون نمیشید.
یقینا کسی که 5 سال اونطرف تحصیل کنه دیگه به رفتار انها عادت می کنه و کلاهش بیفته ایران بر نمی گرده و به یک طریقی اقامت دائمشو اونجا می گیره
اگر همچین پول دارید یک سرچ اینترنتی بکنید تحصیل رایگان در خارج

تحصیل در خارج اروپا..
بله اگر توی سطح اقتصادی خوبی قرار داشته باشه یک فرد ، چرا که نه..
اما باید دید بعد از تحصیل میتونید بمونید و شرایط اقامت رو دارید ، یا نه باید برگردید .
اگر قرار به برگشتنه ، فکر میکنم توی ایران ارشد خوندن خیلی مفید تره..

نیروهای مسلح همونطور که می دونید طبق بندی داره و بهترینش از لحاظ مزایا نیروی هوایی و سپاه هست.بازم شما هر شهری که گفتن باید اطاعت دستور کنید,سخترین اموزش های نظامی رو بهتون میدن به مدت 1 تا 2 سال که باید سخت جون باشی اگر نه کم میاری,طی سال اول حقوق 150 تومان هست.روابط اصلا جالب نیست .یک سوال برای خونه های سازمانی از بر وبچه های این گروه بپرسید برای خیلی هاشون ارزوست.یکم از کسایی که تو نظام هستند بپرسید بعد اقدام کنید
الان یک از قوم های من که بچه تبریز هست 67 سالشه از حقوقش نتوسته چیزی بدست بیاره بلکه رفته یک زمین خریده 30 سال پیش که فاصله اش تا شهر خیلی بوده حتی هیچی کی اونجا نبوده وفقط بدلیل اینکه به پادگانش نزدیک باشه الان شده بالا شهر مشهد.حقوقش بود,خیاطی درجه 2 هست ,اژانس کار میکنه,زندگی متوسط داره تازه اواخر عمری تونسته LED 40 اینچ بخره و ماشین پیکان رو تبدیل به پراید کنه اونم با سه بچه .بعد از 30 سال خدمت همون 30 میلیون بازنشستگی رو هم بهش نقد ندادند بهش قسطی 200 تومان رو حقوق اضافه می کنند.
حداقل اگر میخواهید برید سپاه هر چند که من این پول رو قبول ندارم واز نظرم حلال ترین مال همین ارتش هست

مثلا توی نیروی هوایی ، چند سالی باید منطقه ی محروم خدمت کنید ، مثلا بوشهر . بعد ، نسبت به تخصص ، اعزام میشید به مثلا تهران .
( اینی که میگم برای کسی که میشناسم اینطور بوده )
و در مورد حقوق هم ایشون با تحصیلات لیسانس و 12 سال سابقه ، حدود 1 میلیون و دویست هزار تومان درآمد دارند .
و در مورد افراد تازه جذب شده ، حقوقشون زیر 600 تومن نیست . اینطور که من سوال کردم..!
در مورد پول بازنشستگی ، زیاد هم شده الان بالای 60 تومن هستش و 2 نفر نظامی از اقوام رو میشناسم که به موقع پولشون رو تمام و کمال دریافت کردن !
البته باز هم ارگان و زمان و مکان میتونه توی همه ی این قضایا تاثیر داشته باشه..

alish2013
22-09-2013, 01:37
سلام دوستان من دانشجوی ترم سوم مهندسی عمرانم.فعلا درحال تحصیلم ولی توفکرم که سرکارهم برم .نظرشما چیه؟مهندس عمران اینجا داریم؟

payam
31-12-2013, 14:35
سلام به همه ی دوستان .

چند وقتی بود که تحقیق کردم راجع به اینکه چطور میشه صادرات کرد .

التزام این کار داشتن کارت بازرگانی هستش ، که داستان های خاص خودش رو داره .

