PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد رایت کردن

shahin666
28-08-2013, 18:51
سلام
من میخواستم یه سی دی موزیک رایت کنم که بشه تو ضبط ماشین ازش استفاده کرد

خوب حالا من اگرتو نرم افزار رایت اگر گزینه دیتا رو انتخاب کنم و موزیک ها رو به این روش روی سی دی رایت کنم تو ضبط ماشین میشه استفاده کرد؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما اگر بخوام یه صورت Audio CD یا گزینه دوم که تو عکس نشون دادم رایت کنم فقط 99 اهنگ میشه روی CD رایت کرد:n15:
کلا با این روش نمیشه تعداد زیادی آهنگ روی CD رایت کرد یعنی به اندازه حجم CD نمیشه اهنگ رایت کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا من می تونم از روش اول استفاده کنم به صورت دیتا و تو ضبط ماشین به این شکل قابل استفاده هست یا خیر؟!!
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید؟!!
:n16:

saeed_136915
28-08-2013, 20:03
سلام
ضبط های ماشین معمولا MP3 و حتی WMA رو میخونن. نوع خاصی هم نمیخواد که رایت کنین همون Data رو انتخاب کنین و فایل هاتون رو بریزین داخلش

shahin666
28-08-2013, 22:13
ممنون آقا سعید:n16:
اخه وقتی به صورت دیتا اطلاعات رایت میشه یعنی هر چیزی رو میتونیم رایت کنیم و من گفتم شاید وقتی به صورت دیتا رایت میکنیم با این که MP3 هست ولی Data (فایل ناشناخته) تشخیص بده نتونه اون رو بخونه

چون شده مثلا فیلمی رو برای کسی به صورت دیتا رایت کردم و بهش دادم و اون گفته هر کاری کردم نتونستم تو دستگاه پخشم بخونم البته این رو بگم که با سرعت کم هم زده بودم ولی برای طرف این مشکل پیش اومده بود

saeed_136915
28-08-2013, 22:44
ممنون آقا سعید:n16:
اخه وقتی به صورت دیتا اطلاعات رایت میشه یعنی هر چیزی رو میتونیم رایت کنیم و من گفتم شاید وقتی به صورت دیتا رایت میکنیم با این که MP3 هست ولی Data (فایل ناشناخته) تشخیص بده نتونه اون رو بخونه

چون شده مثلا فیلمی رو برای کسی به صورت دیتا رایت کردم و بهش دادم و اون گفته هر کاری کردم نتونستم تو دستگاه پخشم بخونم البته این رو بگم که با سرعت کم هم زده بودم ولی برای طرف این مشکل پیش اومده بود

بله دستگاه های پخش سی دی و دی وی دی خانگی بیشتر میتونن فرمت VCD و Video DVD استاندارد رو بخونن (مدل های معمولی البته) ولی ضبط ماشین اینجوری نیست. فایل های دیگه هم میتونین داخل دی وی دی بریزین ولی ضبط فایل های Mp3 رو فقط جدا میکنه و اونا رو پخش میکنه

arminba
29-08-2013, 11:00
خوب من که نمیفهمیدم ولی درسته ما به فرمت رایت کاری نداریم به فرمت فایل هایی که ضبط میخونه کار داریم