PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اسپیکر ادیفایر C2

Immunology
30-08-2013, 10:10
دوستان من دیروز این اسپیکر رو سفارش دادم و دستم رسیده.
چون اینترنتی خریدم دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
1.اولا لوگوی ادیفایر با حروف بزرگ رو اسپیکر و جعبش حک شده در حالی که طبق اون چیزی که من تو عکسا دیدم فقط حرف اول لوگوی ادیفایر بزرگ هست.ممنون میشم کسایی که این مدل رو دارن راهنمایی کنن.
2.همون اول در حالی که کامپیوترم خاموش بود و به برق زدمش ساب ووفرش یه صدای خش خش میداد.انگار یکی با میکروفن مثلا فوت میکرد یا به میکروفون ضربه میزد.دیشب یکی دوبار دیگه حین پخش موسیقی این صدا ها رو داد.
گارانتی ماتریکس(Matrix) داره ولی نه تو جعبه و نه روی جعبه هیچی نزده.فقط زیر قسمت مرکزی یه برچسب هست که نوشته گارانتی ماتریکس.
به نظرتون اصله و اون مشکله خش خش چیه؟راستی اگه اینطور میشه و با دکمه پاور خاموش روشن میکنی خوب میشه.

اینم عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzadiii
30-08-2013, 14:42
داداش من دو هفته پیش سی 2 خریدم
یک سوال مال شما روی کنترل به غیر از دکمه مات دکمه پاور هم هست؟
مال من فقط با دکمه مات خاموش میشه
مال من هم مثل مال شما هست و ادیفایر با حروف بزرگ نوشته شده
داداش کلا این سی 2 ها سری جدید هستند و تغییراتی نسبت به سی 2 های 3 سال پیش دارند
مثلا سی 2 های قدیم رو کنترل دکمه پاور داشتند اما این جدید ها دکمه پاور ندارند و با دکمه مات خاموش میشن. (مال شما چی)
سی 2 های قدیم سیستم کنترل صدا ندارند ولی این جدید ها اگر یهو صدا را تا اخر ببری خودش صدا را شفاف میکنه و دو تا چراغ سبز رنگ رو امپلی چشمک می زنه در واقع نمی زاره صدا از شفافیت خارج بشه( مال شما چی این طوره)
گارانتی هم من پرسیدم یک برچسب زیر امپلی هست که گارانتی هست و نباید کنده بشه یا خراب وگرنه از گارانتی خارج میشه
والا مال من صدای خش خش نداده تا حالا
ولی احتمالن این صدا ماله فیش aux هست همون سر سبز رنگ هست که به پشت کیس وصل میشه اونو از کیس جدا کن بعد اسپیکر را روشن کن بعد با انگشت بزن به فیش سبزه می بینی صدای خش خش میده
مال شما همینه که طبیعی من تا حالا 6 تا اسپیکر عوض کردم همشون وقتی دست به فیش سبز می زنی خش خش می کنه حتی گاهی وقت ها وقتی فیش درون کامپیوتر هست امکان خش خش هست اما تا قبل از روشن شدن کامپیوتر
شما شاید کارت صداتون ورودی اسپیکرش خراب شده برای تست دقیق تر اسپیکر را به موبایل وصل کنید
موفق باشید