صادرات ِ پیچیده هم مد نظرم نیست ، میشه ساده هم شروع کرد . مثلا یه کامیون انار از مرز رد کنی و عراق بفروشی .

صادرات هر نوع کالا بجز کالاهای استراتژیک کشور ، مجاز هست و دولت شدیدا از این کار حمایت میکنه !

آدم های موفقی هم توی این زمینه سراغ دارم . .

یعنی این کار جوری هست که خیلی میتونی گسترش بدی ، از مرز ها عبور کنی.. کلا هیجان خاص خودشو داره .

نظر ؟

senaps
31-12-2013, 14:54
چند وقتی بود که تحقیق کردم راجع به اینکه چطور میشه صادرات کرد .

میوه باید جوری باشه که خراب نشه تا برسه به مقصد و همچنین باید بدونین کدوم شهر میخواین بفروشید و به چه قیمتی حداکثر میشه فروخت... خود شخص شخیص داشتن باغ مربوطه هم مصیبتی هستش!!!...
ما الان 500 متر زمین مناسب برا باغ هست تو شهرمون 22 ملیون که البته رو دست طرف موندن به نظرم ارزون تر هم میشه ازش خرید(ایلام!)....
فک کنم تو ایلام هلو و زرد‌الو و انگور و انجیر و از این حرفا خوب عمل میاد(خودمون انگور و انجیر وحشی تو خونه داشتیم که نصف روستا میومدن ازش میخوردن!! و البته فک کنم هنوز باشن؟؟)...

می‌مونه یه سری کامیون مامیون و اجازه نامه ها برای خارج کردن یا فروش در داخل!... به نظرم برا خود باغدار اینجوری خیلی خیلی خوب میصرفه فروشش!!...

Ramin khuzestan
31-12-2013, 19:28
سلام
من و خانوادم شهروند کانادا هستیم و اونجا هم زندگی میکردیم که به دلیل سختی غربت و . . . برگشتیم الان همه به من میگن درست تموم شد برو بعضی از اقوامه نزدیک دیگه تهدید میکنن که اگه نری فلان میشه و . . .:n02: ولی من اصلأ به مهاجرت خوشبین نیستم زبانم بد نیست از خیلیا که رفتن زبانم بهتره دوست و آشنا هم داریم اونجا با شناختی هم که از خودم دارم فکر میکنم خیلیم غربت رو من اثر نمیذاره ولی مهاجرت یعنی شروع زندگی از صفررررررررر اونجا خیلی خوش رنگ و لعابه ولی اگر قرار باشه زندگی با من نسازه دوست دارم توی ایران باشم نه کشور خارجی! برای پولدار شدن که مهم ترین دغدغه ما جووناس هیچ جا بهتر از ایران نیست! به همون اندازه که بی در و پیکره به همون اندازه هم موقعیت و فرصت ریخته دور خودمون که ازشون بی خبریم ولی کشورهای پیشرفته حساب کتاب دارن پول مفت به کسی نمیدن اکثر کسانی هم که رفتن من ندیدم به سطح اول زندگی تو اونجا برسن! اکثرأ به زندگی بخور نمیر تو خارج بسنده میکنن یا برمیگردن ایران و مجبورن تو ایران هم از صفرررررر شروع کنن چون هرچی داشتن دلار و یورو کردن بردن خارج خرج کردن
تازه از وقتی مکزیکی ها و مردم آمریکای جنوبی ریختن توی آمریکا و کانادا بازار کار جنرال رو هم خراب کردن شدن مثل افغانی ها تو ایران و ایرانی هایی که تازه میرن خارج تو پیدا کردن کار جنرال هم مشکل دارن چه برسه کار با درآمد بالا
کلأ دنیای مهاجرت و زندگی تو محله بوورلی هیلز لس آنجلس و بولوار هالیوود از بیرون قشنگه:n02: اینارو گفتم تا بچه ها با چشم و گوش باز به مهاجرت فکر کنن تا وقتی رفتن اونور قصر رویاهاشون تبدیل نشه به همکف 40 متری با اجاره 1200 دلار
درج لینک خلاف قوانینه پس خودتون این فروم رو تو گوگل سرچ کنید خیلی سایت خوبیه برای مشاوره شغلی و ایده پردازی و راه های کسب در آمد در ایران و دوره های دو برابر کردن پول و کارآفرینی و . . . اعضای زیادی داره و کلأ سایت پویایی هست
سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

