PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید

Hamid.K2
23-08-2013, 12:01
سلام بر اساتید
لپ تاپ من(acer aspire5742) چند وقتی است که فایلهای تصویری را به صورت قطع و وصل نمایش میدهد این در صورتی است که هنگام پخش از روی فلش چنین مشکلی ندارم و همچنین سرعت اجرای فرامین هم کم شده است در صورتی که قبلا سرعت اجرای فرامین خوب بود. خودم حدس میزنم لپ تاپم براثر ضربه دچار چنین مشکلی شده حال نظر اساتید محترم چیست. با تشکر از کمک شما...

EXTREME
23-08-2013, 12:34
سلام بر اساتید
لپ تاپ من(acer aspire5742) چند وقتی است که فایلهای تصویری را به صورت قطع و وصل نمایش میدهد این در صورتی است که هنگام پخش از روی فلش چنین مشکلی ندارم و همچنین سرعت اجرای فرامین هم کم شده است در صورتی که قبلا سرعت اجرای فرامین خوب بود. خودم حدس میزنم لپ تاپم براثر ضربه دچار چنین مشکلی شده حال نظر اساتید محترم چیست. با تشکر از کمک شما...

یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

Hamid.K2
24-08-2013, 08:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
24-08-2013, 09:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ارور الان ok است ولی بعد از 10 روز چک کنید ببینید تعدادش زیاد میشه یا نه اگه دیدید زیاد میشه باید ببیرید برای تعمیر مشکلل خرچی است از هارده چون از روی فلش فیلم میبینین مشکلی ندارین

Hamid.K2
24-08-2013, 11:00
با تشکر ازشما دوست عزیز فقط حالت دوم اگه زیاد نشد چی .چون یه دو هفته ای است که فقط همین یدونه ارور روشنه

EXTREME
24-08-2013, 11:12
با تشکر ازشما دوست عزیز فقط حالت دوم اگه زیاد نشد چی .چون یه دو هفته ای است که فقط همین یدونه ارور روشنه

اگه زیاد نشد شاید مشکل از یک جای دیگه هارد باشه مثلا هد چون تو ضربه بیشتر هد آسیب میبینه