PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سردرگمی شدید برای انتخاب گوشی تقریبا عالی

peyman_nn
24-08-2013, 10:49
سلام و وقت بخیر
ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید
درسته که سلایق فرق میکنه ولی نه اینکه ادم اینجوری تو امپاس شدید بمونه
اونم نه امپاس ، امپااااااااااااااااااس :n09:
تو این سایت ها گیج شدم

3 ساله میخام گوشی خوب بخرم و گوشی nokia N95 اصلیم رو که 4 ساله دارم باهاش کار میکنم ( به شدت ) بازنشسته کنم:n28:
تا 1500 هم حاضرم بدم ولی خیلی ها میگن پول دور ریختنه ، چون استفاده انچنانی خیلی بالا ندارم
دلم با اندروییده ، میگن ویندوز فون

الان دیگه کامل دوست دارم اس3 بخرم ، یک عده نوشته بودند ایرادات جدی داره

لطفا کمی راهنماییم کنید چون خرید گوشی برام ضروره، اندروید و از لحاظ سخت افزاری هم خوب باشه و صفحه تقریبا بزرگ
دوست دارم یک گوشی خوب بخرم

clau
24-08-2013, 16:28
میشه بگین اس 3 چه ایرادات جدی داره من الان حدود 8 ماهه این گوشی خریدم کوچکترین مشکلی با گوشی ندارم

یک عده اگه بهانه های بنی اسرائیلی نگیرن روزشون شب نمیشه

peyman_nn
24-08-2013, 18:06
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید
وان ایکس + بهتره یا اس 3 ؟؟؟؟

clau
24-08-2013, 18:36
HTC One X Plus - 64GB

از نظر طراحی و جنس بدنه از اس 3 بهتره - حافظه داخلیش که 64گیگه نیازتون کلاملن برطرف میکنه

صفحه نمایشش هم که 4/7 اینچه با کیفیت hd - یک گیگابایت هم حافظه ram داره
در کل گوشی خوبیه ولی من htc butterfly به این ترجیح میدم که قیمتش طرفای 1800 هستش ولی این گوشی با این قیمت فعلی خریدنش میصرفه

years
24-08-2013, 19:50
قیمت گوشی موبایل سونی مدل XPERIA Z BLACK رنگ مشکی با گارانتی آرین همراه با کارت طلایی با متعلقات شارژر رومیزی همراه با Tag NFC قیمت 1670 هزار تومان :n06:

arira
26-08-2013, 13:43
یکی از بین Xperıa Z , Samsung Note 2 , Samsung Galaxy S3 انتخاب کن

peyman_nn
30-08-2013, 10:43
بیشتر تحقیق کردم و دیدم بین اس3 و htc one x و اچ تی سی باترفلای میشه یکی رو انتخاب کرد
ممنون میشم اخرین نظراتتون رو هم بفرمایید
خودم نظرم با همون اس 3 هستش هر چند داره قدیمی میشه
در ضمن یکی از دوستان گفت اچ تی سی وان ایکس بگیر که 64 داخلی داره و مشکلی برای نصب بازی نداره
مگر در گوشی مثلا اس4 با حافظه 16 ، اگر پر بشه نمیشه نرم افزار نصب کرد ؟ مگه نمیشه انتقال داد به کارت جانبی ؟

soranstar
30-08-2013, 19:23
بیشتر تحقیق کردم و دیدم بین اس3 و htc one x و اچ تی سی باترفلای میشه یکی رو انتخاب کرد
در ضمن یکی از دوستان گفت اچ تی سی وان ایکس بگیر که 64 داخلی داره و مشکلی برای نصب بازی نداره
مگر در گوشی مثلا اس4 با حافظه 16 ، اگر پر بشه نمیشه نرم افزار نصب کرد ؟ مگه نمیشه انتقال داد به کارت جانبی ؟

دوست عزیز، به نظر منم s3 بگیر، ولی S4 هم گوشیه خیلی خوبیه، اما با قیمت بالاتر.
اینم درنظر داشته باش که چیو نیاز داری، شاید خیلی از امکانات S4 رو اصلا استفاده نکنی، خوب چرا واسه این امکانات پول بدی!!!