osmaan
31-12-2013, 23:40
توی بازار یه سری چیزا هست که همیشه لازمه و بعضی رشته ها هم همچنین مثال برای بازار مواد غذایی و برای رشته تحصیلی مثل عمران و حقوق و چیزایی که کاملا به انسان و نیاز های اولیه انسان ربط دارن

توی بازار فروش یه سری چیزا خواه نخواه ادامه داره و دست کسی هم نیست که بخواد تغییر بده مثل همین سوپر مارکت ساده و حتی موبایل فروشی و فست فود و انواع تهیه غذا هیچ کس نمیتونه مسیر اینارو به راحتی عوض کنه

payam
01-01-2014, 13:41
میوه باید جوری باشه که خراب نشه تا برسه به مقصد و همچنین باید بدونین کدوم شهر میخواین بفروشید و به چه قیمتی حداکثر میشه فروخت... خود شخص شخیص داشتن باغ مربوطه هم مصیبتی هستش!!!...
ما الان 500 متر زمین مناسب برا باغ هست تو شهرمون 22 ملیون که البته رو دست طرف موندن به نظرم ارزون تر هم میشه ازش خرید(ایلام!)....
فک کنم تو ایلام هلو و زرد‌الو و انگور و انجیر و از این حرفا خوب عمل میاد(خودمون انگور و انجیر وحشی تو خونه داشتیم که نصف روستا میومدن ازش میخوردن!! و البته فک کنم هنوز باشن؟؟)...

می‌مونه یه سری کامیون مامیون و اجازه نامه ها برای خارج کردن یا فروش در داخل!... به نظرم برا خود باغدار اینجوری خیلی خیلی خوب میصرفه فروشش!!...

آره ، باید محاسبه کنی که میوه چند روزه خراب میشه و چند روز وقت داری برسونی اونور مرز . اما الان حمل بار و نگهداریش پیشرفت کرده ، خراب نمیشه .
کشاورزی خوب سود خوبی داره ، اما دلال میوه باشی بهتره تا کشاورز!
اما اگه بتونی میوه رو صادر کنی خوب پولی در میاد .
واسه شروع یه سفر به سلیمانیه و آشنا شدن با اونورا بدک نیست .

سلام
من و خانوادم شهروند کانادا هستیم و اونجا هم زندگی میکردیم که به دلیل سختی غربت و . . . برگشتیم الان همه به من میگن درست تموم شد برو بعضی از اقوامه نزدیک دیگه تهدید میکنن که اگه نری فلان میشه و . . .:n02: ولی من اصلأ به مهاجرت خوشبین نیستم زبانم بد نیست از خیلیا که رفتن زبانم بهتره دوست و آشنا هم داریم اونجا با شناختی هم که از خودم دارم فکر میکنم خیلیم غربت رو من اثر نمیذاره ولی مهاجرت یعنی شروع زندگی از صفررررررررر اونجا خیلی خوش رنگ و لعابه ولی اگر قرار باشه زندگی با من نسازه دوست دارم توی ایران باشم نه کشور خارجی! برای پولدار شدن که مهم ترین دغدغه ما جووناس هیچ جا بهتر از ایران نیست! به همون اندازه که بی در و پیکره به همون اندازه هم موقعیت و فرصت ریخته دور خودمون که ازشون بی خبریم ولی کشورهای پیشرفته حساب کتاب دارن پول مفت به کسی نمیدن اکثر کسانی هم که رفتن من ندیدم به سطح اول زندگی تو اونجا برسن! اکثرأ به زندگی بخور نمیر تو خارج بسنده میکنن یا برمیگردن ایران و مجبورن تو ایران هم از صفرررررر شروع کنن چون هرچی داشتن دلار و یورو کردن بردن خارج خرج کردن
تازه از وقتی مکزیکی ها و مردم آمریکای جنوبی ریختن توی آمریکا و کانادا بازار کار جنرال رو هم خراب کردن شدن مثل افغانی ها تو ایران و ایرانی هایی که تازه میرن خارج تو پیدا کردن کار جنرال هم مشکل دارن چه برسه کار با درآمد بالا
کلأ دنیای مهاجرت و زندگی تو محله بوورلی هیلز لس آنجلس و بولوار هالیوود از بیرون قشنگه:n02: اینارو گفتم تا بچه ها با چشم و گوش باز به مهاجرت فکر کنن تا وقتی رفتن اونور قصر رویاهاشون تبدیل نشه به همکف 40 متری با اجاره 1200 دلار
درج لینک خلاف قوانینه پس خودتون این فروم رو تو گوگل سرچ کنید خیلی سایت خوبیه برای مشاوره شغلی و ایده پردازی و راه های کسب در آمد در ایران و دوره های دو برابر کردن پول و کارآفرینی و . . . اعضای زیادی داره و کلأ سایت پویایی هست
سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

مرسی از نکته هایی که گفتی .

راجع به اون راه های نامرئی بیشتر توضیح بده حالا :)

osmaan
02-01-2014, 12:22
نظرتون درباره یه مغازه که همه گجت هارو داشته باشه چیه؟ مثل موبایل پلیر جی پی اس دوربین تبلت ؟؟

brad pitt
02-01-2014, 13:07
از دوستان هست که اقوامشون هم در بانک باشه و هم در بورس کار کنه ( منظور کارمند بورس اوراق بهادار هستا )

خواستم بدونم کدوم از لحاظ حقوق و مزایا بالاترن ؟

ممنون

payam
04-01-2014, 01:15
نظرتون درباره یه مغازه که همه گجت هارو داشته باشه چیه؟ مثل موبایل پلیر جی پی اس دوربین تبلت ؟؟

اگه تجربه و سرمایه باشه ، چرا که نه !

ba maram
04-01-2014, 18:25
سلام دوستان من 100 میلیون پول می تونم بعنوان سرمایه بریزم توی یه کاری تا 4 ماه دیگه ! چون الان سربازم ! منتها چه کاری !؟؟!
خودم فکر کردم دیدم که میشه ((فقط)) بال و کتف کبابی بزنم توی یه جای خوب و شلوغ و فقط بدم بیرون ! کارش مثل فست فود سخت نیست ! یه فر گردون می خواد که بال و کتف هارو بگردونه ! البته فروش توسط پیک موتوری هاست! به این خاطر می گم که جای کوچیکتری اجاره کنم و پول پای میز و صندلی و جا ندم و همرو بدیم بیرون!
حالا مغازه اجاره کنیم ! بعدش چی ؟ پروانه کار و این چیزا(که من نمی دونم) می خواد ؟
کلا چه درده سرایی داره تا ما بخوایم یه همچین سیستمی رو راه بندازیم
تهران

osmaan
05-01-2014, 02:07
اگه تجربه و سرمایه باشه ، چرا که نه !
والا تجربه که میشه گفت یه جورایی دارم چند سال برای امرتات توی زمینه پلیر های کووان کار میکردم ولی کلا خیلی به گجت های مختلف علاقه دارم
به نظرت چقدر سرمایه اولیه میخواد برای یه فروشگاه کوچیک؟ اول از مغازه کوچیک به بزرگ شروع کنم بهتره!
بعد از نظر دردسر های مربوط به اصناف و اتحادیه به نظرت تداخل ایجاد نمیکنه؟

pipfxmoney
09-04-2014, 02:28
من که خودم رو راحت کردم. مدارک تحصیلی رو گذاشتم کنار. تو بورس بین الملل مشغول شدم و بعد هم از ایران رفتم

COD MW3
09-04-2014, 06:30
واردات ا زکشورهای خارجی مثل چین هم خوب در آمدی داره..ما چنتا ا زفامیلمون که رفتن تو کار واردات خوب ثروتی به هم زدن...

