PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای عکس گرفتن از محیط ویندوز

Omran_MB
15-08-2006, 12:13
یه برنامه حرفه ای برای عکس گرفتن از محیط ویندوز می خواستم.
با تشکر. ;)

Naeim
15-08-2006, 12:23
دنبال برنامه SnagIt باش
لینک دانلود پر.اگه پیدا نکردی بگو برات میزارم

havva
15-08-2006, 14:11
بابا چرا برنامه ی press print key

masoud-lat
15-08-2006, 21:21
دنبال برنامه SnagIt باش
اين نرم افزار خيلي خوبه

masoud908
15-08-2006, 22:18
اخه اين چه كاريه با همين دكمه print screen عكس بنداز.فرقي نميكنه

AK1
15-08-2006, 22:27
براي راحتي مي توني از برنامه زير استفاده كني اين همون print screen خودمونه اما وقتي print screen رو بزني يه صفحه مي اد تا مسير و فرمت فايل رو تعيين كني من كه خيلي خوشم مي اد ازش شما رو نمي دونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
15-08-2006, 22:33
براي راحتي مي توني از برنامه زير استفاده كني اين همون print screen خودمونه اما وقتي print screen رو بزني يه صفحه مي اد تا مسير و فرمت فايل رو تعيين كني من كه خيلي خوشم مي اد ازش شما رو نمي دونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه.چه ناز.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
15-08-2006, 22:43
اخه.چه ناز.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هـــــــــا خوشت امد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Omran_MB
16-08-2006, 11:39
دنبال برنامه SnagIt باش
ایول خیلی حال داد. عالی بود همون که می خواستم.

masoud908
16-08-2006, 13:36
خندم گرفت اخه.مثل بچه ها حرف زدي

lombardia
24-08-2006, 19:07
سلام بچه ها من تازه عضو شدم. برنامهSnagIt من ديگه فيلم رو با صدا ضبط نميكنه... چي كار كنم؟