PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ لپ تاپ ASUS N550

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Capital
20-08-2013, 23:18
با سلامی دوباره.دوستان بالاخره این لپ تاپ با کانفیگ عالیش و قیمت خیلی خوبش وارد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لپ تاپ ایسوس N550JV

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: وزن 2.6 کیلوگرم

پردازنده: Intel 4700HQ Core i7 2.40GHz up to 3.40 GHz - Cache 6 MB

حافظه: 8 GB DDR3

هارد دیسک: 1024 GB 5400RPM

کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT 750M 4096 MB UpTo 6144 MB

صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED

امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

سایر مشخصات: باتری 4 سلولی -

نقد و بررسی لپ تاپ N550JV

اگر به دنبال یک لپ تاپ مالتی مدیا که از پردازشگر نسل چهارم اینتل استفاده می کند و دارای صفحه نمایش ۱۵ اینچ ips با قیمتی حدود ۱۰۰۰ دلار میگردید لپ تاپ ASUS N550JV میتواند یکی از گزینه های شما باشد در ادامه با همراه باشید تا این لپ تاپ جدید ایسوس را نقد و بررسی کنیم.

طراحی

ASUS N550JV یک لپ تاپ خوش تیپ است . در حالی که قسمت پایین لپ تاپ از پلاستیک است بقیه قسمت های لپ تاپ با آلومینیوم پوشیده شده است.درب لپ تاپ حاکستری تیره است که بسیار زیبا است اما یک مشکل بزرگ دارد و آن هم این است که لک انگشت بر روی آن می ماند.
آلیاژ به کار رفته در بدنه بسیار خوب است و بدنه را بسیار محکم و خوب نشان میدهد.فقط کمی لولا های لپ تاپ محکم نیست و بازی میکند با کوچکترین حرک لپ تاپ .
ابعاد این لپ تاپ ۱۵٫۰۸ در ۱۰٫۰۴ در ۱٫۰۹ است و ۲٫۵ کیلوگرم وزن دارد که فقط کمی سنگین تر از لپ تاپ های این رده مانند Toshiba Satellite S55t که ۲٫۴ کیلوگرم وزن دارد.

صفحه نمایش

لپ تاپ ایسوس N550JV دارای صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچ فول اچ دی با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ است که به شما یک تجربه منحصر به فرد را ارایه میدهد.کیفیت تصویر وضوح رنگ ها در این صفحه نمایش بسیار خوب است.
کیفیت تصوبر در حالت های مختلف بسیار خوب است اما وقتی که زاویه دید از ۴۵ درجه بیشتر میشود کمی تصویر تیره میشود
این صفحه نمایش مجهز به قابلیت لمسی ۱۰ انگشتی است. کیفیت صفحه نمایش لمسی خوب است اما کیفیت لولا های لپ تاپ خوب نیست وقتی که شما میخواهید روی صفحه نمایش لپ تاپ را با انگشت لمس کنید صقحه نمایش کمی بازی میکند و ثابت نیست شاید اگر لولا ها کمی محکم تر بود از قابلیت لمسی بهتر میشد استفاده کرد.
در تست روشنایی صفحه نمایش لپ تاپ ASUS N550JV عدد ۲۷۵ لوکس را بدست آورد که از میانگین این رده که ۲۰۰ لوکس است بالاتر بود.

اسپیکر ها

ایسوس N550JV مجهز به چهار اسپیکر در قسمت جلو و کناره های لپ تاپ است که یک صدای بسیار بلند را برای شما تولید میکند.
با وجود اینکه سیستم صدا این لپ تاپ را غول صدا دنیا Bang & Olufsen طراحی کرده است اما کیفیت صدا در موقع پخش اهنگ های باس دار بسیار نا امید کننده اسست.
در کنار لپ تاپ های سری N ایسوس یک ساب ووفر هم در جعبه دستگاه قرار دارد که به شما کمک میکند که باس آهنگ خود را افزایش دهید اما این ساب ووفر هم موقع پخش آهنگ مشکل لرزیدن دارد و صدای لرزش آن کمی شما را آزار میدهد.
N550JV همراه با نرم افزار مدیریت صدا MaxxAudio به بازار امده است که این نرم افزار در موقع فیلم دیدن بسیار به شما کمک میکند.

کیبورد تاچ پد

لپ تاپ ASUS N550JV مجهز به صفحه کلید با کلید هایی به سبک chiclet است که دارای نور پس زمینه قابل تنظیم است. فاصله قرار گرفتن کلید ها از هم بسیار خوب است و عمق کلید ها هم مناسب است.
این لپ تاپ مجهز به تاچ پد ۴٫۲ در ۲٫۹ اینچی است که یک تاچ پد بسیار یزرگ برای این لپ تاپ محسوب میشود.این تاچ پد مجهز به قابلیت مولتی تاچ است که کار کردن با ویندوز ۸ را بسیار راحت میکند.

پورت ها

در سمت چپ لپ تاپ ASUS N550JV ارتشی از پورت ها قرار دارد پورت پاور , اترنت، HDMI، مینی DisplayPort و دو پورت USB 3.0، و همچنین یک پورت زرد رنگ برای ساب ووفر همراه با جک ترکیبی هدفون / میکروفن
در سمت راست نیز یک پورت قفل کنزینگتون، درایو دی وی دی ، پورت USB 3.0 اضافی و یک اسلات کارت حافظه SD قرار دارد.

وب کم

این لپ تاپ مجهز به یک وبکم با کیفیت اچ دی است که کیفیت متوسطی دارد و با وجود pixelation اما جزییات تصویر را تا حدودی نشان میدهد.

سخت افزار

لپ تاپ ایسوس N550JV مجهز به پردازنده نسل چهار اینتل Core i7-4700HQ با فرکانس ۲٫۴ ‘گیگاهرتز است.این لپ تاپ دارای ۸ گیگ رم و یک ترابایت هارد ۵۴۰۰ دور است.
این لپ تاپ مجهز به دو گرافیک است یک گرافیک آنبرد Integrated Intel HD Graphics 4600 و دیگری گرافیک NVIDIA GeForce GT 750M که دارای ۲ گیگ رم اختصاصی است.
ASUS N550JV مجهز به تکنولوژی وایرلس ۸۰۲٫۱۱b/g/n و بلوتوث ورژن ۴ نیز هست.
در جدول PCMark 7، که عملکرد کلی لپ تاپ اندازه گیری میکند. N550JV امتیاز ۳٫۵۴۶ را بدست آورد که بالاتر از میانگین که ۲،۹۶۷است بود . این امتیاز کمتر از لپ تاپ Samsung ATIV Book 6 است که امتیاز (۴،۳۵۷)را به دست آورد.
در تست هارد لپ تاپ مدت زمان بوت لپ تاپ ۱۶ ثانیه بود که از میانگین ۲۰ ثانیه کمتر بود. درتست انتقال فایل حجم ۴٫۹۷GB فایل های چند رسانه ای مدت زمان کپی در ۳ دقیقه و ۴ ثانیه بود که سرعت انتقال ۲۷٫۷ مگابیت در ثانیه بود.
تکنولوژی Optimus انویدیا به طور خودکار بین گرافیک اینتل HD 4600 و Nvidia GeForce GT 750M سویچ میکند
لپ تاپ ASUS N550JV در تست ۳DMark 11 امتیاز قابل توجهی کسب کرد این لپ تاپ عدد ۲،۶۸۴ را کسب کرد که بسیار امتیاز خوبی است .

باطری

حتی تکنولوژی Optimus انودیا هم به مصرف باطری این لپ تاپ کمک زیادی نمیکند.در تست باطری لپ تاپ که شامل گشت و گذار در اینترنت از طریق وای فای بود میزان عمر باطری لپ تاپ فقط ۴ ساعت و ۵۲ است که از میانگین این رده که ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه است بسیار کمتر است.

سیستم عامل

لپ تاپ ایسوس N550JV مجهز به سیستم عامل ویندوز ۸ است در درون این سیستم عامل هم ۲۰ نرم افزار کاربردی مخصوص کمپانی ایسوس نیز قرار دارد.

sahand. sh
21-08-2013, 23:31
دوستان به نظرتون این لب تاب برای گیم خوبه ؟

New-P30world
22-08-2013, 08:16
دوستان به نظرتون این لب تاب برای گیم خوبه ؟
مسلماً با این گرافیگ براحتی و بدون لگ بازی هارو اجرا می کنه،
ولی واسه گیم بخوای بخریش و دائم باهاش گیم بزنی خب بهش فشار میاد! زود فرسوده میشه!

والا ما که فقط امیدواریم با اومدن سری جدید لپ تاپ ها، قیمت قبلی ها کمی کاهش پیدا کنه تا بهترین انتخاب رو داشت باشیم :)

alex_let
22-08-2013, 12:28
سلام به نظرتون من اگه صبر کنم تا یک ماه دیگه لپ تاپ های بهتری هم میاد؟ یا قیمت این میاد پایینتر؟ضرر نمی کنم الان بگیرم؟
این لپ تاپ یک لایت داره؟ گرافیکش gddr5 هست یا gddr3?

New-P30world
22-08-2013, 13:36
سلام به نظرتون من اگه صبر کنم تا یک ماه دیگه لپ تاپ های بهتری هم میاد؟ یا قیمت این میاد پایینتر؟ضرر نمی کنم الان بگیرم؟ این لپ تاپ یک لایت داره؟ گرافیکش gddr5 هست یا gddr3?
بله (تقریبا) استارت ارائه مدل های جدید با این مدل زده شد و کم کم مدل های دیگه هم میاد

الان قیمتش کاذب هست و کمی پائین میاد، البته بهتر بگم که قیمتش چند وقت دیگه واقعی میشه!
;)

Capital
22-08-2013, 14:15
من خودم به شخصه اینو حتی اگه قیمتش هم بالا بود میگرفتم چون واقعا کانفیگ عالی داره.

amin5222106
22-08-2013, 15:38
آخرشه فقط باتری 6 بود بهتر بود البته جدیداً اگثر شرکتا دارن پیش میرن به سوی 4 سلولی
n46vz هم خوبی
و
z500 یه چیز دیگس:n02:

Capital
22-08-2013, 16:27
آخرشه فقط باتری 6 بود بهتر بود البته جدیداً اگثر شرکتا دارن پیش میرن به سوی 4 سلولی
n46vz هم خوبی
و
z500 یه چیز دیگس:n02:

امین جان خوب اینو هم در نظر بگیرید که اگه 4 سلولیه خوب این باتریش لیتیوم پلیمری هست که تو اپل هم زیاد به کار گرفته میشه و جوابدهیش هم خیلی بالاست.

