PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lılılıılılı سومین نظر سنجی مسابقه ی جامع عکاسی با موضوع $ ماکرو $

ELSIN
22-08-2013, 07:54
سلام سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lılılıılıllıı در خدمتتون هستیم با سومین نظرسنجی از مجموع چهار نظرسنجی مسابقه ی جامع انجمن عکاسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با موضوع $ ماکرو $

10 نفر (در مجموع 40 عکس) در مسابقه ی جامع شرکت کردند که ازشون تشکر میکنم :n16:

باید متذکر بشم که نحوه انتخاب نفرات برتر نظرسنجی ها عوض شد تا همه عکس های شرکت کننده ها به نمایش در بیاد به این صورت که

نفرات برتر بر اساس تعداد رای کسب شده در مجموع چهار نظرسنجی مشخص خواهند شد ، خیلی ساده شبیه انتخابات ریاست جمهوری ، فقط این جا دور دوم ، سوم و چهارم هم داریم :n02:

✘ برای رای دادن روی عکس مورد نظر کلیک کنید تا انتخاب بشه.
✘ هر کاربر امکان رای دادن به یک یا چند عکس را دارا می باشد ، نظرسنجی عمومی نیست و رای ها قابل مشاهده نیستند
✘ در طول مدت زمان راي گيري مسابقه از تبليغ عكس خود خودداري كنيد. (نباید گفته شود کدام عکس متعلق به شماست)
✘ نقد ها برای بهبود و ارتقا سطح علاقه مندان به هنر عکاسی هست ، بنابراين نقد های تخریبی و توهین آمیز حذف خواهند شد.

براي راحتي كاربران عزیز علاوه بر سايز كوچك عكس ها در نظرسنجي ، عكس ها با سايز اصلي در پست دوم قرار خواهند گرفتند.

تاریخ شروع و پايان نظرسنجي دوم با موضوع $ ماکرو $ : شنبه 2 شهریور ماه تا جمعه 8 شهریور ماه

بلافاصله بعد از این نظرسنجی در شنبه 9 شهریور ماه نظرسنجی چهارم شروع خواهد شد

با تشکر - تیم مدیریت انجمن عکاسی

ELSIN
22-08-2013, 12:07
عکس شماره 1

عکس شماره 2

عکس شماره 3

عکس شماره 4

عکس شماره 5

عکس شماره 6

عکس شماره 7

عکس شماره 8

عکس شماره 9

عکس شماره 10

abera
24-08-2013, 11:42
دوستان عزیز مطالعه در مورد عکاسی رو بیشتر کنید در اینترنت مقالات ترکیب بندی که یکی از مشکلات اصلی این عکسهاست به وفور پیدا میشه که میتونه خیلی کمک کنه.
موفق باشید.

sara_program
24-08-2013, 12:05
اگه میشه توی نظر سنجی بین عکسها یک ___________________ بندازید. خیلی سخت میشه تشخیص داد شماره عکس مال کدومه. مثلاً عکس 2 اسمش بالاشه و عکس 1 اسمش پایینشه.

اگر چه دوباره عکسها در پست بعدی آمدند ولی این مشکل اونجا هم هست. من که گیج شدم.

با تشکر

Atghia
24-08-2013, 18:38
تشکر از دوستانی که زحمت کشیدند و عکسهای قشنگشون رو ارسال کردند
تعجب کردم که اکثریت سوژه حشره و گل رو انتخاب داشتند :دی
و اینکه من که در زمینه رنگ و رنگ شناسی و این صحبتها وارد نیستم اما احساس میکنم در بعضی عکسها رنگها یکنواخت و بیشتر از یک دسته و یک خانواده هستند که همین عکسها رو کمی و تا اندازه ای یکدست و یکنواخت میکنه
درصورتیکه شاید اگر از رنگهای متضاد در کنار هم استفاده میشد جذابیت بیشتری داشت:n06:
نظر من عکس6 و 8

:n16:

sara_program
24-08-2013, 18:38
به عکاس عکس شماره 10 توصیه می کنم به هیچ عنوان دستشو به اون حشره نزنه. اون حشره بسیار سمی هستش و اگر اون خارهای روی بدنش به دست بره فرو در کمتر از چند ثانیه باعث فلج شدن عضله قلب می شه.