@ramtin@
30-08-2013, 15:00
داداش کلا این سی 2 ها سری جدید هستند و تغییراتی نسبت به سی 2 های 3 سال پیش دارند
مثلا سی 2 های قدیم رو کنترل دکمه پاور داشتند اما این جدید ها دکمه پاور ندارند و با دکمه مات خاموش میشن. (مال شما چی)
سی 2 های قدیم سیستم کنترل صدا ندارند ولی این جدید ها اگر یهو صدا را تا اخر ببری خودش صدا را شفاف میکنه و دو تا چراغ سبز رنگ رو امپلی چشمک می زنه در واقع نمی زاره صدا از شفافیت خارج بشه( مال شما چی این طوره)
گارانتی هم من پرسیدم یک برچسب زیر امپلی هست که گارانتی هست و نباید کنده بشه یا خراب وگرنه از گارانتی خارج میشه
ولی احتمالن این صدا ماله فیش aux هست همون سر سبز رنگ هست که به پشت کیس وصل میشه اونو از کیس جدا کن بعد اسپیکر را روشن کن بعد با انگشت بزن به فیش سبزه می بینی صدای خش خش میده
مال شما همینه که طبیعی من تا حالا 6 تا اسپیکر عوض کردم همشون وقتی دست به فیش سبز می زنی خش خش می کنه حتی گاهی وقت ها وقتی فیش درون کامپیوتر هست امکان خش خش هست اما تا قبل از روشن شدن کامپیوتر
شما شاید کارت صداتون ورودی اسپیکرش خراب شده برای تست دقیق تر اسپیکر را به موبایل وصل کنید
موفق باشید
میگم داداش این ها (c2) مگه جنس خوب و بد داره؟؟

farzadiii
30-08-2013, 15:09
نه داداش الان سی 2 های تو بازار یک نمونه بیشتر نیستند
ولی با نمونه های قدیمی که مال 3 یا 4 سال پیش هستند یکم تغییراتی دارند
مثلا سی 2 های قدیم سیستم Control IDC ندارند ولی این سی 2 جدید ها دارند که خیلی هم عالی هست و صدا را کنترل می کنه نمی زاره صدا شفافیتش را از دست بده
یک تفاوت های جزیی با هم دارند
وقتی یک محصول 3 سال تو بازار باشه بالخره سری های جدیدش را بهبود می ده شرکت
ولی نمونه قلابی نداره

@ramtin@
30-08-2013, 15:16
نه داداش الان سی 2 های تو بازار یک نمونه بیشتر نیستند
ولی با نمونه های قدیمی که مال 3 یا 4 سال پیش هستند یکم تغییراتی دارند
مثلا سی 2 های قدیم سیستم Control IDC ندارند ولی این سی 2 جدید ها دارند که خیلی هم عالی هست و صدا را کنترل می کنه نمی زاره صدا شفافیتش را از دست بده
یک تفاوت های جزیی با هم دارند
وقتی یک محصول 3 سال تو بازار باشه بالخره سری های جدیدش را بهبود می ده شرکت
ولی نمونه قلابی نداره
اوکی فهمیدم دمت گرم

Immunology
30-08-2013, 16:46
موفق باشید

سلام.ممنونم از پاسختون
بله دکمهmute یه جوری همون پاور هست.
این شفافیت هم حتما همینطور که میگید هست.
در مورد خش خش بدون وصل بودن به کامپیوتر هم اینطور میشه.صبح که این حالت پیش اومده بود سریع فیش متصل به کامپیوتر رو در آوردم باز اینطور خش خش میومد و وقتی یکبار با دکمه پاور پشت آمپلی خاموش روشنش کردم درست شد و تا دو ساعت بعد هم مشکلی نداشت.خیلی عجیبه الان من نمیدونم اینو ببرم بگم چی.چون ممکنه اونجا اصلا این حالت پیش نیاد.
همون دیروز هم که از جعبش در آوردم و هنوز به کامپیوتر وصل نکرده بودم و فقط به برق زده بودم از ساب ووفر سی ثانیه این صدا ها اومد.پس مشکل از کارت صوتی اینا نیست...

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

farzadiii
30-08-2013, 17:03
داداش اگر نو خریدی پس ببر خدمات چکش کنند
ولی قبلش خوب تستش کن مثلا با گوشی موبایل
یا این که بعضی از فیش ها خراب می شند
شما یک کار کن کلا فیش را از پشت امپلی اسپیکر جدا کن بعد اسپیکر را روشن کن ببین صدا میده اگر نداد می فهمی که فیش خرابه
شما پلمپ خریدید؟

Immunology
30-08-2013, 18:07
داداش اگر نو خریدی پس ببر خدمات چکش کنند
ولی قبلش خوب تستش کن مثلا با گوشی موبایل
یا این که بعضی از فیش ها خراب می شند
شما یک کار کن کلا فیش را از پشت امپلی اسپیکر جدا کن بعد اسپیکر را روشن کن ببین صدا میده اگر نداد می فهمی که فیش خرابه
شما پلمپ خریدید؟