ahriman323
23-08-2013, 00:53
لینک Review Asus N550JV
لینک بنچمارک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

daniyele_68
23-08-2013, 14:15
عجب چیزیه این لپ تاپ .کسی قیمت داره؟من میخواموz500 یا n46vz بخرم ولی فک کنم بیرزه یکم پول بیشتر بدم اینو بخرم:n13:

ahriman323
23-08-2013, 14:17
عجب چیزیه این لپ تاپ .کسی قیمت داره؟من میخواموz500 یا n46vz بخرم ولی فک کنم بیرزه یکم پول بیشتر بدم اینو بخرم:n13:
3720-3850 با گارانتی

sahand. sh
23-08-2013, 15:51
دوستان این باندش جداست یا تو خود لب تاب هم باند است ؟

hamed_wise
23-08-2013, 17:10
سلام
توی ریویوها اومده که یه ووفر کنار لپ تاپ باید بهتون بدن. اما خودش هم باند داره!!

ahriman323
23-08-2013, 17:36
دوستان این باندش جداست یا تو خود لب تاب هم باند است ؟

4 تا بلندگو داخل خود بدنه و یک عد ساب وافر به صورت مجزا همرا لپ تاپ هست
توجه داشته باشید که موس و کیف اورجینال ایسوس همراه لپ تاپ باید باشه

Capital
23-08-2013, 20:45

دوست عزیز یقینا این لپ تاپ از n46vz و n56vz و y500 خیلی بهتره و به نظر من این لپ تاپ نسبت به قیمتش عالیه و همچنین اینکه این مدل پردازندش از نسل چهارم هست که هم قدرت خوبی داره و همچنین اینکه طبق گفته های اینتل نسل چهارم مصرفش خیلی بهتره و همچنین دارای کارت گرافیک قوی می باشد که به نظر من حیفه که به خاطر یک مقدار پول اضافه تر این مدل رو نگیرین و برین سراغ مدل هایی مثل n56vz و...

daniyele_68
23-08-2013, 23:40
واقعا همینه وتازه از n56vz هم ارزونتره فک کنم.آخه من عجله دارم میترسم بخرم به گفته دوستان انجمن بعد چند مدتی ارزون بشه .مثل z500.البته بعید میدونم لپ تاپی با این امکانات ارزون تر شه اونم با صفحه لمسی!!من که فک میکنم گرونترم بشه!!!!!!!!.امیدوارم به زودی چندا از بچه ها بخرن این لپتاپو و مارو بیشتر راهنمایی کنن

Amir_051
23-08-2013, 23:58
دوستان به نظرتون تا 2هفته دیگه احتمال اندکی کاهش قیمت در این مدل وجود داره؟؟؟ارزش داره دو هفته صبر کنم؟؟؟میترسم دو هفته صب کنم و موجودیش تو بازار تمام شه باز یکی دو هفته دیگه هم اضافه صبر کنم تا دوباره وارد بشه!!!همچنین از این هم میترسم که اگه صبر کنم باز مثل N56VZ کمیاب بشه و قیمت کاذب و بالا بگیره به خودش :n02:

راستی من از یک مغازه تو مشهد قیمتشو گرفتم و گفت صفحه اش اچ دی هست!! :n03: صفحه فول اچ دیش هم موجوده تو بازار؟؟

Amir_051
24-08-2013, 00:18
دوستان این عکسو ببینید!!! یک کانفیگ از N550JV که گرافیکش 2G و رمش 16G هست و مهمتر از همه اینکه باتریشو زده 6 سلولی :n04:
(عکسو با جستجو در گوگل پیدا کردم)

ahriman323
24-08-2013, 01:08
دوستان این عکسو ببینید!!! یک کانفیگ از N550JV که گرافیکش 2G و رمش 16G هست و مهمتر از همه اینکه باتریشو زده 6 سلولی :n04:
(عکسو با جستجو در گوگل پیدا کردم)
اگر توجه کنید تو توضیح بالا گفته 17.3 اینچ وتو توضیح پایین گفته 15.6 اینچ
احتمالا منظور up to 16 GB بوده

zarbang
24-08-2013, 07:02
آقا این مدلِ تاچی که واردخ بازار شده،نور صفحه کبورد داره؟ جون دیجی کالا و آل دیجیتال گفتن نداره

و اینکه مدل غیر تاچ با صفحه ی مات موجوده؟

ahriman323
24-08-2013, 09:50
آقا این مدلِ تاچی که واردخ بازار شده،نور صفحه کبورد داره؟ جون دیجی کالا و آل دیجیتال گفتن نداره

و اینکه مدل غیر تاچ با صفحه ی مات موجوده؟
خیر صفحه مات نداره ولی غیر تاچ ایسوس زده ولی نمی دونم ایران وارد کرده باشه یا نه

دوستان من الان زنگ زدم بازرگانی مهر
گفتن کیبورد انگلیسی هست و ایسوس دیگه کیبورد فارسی نمیزنه/بک لایت هم گفتن اطلاع نداریم و تضمین نمی کنیم که داشته باشه
قیمت هم 3720
هار هم 1ترا 5400

اطلاعات کاملتر را قرار شد بپرسن زنگ بزنن بهم

sahand. sh
24-08-2013, 12:30
دوستان یک سوال کارت گرافیک این لب تاب برای گیم بهتره یا کارت گرافی gt 650 ؟

Akom@n
24-08-2013, 13:34
دوستان یک سوال کارت گرافیک این لب تاب برای گیم بهتره یا کارت گرافی gt 650 ؟
طبیعتا 750 بهتر از 650 هستش!!!
(تا حدی از 660 هم بهتره)

Capital
24-08-2013, 15:47
واقعا همینه وتازه از n56vz هم ارزونتره فک کنم.آخه من عجله دارم میترسم بخرم به گفته دوستان انجمن بعد چند مدتی ارزون بشه .مثل z500.البته بعید میدونم لپ تاپی با این امکانات ارزون تر شه اونم با صفحه لمسی!!من که فک میکنم گرونترم بشه!!!!!!!!.امیدوارم به زودی چندا از بچه ها بخرن این لپتاپو و مارو بیشتر راهنمایی کنن
دوست عزیز من فکر نمی کنم که این لپ تاپ خیلی قیمتش بیاد البته شایدم بیاد ولی اگه میتونین تا یه مدت صبر کنید تا بیاد پایینتر چون بالاخره پایینتر میاد

daniyele_68
24-08-2013, 19:10
طبیعتا 750 بهتر از 650 هستش!!! (تا حدی از 660 هم بهتره) بیشتر از اینکه قوی تر باشه کم مصرفتره و این تو لپ تاپها خیلی مهمتره.به گفته notebookchecker رتبه gt650 هشتاده و رتبه gt750 هفتاده ولی تو بازیهای مختلف امکانش هست گاهی gt650 بهتر باشه که به ندرت پیش میاد

daniyele_68
24-08-2013, 19:19
دوست عزیز من فکر نمی کنم که این لپ تاپ خیلی قیمتش بیاد البته شایدم بیاد ولی اگه میتونین تا یه مدت صبر کنید تا بیاد پایینتر چون بالاخره پایینتر میاد منم همین فکرو میکنم.آخه یه کم عجله دارم نمیتونم زیاد صبر کنم.اگه 3500 بود واقعا عالی میشد

daniyele_68
24-08-2013, 19:25
اول که z500 اومده بود میگفتن باتریش لیتیوم پلیمره.بعد کاشف به عمل اومد که شایعه بوده.ایشالا که این لپ تاب باتریش واقعه لیتیوم پلیمر باشه.امیدوارم بچه ها زودتر بخرن و یه سر به این تاپیک بزنن تا ما هم راهنمایی کنن

Akom@n
24-08-2013, 21:30
بیشتر از اینکه قوی تر باشه کم مصرفتره و این تو لپ تاپها خیلی مهمتره.به گفته notebookchecker رتبه gt650 هشتاده و رتبه gt750 هفتاده ولی تو بازیهای مختلف امکانش هست گاهی gt650 بهتر باشه که به ندرت پیش میاد
به خاطر خود بازی هستش نه قدرت کمتر 750،
تو خیلی از بازی ها قدرت درایور هم موثره، یعنی هماهنگی نرم افزاری با کارت گرافیک، فکر میکنم دلیل برتری 650 تو بعضی بازی ها همین باشه
البته حرف شمارو قبول دارم که خیلی هم بهتر نیست چون معماری تحول زیادی نداشته و بیشتر بهینه سازی بوده

daniyele_68
25-08-2013, 01:31
به خاطر خود بازی هستش نه قدرت کمتر 750،
تو خیلی از بازی ها قدرت درایور هم موثره، یعنی هماهنگی نرم افزاری با کارت گرافیک، فکر میکنم دلیل برتری 650 تو بعضی بازی ها همین باشه
البته حرف شمارو قبول دارم که خیلی هم بهتر نیست چون معماری تحول زیادی نداشته و بیشتر بهینه سازی بوده
کاملا حق با شماست دوست عزیز
امروز از یه فروشنده پرسیدم.میگفت صفحه لمسی تو ایران خطرناکه خریدنش .چون این صفحه ها حساسن واگه مشکلی پیش بیاد گارانتی سخت قبول میکنه.تازه میگفت صفحه لمسی خیلی مناسب ویندوز 8 اورجیناله که رو این لپتاپ نصب نیست:n03:

daniyele_68
25-08-2013, 01:36
این چی میگه!!!!!؟گفته cpu i7 3630QM
لیتیوم یونی 6 سلولی.بدون صفحه لمسی!!صفحه HD.اشتباه نکرده یعنی!!؟؟

air_damned
25-08-2013, 08:54
این چی میگه!!!!!؟گفته cpu i7 3630QM
لیتیوم یونی 6 سلولی.بدون صفحه لمسی!!صفحه HD.اشتباه نکرده یعنی!!؟؟

سلام دوست من ..
بنده دیروز خریدم..این سایت بیشتر اطلاعات رو اشتباه زده..
N550 در بازار ایران داری باطری 4 سلولی و رم 8 gb و صفحه نمایش IPS فوا اچ دی و سی پی یو 4700 و بک لایت کیبورد هست..دیگه خودتونو درگیر این سایت های (بلا نسبت این سایت) در پیت ایرانی نکنید..به سایت مرجع ایسوس مراجعه کنید..

Capital
25-08-2013, 13:49
سلام دوست من ..
N550 در بازار ایران داری باطری 4 سلولی و رم 8 gb و صفحه نمایش IPS فوا اچ دی و سی پی یو 4700 و بک لایت کیبورد هست..دیگه خودتونو درگیر این سایت های (بلا نسبت این سایت) در پیت ایرانی نکنید..به سایت مرجع ایسوس مراجعه کنید..

بالاخره اولین نفر استارت خرید و زد.دوست عزیز مبارک باشه.پس اگه یه وقت مشکلی داشت یا چیزی رو دیدید که به درد میخورد رو بگین.راستی از کجا و چند خریدین؟

sabjakt
25-08-2013, 15:18
منم خریدم
عکساش اینجاس

daniyele_68
25-08-2013, 16:12
سلام دوست من ..
دوست عزیز واقعا مبارک باشه.مطمئنم بهترین انتخابو کردین.امیدوارم بعد کار کردن باهاش به مرور زمان خصوصیاتش دستتون بیادو ما هم از راهنمایتون استفاده کنیم

Capital
25-08-2013, 18:41
منم خریدم
عکساش اینجاس
دوست عزیز برای شما هم مبارک باشه.شما از کجا و چند خریدین؟

mmc2012
26-08-2013, 22:06
سلام بچه ها یک سوال داشتم منم خریدم فقط کسی نمیدونه چرا وقتی می رم ببینم مشخصاتش چیه زده رم (8g 7/89 usabale ) این یعنی چی
ویندوز 8 64 بیتی enterprise برام ریختن

Capital
27-08-2013, 00:01
سلام بچه ها یک سوال داشتم منم خریدم فقط کسی نمیدونه چرا وقتی می رم ببینم مشخصاتش چیه زده رم (8g 7/89 usabale ) این یعنی چی
ویندوز 8 64 بیتی enterprise برام ریختن

دوست عزیز مقدار استفاده شده از رمتون توسط سیستم عامل میباشد.

air_damned
27-08-2013, 07:57
بالاخره اولین نفر استارت خرید و زد.دوست عزیز مبارک باشه.پس اگه یه وقت مشکلی داشت یا چیزی رو دیدید که به درد میخورد رو بگین.راستی از کجا و چند خریدین؟
ممنون دوست من. از رایان کاره پاساژ پارسیان 3720 خریدم.

دوست عزیز واقعا مبارک باشه.مطمئنم بهترین انتخابو کردین.امیدوارم بعد کار کردن باهاش به مرور زمان خصوصیاتش دستتون بیادو ما هم از راهنمایتون استفاده کنیم
ممنون . حتما دوست من

siliopro@emeil.ir
27-08-2013, 10:32
دوستان حالا که این لپ تاپ usb 2 نداره ، فلش ها و هاردهای اکسترنالی که usb 2 هستن تو usb3 کار میکنن؟

omid1380
27-08-2013, 10:35
اول می خواستم ASUS N56VB رو بگیرم
ولی اینو دیدم کلا نظرم عوض شد
اول گفتم 4ملیون رو شاخشه اما 3720 هزار تومن عالیه:n19:

siliopro@emeil.ir
27-08-2013, 11:03
دوستان به نظرتون اینو گرفتم ویندوز 8 بزنم یا 7 ، میگن 7 بهتره. ؟

ahriman323
27-08-2013, 11:18
دوستان به نظرتون اینو گرفتم ویندوز 8 بزنم یا 7 ، میگن 7 بهتره. ؟
برای لمسی 8 بهتره دیگه!

siliopro@emeil.ir
27-08-2013, 12:06
نه بابا با لمس زیاد کار ندارم . برای لمس منتظر میشم 8.1 بیاد ببینیم اون چطور شده.

NOR-1
27-08-2013, 12:35
نه بابا با لمس زیاد کار ندارم . برای لمس منتظر میشم 8.1 بیاد ببینیم اون چطور شده.

در واقع نوعی اپدیت جزعی برای ویندوز 8 که با خود ویندوز هم میشه اپدیت کرد حجمش زیاد نیست
مثل اپدیت دستگاه های ios که وقتی 7 بیاد بعد میشه 7.0.1 یا 7.1

Capital
27-08-2013, 12:42
دوستان حالا که این لپ تاپ usb 2 نداره ، فلش ها و هاردهای اکسترنالی که usb 2 هستن تو usb3 کار میکنن؟

بله کار میکنه خیالتون راحت

siliopro@emeil.ir
27-08-2013, 12:56
دوستانی که خریدن برن به قسمت DirectX Diagnostic Tool برن (با تایپ dxdiag در run) و چندتا عکس از قسمت های system و display بزارن ، ممنون میشم.

siliopro@emeil.ir
27-08-2013, 15:38
کلیپ از اجرای بازی روی این لپ تاپ و فریم ریت بازی ها، اونایی که زهرمارشکن دارن ببینن.

جواد . وکیلی
27-08-2013, 16:33
کاملا حق با شماست دوست عزیز
امروز از یه فروشنده پرسیدم.میگفت صفحه لمسی تو ایران خطرناکه خریدنش .چون این صفحه ها حساسن واگه مشکلی پیش بیاد گارانتی سخت قبول میکنه.تازه میگفت صفحه لمسی خیلی مناسب ویندوز 8 اورجیناله که رو این لپتاپ نصب نیست:n03:
من ویندوز 8/64bit رو روش نصب کردم و صفحه لمسیش خیلی خوب جواب میده.

جواد . وکیلی
27-08-2013, 16:43
بله. خوبم کار میکنن!

omid1380
27-08-2013, 16:51
یه سوال
آیا می شه کارت گرافیک sli روش نصب کرد؟

جواد . وکیلی
27-08-2013, 18:40
یه سوال
آیا می شه کارت گرافیک sli روش نصب کرد؟
lمنظورت اگه 2 کارت گرافیک همزمانه، نه. لپتاپی که همچین امکانی داره تنها Y500 یا Y510 هست که متاسفانه با دو کارت گرافیک وارد نمیشه و تک کارت هست.

wildfire.m
27-08-2013, 19:20
با پردازنده I5 هنوز وارد نشده؟
تاریخش مشخص هست؟:n27:

ahriman323
27-08-2013, 19:48
با پردازنده I5 هنوز وارد نشده؟
تاریخش مشخص هست؟:n27:
نه معلوم نیست کی بیاد شاید هفته دیگه شاید سه ماه دیگه شاید 6 ماه دیگه!

omid1380
27-08-2013, 19:56
پس بهترین گرافیکی که می تونه نصب شه 750 هست؟

sabjakt
27-08-2013, 20:10
دوستانی که خریدن برن به قسمت DirectX Diagnostic Tool برن (با تایپ dxdiag در run) و چندتا عکس از قسمت های system و display بزارن ، ممنون میشم.

sabjakt
27-08-2013, 20:12
پس بهترین گرافیکی که می تونه نصب شه 750 هست؟
are be sorat hamisheghi

جواد . وکیلی
27-08-2013, 20:15
خریداری شده از دیجی کالا (3,800) + مجموعه نرم افزاری گردو 14:

همراه کیف و موس اوریجینال ایسوس:

کیفیت موس و کیف خوبه. غلتک موس خیلی نرم و بزرگ و تو-دست هست. کیف هم خوش دوخته و کلی جا برای خود لپتاپ و لوازم جانبیش داره و سبک هم هست. در ضمن لیبل داخلش و آسترهاش لوگوی ایسوس دارن!

اما خود لپتاپ:

کیبورد نرم، با دکمه های بزرگ و همراه با نور پس زمینه هست:

بدنه آلومینیومی هست و در لبه ها پخ صیقل شده داره.

ویندوز 8 / 64bit (از مجموعه گردو) راحت روش نصب شد و کار کردن با صفحه تاچش تجربه فوق العاده ای بود! توی 13 ثانیه بوت میشه و توی 2 ثانیه از Sleep در میاد! (کورنومتر گرفتم)

برای کار راحت تر با تاچ صفحه، پنل تا این اندازه باز میشه.

این هم Webcam:

تاچ پدش تک انگشتی، دو انگشتی و سه انگشتی برنامه ریزی داره.
با باتری فول شارژ و Powersaving تقریبا 4 ساعت و خرده ای جواب میده.

--------

آپدیت شماره 2 (طراحی آلمانی):
عکس های جدید از موس و سابووفر:

برچسب های روی بیس:

--------

آپدیت شماره 3 (کیفیت تاچ و لولا)
توی این تاپیک و تاپیک لپتاپهای مالتی مدیای نسل جدید... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوالات و نکاتی مطرح شده بود در خصوص لرزیدن اسکرین موقع کار با تاچ صفحه. من اینجا چند تا عکس جدید و ویدیویی که دیشب ضبط کردم رو آپلود میکنم تا دوستان در تصمیم گیری برای خرید مطلعتر عمل کنن.

اولین عکس مربوط میشه به لوگوی ایسوس که با نور پس زمینه روشن میشه (از دوستان پرسیده بودن روشن میشه یا نه؟ :)):

و تصویری از پشت لپتاپ:

نشانگرهای LED از راست به چپ: power . battery . hard drive . wireless . caps lock

کیفیت ساخت صفحه کلید: اگرچه کلیدها از جنس پلاستیک هستند (غیر از بدنه که آلومینیومه) اما پرداخت و چاپ حروف تمیزی دارن، من اما روی دکمه space یه نقطه کوچولو سمت راست پیدا کردم!

تصویری از خود لپتاپ - دیشب!

اما ویدیوها:
توی این ویدیو من با کیبورد مجازی کار میکنم و کمی وبگردی. میزان لرزش صفحه توش مشخصه. موسیقی در حال پخش Joe Satriani - Ten Words هست و از روی لپاتپ اجرا میشه تا کیفیت صدا رو هم ببینین، اگرچه با میکروفون مونوی یه دوربین عکاسی، ضبط شده و گستردگی صدا و عمق باس رو نشون نمیده.
در دو کیفیت و حجم:

N550JV - Touch & Screen Hinge Test - 26mb - 3:37.mkv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
N550JV - Touch & Screen Hinge Test - 9mb - 3:37.mkv ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
--------
(این پست آپدیت می شود)

Amir_051
27-08-2013, 20:34
اول از همه تبریکات منو برای خرید لپ تاپ پذیرا باش...
بازم دم شما گرم که عکس های کامل با تمام جزئیات گذاشتی.... :n16: دوستان دیگه که خریدند ، متاسفانه نمیدونم چرا نه میان توضیحی میدن نه عکسی میذارن که افرادی که قصد خرید را دارند استفاده کنند
داداش منتظر توضیحاتی در مورد عملکردش در اجرای بازی های سنگین و کارهای سنگین هستیم...بازم
دوباره تشکر بابت توضیحات و عکس ها

siliopro@emeil.ir
27-08-2013, 20:38
مبارکت باشه داداش ، کاش دیجی کالا بازم بیاره ما هم بخریم.
دوست عزیز چندتا بازی خوب بنصب ، FPS بازی ها و گرمی لپ تاپ رو به اطلاعمون برسون ، ممنون.

Capital
27-08-2013, 21:19
دوست عزیز لپ تاپ شما دارای باتری لیتیوم پلیمری هست یا لیتیوم یونی؟

جواد . وکیلی
27-08-2013, 22:23
دوست عزیز لپ تاپ شما دارای باتری لیتیوم پلیمری هست یا لیتیوم یونی؟
لیتیوم پلیمر..

Meisam.apk
27-08-2013, 23:23
فرق باتری های لیتیوم پلیمری و یونی رو میشه بفرمایید؟

Capital
27-08-2013, 23:25
دوستانی که فک میکنن باتری این لپ تاپ ضعیفه باید بگم که اشتباه میکنن چون باتری این لپ تاپ پلیمری هست و عمر بالایی هم داره.

