PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرمایه

V E S T A
23-08-2013, 01:10
کارل هاینریش مارکس (به آلمانی: Karl Heinrich Marx) (زاده ۵ مه ۱۸۱۸ در تریر، پروس - درگذشته ۱۴ مارس ۱۸۸۳ در لندن، انگلستان) متفکر انقـلابی، فیلسوف، جامعـه‌شناس، تاریخ‌دان، اقتصاددان

آلمانی و از تاثیرگذارترین اندیشمندان تمام اعصار است. او به همراه فردریش انگلس، مانیفست کمونیست(۱۸۴۸) که مشهورترین رساله تاریخ جنبش سوسیالیستی می‌باشد را منتشر کرد. مارکس

همچنین مولف «سرمایه» مهم‌ترین کتاب این جنبش است. این آثـار به همراه سایر تالیفـات او و انگلس، بنیـان و جوهره اصلی تفکر مارکسیـسم را تشکیـل می‌دهد. «تاریخ همهٔ جوامع تا کنون، تاریخ

مبارزه طبقاتی بوده است.» از جمله مشهورترین جملات مارکس درباره تاریخ است که در خط اول مانیفست کمونیست خلاصه شده‌است‌.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرمایه - جلد اول

نویسنده: کارل مارکس

ترجمه: جمشید هادیان

حجم: 6.7 مگابایت

نوع فایل کتاب: PDF

تعداد صفحات: 951

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حق نشر: آزاد

V E S T A
24-08-2013, 14:03
همان طور که می دانید جلد 2 و 3 توسط فریدریش انگلس از روی دست نوشته های مارکس جمع آوری و نوشته شده است

سرمایه - جلد دوم

نویسنده: فریدریش انگلس

مترجم: ایرج اسکندری

حجم: 8.56 مگابایت

تعداد صفحات: 364

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V E S T A
25-08-2013, 01:08
همان طور که می دانید جلد 2 و 3 توسط فریدریش انگلس از روی دست نوشته های مارکس جمع آوری و نوشته شده است

سرمایه - جلد سوم

نویسنده: فریدریش انگلس

مترجم: ایرج اسکندری

حجم: 13.87 مگابایت

تعداد صفحات: 510

drwho
06-10-2015, 03:07
دوست عزیز وستا، با سلام. دستتان درد نکند. کتاب بسیار مهمی را با ترجمه بسیار دقیق و روان و قابل فهم جمشید هادیان آپلود کرده اید. امیدواریم این مترجم بزودی ترجمه جلد دوم و سوم و حتی چهارم کتاب را منتشر کند تا ما جماعت فارسی زبان بالاخره بفهمیم مارکس به زبان آدمیزاد چی گفته است، چون هر ترجمه دیگری بخصوص از کتابهای مهم فلسفی و اقتصادی مارکس را که خوانده ام هیچ چیز جز سرگیجه دست گیرم نشده است! اگر ترجمه آقای هادیان نبود من مدتها بود دور مارکس را خط کشیده بودم چون فکر می کردم یا من ناقص العقل هستم یا مارکس به زبانی غیر زبان آدمیزاد حرفهایش را می زده است. بهر حال باز هم تشکر می کنم و امیدوارم اگر ترجمه جلد دوم توسط جمشید هادیان منتشر شد شما زحمت آپلودش را مثل این یکی بکشید. سلامت و خوشی شما را آرزو می کنم.