PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پاور گرین 535A

miladddd
25-08-2013, 00:30
سلام
من سوالمو اولش جای دیگه ای پرسیدم، ولی انگار اشتباه بوده
من جدیدا پاورم مشکل پیدا کرده بعد از روشن شدن سیستم اولش اصلا فنش نمیچرخه. بعد از مدتی با سر و صدایی شبیه گیر کردن به یه چیزی، راه میفته و به زور میپرخه وقتی هم خاموشه کلا فنش با دست هم خیلی سخت حرکت میکنه من 4 سال و 3 ماهه که فنو دارم. میخوام بدونم هنوز گارانتی داره یا نه، اصلا باید چکارش کنم. باید تعمیر بشه یا بیخیالش بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

EXTREME
25-08-2013, 07:13
سلام
من سوالمو اولش جای دیگه ای پرسیدم، ولی انگار اشتباه بوده
من جدیدا پاورم مشکل پیدا کرده بعد از روشن شدن سیستم اولش اصلا فنش نمیچرخه. بعد از مدتی با سر و صدایی شبیه گیر کردن به یه چیزی، راه میفته و به زور میپرخه وقتی هم خاموشه کلا فنش با دست هم خیلی سخت حرکت میکنه من 4 سال و 3 ماهه که فنو دارم. میخوام بدونم هنوز گارانتی داره یا نه، اصلا باید چکارش کنم. باید تعمیر بشه یا بیخیالش بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

بعد از 4 سال فکر نکنم گارانتی داشته باشه اگه گارانتیش تموم شده و مطمئن شدین گارانتی نداره پاور رو باز کنید و با روغن چرخ خیاطی فن رو روغنکاری کنید قبلش فن خاک گیری بشه درست نشد فن رو عوض کنید

miladddd
10-09-2013, 22:48
فن رو مجبور شدم عوض کنم
ولی یک مشکل وجود داره
سرعت فن قبلی پاور با داغ شدن پاور بیشتر میشد و پاورو خنک میکرد.
ولی این یکی با اینکه مارکش گیرینه، ولی ظاهرا از مدل های قدیمی هست و سرعتش به نظر ثابته
این خطری برای پاور داره؟ باید عوضش کنم؟

EXTREME
11-09-2013, 09:09
فن رو مجبور شدم عوض کنم
ولی یک مشکل وجود داره
سرعت فن قبلی پاور با داغ شدن پاور بیشتر میشد و پاورو خنک میکرد.
ولی این یکی با اینکه مارکش گیرینه، ولی ظاهرا از مدل های قدیمی هست و سرعتش به نظر ثابته
این خطری برای پاور داره؟ باید عوضش کنم؟

نه خطری نداره باید فنی میگرفتین که سیم کنترل فن هم داشت که وصل میکردین با توجه به دمای پاور دورش تنظیم میشد که زمانی که دما پایین دورش بیاد پایین که اینطوری هم نویز کمتر میشه هم مصرف هم عمر فن بالاتر میرفت ولی با این فن هم مشکلی پیش نمیاد و خطری نیست

miladddd
11-09-2013, 23:59
فن قبلی دو سیم با سوکت نازک بود
این فن جدید دو سیم با سوکت بزرگ چهارتایی بود که خودم زدمش به اون سیم قبلی
پس خیالم راحت باشه؟

EXTREME
12-09-2013, 18:44
فن قبلی دو سیم با سوکت نازک بود
این فن جدید دو سیم با سوکت بزرگ چهارتایی بود که خودم زدمش به اون سیم قبلی
پس خیالم راحت باشه؟

نه مشکلی پیش نمیاد اون دور اتوماتیک همونطور که گفتم برای اینه که دمای پاور کم شد دورش کم بشه که اینطوری هم مصرف کم میشه هم نویز و هم عمر فن بیشتر میشه این فن هم که گذاشتین با دور ثابت کار میکنه اگه 24/7 کار کنه مشکلی نیست

miladddd
12-09-2013, 23:52
از کجا باید بفهمم 24/7 کار میکنه یا نه
سرعتش کمه فکر کنم

EXTREME
13-09-2013, 00:16
از کجا باید بفهمم 24/7 کار میکنه یا نه
سرعتش کمه فکر کنم

سیستم یک روز کامل بدون مشکل کار کنه