جواد . وکیلی
27-08-2013, 23:45
این لینک رو ببین:

NOR-1
27-08-2013, 23:49

در واقع لیتیوم پلیمر نسل جدیتر باطری هاست که سبک تر و قابلیت طراحی برای انواع دستگاه های قابل حمله
مثل لیتیوم کادمیوم که بعد لیتیوم یون اومد و حالا لیتیوم پلیمر اومده

daniyele_68
28-08-2013, 00:58
دوست عزیز واقعا ممنون که عکس گذاشتی.انشالا بچه ها بیشتر این لپ تاپو امتحان کنن .نتایجم به ما بگن و مارو راهنمایی کنن.مثلا اجرای بازیهای روز.آخه تو یه تاپیک دیگه یکی از دوستان از کیفیت بازی تو این لپ تاپ راضی نبود که یکم تو ذوقم خورد.به هر حال از لپ تاپ 4 میلیونی انتظارا بیشتره

Amir_051
28-08-2013, 01:12
از قرار معلوم تو اجرای بازی ها با توجه به سخت افزار و قیمتش انتظارات را برآورده نکرده و خوب عمل نکرده...درسته؟؟دوستانی که خریدن خواهشا چند تا بازی سنگین تست کنند و زودتر نتیجه را بگن تا اگه ارزش اینقدر هزینه را نداره ، از خریدش منصرف بشیم...منم میخواستم اوایل هفته آینده بخرم این لپ تاپو اما بدجور بدبین و مردد شدم...

omid1380
28-08-2013, 10:40
این بازی ها رو با تنظیمات مدیوم راحت اجرا کرده
metro last night :42 fps
bioshok infinite :32fps
star craft 2:40fps 4*4game
grid2:56fps
need for speed most wanted:30fps
sky rim:41fps
شاید درایور کارت گرافیک درست دانلود نشده

siliopro@emeil.ir
28-08-2013, 10:51
این بازی ها رو با تنظیمات مدیوم راحت اجرا کرده
metro last night :42 fps
bioshok infinite :32fps
star craft 2:40fps 4*4game
grid2:56fps
need for speed most wanted:30fps
sky rim:41fps
شاید درایور کارت گرافیک درست دانلود نشده

بله تو اون فیلم در حالت 1080 و جزییات مدیوم این فریم هارو داده ، ولی خوب نمیدونم فریم هایی که دوستان میدن چرا اینجوریه؟
بهتره منتظر بمونیم دوستایی دیگه ای هم که خرید تست کنن اطلاع بدن.

siliopro@emeil.ir
28-08-2013, 12:07
این مطلبو از notebookcheck برداشتم.

=>

Depending on clock speed and memory configuration, the GT 750M performs slightly above the GT 650M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گ) or GTX 660M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). The fastest models with GDDR5 may even match the GTX 670M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Most current games (as of 2013) can be played fluently in high settings. In older titles, there are also reserves for additional quality features like AA and AF.

<=

اینجا گفته GT 750m از Gt 650m یا GTX 660M بهتر عمل میکنه ، و گفته حتی درمدل های سریعتر با GDDR5 با GTX 670m برابری میکنه.
من نمیدونم چرا امار فریم ریت رو بچه ها اینجوری دادن ؟!؟!

ahriman323
28-08-2013, 12:16
دوستان کسی N550 با گارانتی اواژنگ سراغ داره؟! یا گارانتی خدمات یکپارچه و قیمت

Amir_051
28-08-2013, 12:33
امروز در مشهد با گارانتی یکپارچه ، قیمتش 3900 ناقابل :n02:

ahriman323
28-08-2013, 12:40
امروز در مشهد با گارانتی یکپارچه ، قیمتش 3900 ناقابل :n02:
یا ابفضل 3710 گیرم اومد نخریدم با گارانتی سازگار الان میگه 3780 بازم نمی خرم تا قیمت بیاد پایین!

Amir_051
28-08-2013, 12:56
یا ابفضل 3710 گیرم اومد نخریدم با گارانتی سازگار الان میگه 3780 بازم نمی خرم تا قیمت بیاد پایین!
بله منم از همین مغازه که 3900 میگه ، 3770 قیمت داشتم...این قیمت کاذبه و علتشم کم بودن موجودیش در بازاره....دیدن ملت ازش استقبال کردن گفتن ببریم بالا قیمت ، کی به کیه :n08: اما اگه مردم نخرن (که خیلیا نمیخرن با این قیمت) ، خودشون مجبور میشن میارن پایین

air_damned
28-08-2013, 13:36
بله تو اون فیلم در حالت 1080 و جزییات مدیوم این فریم هارو داده ، ولی خوب نمیدونم فریم هایی که دوستان میدن چرا اینجوریه؟
بهتره منتظر بمونیم دوستایی دیگه ای هم که خرید تست کنن اطلاع بدن.

دوست من فریم رو چطوری اعلام کنم ..کجا هست ؟

3aman021
28-08-2013, 13:50
دوستان دلار هم رفته بالا ...تو شبکه های خارجی گفته بودن رئیس جمهور گفته اصلا نگران قیمتها نباشیم و تا 15 شهریور کالاهای اساسی کاهش پیدا میکنند!پس چی شد؟؟؟صبر کردن ریسک نیست؟حداکثر تا چقدر صبر کنیم خوبه؟ضمنا این مدل با گرافیک 2 هم تو بازار موجوده؟

Capital
28-08-2013, 15:55
دوستان دلار هم رفته بالا ...تو شبکه های خارجی گفته بودن رئیس جمهور گفته اصلا نگران قیمتها نباشیم و تا 15 شهریور کالاهای اساسی کاهش پیدا میکنند!پس چی شد؟؟؟صبر کردن ریسک نیست؟حداکثر تا چقدر صبر کنیم خوبه؟ضمنا این مدل با گرافیک 2 هم تو بازار موجوده؟
نه دوست عزیز با گرافیک دو موجود نیست و در مورد اون سوالتون که گفتین که ایا میشه ریسک کرد یا نه باید بگم که تو ایران در مورد خرید یه جنس همه چیز یه ریسکه پس نمیشه گفت که الان با دو ماهه دیگه چقدر فرق میکنه.

3aman021
28-08-2013, 16:05
نه دوست عزیز با گرافیک دو موجود نیست و در مورد اون سوالتون که گفتین که ایا میشه ریسک کرد یا نه باید بگم که تو ایران در مورد خرید یه جنس همه چیز یه ریسکه پس نمیشه گفت که الان با دو ماهه دیگه چقدر فرق میکنه.حتی نمیشه گفت 10_15روز دیگه چه اتفاقی میفته !فقط تنها اتفاقی که میتونه تاثیر خوبی رو قیمت این لپ تاپ داشته باشه فراوان شدن این مدله!!امیدوارم هرچی زودتر فراوان بشه!!!

omid1380
28-08-2013, 16:29
شما باید نرم افزار fraps رو دانلودو نصب کنید
حالا fraps رو اجرا کنید
بعد بازی رو اجرا کنید
حالا گوشه ی صفحه یه عددی می نویسه
اون عدد فریم بازی در ثانیه است

siliopro@emeil.ir
28-08-2013, 19:44
اقا انگار داره گرونتر میشه ، من یه جا تو شهرمون پیدا کردم 3 روز پیش میداد 3780 ، امشب پرسیدم گفت 3900 !!!
به نظرم اونایی که پیدا کردن بخرن ، چون تجربه ثابت کرده تو ایران هرچی بره بالا دیگه پایین نمیاد.

3aman021
28-08-2013, 20:31
اقا انگار داره گرونتر میشه ، من یه جا تو شهرمون پیدا کردم 3 روز پیش میداد 3780 ، امشب پرسیدم گفت 3900 !!!به نظرم اونایی که پیدا کردن بخرن ، چون تجربه ثابت کرده تو ایران هرچی بره بالا دیگه پایین نمیاد.عجب جایی زندگی میکنیم!!صبر میکنم تا دوباره وارد شه و اگه از 3700 بیشتر باشه نمیخرم !

Capital
28-08-2013, 22:03
اقا انگار داره گرونتر میشه ، من یه جا تو شهرمون پیدا کردم 3 روز پیش میداد 3780 ، امشب پرسیدم گفت 3900 !!!
به نظرم اونایی که پیدا کردن بخرن ، چون تجربه ثابت کرده تو ایران هرچی بره بالا دیگه پایین نمیاد.
دوست عزیز این لپ تاپ قیمتش بالاتر نرفته اون دیگه بستگی به فروشنده و نوع گارانتی داره مثلا بعضی گارانتی ها گرونتر هستند و اگه بخوام یه مثال دیگه ای براتون بزنم من چند ماهه پیش یه گوشی میخواستم بگیرم که قیمتش از 830 تا 950 متغیر بود پس خیال دوستان فعلا راحت باشه اما معلوم نمیکنه شاید بره بالا و شایدم بیاد پایین.

Amir_051
28-08-2013, 22:39
دوست عزیز این لپ تاپ قیمتش بالاتر نرفته اون دیگه بستگی به فروشنده و نوع گارانتی داره مثلا بعضی گارانتی ها گرونتر هستند و اگه بخوام یه مثال دیگه ای براتون بزنم من چند ماهه پیش یه گوشی میخواستم بگیرم که قیمتش از 830 تا 950 متغیر بود پس خیال دوستان فعلا راحت باشه اما معلوم نمیکنه شاید بره بالا و شایدم بیاد پایین.
نه داداش فکر نمیکنم افزایش قیمت این لپ تاپ ربطی به گارانتی داشته باشه...جدیدا لپ تاپ های ایسوس شامل طرح گارانتی یکپارچه ایسوس هستند و از بین چند تا شرکت که شاملش هستند ، هرکدومو بخوای میتونی به عنوان طرف قرارداد گرانتیت انتخاب کنی(واسه همینه که تو اکثر شهرها قیمتش تقریبا یکسانه.تو مشهد هم دقیقا 2900هست)....علت گرون شدن فقط کمیاب شدنش هست که این هم مقطعی هست و وقتی زیاد وارد بازار بشه قیمتش افت پیدا میکنه...الان تو کل مشهد فقط یک مغازه این مدلو داره و معلومه اون مغازه هم هرچی بخواد میفروشه :n04: تو مشهد هم همین امروز از اون مغازه قیمت گرفتم ، اونم 2900 میده

Capital
28-08-2013, 22:48
نه داداش فکر نمیکنم افزایش قیمت این لپ تاپ ربطی به گارانتی داشته باشه...جدیدا لپ تاپ های ایسوس شامل طرح گارانتی یکپارچه ایسوس هستند و از بین چند تا شرکت که شاملش هستند ، هرکدومو بخوای میتونی به عنوان طرف قرارداد گرانتیت انتخاب کنی(واسه همینه که تو اکثر شهرها قیمتش تقریبا یکسانه.تو مشهد هم دقیقا 2900هست)....علت گرون شدن فقط کمیاب شدنش هست که این هم مقطعی هست و وقتی زیاد وارد بازار بشه قیمتش افت پیدا میکنه...الان تو کل مشهد فقط یک مغازه این مدلو داره و معلومه اون مغازه هم هرچی بخواد میفروشه :n04: تو مشهد هم همین امروز از اون مغازه قیمت گرفتم ، اونم 2900 میده
البته این حرف شما هم درسته که کمیاب شدن باعث گرونتر شدن اون هم میشه اما من کلی گفتم.اما اینو هم بدونید که گارانتی رو قیمت تاثیر داره مثلا الان برای لنوو هم سازگار هست هم الماس هم اواژنگ... که یقینا سازگار بهتر خدمات میده پس گرونتر هست البته این هم مقطعیه و شاید جاهاشون عوض شه که اون بستگی به یکسری چیزها داره که اینجا جای گفتنش نیست.البته امیدوارم که این گرونی ها و این وضعیت اشفته بازار یه روزی تموم شه.

