PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sony Xperia L یا Samsung SIII Mini ؟

Djhamid2007
22-08-2013, 01:15
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
یه گوشی با قیمت در حد همین اس 3 مینی و یا کمتر
معیارها:
ارزش گوشی نسبت به قیمت که شامل سخت افزار و نرم افزار میشه
ساپورت خوب،هم سخت افزار هم نرم افزار
باتری با دوام
کیفیت ساخت مناسب و کیفیت صفحه (با توجه به شرایط کاریم که نور شدید آفتاب و گرد و غبار)
زیاد اهل بازی نیستم فوقش angry birds ،
تماشای ویدئو و موسیقی در حد متوسط رو به پایین ،
با توجه به شرایط کاریم استفاده عملی و علمی بیشتری ازش میخوام تا سرگرمی
در مجموع آدم نگه داریم وخوب از گوشی محافظت میکنم،در مجموع 2تا گوشی عوض کردم که هیچکدوم خراب نشدن فقط قدیمی شدن یا انتظاراتم رو برآورده نکردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفاوت AMOLED با TFT چقدره ؟ اگه TFT بگیرم بعدش پشیمون نمیشم که چرا AMOLED نگرفتم؟

s3mini
21-02-2014, 10:00
من s3 mini خریدم، دوربینش خوب نیست، دوستم xperia داشت کیفیت عکساش بهتر بود:n28:

AMIR REZAs
21-02-2014, 16:37
xperia L کیفیت صفحه بدی داره

سخت افزاری قدرتمند ترین هواوی Ascend G600 یا G610 هستن اما 610 سنگینه( 170 گرم)

سونی Xperia M هم هست

فکر می کنم شما که اهل بازی نیستید و گوشی صفحه با کیفیت می خواید میتونید اصلا ویندوزفون بگیرید مثلا HTC Windows Phone 8X
یا
Galaxy S Advance و s3 mini هم گوشی های خوبی هستن
HTC Desire X هم مناسبه

amin666
23-02-2014, 11:29
همون s3 mini به نظرم خوبه.L مشکلات عجیب غریبی داره.مثلا یهو بلندگوی جلویی از کار می افته و باید به یکی زنگ بزنی و گوشی رو بذاری رو اسپیکر که درست شه! و یهو کل آلارمها از کار می افته و بعد درست می شه و از این چیزا!صفحه نمایش با کیفیتی هم نداره.کلا استایل مسخره ای هم دار ه به نظرم.ولی سخت افزار خوبی داره.M هم خوبه ولی اونم زاویه دید صفحه اش خیلی بده.یه کم گوشی رو کج کنی کل کنتراست به هم می خوره.تازه 4 اینچم هست و با توجه به اینکه دکمه سخت افزاری منو و بک نداره یه قسمتی از پایین صفحه هم می ره برای این دکمه ها که حتی در عمل و بعضی جاها کمتر از 4 اینچ می شه!ولی سخت افزار خیلی خوبی داره

Ali_softcenter
23-02-2014, 12:08
اچ تی سی مینی بخر

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2

aminreza.star
24-02-2014, 09:58
داداش من الان خودم سونی ال دارم
خدایی گوشی خوبیه من بدی ازش ندیدم
رو قیمتش میصرفه
البته شاید نظر دوستان روی هواوی باشه ولی بهرحال این کجا و آن کجا
دیگه تصمیم با شماست :n16:

Fusi0n
24-02-2014, 12:04
کلا طرف سونی نرو خرابی خیلی زیاد ........

AMIR REZAs
24-02-2014, 20:00
کلا طرف سونی نرو خرابی خیلی زیاد ........

اصلا قبول ندارم . خودم دو سال سونی داشتم بدون هیچ مشکل شاید الجی اینطوری باشه ولی سونی نه

mrmmnb
25-02-2014, 19:00
اصلا قبول ندارم . خودم دو سال سونی داشتم بدون هیچ مشکل شاید الجی اینطوری باشه ولی سونی نه

من در این زمینه که سونی خرابی زیاد داره خیلی اطلاعات ندارم اما جواب شما هم درست نیست چون گوشی شما خراب نشده که دلیل نمیشه
ممکنه یه مدل واقعا خوب باشه ولی مثلا گاهی یکیش عیب دار باشه پس اونایی که دارن بیان بگن خوب نیست؟؟؟
این چیزا رو باید کلی دید و این طرف و اون طرف پرس و جو کرد تا یه چیزی دستت بیاد که بازم نمیشه بهش اطمینان کرد ولی خوب تنها راه همین هست

salar79
25-02-2014, 19:56
من اکسپریا ال دارم
چندا عیبی که دوستمون گفتن مثل تغییر اسپیکر و ... رو هرز چند گاهی اتفاق میوفته واقعا !که با ریاستار حل میشه
ولی باید بگم این به خواطر اپدیت کردنش هست یعنی من قبل از اپدیت هیچ مشکلی ازش ندیدم ولی بعد از این مشکلات پیش اومد!!
مزیت هم داره
مخصوصا چراغی که زیر صفحه ی نمایشگرش هست
در مورد کیفیت صفحش هم بهتره بگم که ممکنه زیاد جالب نباشه ولی چون کلا برای بیشتر نگه داشتن شارژ نور صفحه رو کم میکنیم اون قدر ها هم تاثیری نداره!
البته این نظر منه!!

AMIR REZAs
25-02-2014, 20:29
من در این زمینه که سونی خرابی زیاد داره خیلی اطلاعات ندارم اما جواب شما هم درست نیست چون گوشی شما خراب نشده که دلیل نمیشه
ممکنه یه مدل واقعا خوب باشه ولی مثلا گاهی یکیش عیب دار باشه پس اونایی که دارن بیان بگن خوب نیست؟؟؟
این چیزا رو باید کلی دید و این طرف و اون طرف پرس و جو کرد تا یه چیزی دستت بیاد که بازم نمیشه بهش اطمینان کرد ولی خوب تنها راه همین هست
درسته ولی معمولا گوشی شرکت های بزرگ اینطوری نیست که شما می گید یکسری شون مشکل داشته باشن و یکسری شون خوب باشن. ممکنه از هر صد هزارتاش یکی ایراد داشته باشه ولی این دلیل نمیشه.

اینی که میگن سونی خرابی زیاد داره به قول شما از ریشه غلطه چون میگه همه ی مدل ها معمولا خراب میشن! منم خواستم بگم اینطوری نیست و حتی مدلی که آنچنان قوی نیست (Live) گوشی خوبی بود چه برسه به گوشی هایی که سر و صدا کردن

MOHAMMAD2010
26-02-2014, 12:23
البته دوستان یه کم در حق L کم لطفی میکنن
با 500-600 تومن L یکی از بهترین گزینه هاست
سخت افزار قوی
دوربین خوب
ساپورت خوب
این باگ هایی هم که گفتین مثل اینکه تو آخرین ورژن بعضی هاشون رفع شده