PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نمایش تصاویر متحرک

AmA89
25-08-2013, 15:20
سلام
وقتی تصاویر متحرک با پسوند gif رو با Windows Photo Viewer در لپ تاپم که Windows 7 Professional(Service Pack1) روش نصبه باز میکنم، تصاویر بصورت ثابت و بدون حرکت نمایش داده میشن!
همینطور در برنامه های Windows Live Photo Gallery و Windows Media Center هم به صورت ثابت نمایش داده میشه.
مشکل از سیستمه یا از این برنامه ها یا ...؟ روش حلش چیه؟
ممنون میشم پاسخ بفرمایید.

saeed_136915
25-08-2013, 15:38
سلام
بله با این برنامه ها به صورت ثابت نشون داده میشه. البته Windows Media Player متحرک نشون میده.
قبلا به همین خاطر من یه برنامه ی خیلی کوچیک و خیلی ساده نوشتم واسه خودم که اگه خواستین میتونین از اون هم استفاده کنین :n02: : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته باید Net Framework 4.5. داشته باشین

EXTREME
25-08-2013, 19:25
سلام
وقتی تصاویر متحرک با پسوند gif رو با Windows Photo Viewer در لپ تاپم که Windows 7 Professional(Service Pack1) روش نصبه باز میکنم، تصاویر بصورت ثابت و بدون حرکت نمایش داده میشن!
همینطور در برنامه های Windows Live Photo Gallery و Windows Media Center هم به صورت ثابت نمایش داده میشه.
مشکل از سیستمه یا از این برنامه ها یا ...؟ روش حلش چیه؟
ممنون میشم پاسخ بفرمایید.

از gif viewer استفاده کنید این لینک دانلودش است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اینکه نصب کردین ابتدا وارد درایو ویندوز بشین و فایل dll رو روش راست کلیک کنید peroperties بعد سربرگ compatibility بزارید رو xp sp3 اگه عکس gif اجرا نشد اون فایل dll رو که در فولدر بود رو در درایو ویندوز کپی کنید و مود فایل رو بزارین رو ویندوز ویستا

akpa
25-08-2013, 20:15
میتونید فایل های gif رو با مرورگر ویندوز باز کنید(یا یه مرورگردیگه مثل فایرفاکس)