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

mykamran
30-08-2013, 19:32
عزیز به شما نکسوس 4 یه نگاه بنداز کاملا نظرت عوض میشه مخصوصا اگه تو دستت بگیری.و 300 هم تو جیبت میمونه از همه نظر از s 3 هم قویتره.از نظر رم و سی پی یو و پشتیبانی و آپدیت اینا که گفتم بزرگترین مزیتهای یه گوشی اندرویدی هست.مطمن باشید این بهترین پیشنهادی که دارم بهتون تو این تایپک میدم.(بنده مشاور خرید گوشی تو سایت ir-tci.org هستم).

soranstar
30-08-2013, 19:47
عزیز به شما نکسوس 4 یه نگاه بنداز کاملا نظرت عوض میشه مخصوصا اگه تو دستت بگیری.و 300 هم تو جیبت میمونه از همه نظر از s 3 هم قویتره.از نظر رم و سی پی یو و پشتیبانی و آپدیت اینا که گفتم بزرگترین مزیتهای یه گوشی اندرویدی هست.مطمن باشید این بهترین پیشنهادی که دارم بهتون تو این تایپک میدم.(بنده مشاور خرید گوشی تو سایت ir-tci.org هستم).

کاملا تائید میشه.
ولی این دوستمون مشاوره بین ۳ تا گوشیو خواسته بودن، واسه خاطر همین چیزی درمورد نکسوس۴ نگفتم.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 2

supermax15
30-08-2013, 19:53
xperia zr بخر
خدایشش گوشی عمری هست و دارای سخت افزار بسیار مناسب
ضد اب

peyman_nn
30-08-2013, 20:54

با تشکر
:n03:
من با این مدل اشنایی نداشتم
الان تو gsm دیدمش

LG Nexus 4 E960

فقط بفرمایید که
عمر باتریش خوبه ؟ قابل تعویضه ؟
خیلی وقته اومده تو بازار ؟ اون امکانات و چیزای جالبی که سامسونگ داره رو داره ؟
مموری 64 میخوره ؟ کیفیت صفحه نمایشش خوبه ؟
راستش من تقریبا 4 یا 5 سال میشه که nokia n95 دارم و چون کارم در شرکت است به شدت به گوشی احتیاج دارم که کاری باشه و صدای خروجی خوبی داشته باشه

هر جا که خوندم گفتن سونی یک تبلت هستش که کوچیکش کردن
حتی مقایسه اس4 با سونی و اچ تی سی وان ایکس رو هم از سایت gsm کاملا مطالعه کردم و فیلم هاش رو هم خوندم
دیگه تصمیم گرفتم اس4 یا همون اس3 رو بگیرم
در ضمن اگر میشه بفرمایید که انتقال 800 شماره تلفن و بیش از 2000 اس ام اس به گوشی های اندروویدی از طریق نوکیا ان 95 امکان پذیر هست یا نرم افزار خاصی داره ؟
ببخشید جاش اینجا نبود

supermax15
30-08-2013, 21:11
با تشکر
:n03:
من با این مدل اشنایی نداشتم
الان تو gsm دیدمش

LG Nexus 4 E960

فقط بفرمایید که
عمر باتریش خوبه ؟ قابل تعویضه ؟
خیلی وقته اومده تو بازار ؟ اون امکانات و چیزای جالبی که سامسونگ داره رو داره ؟
مموری 64 میخوره ؟ کیفیت صفحه نمایشش خوبه ؟
راستش من تقریبا 4 یا 5 سال میشه که nokia n95 دارم و چون کارم در شرکت است به شدت به گوشی احتیاج دارم که کاری باشه و صدای خروجی خوبی داشته باشه

هر جا که خوندم گفتن سونی یک تبلت هستش که کوچیکش کردن
حتی مقایسه اس4 با سونی و اچ تی سی وان ایکس رو هم از سایت gsm کاملا مطالعه کردم و فیلم هاش رو هم خوندم
دیگه تصمیم گرفتم اس4 یا همون اس3 رو بگیرم
در ضمن اگر میشه بفرمایید که انتقال 800 شماره تلفن و بیش از 2000 اس ام اس به گوشی های اندروویدی از طریق نوکیا ان 95 امکان پذیر هست یا نرم افزار خاصی داره ؟
ببخشید جاش اینجا نبود
نکسوز 16 گیگ حافظه داخلی داره
باتریش هم توسط کاربر تعویض نمیشه
مموری هم نمیخوره
بیفته زمین هم رو کاشی پشتش شیشه ای هست میشکنه و مقاوم نیست
توی بنچمارک هم خوب عمل نکرده
اصلا سایت gsm یک دروغو هست و هیچ یک از مقایسه ها و بررسی هاش رو باور نکنید
پیشنهاد من اینکه بین این 3 تا یکی رو انتخاب کنید
XPERIA ZR - ZL -Z
البته اگه چند ماه دیگه صبر کنید قیمتشون تا 1 و 300 میرسه
چون فعلا فلگ شیپ سونی هستن و 13 شهریور داره فلگشیپ جدید میده بیرون (هونامی) ب خاطر همین هونامی بازار بیاد قیمت اینا کاهش پیدا میکنه

