PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سراغ چه برنامه نویسی باید برم؟

سحر 121
30-08-2013, 16:24
سلام به همگی.
دوستان من برنامه نویس نیستم رشته من مهندسی پزشکیه و برای نوشتن یک نرم افزار به دنبال برنامه نویس هستم. اما بطور دقیق نمی دونم چه زبان برنامه نویسی برای کاری که ما داریم مناسبتره. در این حد می دونم که باید سراخ خانواده سی برم اما اینکه کدام یک از سی پلاس پلاس و سی شارپ و ویژوال سی و ... مناسبتره هنوز با اینکه فروم های تخصصی رو خوندم به نتیجه نرسیدم.
برنامه ای که ما می خواهیم بنویسیم برنامه ای است که قراره توسط سخت افزارهای دریافت و ثبت سیگنال, مثلا سیگنال امواج مغزی را بگیرد و بصورت real time پردازش های مختلف مانند تبدیل فوریه و ... انجام بده و نتایج را محاسبه کنه و از اون نتایج برای دادن فیدبک و ... استفاده کنه. در واقع محاسبات ریاضی دقیق، سرعت بالا، دریافت و مدیریت داده از پورتها از جمله ویژگی های این برنامه هستند. سپاسگذار میشم اگر راهنماییم کنید که من اصلا دنبال چه برنامه نویس حرفه ای باید بگردم. (معمولا سؤال می کنند برنامه را با چه زبونی میخوای بنویسی که معرفی کنن)
saeed_136915
30-08-2013, 16:34
سلام
اگه گرافیک و رابط کاربری برنامه واستون مهم نیست به نظر من ++C بهتره.
ولی اگه میخوایین رابط کاربری گرافیکی داشته باشین میتونین از C#.Net استفاده کنین.

سحر 121
30-08-2013, 23:25
سلام
اگه گرافیک و رابط کاربری برنامه واستون مهم نیست به نظر من ++C بهتره.
ولی اگه میخوایین رابط کاربری گرافیکی داشته باشین میتونین از C#.Net استفاده کنین.

ممنون از پاسختون اما دقیق متوجه منظورتون نشدم
ممکنه لطفا بیشتر توضیح بدین

Algo.Bits
01-09-2013, 07:25
بنظر من اگر شما بجای اینکه بگردین دنبال یک برنامه نویس اونم برنامه ای که با سلامت سروکار داره برید دنبال شرکتی که کارش دقیقا نوشتن و تولید نرم افزار های پزشکی هست اینجوری معقولتره. من فکر کنم بتونم کمک کنم چنین شرکتی پیدا کنید اگر خواستید اینجا بنویسید، یکی از دوستانم برای همچین شرکتی کار میکنه.

Algo.Bits
01-09-2013, 07:30
درضمن درسته که زبانهای مختلف و ابزار مختلف وجود دارند، اما شما و یا هیچ کارفرمای دیگه نباید زبان برنامه نویسی رو انتخاب کنه خود تیم برنامه نویسی/تولید کننده نرم افزار بر اساس نیاز شما باید ابزار رو بدرستی و با دقت انتخاب کنند، برای مثال شما هیچ وقت به نجار نمیگید که باید فلان نوع اره رو داشته باشه یا لوله کش فلان نوع آچار رو خودشون اگر وارد باشند متوجه میشن.

سحر 121
01-09-2013, 09:08
ممنون از پاسخ هاتون
اشکال چندتاست اتفاقا من هم فکر می کردم خود برنامه نویس باید بگه با چی می نویسه اما در بیشتر موارد مردد بودند
بیشتر شرکتهایی که تو کار نوشتن برنامه های پزشکی هستند هم کارشون نوشتن برنامه های نگهداری و ذخیره دیتابیس بیماران و از این قبیله
این یک کار جدیده و نمونه اش قبلا انجام نشده به همین دلیله که ما به مشکل برخوردیم
برای همین تصمیم گرفتم خودم اطلاعات بیشتری در مورد زبان سی و مشتقاتش پیدا کنم تا با شناختی که از برنامه خودمون دارم بفهمم چه زبانی مناسبتره