من شهرستانم خیلی دردسره بفرستم تهران.اسپیکر مشکلی نداره.این صداها از ساب ووفر میاد اونم بعضی وقتا.وقتی دکمه muteرو میزنم یا فیش ساب ووفر رو از آمپلی در میارم قطع میشه.اگه با دکمه پشت آمپلی هم تو اون حالت خاموش روشنش کنم درست میشه.الان حدود 6ساعته هیچ مشکلی نداره و به خوبی کار میکنه.
عجب بدشانسم من:-(

اینم فیلمش:

farzadiii
30-08-2013, 19:08
داداش فیلم را دیدم
متاسفانه مشکل دار هست اسپیکر
واقعا ناراحت شدم
شما نو خریدی یا دست دوم؟
زنگ بزن ماتریکس شماره تلفنش رو برچسب زیر امپ هست
بهش بگو خدمات ادیفایر در شهر تون کجاست اگر نداره که بفرست تهران
من فکر می کردم مشکل جدی نیست اما صداش انگار رو رادیو افتاده
احتمالا خروجی ساب در امپلی مشکل داره
انشالله مشکلتون حل بشه
شما خرید اینترنتی داشتید؟
در ضمن فیلم هم نگه دار که اگر بردیش خدمات اونجا صدا نداد این فیلم را نشونش بدی

farzadiii
30-08-2013, 19:30
داداش کلیپ را که دوباره نگاه کردم دیدم شما امپ را رو ساب و ساب هم رو میز و از همه مهمتر ساب را کنار مانیتور گذاشتید به نظر خودتون کار درستیه؟
1 سال پیش یک اسپیکر میکرولب داشتم اقا یک عیب عجیب داشت که هیچ کس سر در نمی اورد
مشکل این بود که وقتی اسپیکر را به لپ تاپ وصل می کردم یهو صدای بلند و ناهنجاری از ساب خارج میشد که کل شیشه ها را می لرزوند و اصلا هم قطع نمی شد
اقا من 2 هفته در گیر این بودم هر کاری که بگی انجام دادم حالا حدس بزن مشکل از کجا بود
مشکل از ولوم میکروفن بود که وقتی ولوم میکروفن را صفر کردم به کلی مشکل برطرف شد
شما برای حل مشکل 3 کار می گم انجام بده بعد جوابش را بهم بده ببینم مشکلت برطرف شده یا نه
1. اولین کاری که می کنی ساب را از میز کامپیوتر میاری پایین و رو زمین می زاری که هم بیس عمیق تر می شه هم به مانیتور صدمه وارد نمیشه اخه هیچ باند یا سابی نباید کنار مانیتور باشه وگرنه تصویر جمع میشه
2. امپلی را از رو ساب میاری پایین
3. برو تو درایور کارت صدا Realtek بعد برو تو تب میکروفن و اون ولوم میکروفن را صفر کن چون باعث تشعشات می شه
در ضمن موبایل هم کنار اسپیکر نزار امکان داره امواج صوتی ایجاد کنه
منتظر جوابت هستم حتما این کار هایی را که گفتم انجام بده

Immunology
31-08-2013, 00:50
نو خریدم.خودم پلمش رو باز کردم.والله فکر نکنم از اینا باشه.چون وقتی اسپیکر به کامپیوتر وصل نیست هم اینطور شد.میکروفن هم اصلا وصل نیست.
در ضمن از صبح هیچ مشکلی نداشته و یه ضرب روشنه.خاموشش نکردم ببینم باز اینطور میشه یا نه.

farzadiii
31-08-2013, 01:21
والا من دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه
انشالله مشکلت حل بشه
من ساب را گفتم بیار پایین رو زمین بزار بیشتر برای این که مانیتورت صدمه نبینه
و این که ساب اصولا باید رو زمین باشه که بتونه بیس عمیق تولید کنه