PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات لپ تاپ z500

ahmadtj
31-08-2013, 00:20
با سلام خدمت دوستان من در مورد لپ تاپ z500 به نتیجه خوبی در مورد خرید اون رسیدم ولی خوب از انجاییکه مشکلاتش مثلا مشکلات باطری آن و زاویه دید آن از دوستان میخوام در مورد مشکلاتش صحبت کنن و همچنین بگین که این مشکلات تا چه حد دردسرساز خواهد بود تا ابهامات دوستان دیگر در این رابطه رفع بشه.

Capital
31-08-2013, 02:04
دوست عزیز من با مدل های مختلفی کار کردم و از جمله مدل هایی که الان هم دارم همین Z500 هست مشکلات این لپ تاپ فقط و فقط زاویه دید اون و سخت دیده شدن اون زیر نور افتاب هست و همچنین باتری اون که قابلیت خارج شدن را دارد نه اینکه فکر کنیم اصلا خارج نمیشه اما توسط افراد عادی نه و شما با مراجعه به مغازه ها یا گارانتی خیلی راحت تعویضش میکنندو در مورد درجه حرارت باید بگم که همه اینها حرفه و هیچ مشکلی نیست و حتی شما با اپدیت بایوس و اپدیت باتری میتونید حتی درجه حرارت رو پایین بیارید و در مورد مزایا باید بگم که کیفیت ساخت بالا, گرافیک خوب 740M , پردازنده قوی , ظاهر خیلی زیبا و اینو هم در نظر داشته باشین که اگه بد بود یکی از پرفروشترین لپ تاپ های تو ایران نمیشد و در اخر این رو هم بگم که شاید مشکلات این لپ تاپ تو مردم زیادتر شنیده بشه و دلیلش هم اینه که این لپ تاپ چون فروشش زیاده و زیاد تو دست مردم هست پس طبیعتا مشکلاتش هم بیشتر به چشم میاد به فرض مثال شما الان میتونین برین تو کلوپ این لپ تاپ تا ببینید که الان حدود 330 صفحه شده که تو نوع خودش جالبه پس یقینا تو این کلوپ خیلیا مشکلاتشون رو میگن پس برای همین هر کی میاد و یه سر به این تاپیک میزنه فکر میکنه که این لپ تاپ مشکل داره در صورتی که 95 درصد مشکلات نرم افزاری هستند که در اثر ندونستن بعضی ها ایجاد میشه امیدوارم جواب کاملی بهتون داده باشم.

farhad-13
03-09-2013, 19:54
z500 چقدر شارژ نگه میداره ؟؟؟ اگه میشه با لپتاپ های دیگه مقایسه کنید.
من الان تنها تردیدم برای خریدش همیه .:n13:

Capital
03-09-2013, 19:58
z500 چقدر شارژ نگه میداره ؟؟؟ اگه میشه با لپتاپ های دیگه مقایسه کنید.
من الان تنها تردیدم برای خریدش همیه .:n13:

تو وبگردی و نور 90 درصد و با نشان دادن فیلم حدود 3.5 ساعت و اگه نور صفحه رو کمتر کنید که بیشتر

payam178
03-09-2013, 20:03
سلام
به این صفحه مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_VALVe
07-11-2013, 10:14
سلام خدمت اساتید محترم من تازه 2 روزه Z500 گرفتم دیروز update کردم نور صفحه کاملا کم شد و دیگه زیاد نمیشه چه کنم .. نه به F11 , F12
مشکل از درایو INTEL هستش ... ؟ خواهشنا راهنمایی فرمایید ..
احتمالا سوال تکراری هستش ولی چون من خارج از تهران هستم و از کافی نت دارم PM میزارم نمیتونم کل تاپیک رو مطالعه کنم شرمنده :n12:
باز هم ممنون ...

z500
08-05-2014, 22:35
سلام خدمت اساتید محترم من تازه 2 روزه Z500 گرفتم دیروز update کردم نور صفحه کاملا کم شد و دیگه زیاد نمیشه چه کنم .. نه به F11 , F12
مشکل از درایو INTEL هستش ... ؟ خواهشنا راهنمایی فرمایید ..
احتمالا سوال تکراری هستش ولی چون من خارج از تهران هستم و از کافی نت دارم PM میزارم نمیتونم کل تاپیک رو مطالعه کنم شرمنده :n12:
باز هم ممنون ...

سلام.

من هم همین مشکل را دارم.راهنمایی بفرمایید؟؟؟؟؟

mah f
24-07-2014, 01:55
سلام.منم از امروز عصر به همین مشکل خوردم.نیازمند یاری سبزتان هستیم:n03:

h_mirgh20
28-07-2014, 23:04
جستجو کنید راه حل توی اینترنت هست
باید از رجیستری یک کلید را تغیر دهید
توصیه میکنم آپدیت هارو فقط از سایت لنوو بگیرید
از سایت سازنده گرافیک آپدیت نکنید.

ahmadkarimi75
07-08-2014, 12:23
سلام دوستان من مشکل گرافیک با این لپ تاپ دارم دوتا گرافیک داره که الان تو بازی pes موقع اجرا ارور گرافیک میده بازی assassins creed iv و watch dogs هم با افت فریم شدید اجرا میشن نمیدونم چیکار کنم تا با nvidia بازی اجرا بشه کسی تا به حال این مشکل رو داشته لطفا راهتماییم کنید

Public Enemy
07-08-2014, 13:38
سلام دوستان من مشکل گرافیک با این لپ تاپ دارم دوتا گرافیک داره که الان تو بازی pes موقع اجرا ارور گرافیک میده بازی assassins creed iv و watch dogs هم با افت فریم شدید اجرا میشن نمیدونم چیکار کنم تا با nvidia بازی اجرا بشه کسی تا به حال این مشکل رو داشته لطفا راهتماییم کنید

اینجا انجمن مشاوره خرید هست .

سوالاتتون رو توی این تاپیک بپرسین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید