PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Test Mode در ویندوز 8

Rauofgh
22-08-2013, 00:23
با سلام.چند روزی هست که کلا با ویندوزم مشکل داشتم یعنی میشه گفت کلا از همون اول با ویندوز 8 کنار نتونستم بیام ولی الان بزرگترین مشکلی که ویندوزم داره از اینجا شروع میشه که دو روزی پیش ویندوز خودش کلا خودش رو ریستارت کرد و در هنگام از دوباره بالا اومدن اش خودش یکاریی میکرد بعد این که یه لودینگ به نام دقیقا نمیدونم چی بود ولی با ریجو... شروع می شد،به پایان رسید ویندوز ازم یه سوالی پرسید که کنسل داشت و ریستور من ریستور رو زدم و بعدش ویندوز کم کم باز شد و رمز رو زدم و رفتم تو که ویندوز گوشه اش گوشه دسکتاپ بالای تکس بار زده بود Test Mode حالا این مشکل رو نتونستم حل کنم اگر کسی میتونه که مشکل رو از ریشه حل کنه خیلی ممنون میشم. واقعا مشکلات ویندوزم من رو روانی کرد امروز و دیروز و کل هفته :n30::n28:

ahmadreza.gh
22-08-2013, 10:38
سلام، به احتمال زیاد کرک ویندوزت از کار افتاده و ویندوزت تبدیل به نسخه آزمایشی شده، دوباره کرکش کن اگه نشد از یک کرک دیگه استفاده کن.

hassanshaikhi
22-08-2013, 11:09
cmd رو با run as administrator اجرا کن بعد این دستور رو کپی کن

bcdedit -set TESTSIGNING OFF

hoji69
23-08-2013, 16:09
یه خبر خوب اینه که در ویندوز 8.1 این مشکلات برطرف شده و شما هم برای اطلاع از انتشار ویندوز 8.1 و دیگر خبر های پیرامون می تونید به driversforwin8.blogfa.com مراجعه کنید.