PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه حذف کاربری در فیسبوک

mohammad_1366
29-08-2013, 08:22
سلام به دوستان
میخواستم راهنمایی کنید که چطوری میشه در فیسبوک، حذف کاربری انجام بدم.
ممنون.:n16:

mohammad_1366
31-08-2013, 20:52
واقعا متأسفم برای خودم که اینجا اگه پسر باشی، کسی جوابتو نمیده. فقط سمت دخترا میرید. خجالت آوره. حیف که الکی وقتمو اینجا گذاشتم. برم یه انجمن با جنبه تر سؤالمو بپرسم. :n15:

Facon_Archi
31-08-2013, 21:30
واقعا متأسفم برای خودم که اینجا اگه پسر باشی، کسی جوابتو نمیده. فقط سمت دخترا میرید. خجالت آوره. حیف که الکی وقتمو اینجا گذاشتم. برم یه انجمن با جنبه تر سؤالمو بپرسم. :n15:

حتما سوالتون از جا افتاده و کسی ندیده! چرا جنسیتی میکنی قضیه رو دوست عزیز؟:n01::n16:

در جواب سوالتون هم باید بگم که این کار امکان پذیر نیس
فقط میتونید Deactive کنید اکانتتون رو

V E S T A
31-08-2013, 21:34
سلام به دوستان
میخواستم راهنمایی کنید که چطوری میشه در فیسبوک، حذف کاربری انجام بدم.
ممنون.:n16:

سلام

می تونید اکانتتون رو دی اکتیو کنید :

بالا سمت راست اولین گزینه رو انتخاب کنید با باز شدن منو گزینه Account Setting رو انتخاب کنید و از صفحه باز شده سمت چپ گزینه Security رو

انتخاب کنید قسمت پایین این صفحه گزینه Deactivate your account رو انتخاب کنید و در صفحه که وارد شدین ، یکی از گزینه هایی که به علت دی

اکتیو کردن اکانت شما مربوط هست رو تیک بزنید و گزینه confirm رو بزنید.. احتمالا ازتون پسورد رو می پرسه و بعدش دی اکتیو میشه ..

only4u-m
31-08-2013, 22:32
جدای از Deactive کردن، امکان حذف کامل اکانت هم وجود داره. باید اول وارد اکانتتون بشید و از لینک زیر برای حذف اکانت اقدام کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توضیحات کامل تر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_1366
01-09-2013, 14:51
واقعا دست همه دوستان درد نکنه. زحمت کشیدید. قصد نداشتم اون حرفارو بزنم فقط عصبانی شده بودم که چرا همه میان پست منو میخونن اما جواب نمیدن تا اینکه اعتراض کردم و اعتراضم جواب داد. :n02:

urumchi
06-09-2013, 23:36
واقعا دست همه دوستان درد نکنه. زحمت کشیدید. قصد نداشتم اون حرفارو بزنم فقط عصبانی شده بودم که چرا همه میان پست منو میخونن اما جواب نمیدن تا اینکه اعتراض کردم و اعتراضم جواب داد. :n02:

دوست عزیز اونجا که بخاطر تفاوت جنسیت جواب آدم رو نمیدن همون فیسبوکه
اینجا فروم پی30 ورلده و از این خبرا نیست و همه کاربرا تاجایی که بتونن بی دریغ و بدون چشم داشت به همدیگه کمک می کنن

موفق باشید.