Iloveu-ALL
30-08-2013, 22:21
مموری هم نمیخوره
XPERIA ZR - ZL -Z
چون فعلا فلگ شیپ سونی هستن و 13 شهریور داره فلگشیپ جدید میده بیرون (هونامی) ب خاطر همین هونامی بازار بیاد قیمت اینا کاهش پیدا میکنه

ZL نسخه غیر ضدآب Z ـه:n02:
ZR هم نسخه 4.55 اینچیه Z هست!
البته کاشکی اختلاف قیمت Z و ZR بیشتر بود ، البته این اختلاف از قبل بیشتر شده، 2 روزی هم هست که قیمت گوشی ها خصوصا سونی بالا رفته!!
به این تاپیک هم یه نگاه بنداز:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرت راجع به سایت Phonearena چیه؟

peyman_nn
31-08-2013, 08:33
ممنون دیدمش
سایت عالی هستش
فعلا هم دارم رو lg g pro کار میکنم ببینم چطوره

Gabit0
31-08-2013, 16:23
3ساله میخوای گوشی بگیری؟! :n04: شما 3سال دیگه صبر کن نسل پنجم و ششم هم بیاد خوووو! :n02:

اگه محدودیت مالی نداری من Lumia 1020 رو پیشنهاد میکنم! سخت افزار عالی، دوربین 41مگاپیکسلی که عکس برداریش از Galaxy Zoom سامسونگ هم بهتره و سیستم عامل ویندوزفون8 که دنیاییه برای خودش!

supermax15
31-08-2013, 18:25
هر چه قد ادم بیشتر صبر کنه گوشی بهتریگیرش میاد ولی انتخاب هم مهمه

clau
31-08-2013, 19:59

خب اگه میخوای اینقد هزینه کنی اس 4بگیر یا همین htc butterfly

سونی که خودش بکشه تو صفحه نمایش نمیتونه خودش به سامسونگ و اچ تی سی برسونه

Iloveu-ALL
31-08-2013, 22:55
هر چه قد ادم بیشتر صبر کنه گوشی بهتریگیرش میاد ولی انتخاب هم مهمه

اینطوری که باید تا آخر عمر منتظر موند.

@peyman_nn بخر عزیزم اصن همین الان بخر :n02:

بگذریم، ببین شمایی که یه سری خواسته ها از گوشیت داری و گوشی میتونه نیاز هات رو برآورده کنه! این دیگه پول ریختن نمی شه که. تا 1,500 میخوای هزینه کنی. خواسته هات رو بگو!؟

h!tman
31-08-2013, 23:18
مموری هم نمیخوره
XPERIA ZR - ZL -Z
بنجمارک ها 22000با آنتوتو میگیرم
سخت افزار عالی
باتری خوب
دوربین خوب
ساپورت عالی
رام به وفور
صداش هم خوبه. من با بوستر و بیتس باهاش کنار اومدم
همینطوری باد آورده برام رسید ولی ازش راضیم

peyman_nn
01-09-2013, 10:46
دوستان فقط مونده یک راهنمایی کوچولو که البته جاش اینجا نیست
من شماره های داخل گوشیم و اس ام اس ها رو که ضرورم میتونم بریزم تو گوشی اندروییدی ؟ مشکلات زیادی داره ؟
ممنون میشم بگید

Iloveu-ALL
01-09-2013, 13:20
دوستان فقط مونده یک راهنمایی کوچولو که البته جاش اینجا نیست
من شماره های داخل گوشیم و اس ام اس ها رو که ضرورم میتونم بریزم تو گوشی اندروییدی ؟ مشکلات زیادی داره ؟
ممنون میشم بگید

بعضی برنامه ها با نصب کردنشون به بعضی جاهای تلفنت مثلا یادداشت ها یا پیامک ها یا مخاطبینت و ... دسترسی پیدا می کنن!
راه حلش هم اینه که موقع نصب کردن بخونی برنامه موردنظر آیا به جایی دسترسی پیدا می کنه (نوشته به چه جاهایی دسترسی پیدا می کنه) اگه آره اون برنامه رو دیگه نصب نکنید.

Iloveu-ALL
01-09-2013, 13:30
بدی LG Nexus 4 قاب شیشه ای پشت اون (که باید از گوشی خوب مراقب کنید) و حافظه کمه 16 گیگابایتی اونه! اگه مشکلی ندارید و میتونید کنار بیایید خب مسلما تو رنج خودش بهترین انتخابه.