omidtt1986
29-08-2013, 09:04
راستی برا من 14 g هم ssd داره،دوستانی که گرفتید برا شما هم داره؟؟برا چی هست؟؟؟حالا 14 g???

mhe3xe
29-08-2013, 10:45
آقا من امروز هم از چند تا مغازه هاي شيراز قيمت گرفتم همه داشتن و كمبودي بنظر نميرسيد ولي همه بين 3750 تا 3800 قيمت دادن. اينم يه عكس از شركت فافا واسه امروز 7 شهريور

به همراه كيف و موس و 2سال گارانتي سازگار

NOR-1
29-08-2013, 10:51
آقا من امروز هم از چند تا مغازه هاي شيراز قيمت گرفتم همه داشتن و كمبودي بنظر نميرسيد ولي همه بين 3750 تا 3800 قيمت دادن. اينم يه عكس از شركت فافا واسه امروز 7 شهريور

قیمتش نسبت به تهران خوبه

mhe3xe
29-08-2013, 10:58
البته همين فافا 2 روز پيش قيمت زده بود 3750 كه از ديروز تا حالا 3800 زده. ممكنه بازم گرونتر بشه

ahriman323
29-08-2013, 11:03

3750 کجا داشت کاکو؟
گارانتی آواژانگ جایی سراغ ندارید؟ یا گارانتی یکپارچه ایسوس

amr_shbne
29-08-2013, 12:24
بچه ها یه سوال !
الان از پورت usb3 میشه واسه فلش usb2 استفاده کرد ؟ بهش میخوره ؟
آخه n550 اصن پورت usb2 نداره :n03:

Amir_051
29-08-2013, 13:16
بچه ها یه سوال !
الان از پورت usb3 میشه واسه فلش usb2 استفاده کرد ؟ بهش میخوره ؟
آخه n550 اصن پورت usb2 نداره :n03:
بله دوست عزیز میخوره و هیچ مشکلی هم نداره...

siliopro@emeil.ir
29-08-2013, 13:56
اره میخوره.

پانیذ م
29-08-2013, 14:06
سلام شما از کجا فهمیدید 14GB ssd داره؟گفتن لب تاب من هم 64GB ssd داره من می خواستم ویندوزم تو حافظه ssd نصب بشه.

omidtt1986
29-08-2013, 15:36
سلام شما از کجا فهمیدید 14GB ssd داره؟گفتن لب تاب من هم 64GB ssd داره من می خواستم ویندوزم تو حافظه ssd نصب بشه.
وقتی لپ تاب رو خواست پارتیشن بندی کنه اولش دوتا درایو بود رو حالت بوت رو دارم میگم،یکی از دریوا 931 گیگ بود که هارد اصلی بود یه 14 گیگ هم بود که نمیشد کاری باهاش کرد،الانم تو مای کامپیوتر یه 14 گیگ جدا هست،64 اس اس دی رو خالی میبندن دیجی استار میگفت ولی بعدا کاشف به عمل اومد چرت میگه،شما الان باید تو درایوات یه 64 گیگ بیکار داشته باشید

ahriman323
29-08-2013, 15:43
وقتی لپ تاب رو خواست پارتیشن بندی کنه اولش دوتا درایو بود رو حالت بوت رو دارم میگم،یکی از دریوا 931 گیگ بود که هارد اصلی بود یه 14 گیگ هم بود که نمیشد کاری باهاش کرد،الانم تو مای کامپیوتر یه 14 گیگ جدا هست،64 اس اس دی رو خالی میبندن دیجی استار میگفت ولی بعدا کاشف به عمل اومد چرت میگه،شما الان باید تو درایوات یه 64 گیگ بیکار داشته باشید
اون اس اس دی نیست فضای اضافی هست!

omidtt1986
29-08-2013, 16:08
اون اس اس دی نیست فضای اضافی هست!
بابا خیلی باحالی یعنی من فرق بین فضایه خالی رو نمیدونم،شما اگه تو قسمت manage computer تو ویندوز 8 بیاید یه فرمت کلی کنی باید کل هارد بهت بده،ولی اینجا اون 14 گیگ جداست و مثل یه فلش مموریه که انگار از بیرون وصله

Iman Summaray
29-08-2013, 16:10
دوستانی که خریدن صفحشون FHD و لمسیه؟
رو جعبش نوشته IPS؟
از کجا باید فهمید IPS داره؟
من میخوام بخرم اگه نکته ای هست که موقع خرید باید دقت کنم بهش ممنون میشم بگین؟به چیا باید دقت کنم موقع خرید؟چیا همراه لپ تاپ باید باشه؟
اخه شنیدم مدل هایی که تو بازار هست و لمسیه،HD هستن و مدل FHD و لمسی وارد نشده هنوز!
ممنون میشم راهنمایی کنید..

ahriman323
29-08-2013, 16:37
بابا خیلی باحالی یعنی من فرق بین فضایه خالی رو نمیدونم،شما اگه تو قسمت manage computer تو ویندوز 8 بیاید یه فرمت کلی کنی باید کل هارد بهت بده،ولی اینجا اون 14 گیگ جداست و مثل یه فلش مموریه که انگار از بیرون وصله
شما که هارد SSD داری از قسمت Disk Management یه اسکرین شات بگیر بگذار!
اگه باشه برای کش هست.

mhe3xe
29-08-2013, 17:04
3750 کجا داشت کاکو؟
گارانتی آواژانگ جایی سراغ ندارید؟ یا گارانتی یکپارچه ایسوس

گارانتي بغير از سازگار نديدم. داخل مجتمع پارس يا همون Pc center اين قيمت بود. البته فردا خدا ميدونه چند باشه. چون هر روز تغييرش ميدن.

جواد . وکیلی
29-08-2013, 17:22
دوستانی که خریدن صفحشون FHD و لمسیه؟
رو جعبش نوشته IPS؟
از کجا باید فهمید IPS داره؟
من میخوام بخرم اگه نکته ای هست که موقع خرید باید دقت کنم بهش ممنون میشم بگین؟به چیا باید دقت کنم موقع خرید؟چیا همراه لپ تاپ باید باشه؟
اخه شنیدم مدل هایی که تو بازار هست و لمسیه،HD هستن و مدل FHD و لمسی وارد نشده هنوز!
ممنون میشم راهنمایی کنید..
من FHD و لمسی رو از دیجی کالا خریدم.

Capital
29-08-2013, 19:25
دوستان این تاپیک هم داره رونق میگیره و امروز دو رقمی شد.تبریک به کسانی که این لپ تاپ رو دارن امیدوارم خرید دوستان دیگه هم جور بشه تا با کمک هم مشکلات این لپ تاپ رو رفع کنیم.

ahriman323
29-08-2013, 19:29
گارانتي بغير از سازگار نديدم. داخل مجتمع پارس يا همون Pc center اين قيمت بود. البته فردا خدا ميدونه چند باشه. چون هر روز تغييرش ميدن.
من هم با گارانتی ویستا دیدم هم اواژنگ و هم خدمات یکپارچه ایسوس و سازگار هم که فراونه
اسم مغازه؟
من تو اواژنگ اشنا دارم فردا قرار شده برام یکی بگیره با گارانتی آواژنگ

Capital
29-08-2013, 20:07
من هم با گارانتی ویستا دیدم هم اواژنگ و هم خدمات یکپارچه ایسوس و سازگار هم که فراونه
اسم مغازه؟

من به شما هم پیشاپیش تبریک میگم.

پانیذ م
29-08-2013, 20:11

خب منم اون 14G GB جدا موقع نصب رو داشتم ولی به من گفته بودن 64GB ssd داره.

vampire_arak
29-08-2013, 20:54
اسم مغازه؟

حاجی پیشاپیش مبارک.
با چه کانفیگی؟ و چه قیمت؟

vampire_arak
29-08-2013, 20:59

مبارکه آقا جواد
بی زحمت شما که خریدی یه لطفی کن معایبش هم بگو که مطلع شیم قبل از خرید
مثلا اینکه صفحه ی نمایشش با توجه بی اینکه لمسیه آیا کیفیت تصویرش از لپ تاپ های دیگه کمتره یا نه؟کدر نیست؟
وسوال بدی اینکه آیا مواقع کار سنگین مثل بازی داغ نمیکنه؟(آخه لپتاپ z500 این مشکل رو داره)
محتویات جعبه ش چیابودن؟ssd هم داره؟

ahriman323
29-08-2013, 21:20
حاجی پیشاپیش مبارک.
با چه کانفیگی؟ و چه قیمت؟
یک کانفیگ بیشتر تو بازار نیست دیگه!
قیمت هم فعلا کمترین قیمتی که سراغ دارم 3780 هست که چند روز پیش 3710 میداد همونجا حالا ببینم دوستم چند میتونه برام بگیره!

مبارکه آقا جواد
مثلا اینکه صفحه ی نمایشش با توجه بی اینکه لمسیه آیا کیفیت تصویرش از لپ تاپ های دیگه کمتره یا نه؟کدر نیست؟
وسوال بدی اینکه آیا مواقع کار سنگین مثل بازی داغ نمیکنه؟(آخه لپتاپ z500 این مشکل رو داره)
صفحه نمایش IPS و فول اچ دی هست کیفیت تصویر عالی هست دیگه!
بعید می دونم چون سیستم تهویه خوبی داره
ssd بعید میدونم داشته باشه و به ایران اومده باشه!
من احتمالا هاردشو همونجا بفروشم یا 7200 بگیرم یا 128 گیگ SSD !کسی قیمت نداره؟ هاردشو چند می ارزه و هارد SSD قیمتش چنده؟ 64 128 256

vampire_arak
29-08-2013, 21:29

من کانفیگ با گرافیک 2گیگ هم دیدم:n27:

از کجا میشه فهمید صفحه ی نمایشش ips هست؟:n13:
چیز دیگه ای بهمون نندازن:n09:

Capital
29-08-2013, 21:30
قیمت هم فعلا کمترین قیمتی که سراغ دارم 3780 هست که چند روز پیش 3710 میداد همونجا حالا ببینم دوستم چند میتونه برام بگیره!