اولش یه 10-20 هزار دلار سرمایه میخواد بری چین و جنس بخری شهرها و کارخونه ها رو خوب بشناسی با یه ترخیص کا رخوب تو چین آشنا بشی که جنستو سریع بفرستن..خلاصه هر کی رفت وضعش خوب شد..

یه آشنا دیگه هم داریم رفت تو کا رواردات الماس از هند بمبئی..همین چند روز پیش یه ماشین خرید 400 میلیون تومن rx350 lexus..میره بمبئی بلریان میخره میفرستن ایران تو بازار میفروشه ..کارشو خوب بلده و ثروت خوبی هم بهم زده..

تو ماشینش عکس گرفتم از خودم چند روز پیش: یه شام مشتی هم بهمون داد تو یه رستوران خوب تهران واسه خاطر شیرینی ماشینش..

payam
20-08-2014, 10:09
سلام به همگی..
خوبین انشاالله ؟

دوباره تاپیک رو آپ میکنم تا از ایده ها و نظر هاتون بهره ببریم .

دوستان لطفا هر کس که شغلی راه انداخته و موفق بوده، بگه استفاده کنیم .

mojtaba2321
20-08-2014, 16:26
سلام به همگی..
خوبین انشاالله ؟

دوباره تاپیک رو آپ میکنم تا از ایده ها و نظر هاتون بهره ببریم .

دوستان لطفا هر کس که شغلی راه انداخته و موفق بوده، بگه استفاده کنیم .
سلام
توی این اوضاع بیکاری کسی ایده شغلی موفقشو حتی به برادرش هم نمیگه چه برسه اینکه بیاد توی اینترنت بگه!

DISTUR
21-08-2014, 03:32
والا یا باید پولدار باشی بزنی تو کار واردات از چین به لطف اقا
یا باید پولدار باشی یه مغازه یه جا شاخ کرایه کنی که برات بصرفه
یا باید مثل 70 میلیون پولتو بدی سهام که اقا زاده ها برات بالا پایینش کنن
یا باید مرغداری بزنی که از بو گندش حالت بهم بوخوره و دولت مردمو سیر کنه از قبالش
یا باید مثل یه جوان تحصیل کرده و مودب خود کفا بشی با دستای خودت کف درست کنی و .... :n19:

والا الان اکثر بجه های سایت تا 100 میلیون هم دارن ولی نمیدونن چه کنند باهاش :n28:

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-08-2014, 10:07
من که خودم رو راحت کردم. مدارک تحصیلی رو گذاشتم کنار. تو بورس بین الملل مشغول شدم و بعد هم از ایران رفتم