Raـــــ Hـــــ Za
24-08-2013, 21:31
سلام من به شماره 6 و 1 رای میدم ،عکس شماره 6 ترکیب رنگ زیبایی رو بوجود آورده و عکس شماره 1 هم عکس خوبی شده ،ممنون

tirdad_60
25-08-2013, 11:09
سلام
من با نظر تون دوستمون که در مورد ترکیب بندی ایراد گرفتند کاملا موافقم
بعضی عکسها با کادربندی بهتر معنا و زیبایی بیشتری پیدا می کردند که متاسفانه اینطور نشده

عکس 4 و 6 به نظر من زیباتر بودند

نیکی پناهتان

aluminum
25-08-2013, 15:46
عکس 8 توش دستکاری شده یا عکس خامه؟

Milad4171
25-08-2013, 20:59
الان بخش نظرسنجی هست یا هنوز میشه عکس ارسال کرد؟؟

ALI . R
25-08-2013, 21:29
سلام. مهلت ارسال عکس ها تا تاریخ 10 مرداد ماه بود. الان بخش نظرسنجی هست ! :n01:

Milad4171
25-08-2013, 21:36
البته من دیر رسیدم متاسفانه !
ولی یکم تنوع تو عکسهای انتخابی بود خیلی خوب بود. الان بیشتر حشره هست :n02:
سوژه های زیادی میشد در نظر گرفته بشه یا توصیه بشه
ولی در کل همه ی عکس ها قشنگ هستند:n06:

sara_program
25-08-2013, 22:01

شما می تونین عکساتونو توی این بخش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بذارین تا نقد بشه. خیلی دوست دارم ایده های ماکرو را ببینم. تقریباً نصف مغزم را عکاسی به سبک ماکرو گرفته. برای همین از اون نصفه مغزم هم درست استفاده نکردم و یه اشتباه بزرگ توی زندگیم کردم. ایشالا عکساتونو می بینم ذهنم باز میشه دیگه مرتکب اشتباهات احمقانه نمی شم

پ ن : شرط می بندم نفهمیدین من چی گفتم:n02:

cao-cao
26-08-2013, 07:31
عکسای بسیار زیبایی شده حیف نتونستم تو این مسابقه شرکت کنم

Reza31001
26-08-2013, 08:10
عکس 1 که عکاسش لو رفته:n02:
nice pics در کل!

Amateِur
26-08-2013, 10:28
عکس 1 که عکاسش لو رفته:n02:
nice pics در کل!

(اگر منظورتون ELSIN است) باید عرض کنم با شناختی که از ایشون دارم 1 درصد هم احتمال نمیدم عکس برای ایشون باشه.

یا علی

ELSIN
26-08-2013, 21:01
من نمیتونم تو مسابقه شرکت کنم :n01:

sara_program
30-08-2013, 21:58
دیگه که گذشت ولی ایکاش دوستان کمی در نظر سنجی فاکتور نظر دادنشون را عوض می کردند. من عکاس عکس شماره 10 نیستم ولی با اولین نگاه گفتم این عکس اول میشه!

یه موقع جسارت به بقیه عکسا نشه ولی همه باید قبول کنیم عکس 10 به تمام معنا ماکرو هستش. خواهشاً با انصاف تر رای بدیم. البته من در ابتدا فقط به عکس خودم رای دادم و این به ذات خبیثم بر می گرده:n02: ولی شما که توی مسابقه شرکت نکردین خواهشاً وقتی دارین به عکسی رای میدین ببینید موضوع مسابقه چی بوده و عکس خوب توی این موضوع چه شرایطی باید داشته باشه

عکس 10 واقعا مظلوم واقع شد:n29:

من الان خواستم رای بدم نتونستم

با تشکر و آرزوی موفقیت

a.g g.a
31-08-2013, 18:07
سلام

از همه عکاس ها و برگزار کننده های مسابقه تشکر می کنم برای این مسابقه

حیف که به خاطر انتخاب رشته و مسافرتی که دیروز برگشتم نتونستم تو مسابقه شرکت کنم و به عکس ها رای بدم

ببخشید اینو میگم به عکاس ها بی احترامی نشه به نظر من(نظر شخصی)متاسفانه هیچ کدوم از این عکس ها به عنوان یک عکس ماکروی خوب به دلم ننشست همه یا سوژه یا کادر یا فوکوس یا نور یا کلا کیفیت خوبی ندارن،غیر از عکس 2 و 10 و 8 و 5 که کمی بهترن

عکس 8 هم که از لحاظ فوکوس و رنگ و نور خوبه کادر چندان مناسبی نداره و خیلی به موضوع ماکرو نمی خوره(البته نظر شخصیه)

عکس 10 به نظرم به عنوان یک عکس ماکرو از همه بهتره که اونم کمی کیفیتش پایینه و سر سوژه تاره نمی دونم مشکل فوکوسه یا چیز دیگه،کادر هم خیلی خوب نیست و فکر می کنم اگه حشره کامل تو کادر بود بهتر میشد

عکس دو هم خوبه فقط کلا کیفیت عکس بزرگش یه طوریه نمی دونم بزرگ شده یا این طور ادیت شده،اگه کیفیتش بهتر بود به نظر من بهترین عکس میشد

ELSIN
31-08-2013, 23:03
lılılıılılı چهارمین و آخرین نظر سنجی مسابقه ی جامع عکاسی با موضوع [__ پانوراما__] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])