PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر لود شدن سیستم به صورت تصادفی و مصرف شدید هارد

amin_947
21-08-2013, 11:31
سلام
مدتیه که سیستم من به صورت تصادفی بعد از هر چند بار روشن و خاموش شدن، موقع بالا اومدن ویندوز شدیدا کند میشه.
چراغ هارد همواره روشن می مونه. با بدبختی که تسک منیجر رو توی این شرایط باز می کنم می بینم که اکتیو تایم هاردم روی صد رفته
نمی دونم مشکل از کجاست اما با یه ریست از طریق دکمه کیس حتی وسط لو شدن ویندوز توی این شرایط، مشکل برطرف میشه و دوباره که ویندوز میخواد بیاد بالا مشکلی ایجاد نمی کنه
چندین بار ویندوز عوض کردم اما باز هم بعد از یه مدت این شرایط پیش میاد که داره کم کم کلافه ام می کنه
هر راهی که به ذهنم می رسید رفتم اما نتونستم مشکل رو حل کنم
گفتم شاید از آنتی ویروس باشه، کاسپر رو پاک کردم ویندوز رو عوض و نود رو نصبیدم اما باز هم همین شد
ریستور پوینت ویندوز هم خاموشه و ایندکس سرچ هم خاموشه
نمی دونم دردش چیه. لطفا راهنمایی بفرمایید و اگه اطلاعات خاصی از سیستم نیاز دارید بگین تا بهتون بدم

jolan57
21-08-2013, 12:29
پست اول تاپیک زیر رو مطالعه کنید و یک لوگ تهیه کنید و همینجا قرار بدین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم : آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_947
21-08-2013, 12:57
حذف شود .........................

amin_947
21-08-2013, 12:59
خدمت شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tiraxtork
04-09-2013, 20:40
شاید مشکل سخت افزاری و نیاز به تمیز کردن داخل کیس است شما گفتین چند با ویندوز عوض کردین این دفعه اگر تعویض کردین برنامه های غیرضروری رو نصب نکنین و ببینین باز هم مشکل روشن مانند چراغ هارد پابرجاست؟از برنامه هخای بهبود رحیستری استفاده کنیدashampo>tune upشاید هم برد نیاز به تعویض داره ممکنه در طول زمان خازن ها پوکیده وباد کرده:n13: