PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی

inceptro
27-08-2013, 08:40
سلام.

بدلیل وجود بد سکتور در هارد که باعث بوجود امدن مشکلاتی در کارکرد ویندوز شده بود،اقدام به استفاده از نرم افزار
HDD Regenerator
کردم،منتهی بعد اتمام کار و قتی ویندوز رو دوباره راه اندازی کردم یک پیام داد با این متن:فورا از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنید چرا که هارد شما بزودی از کار خواهد افتاد!

حالا باید کلا فکر تعویض هارد باشم یا اینکه این پیغام زیاد جای نگرانی ندارد؟

اینم وضع سلامتی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

Unexampled Orion
27-08-2013, 10:29
والا مهدی جان من چون تاحالا به شخصه استفاده نکردم از این برنامه اطلاع ندارم ولی به نظرم جدی بگیری بهتر باشه.
ولی این برنامه معروفترین و پرکاربردترین برنامه جهت از بین بردن بد سکتورهاست. از شانست بدسکتور یا بد سکتورها طوری تو هاردت قرار گرفتن که قابل حذف نیستن.

EXTREME
27-08-2013, 14:14
سلام.

بدلیل وجود بد سکتور در هارد که باعث بوجود امدن مشکلاتی در کارکرد ویندوز شده بود،اقدام به استفاده از نرم افزار
HDD Regenerator
کردم،منتهی بعد اتمام کار و قتی ویندوز رو دوباره راه اندازی کردم یک پیام داد با این متن:فورا از اطلاعات خود بک آپ تهیه کنید چرا که هارد شما بزودی از کار خواهد افتاد!

حالا باید کلا فکر تعویض هارد باشم یا اینکه این پیغام زیاد جای نگرانی ندارد؟

اینم وضع سلامتی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون.

هارد fail شده بعد از یک مدت ممکنه دیگه هارد دیتکت نشه نرم افزاری قابل حل نیست این مشکل باید ببرید برای تعمیر
تعداد relocated sector ها زیاد شده و دیگه Fail شده این سکتورهایی است که نه قابل خواندن است و نه قابل نوشتن

hamed36622
27-08-2013, 14:43
حتماً جدی بگیرید چون بعد یک مدتی هارد شما از کار خواهد افتاد