PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری کارت من force3d 5870 چهار نقطه مربعی در تصویر

131ex
25-08-2013, 23:55
سلام خسته نباشيد چهار نقطه در صفحه دسکتاب کلا فراگيره ولي در اجراي بازي هيچ نقطه اي ديده نميشه و سالم و کاملا طبيعيه دماي کارت هم نرمال . ولي وقتيکه همزمان کابل hdmi رو به تلويزيون ال سي دي بغل دستم ميزنم وصل ميکنم و دو تصويره ميشه نقاط بر روي صفحه دسکتاب مونيتور از بين ميره . يعني همزمان پورت vga و hdmi به پشت گرافيک زده بشه تا مشکل رفع بشه . زماني که به صورت تکي هم hdmi رو به تلويزون وصل ميکنم بازم نقاط مربعي ديده ميشه . درايور گرافيک هم به روز است پاور من گرين 780 وات است کاملا سالم . بايوس کارتم رو هم آپديت کردم . ولي حل نشده تهويه کيس هم خيلي خوبه و رعايت کرده ام . به نظر شما مشکل از کجا ميتونه باشه ممنون ميشم کاملا حرفه اي و اصولي راهنمايي کنيد . اين هم عکس از مشکلش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
26-08-2013, 12:43
سلام خسته نباشيد چهار نقطه در صفحه دسکتاب کلا فراگيره ولي در اجراي بازي هيچ نقطه اي ديده نميشه و سالم و کاملا طبيعيه دماي کارت هم نرمال . ولي وقتيکه همزمان کابل hdmi رو به تلويزيون ال سي دي بغل دستم ميزنم وصل ميکنم و دو تصويره ميشه نقاط بر روي صفحه دسکتاب مونيتور از بين ميره . يعني همزمان پورت vga و hdmi به پشت گرافيک زده بشه تا مشکل رفع بشه . زماني که به صورت تکي هم hdmi رو به تلويزون وصل ميکنم بازم نقاط مربعي ديده ميشه . درايور گرافيک هم به روز است پاور من گرين 780 وات است کاملا سالم . بايوس کارتم رو هم آپديت کردم . ولي حل نشده تهويه کيس هم خيلي خوبه و رعايت کرده ام . به نظر شما مشکل از کجا ميتونه باشه ممنون ميشم کاملا حرفه اي و اصولي راهنمايي کنيد . اين هم عکس از مشکلش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با یک ورژن دیگه درایور تست کنید و کابل دیتا رو چک کنید اگه درست نشد و دما هم خوبه گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست کنید و نتیجشو بگین

131ex
27-08-2013, 16:28
سلام دوباره با کابل vga تازه تست کردم با دو دریور قدیمی تر تست کردم روی یه سیستم دیگه گذاشتم جواب نداد همچنان مثل عکس بالا نقطه داره به نظر شما مشکل از کجای کارت میتونه باشه و راه حلش چیه ؟

EXTREME
29-08-2013, 12:42
سلام دوباره با کابل vga تازه تست کردم با دو دریور قدیمی تر تست کردم روی یه سیستم دیگه گذاشتم جواب نداد همچنان مثل عکس بالا نقطه داره به نظر شما مشکل از کجای کارت میتونه باشه و راه حلش چیه ؟

اگه همه کارهای بالا انجام شده نتیجه نداد مشکل از خود گرافیک است باید تعمیر بشه باید ببرید برای تعمیر

131ex
29-08-2013, 22:14
ایول داداش خدمون هم میدونستیم ایراد داره ولی نکته اینجاست ایراد مربوط به چه بخشی از کارته این مهمه گفتیم شما یه پیراهن زیادتر از ما پاره کرده ای محبت کنید بگید کدوم بخشه اگه مربوط به gpu نباشه میبرمش برای تعمیر . در ظمن از حرف هام ناراحت نشید انتظار پاشخ profesional ازتون داشتیم و داریم./

131ex
01-09-2013, 17:40
لطفا جواب بدید ممنون میشم

131ex
02-09-2013, 16:20
چی شد ناپیدایی ؟

EXTREME
02-09-2013, 20:31
چی شد ناپیدایی ؟

مشکل هم میتونه از gpu باشه هم قطع شدن ارتباط بین gpu و چیپ های رم گرافیک

در مواردی هم میتونه از مدار تغذیه گرافیک هم باشه