سلام
نفعی که بازار فورکـس میره تو جیبِ عده ای معدود , از ضرر هزاران هزار نفری هست که پول و سرمایه ی خودشون رو از دست میدن توی فورکـس .
در فورکـس نه کالائی تولید میشه نه خدماتی ارائه میشه .
فقط عده ای با ایجاد نوسان در قیمت ارزها سرمایه ی کم تجربه ها و بی تجربه ها رو میزنند و میبرند .
سه دسته نفع میبرند از فورکـس :
گردانندگانش که میلیاردها دلار فقط بابت راه اندازی باراز از فورکـس بازها میگیرند
غولهای پشت پرده که کنترل قیمتها رو در دست دارند و با بالا پائین بردن قیمتها میلیاردها دلار از سرمایه های فورکـس بازهای معمولی و کم تجربه و بی تجربه رو بالا میکشند .
عده ای بسیار اندک هم با شانس و اقبال گهگاهی چیزی میبرند و گاهی هم ضرر میکنند .
============================== ======
در بیشتر موارد , اولش که عضو میشی با صد یا هزار دلار , برات دون میپاشند تا بیشتر سرمایه گذاری کنی بعدش یهو همه رو بالا میکشند درست مثل قماربازهای کلاهبردار کنار پیاده رو که یکی بساطش رو راه میندازه و چند تا هم به اسم مشتری باهاش همدست میشند و اول کاری میکنند که قربانی کمی پول ببره و شیر بشه و وقتی هر چی تو جیبش داره رو میذاره توی قمار , پولش رو با ترفندهای مخصوصی بالا میکشند و بهش میگن باختی اما عیبی نداره , بعداً دوباره بیا .
فورکـس از کازینوئی که بی تقلب کار میکنه هم بدتره .
بیشتر کسانی که جذب فورکـس میشن , با ایده ی "بذار شانسم رو امتحان کنم" واردش میشند و این همون چیزی هست که گردانندگانِ فورکـس ازش سودِ سرشار میبرند

DISTUR
21-08-2014, 12:00
دقیقا سهام هم تو ایران با فورکس یکیه چه بسیار مردمی که با جوی سازی اقایان وارد بورس شدند و ضررهای خانمان سوزی رو متحمل شدند
با تکیه بر شانس و اقبال و بدون هیچ گونه اطلاعات فنی
تو مملکتی که هر کی به هرکی هست و با نفت و دلار داره میچرخه بهترین راه برای بدست اوردن پول هاشون همین حقه هاست تا جیب اقا زاده ها پر تر بشه و قدرتشون بیشتر

shangil
08-12-2016, 19:35
واردات ا زکشورهای خارجی مثل چین هم خوب در آمدی داره..ما چنتا ا زفامیلمون که رفتن تو کار واردات خوب ثروتی به هم زدن...

اولش یه 10-20 هزار دلار سرمایه میخواد بری چین و جنس بخری شهرها و کارخونه ها رو خوب بشناسی با یه ترخیص کا رخوب تو چین آشنا بشی که جنستو سریع بفرستن..خلاصه هر کی رفت وضعش خوب شد..

یه آشنا دیگه هم داریم رفت تو کا رواردات الماس از هند بمبئی..همین چند روز پیش یه ماشین خرید 400 میلیون تومن rx350 lexus..میره بمبئی بلریان میخره میفرستن ایران تو بازار میفروشه ..کارشو خوب بلده و ثروت خوبی هم بهم زده..

تو ماشینش عکس گرفتم از خودم چند روز پیش: یه شام مشتی هم بهمون داد تو یه رستوران خوب تهران واسه خاطر شیرینی ماشینش..

کی این خواب رو دیدی؟!:n39:

academyservat
08-12-2016, 19:42
حتما لازم نیست که یک ایده داشته باشیم.
میشه از هر چیزی پول درآورد و اون چیز و اون درآمد بشه شغل ما به طور مثال میشه از علف های هرز و یا صدف های توی ساحل دریا پول درآورد اون هم کلی پول نه یک درآمد ثابت ماهیانه