بعید می دونم چون سیستم تهویه خوبی داره
ssd بعید میدونم داشته باشه و به ایران اومده باشه!
من احتمالا هاردشو همونجا بفروشم یا 7200 بگیرم یا 128 گیگ SSD !کسی قیمت نداره؟ هاردشو چند می ارزه و هارد SSD قیمتش چنده؟ 64 128 256
دوست عزیز در مورد قیمت هارد ssd باید بگم که مثلا الان 256 از 750 تومان تا 900 هم هست و 128 هم از 400 تا 500 هست.

ahriman323
29-08-2013, 21:42
120GB SATA III 2.5` KM120GSMP35 KINGMAX SSD
400,000
read:up to 550mb/s write:up to 520mb/s #Random 4K Read : 30.000 IOPS \ Random IOPS # Raid Support Trim support Sata 6.0 Gbps size: 2.5` سه سال گارانتي آواژنگ

120GB SATA III 2.5` 200V+ SVP200S37A/120G KINGSTON SSD
459,000
120GB #Sata III 6.0 Gbps#2.5`# Speed: up to 535 MB/s ( Read ) / up to 480 MB/s ( Write )## Sustained Random 4K Read/Write :20,000/44,000 IOPS# Max Random 4k Read/Write:85,000/55,000 IOPS گارانتي ايستا خدمات در شیراز

128GB SATA III 2.5` TRANSCEND SSD
475,000

به نظرتون کدوم را بگیرم جایگزین هارد لپ تاپ کنم؟

هارد خود لپ تاپ کسی قیمت نداره تو بازار چند هست؟چند میشه فروخت؟گارانتی نداره دیگه؟
1T 5400

Amir_051
29-08-2013, 21:55
120GB SATA III 2.5` KM120GSMP35 KINGMAX SSD
400,000
read:up to 550mb/s write:up to 520mb/s #Random 4K Read : 30.000 IOPS \ Random IOPS # Raid Support Trim support Sata 6.0 Gbps size: 2.5` سه سال گارانتي آواژنگ

120GB SATA III 2.5` 200V+ SVP200S37A/120G KINGSTON SSD
459,000
120GB #Sata III 6.0 Gbps#2.5`# Speed: up to 535 MB/s ( Read ) / up to 480 MB/s ( Write )## Sustained Random 4K Read/Write :20,000/44,000 IOPS# Max Random 4k Read/Write:85,000/55,000 IOPS گارانتي ايستا خدمات در شیراز

128GB SATA III 2.5` TRANSCEND SSD
475,000

به نظرتون کدوم را بگیرم جایگزین هارد لپ تاپ کنم؟

هارد خود لپ تاپ کسی قیمت نداره تو بازار چند هست؟چند میشه فروخت؟گارانتی نداره دیگه؟
1T 5400
این سوال منم هست ، البته من نمیخوام ssd بندازم...میخوام به جای 5400rpm بگم 7200rpm بذاره...به نظرتون چقدر باید سر بدم (باتوجه به اینکه میخوام همون لحظه خرید عوض کنم) و اینکه بهترین و باکیفیت ترین هارد موجود در بازار چه مارکی هست؟؟
یک سوال دیگه اینکه تعویض هاردش که کار دشواری نیست؟؟

Capital
29-08-2013, 21:55
من کانفیگ با گرافیک 2گیگ هم دیدم:n27:

از کجا میشه فهمید صفحه ی نمایشش ips هست؟:n13:
چیز دیگه ای بهمون نندازن:n09:
دوست عزیز الان مدل n46jv با گرافیک 2 گیگ و صفحه 14 هم هست که قیمتش پایینتره.

ahriman323
29-08-2013, 22:10
این سوال منم هست ، البته من نمیخوام ssd بندازم...میخوام به جای 5400rpm بگم 7200rpm بذاره...به نظرتون چقدر باید سر بدم (باتوجه به اینکه میخوام همون لحظه خرید عوض کنم) و اینکه بهترین و باکیفیت ترین هارد موجود در بازار چه مارکی هست؟؟
پیشنهاد من وسترن دیجیتال با گارانتی 3 ساله اواژنگ هست سری بلک یا گرین
برای تعویض باید برد گارانتی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] computer.ir/forum/index.php?showtopic=3927

هارد 10000rpm هم وجود داره ولی فکر نکنم تو ایران باشه!:n19:

Amir_051
30-08-2013, 02:08
لوتوس هم دوباره اعلام موجودی کرده...با قیمت 3850....بالای صفحه زده گرافیک 2گیگ و انتهای صفحه زده 4گیگ....اگه با 2گیگ بخواد به این قیمت بفروشه ، هیچکی نمیره طرفش...میگم نکنه یک وقت قضیش مثل n56vz بشه و دیگه با 4گیگ وارد نکن؟؟(مثل N56vz که اولش با صفحه FHD وارد شد و سری های بعدیش را دیگه FHD وارد نکردند....)

Amir_051
30-08-2013, 02:21
دوستان هم لنوو y510 و هم N550jv تو اکثر سایت های اینترنتی دوباره موجود هستند و مثل اینکه دیگه داره زیاد میشه...همانطور که قبلا هم اشاره کرده بودم ، تا آخر هفته آینده قیمتش کاهش پیدا میکنه و حتی به زیر قیمت اولیه اش هم میرسه (علت هم اینه که هم فراوان میشه و هم اینکه دوباره دلار به حالت قبل برمیگرده و شایعات جنگ سوریه و این حرفا تا اون موقع رفع میشه...من که صبر میکنم تا آخر هفته آینده)

ahriman323
30-08-2013, 02:45
لوتوس هم دوباره اعلام موجودی کرده...با قیمت 3850....بالای صفحه زده گرافیک 2گیگ و انتهای صفحه زده 4گیگ....اگه با 2گیگ بخواد به این قیمت بفروشه ، هیچکی نمیره طرفش...میگم نکنه یک وقت قضیش مثل n56vz بشه و دیگه با 4گیگ وارد نکن؟؟(مثل N56vz که اولش با صفحه FHD وارد شد و سری های بعدیش را دیگه FHD وارد نکردند....)
اشتباه میزنن مشخصات را! اسکول هستند!
متنش زده تاچ تو مشخصات لمسی ضربدر زده!
فول اچ دی نزده

پانیذ م
30-08-2013, 08:12
زنگ بزنید نمایندگی سازگار ارقام شهرتون و سفارش بدید احتمالا ارزانتر براتون تموم خواهد شد.

mhe3xe
30-08-2013, 08:18
اسم مغازه؟

والا از مغازه هاي زيادي پرسيدم. اگر اشتباه نكنم اسم مغازه پديده بود و داخل پاساژ ملاصدرا. اميدوارم كه درست گفته باشم.

mhe3xe
30-08-2013, 08:23
يه سوال اينكه بچه ها گفتن fps پايين ميده. اگه چقدر باشه خوبه؟
دليل اينكه پايينه از گرافيكه؟ من واسه كاراي گرافيكي قدرتمند نياز دارم يكي از اون كارا بازيه. اگر مشكل داره تا سراغش نريم!:n28:

omid1380
30-08-2013, 11:28
يه سوال اينكه بچه ها گفتن fps پايين ميده. اگه چقدر باشه خوبه؟
دليل اينكه پايينه از گرافيكه؟ من واسه كاراي گرافيكي قدرتمند نياز دارم يكي از اون كارا بازيه. اگر مشكل داره تا سراغش نريم!:n28:

فیلمش هست
اگه زهر مار شکن داری ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به نظر من که 20 فریم خوبه
تازه اگه نرم افزار game booster رو دانلود کنی بهترم میشه

siliopro@emeil.ir
30-08-2013, 11:41
تو این صفحه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعدا فریم هایی که این کارت گرافیک تو شرایط و لپ تاپ های مختلف میده هست ، که بنظرم من خوبن ، دوستان که میگن farcry 3 ، تو فول اچدی فلان تا میده ، باید به عرضشون برسونم که تو ورژن sli لپ y510p هم تو شرایط الترا و فول 30 تا میده. پس نباید از این لپ تاپ انتظار زیادی داشت ، تازه y510p هم gddr5 هست.
fps گیم ها پایین صفحه هستن.

جواد . وکیلی
30-08-2013, 12:43
به نظرم اگه مساله پولو بذاریم کنار بهترین کار تعویض هارد موجود با SSD و گذاشتن هارد قبلی تو قاب اکسترناله.
7200 درسته سریعتره ولی سر و صدای بیشتری هم داره.

3aman021
30-08-2013, 13:14
دوباره وارد شده؟با کانفیگ بدون صفحه لمسی هم تو بازار اومده؟

Iman Summaray
30-08-2013, 14:52
1-دوست عزیز شما حضوری خریدی یا واست فرستاد دیجی کالا؟
2-آدرسش کجاست؟
3-کیبوردشم فارسی داره؟
4-خبر نداری قراره کی بازم به موجودیش اضافه کنه؟
5-تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردی باهاش؟
6-چیا همراه لپ تاپ بود؟

Ocaryx
30-08-2013, 15:19

منم میخواستم هاردشو عوض کنم و SSD بگیرم ولی در نهایت منصرف شدم .

تنها SSD حوب که مشکلات کمتری داره و سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات روی اون خیلی عالی و در حد 500 مگ هست Samsung 840 pro ه
این مدل هم تو بازار ایران نیست و باید از بچه های تو اینترنت تهیه کنید که در این صورت گارانتی نداره .
به غیر از این OCZ Vector هم خوبه که گیر نمیاد
بقیه از جمله ADATA به پای سامسونگ و OCZ نمیرسن ...

بعدش هارد SSD بخوای حداکثر سرعتش رو داشته باشی باید حتما 256 گیگ بگیری . اصوصلا مدل های 128 گیگ سرعت نوشتنشون حدود 50-100 مگ کمتره .

از طرفی دستگاه نو هست و این افراد هم اکثرا ناشی هستن که فقط ادعا دارن ، لپتاپ نو رو میدی اینا باز کنن هم اینکه اعتباری نیست بعدا گارانتی ازت قبولش کنه و هم اینکه اگر مشکلی پیش بیاد نمیدونی دستگاه از اول مشکل داشته یا اینکه این افراد ناشی تو باز کردن و تعویض هارد یک بلایی سرش دادن .

خلاصه به نظرم لپتاپ رو بگیرید و یکی دو سال صبر کنید که هم خیالتون از بابت سلامت دستگاه راحت باشه و هم گارانتیش تموم شده باشه و تا اون موقع قیمت این هاردها ممکنه بیاد پایین تر و تولیدشون انبوه بشه ... یا اینکه تا 2 سال دیگه قیمت دلار بیاد پایین تر .

الان من همون هارد 5400 رو دارم . سرعت انتقال اطلاعات 85-90 مگ هست که خیلی خوبه ... 7200 هم بگیرید خیلی تاثیر آنچنانی نداره .
شما لپتاپ رو بگیرید 2 روز باش کار کنید فکر تعویض هارد از سرتون میفته .

SSD خوبه به شرط اینکه مدل سامسونگ 840 پرو پیدا کنید اونم 256 گیگ که حداکثر سرعت رو داره . قیمتشم 1 میلیون و صد تومن یکی از بچه های پرشین تولز میفروشه ... ولی به نظرم در حال حاضر صبر کنید این هاردا قیمتشون تو یکی دوسال دیگه خیلی معقول تر میشه و لپتاپ نو رو هم نباید بدید دست این افراد ناشی باز کنن .

خودم یکی دوسال دیگه هارد SSD میگیرم .

جواد . وکیلی
30-08-2013, 16:30
1-دوست عزیز شما حضوری خریدی یا واست فرستاد دیجی کالا؟
2-آدرسش کجاست؟
3-کیبوردشم فارسی داره؟
4-خبر نداری قراره کی بازم به موجودیش اضافه کنه؟
5-تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردی باهاش؟
6-چیا همراه لپ تاپ بود؟
فرستاد.
تو سایت دیجی کالا هست.
فارسی نداره.
نه.
موس+کیف+ساب+پاور+مجموعه گردو 14

Iman Summaray
30-08-2013, 18:56
فرستاد.
تو سایت دیجی کالا هست.
فارسی نداره.
نه.
موس+کیف+ساب+پاور+مجموعه گردو 14
اگه ادرسشو داری بگو تو سایتش پیدا نکردم

omid1380
30-08-2013, 19:20
به نظرتون اگه یه کول پد خوب بگیریم تو حالت OVER CLOCK و GPU BOOST مشکلی ایجاد نمی شه؟

Capital
30-08-2013, 20:05
به نظرتون اگه یه کول پد خوب بگیریم تو حالت OVER CLOCK و GPU BOOST مشکلی ایجاد نمی شه؟

دوست عزیز به نظر من اور نکنید چرا که این لپ تاپ جوابگوی کارها به راحتی میباشد اما در کل اگر هم بخواین اورکلاک کنید میتونید با یه کول پد خیلی خوب خیالتون رو راحت کنید.

Capital
30-08-2013, 20:22
دوستان من امروز از کسی شنیدم که خیلی از محصولات حتی به غیر از لپ تاپ رو فروشندگانشون تو انباراشون گذاشتن کنار و دلیلش هم اینطور بهم گفت که اوضاع مملکت یه مقدار بحرانی شده بنا به دلایلی که شاید خودتون هم منظور منو بفهمین که اینجا نمیشه مطرح کرد و یه دلیل دیگش هم اینه که فروشندگان برای اینکه تقاضای این لپ تاپ زیاد شده فعلا بیرون نمیارن تا اگه تونستن قیمتو ببرن بالا که دیگه نمیدونم درست میگفت یا نه.

جواد . وکیلی
30-08-2013, 20:27
اگه ادرسشو داری بگو تو سایتش پیدا نکردم

آدرس دفتر مركزي : تهران خیابان جلفا - روبروی فرهنگسرای ارسباران - نبش کوچه بلبل - پلاک 17

جواد . وکیلی
30-08-2013, 20:43
مبارکه آقا جواد
ابدا کدر نیست. کیفیت تصویر و رنگ فوق العاده بالاست. من گیمر نیستم! ولی داداشم احتمالا یه تستی بزنه در آینده!
کیف+موس+ساب+مجموعه گردو 14

3aman021
30-08-2013, 20:44
آخه چرا وقتی قصد خرید دارم اوضاع باید ناجور شه ؟؟من تو همین هفته قصد خرید داشتم! :n03:منتظر کانفیگ های جدیدتر بودم.دوستان خبر ندارید n550 دوباره وارد شده یا نه؟

Iman Summaray
30-08-2013, 21:44
آخه چرا وقتی قصد خرید دارم اوضاع باید ناجور شه ؟؟من تو همین هفته قصد خرید داشتم! :n03:منتظر کانفیگ های جدیدتر بودم.دوستان خبر ندارید n550 دوباره وارد شده یا نه؟

دوست عزیز تو بازار هستش که..
من احتمالا فردا یا پس فردا میرم بگیرم.بهت خبر میدم چجوریه.اخرین امارم واسه دیروزه بازار بودم موجود بود مشکلیم نبود

dandelionsland
30-08-2013, 21:55

اگه خاطرت باشه بهت گفتم بگیر اون موقع 3720 هم بود تو بازار
راجع به وضعیت بازار پیش بینی نمیتونم بکنم اما قضیه جنگ سوریه ان شاء الله حتمیه
این - این *

Capital
30-08-2013, 23:19
دوستان پیشنهاد من به شما اینه که هر کی میخواد بخره سریع این کارو بکنه چون با این اوضاع شاید وضع اقتصادی بدتر شه البته شایدم نشه ولی به ریسکش نمیرزه که به خاطر 100 تومان ریسک کرد چون بالاخره دوستانی که میخوان بخرن شاید بخوان 1 یا 2 هفته صبر کنن تا بیاد پایین اما اطمینان داشته باشن که قیمت زیاد هم پایین نمیاد.

3aman021
31-08-2013, 00:18
دوست عزیز تو بازار هستش که..من احتمالا فردا یا پس فردا میرم بگیرم.بهت خبر میدم چجوریه.اخرین امارم واسه دیروزه بازار بودم موجود بود مشکلیم نبودممنون داداش .چه خوب میشه بدون صفحه لمسی هم داشته باشن.

3aman021
31-08-2013, 00:23
اگه خاطرت باشه بهت گفتم بگیر اون موقع 3720 هم بود تو بازارراجع به وضعیت بازار پیش بینی نمیتونم بکنم اما قضیه جنگ سوریه ان شاء الله حتمیهاین - این *کاش میخریدم!اما دیگه همین هفته میخرم فقط امیدوارم قیمتش کمتر شده باشه .با همون کانفیگی که دیجی کالا وارد کرده بود 3600_3700 راضیم.امیدوارم تو این 1 هفته گرونتر نشه و حداقل یه خورده ارزونتر بشه!

ahriman323
31-08-2013, 10:05
3710 اول کار که اومده بود گیرم اومد نخریدم الان یه جا سراغ دارم 3800 بخرم یا صبر کنیم؟
مملکت گل و بل بل:n21:

کاش میخریدم!اما دیگه همین هفته میخرم فقط امیدوارم قیمتش کمتر شده باشه .با همون کانفیگی که دیجی کالا وارد کرده بود 3600_3700 راضیم.امیدوارم تو این 1 هفته گرونتر نشه و حداقل یه خورده ارزونتر بشه!
15تا نماینده تهران همه تمام کردن!

dvd2010
31-08-2013, 10:24
کاش میخریدم!اما دیگه همین هفته میخرم فقط امیدوارم قیمتش کمتر شده باشه .با همون کانفیگی که دیجی کالا وارد کرده بود 3600_3700 راضیم.امیدوارم تو این 1 هفته گرونتر نشه و حداقل یه خورده ارزونتر بشه!

خریدن یا نخریدن تو این روزا میشه گفت ریسکه.دلار الان در حال کاهش قیمته.اگه شرایط منطقه به سمت گفتگو بره مطمئن باشید قیمت دلار بازهم کاهش پیدا میکنه در نتیجه قیمت لپ تاپ کاهش پیدا میکند .ولی اگه به سمت جنگ پیش بره قیمتا از اینی که هست بالاتر میره.

3aman021
31-08-2013, 10:36
3710 اول کار که اومده بود گیرم اومد نخریدم الان یه جا سراغ دارم 3800 بخرم یا صبر کنیم؟مملکت گل و بل بل:n21:15تا نماینده تهران همه تمام کردن!پس سری جدید وارد نشده !اگه وارد شده بود به این زودی تموم نمیشد.و اما درمورد شما:اگه من جای شما بودم و بودجم ردیف بود میخریدم.

3aman021
31-08-2013, 10:39
خریدن یا نخریدن تو این روزا میشه گفت ریسکه.دلار الان در حال کاهش قیمته.اگه شرایط منطقه به سمت گفتگو بره مطمئن باشید قیمت دلار بازهم کاهش پیدا میکنه در نتیجه قیمت لپ تاپ کاهش پیدا میکند .ولی اگه به سمت جنگ پیش بره قیمتا از اینی که هست بالاتر میره.تایید میشه.من فقط منتظر ورود دوباره این مدل هستم.

ahriman323
31-08-2013, 10:42
پس سری جدید وارد نشده !اگه وارد شده بود به این زودی تموم نمیشد.و اما درمورد شما:اگه من جای شما بودم و بودجم ردیف بود میخریدم.

من همون موقع که3710 بود بودجم ردیف بود!

اصفهانه هم یه جا داره 3770

3aman021
31-08-2013, 10:46
اگه الان ردیفه بخر و اگه ردیف نیست جور کن بذار روش!صبر نکن به هیچ عنوان ."گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی" اینا همش کشکه.حداقل تو مملکت ما!

Capital
31-08-2013, 12:03
دوستانی که این لپ تاپ رو خریدن لطفا بیشتر در موردش یا اگه مشکلی داره بگن.بزارین تاپیک یه مقدار پر محتوا تر شه تا دوستان دیگه در مورش بیشتر بدونند.با تشکر.

mohsen041
31-08-2013, 12:24
دوستان استفاده من از لپتاب برنامه نویسی و طراحی وب هست که در اون مورد سخت افزار اوکی هست و هیچ اما استفاده دیگم گیم هست که عاشق بازی کردن battlefield 3 با رزولوشن hd هستم و از این امثال باز ها میخواستم ببینم اوکی هست؟ یا اگه لپتاب دیگه ای از هر مارک دیگه ای هم میشناسید که بهتره معرفی کنید و لی عاشق این لپتاپم

Capital
31-08-2013, 12:41
دوستان استفاده من از لپتاب برنامه نویسی و طراحی وب هست که در اون مورد سخت افزار اوکی هست و هیچ اما استفاده دیگم گیم هست که عاشق بازی کردن battlefield 3 با رزولوشن hd هستم و از این امثال باز ها میخواستم ببینم اوکی هست؟ یا اگه لپتاب دیگه ای از هر مارک دیگه ای هم میشناسید که بهتره معرفی کنید و لی عاشق این لپتاپم

دوست عزیز خیالت راحت این لپ تاپ با گرافیک 750M راحت جوابگوی بازی های شما خواهد بود و در مورد برنامه نویسی و طراحی وب هم سیستم قوی ای نمی خواد پس خیالتون راحت.

siliopro@emeil.ir
31-08-2013, 13:01
دوستانی که رو این لپ تاپ win 8 زدن ، میشه بگن ایا GTA IV رو وین 8 رو این لپ تاپ اجرا میشه.
یا کلا GTA IV رو ویندوز 8 قابل اجراست؟ ممنون.

*M!L4D*
31-08-2013, 16:35
دوستانی که رو این لپ تاپ win 8 زدن ، میشه بگن ایا GTA IV رو وین 8 رو این لپ تاپ اجرا میشه.

و دوستانی هم که اجرا کردن یه بنچمارک رو تنظیمات
FHD
High Texture
100 Draw Distance
بگیرن
ممنون

3aman021
31-08-2013, 17:10
دوستان با رایان کاوه تماس گرفتم گفتش 10روز دیگه n550 رو دوباره وارد میکنه.کاش زودتر وارد کنه!اما گفت با قیمت معقولانه وارد میکنه و تو این ده روز اتفاق خاصی نمیفته.

Capital
31-08-2013, 18:04

دوست عزیز اجرا میشه خیالتون راحت.

