PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقلب پارس آنلاین

gooogh
22-08-2013, 13:24
سلام
من اینترنت با سرعت دریافت 2048 پارس آنلاین رو گرفتم ولی در صفحه device info مودم ، اطلاعات زیر آمده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Line Rate - Upstream (Kbps):512

من قبلا اینترنت با سرعت دریافت 1024 رو داشتم و در Upstream عدد 1024 درج شده بود و قبل ترش هم که اینترنت با سرعت دریافت 512 داشتم عدد 512 نوشته شده بود.حالا نمی دونم که چرا اینجوری شده .از سایت speedtest هم تست گرفتم و نتایج به صورت زیر است:

شما می گید چیکار کنم؟ آیا می تونم به جایی اعتراض کنم؟
همچنین اگر کسی از شرکت دیگری 2048 یا 1024 داره Upstream خودش رو نگاه کنه و نتیجه رو اعلام کنه
با سپاس

abolfazlwest72
22-08-2013, 13:35
سلام
من اینترنت با سرعت دریافت 2048 پارس آنلاین رو گرفتم ولی در صفحه device info مودم ، اطلاعات زیر آمده است.

Line Rate - Upstream (Kbps):512

من قبلا اینترنت با سرعت دریافت 1024 رو داشتم و در Upstream عدد 1024 درج شده بود و قبل ترش هم که اینترنت با سرعت دریافت 512 داشتم عدد 512 نوشته شده بود.حالا نمی دونم که چرا اینجوری شده .از سایت speedtest هم تست گرفتم و نتایج به صورت زیر است:

شما می گید چیکار کنم؟ آیا می تونم به جایی اعتراض کنم؟
همچنین اگر کسی از شرکت دیگری 2048 یا 1024 داره Upstream خودش رو نگاه کنه و نتیجه رو اعلام کنه
با سپاس

داون استریم رو برات رو 512 بستن زنگ بزن پشتیبانی بهشون بگو که من سرویس 2 مگ گرفتم ولی شما سرویس منو رو 512 بستم صد در صد اشتباه شده :n16:

pars-online
22-08-2013, 14:12
زنگ بزن پشتیبانی برات درست کنن.اگه نتیجه نگرفتی به من بگو درستش میکنم.

Armin.Computer
22-08-2013, 14:28
سلام
دوست عزیز پارس آنلاین تاپیک داره
ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سوالات خودتون رو در تاپیک مربوطه به بپرسید
با تشکر