shangil
08-12-2016, 19:45
سلام
نفعی که بازار فورکـس میره تو جیبِ عده ای معدود , از ضرر هزاران هزار نفری هست که پول و سرمایه ی خودشون رو از دست میدن توی فورکـس .
در فورکـس نه کالائی تولید میشه نه خدماتی ارائه میشه .
فقط عده ای با ایجاد نوسان در قیمت ارزها سرمایه ی کم تجربه ها و بی تجربه ها رو میزنند و میبرند .
سه دسته نفع میبرند از فورکـس :
گردانندگانش که میلیاردها دلار فقط بابت راه اندازی باراز از فورکـس بازها میگیرند
غولهای پشت پرده که کنترل قیمتها رو در دست دارند و با بالا پائین بردن قیمتها میلیاردها دلار از سرمایه های فورکـس بازهای معمولی و کم تجربه و بی تجربه رو بالا میکشند .
عده ای بسیار اندک هم با شانس و اقبال گهگاهی چیزی میبرند و گاهی هم ضرر میکنند .
============================== ======
در بیشتر موارد , اولش که عضو میشی با صد یا هزار دلار , برات دون میپاشند تا بیشتر سرمایه گذاری کنی بعدش یهو همه رو بالا میکشند درست مثل قماربازهای کلاهبردار کنار پیاده رو که یکی بساطش رو راه میندازه و چند تا هم به اسم مشتری باهاش همدست میشند و اول کاری میکنند که قربانی کمی پول ببره و شیر بشه و وقتی هر چی تو جیبش داره رو میذاره توی قمار , پولش رو با ترفندهای مخصوصی بالا میکشند و بهش میگن باختی اما عیبی نداره , بعداً دوباره بیا .
فورکـس از کازینوئی که بی تقلب کار میکنه هم بدتره .
بیشتر کسانی که جذب فورکـس میشن , با ایده ی "بذار شانسم رو امتحان کنم" واردش میشند و این همون چیزی هست که گردانندگانِ فورکـس ازش سودِ سرشار میبرند

میشه بگین بورس بین الملل چه هست؟!

academyservat
08-12-2016, 19:48
دوست عزیز اخه با کار های اداری که نمیشه میلیاردر شد.
ببخشید مگر اینکه مقامت بالا باشه و بتونی اختلاس کنی در غیر اینصورت با یه حقوق بخور نمیر و یه زندگی ساده هیچکس نمیتونه به ارزو هاش برسه

shangil
08-12-2016, 19:50
حتما لازم نیست که یک ایده داشته باشیم.
میشه از هر چیزی پول درآورد و اون چیز و اون درآمد بشه شغل ما به طور مثال میشه از علف های هرز و یا صدف های توی ساحل دریا پول درآورد اون هم کلی پول نه یک درآمد ثابت ماهیانه
نحوه دراوردن پول از طریق علف هرز و صدف رو بگید؟!

academyservat
10-12-2016, 00:04
دوست عزیز اولا اینکه بنده این رو یک مثال زدم. اما اگه میخواید از علف و صدف پول دربیارین باید بگم که صدف دریایی و یا همون صدف های ریزی که روی ساحل ریخته یک غذای پر پروتئین برای مرغداری ها هستش و صدف پودر شده رو مرغداری ها کیلیویی 9 هزار تومان می خرن.
علف هرز هم نوعی فسفات پتاسیم داره که می تونه برای مکمل های غذایی ورزشی برای بدنساز ها استفاده بشه

academyservat
10-12-2016, 00:07
دوستان عزیز یک راه جدید و بسیار نو ظهور در دنیای اقتصاد در تمام دنیای ایجاد شده به نام بیتکوین (bitcoin).

بیتکوین نوعی پول الکترونیکی هستش که الان هر سهام از بیتکوین 34 دلار می ارزه. اگر به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارید می تونید در این مورد هم تحقیق کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-12-2016, 01:22
میشه بگین بورس بین الملل چه هست؟!سلام
یعنی بازار بورسی که حد و مرز جغرافیائی نداره و از همه جای دنیا و با هر ملیتی میشه واردش شد و تنها شرطش پول داشتن و یک حساب بانکی معتبر داشتن هست
بزودی چند عکس از تبلیغاتشون که حدوداً یک سالی میشه ایمیلهای مردم اونطرف آب رو آگهی بارون کرده نشونتون میدم .
بشتابید , پول , ثروت و زندگی ثروتمندان در انتظار شماست , فقط 200 دلار بیارید و ثروتمند شوید و از این مزخرفات

shangil
10-12-2016, 13:24
دوست عزیز اولا اینکه بنده این رو یک مثال زدم. اما اگه میخواید از علف و صدف پول دربیارین باید بگم که صدف دریایی و یا همون صدف های ریزی که روی ساحل ریخته یک غذای پر پروتئین برای مرغداری ها هستش و صدف پودر شده رو مرغداری ها کیلیویی 9 هزار تومان می خرن.
علف هرز هم نوعی فسفات پتاسیم داره که می تونه برای مکمل های غذایی ورزشی برای بدنساز ها استفاده بشه

صدف خرد شده کنار ساحل کیلویی 500 تومان هست نه 9 هزار فروشی. هیچ میدونین هزینه حمل و نقل بیش از خودش در میاد!
مرغ داری ها هم مناسفانه اکثرا کار درست نیستند و پول سخت میدن. مکمل غذایی چطور میخوایم بفروشیم دوست من؟؟!
بدون مجوز؟؟
دوست من این کارها اگر میشد انجام داد الان این همه بیکار نداشتیم!

shangil
10-12-2016, 13:25
سلام
یعنی بازار بورسی که حد و مرز جغرافیائی نداره و از همه جای دنیا و با هر ملیتی میشه واردش شد و تنها شرطش پول داشتن و یک حساب بانکی معتبر داشتن هست
بزودی چند عکس از تبلیغاتشون که حدوداً یک سالی میشه ایمیلهای مردم اونطرف آب رو آگهی بارون کرده نشونتون میدم .
بشتابید , پول , ثروت و زندگی ثروتمندان در انتظار شماست , فقط 200 دلار بیارید و ثروتمند شوید و از این مزخرفات

مناسفانه مردم ساده ان

payam
28-06-2017, 00:41
بعد از مدت ها ، سر زدن به این فروم لذتی داره..
قدیم ها تاپیک زیاد بالا میکشیدیم .

این تاپیک هم بالا میکشم ببینیم چند چندیم

shangil
29-06-2017, 19:25
بعد از مدت ها ، سر زدن به این فروم لذتی داره..
قدیم ها تاپیک زیاد بالا میکشیدیم .

این تاپیک هم بالا میکشم ببینیم چند چندیم

خسته نکن خودتو
تلگرام اومده
فروم فلنگ رو بسته

حیزون
29-06-2017, 22:11
سوداورترین شغل این روز ها فروش گیفت کارت و استیم کارت و انواع پول های مجازی هست این توصیه من به شما جوانان

shangil
30-06-2017, 07:34
سوداورترین شغل این روز ها فروش گیفت کارت و استیم کارت و انواع پول های مجازی هست این توصیه من به شما جوانان
برای فروش همونا هم پول میحواد داداش
کسی که پول خوب داره بلده چیکار کنه!

حیزون
30-06-2017, 08:29
برای فروش همونا هم پول میحواد داداش
کسی که پول خوب داره بلده چیکار کنه!

من نمیدونم چقدر سرمایه میخواد ولی فروش گیفت کارت ها باید خوب باشه حدس منه ، سود آوره

به نظر شما چی سود داره ؟

shangil
30-06-2017, 12:27
من نمیدونم چقدر سرمایه میخواد ولی فروش گیفت کارت ها باید خوب باشه حدس منه ، سود آوره

به نظر شما چی سود داره ؟
دوست گرامی پول داشته باشی همه چی سود داره فقط یکم بلد باشی. یارو با یه رستوران که فقط اش میده و اش رشته اصل میلیاردره
یکی دیگه با میوه
اون یکی با خرید سکه و فروشش (نوسان گیری البته)
همون موردی که شما گفتی یه شرکتی است تهران از سال 89 با بالا گرفتن تحریمها شروع کرد به پراخت های ارزی خیلی از دانشجوها و تاجرها و ... و گیفت کارت و ... منتهی سرمایه و رانت دارن خارج از کشور
حتی دارالترجمه
الان موج مردم میدن ایتالیا تحصیل. میدونی 5 تا دارالترچمه باند هستن درامد چقد دارن