3aman021
31-08-2013, 18:21
اینم بگم فکر کنم رایان کاوه کلا دیرتر از بقیه وارد میکنه!دوستان هر وقت نمایندگی های تهران وارد کردند ,اطلاع بدید .ممنون

جواد . وکیلی
31-08-2013, 18:39
آپدیت پست با عکس های جدید از موس، سابووفر و برچسب های بدنه:

Capital
31-08-2013, 19:28
آپدیت پست با عکس های جدید از موس، سابووفر و برچسب های بدنه:
دوست عزیز خیلی ممنون که با این پست ها و اپدیت ها به دوستان دیگه هم کمک میکنید من هم تا اونجا که بتونم پست اول رو اپدیت میکنم و بعده ها با وجود مشکلات احتمالی اونها رو مطرح میکنم راستی اگه میتونید این پست رو تو امضاتون قرار بدین.

Amir_051
31-08-2013, 19:41
دوستانی که خرید کردند بیان و بررسی کنند لپ تاپو بابا ثواب داره اطلاعاتتونو در اختیار بقیه قرار بدید ها :n26:
در مورد سیستم کولینگ لپ تاپ ، اجرای بازی های مختلف ، کیفیت ساخت (صفحه کلید ، لولاهای لپ تاپ و...) ، دوام باتری در حالت های مختلف و.... اطلاعات بدید که چطور عمل کرده این لپ تاپ

Capital
01-09-2013, 00:14
دوستان پست اول اپ شد با بررسی و نقد این این لپ تاپ.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amr_shbne
01-09-2013, 14:39
مبارکت باشه ایشالله
دمت گرم بابت عکسا :n06:
راستی نمیدونی ساخت چینه یا تایوان ؟

mhe3xe
01-09-2013, 17:10
يه سوال اينكه ميگن Sli يعني چي؟ آيا منظور داشتن 2 گرافيكه؟ مثلا الان اين N550 كه هم nvidia و هم Intel دارد Sli حساب ميشود؟

مزيت Sli به غير از آن چيست؟

dandelionsland
01-09-2013, 17:21
يه سوال اينكه ميگن Sli يعني چي؟ آيا منظور داشتن 2 گرافيكه؟ مثلا الان اين N550 كه هم nvidia و هم Intel دارد Sli حساب ميشود؟

مزيت Sli به غير از آن چيست؟

نه sli يعني مثلا دو تا nvidia geforce 750 داشته باشه كه همزمان كار كنن
اين لپ تاپ ها مثل n550 يه گرافيك قوي و يه ضعيف داره كه ضعيف فقط براي محيط دسكتاپه و براي اينكه مصرف انرژي كمتر باشه به كار گرفته ميشه
البته اين گرافيك هاي اينتل در واقع گرافيك هم نيستن همون cpu هست كه كار گرافيكي هم انجام ميده

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Iman Summaray
01-09-2013, 18:11
خیال همه دوستان تهرانی رو راحت کنم.
من دیروز رفتم پاساژ رضا و ایران و پایتخت کامل گشتم دو جا n550 داشتن یکی میگفت 3800 یکی 3900.
اومدم پولامو جمعوجور کردم برم بگیرم امروز گفتن تموم کردن.
حالا نمیدونم واقعا تموم کردن یا گذاشتن گرونتر شه...
خلاصه اینکه تو تهران دیگه دنبال n550 نگردین که تعطیله...
از نمایندگیش پرسیدم گفت تا 17-18شهریور وارد میشه احتمال زیاد با قیمت بالاتر...
یه چند وقتی انگار واسه خرید باید بیخیال شیم..
:n03:

جواد . وکیلی
01-09-2013, 18:21
مبارکت باشه ایشالله
دمت گرم بابت عکسا :n06:
راستی نمیدونی ساخت چینه یا تایوان ؟
ایسوس ساخت چین!

ahriman323
01-09-2013, 18:54
با صفحه لمسی و FHD و IPS بیارند البته با گرافیگ پایین تر بهتره اونهایی هم که برای بازی میخواند برند Y510 بگیرند!

3aman021
01-09-2013, 19:07
خیال همه دوستان تهرانی رو راحت کنم.من دیروز رفتم پاساژ رضا و ایران و پایتخت کامل گشتم دو جا n550 داشتن یکی میگفت 3800 یکی 3900.اومدم پولامو جمعوجور کردم برم بگیرم امروز گفتن تموم کردن.حالا نمیدونم واقعا تموم کردن یا گذاشتن گرونتر شه...خلاصه اینکه تو تهران دیگه دنبال n550 نگردین که تعطیله...از نمایندگیش پرسیدم گفت تا 17-18شهریور وارد میشه احتمال زیاد با قیمت بالاتر...یه چند وقتی انگار واسه خرید باید بیخیال شیم.. :n03:دیروز با چند تا از نمایندگی ها تماس گرفتم ,گفتن ده روز دیگه وارد میکنیم!در مورد قیمت هم گفتن با قیمت معقولانه وارد میشه.بهشون سفارش کردم که این سری با کانفیگ های مختلف وارد کنید.مثلا کانفیگ صفحه لمسی و گرافیک 4 شاید برای خیلی ها (نمونش خود من) فقط خرج اضافی باشه.از طرفی هم نقد کردن که لولا های n550 محکم نیست و کار کردن با تاچ رو یکم سخت میکنه.و یه سری معایب دیگه از جمله کثیف شدن صفحه نمایش و... هست که برای من قابل تحمل نیست. به همین دلایل من و مطمئنا خیلی از دوستان ترجیح میدیم n550 بدون صفحه نمایش لمسی بخریم .دوستان اگه برای شما هم مقدوره به نمایندگی ها بسپارید که کانفیگ بدون صفحه لمسی (البته فول اچ دی) رو هم وارد کنند.ممنون

Capital
02-09-2013, 00:15
دوستانی که میخوان ویندوز 8.1 رو دانلود کنن به نظر من فعلا طرفش نرن چون من هم خودم قصد اینکار رو داشتم که متوجه شدم هنوز خیلی از نرم افزار ها هنوز باهاش اپ نشدن مثل انتی ویروس ها و... پس سمتش نرین فعلا بهتره.فقط برای اگاهی دادن بود.

ahriman323
02-09-2013, 00:21
دوستانی که میخوان ویندوز 8.1 رو دانلود کنن به نظر من فعلا طرفش نرن چون من هم خودم قصد اینکار رو داشتم که متوجه شدم هنوز خیلی از نرم افزار ها هنوز باهاش اپ نشدن مثل انتی ویروس ها و... پس سمتش نرین فعلا بهتره.فقط برای اگاهی دادن بود.
8.1 تغییر خاصی نسبت به 8 نداشته پس نباید مشکلی باشه!

من دانلود کردم هنوز نصب نکردم!

NorthBridge
02-09-2013, 05:07
با صفحه لمسی و FHD و IPS بیارند البته با گرافیگ پایین تر بهتره اونهایی هم که برای بازی میخواند برند Y510 بگیرند!
لزومی نداره حتماً IPS باشه . TN های مدرن هم کیفیت بسیار بالایی دارند طوریکه در نگاه اول تصور میشه IPS هست
اون دوران گذشته که ایندو نوع LCD یک دنیا تفاوت داشتند
ولی TN ها بطور ذاتی دارای پاسخدهی کمتریند که برای بازیخورهایی که به این قضیه حساسند مناسب تره

NorthBridge
02-09-2013, 05:18
ایراداتی که فعلاً من به این دستگاه میگیرم :
1. نداشتن شیار خالی mini PCI mSATA روی مین برد که برای نصب mini SSD لازمه
2. داشتن دو فن مستقل (GPU & CPU) که باوجود بالاتر بردن توان خنک کنندگی، اما اگر روی سطوح کاملاً تمیز استفاده نشه کاملاً مستعد هست که زود پر از خاک و پرز بشه گرچه نصب دو ونتوری کم فشار در کف و قرار دادن فن ها در بالای برد از ترفندهای ایسوس برای کاهش این مشکل بوده
3.فقدان شیار توسعه ی ExpressCard
4.HDD کم سرعت 5400rpm

اول از همه تبریکات منو برای خرید لپ تاپ پذیرا باش...
بازم دم شما گرم که عکس های کامل با تمام جزئیات گذاشتی.... :n16: دوستان دیگه که خریدند ، متاسفانه نمیدونم چرا نه میان توضیحی میدن نه عکسی میذارن که افرادی که قصد خرید را دارند استفاده کنند
داداش منتظر توضیحاتی در مورد عملکردش در اجرای بازی های سنگین و کارهای سنگین هستیم...بازم
دوباره تشکر بابت توضیحات و عکس ها
همه که مثل آقایان وکیلی و alitaali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حرفه ای نیستند! :n25:
بعضیها که (مخصوصاً برای بار اول) لپتاپ تهیه میکنند بعد از دو ماه هنوز درست نمیدونند چجوری باید روشن و خاموشش کرد...
این یک رویووی تخصصی مربوط به کانفیگ N550JV-CN201H :

alirezaT1000
02-09-2013, 05:32
سلام به همه دوستان عزیز....یه راهنمایی میخواستم..من نوت بوکی جهت کارهای سنگین سه بعدی(جلوه های ویژهوکار با 3dmax ,adobe after effec t) میخوام...آیا این نوت بوک برای این کار ها خوبه؟البته بگم اگه این رو بگیرم 8 گیگ رم بهش اضافه میکنم که بشه 16 گیگ......
فقط پردازنده این مدل بسیار قوی تر از i7 های نسل 3 است؟یا اینکه نه؟؟؟؟از بعضی از مدل های نسل 3 ضعیف تره؟؟؟با تشکر

NorthBridge
02-09-2013, 06:15
سلام به همه دوستان عزیز....یه راهنمایی میخواستم..من نوت بوکی جهت کارهای سنگین سه بعدی(جلوه های ویژهوکار با 3dmax ,adobe after effec t) میخوام...آیا این نوت بوک برای این کار ها خوبه؟البته بگم اگه این رو بگیرم 8 گیگ رم بهش اضافه میکنم که بشه 16 گیگ......
فقط پردازنده این مدل بسیار قوی تر از i7 های نسل 3 است؟یا اینکه نه؟؟؟؟از بعضی از مدل های نسل 3 ضعیف تره؟؟؟با تشکر
توی بخش مشاوره بهتر بود می پرسیدید
گرچه همین N550 براحتی کار شما رو راه میاندازه ولی اما برای امور حرفه ای گرافیکی لازمه سراغ لپتاپهایی با چیپ Nvidia Quadro و AMD FirePro باشید هر چند در ایران ممکنه نایاب باشند ولی ارزش داره سفارش بدید براتون بیاورند
ضمن اینکه نمایشگر 15 اینچی کار یک گرافیست رو مشکل میکنه
پردازنده های هاسول بیشتر در کاهش مصرف انرژی و حفظ باتری معروفند. در کارایی هم قدری از قبل بهتر شدند

mhe3xe
02-09-2013, 09:26
بنظرتون لپ تاپ N46jv به صورت 15 اينچ نمياد كه فول اچ دي هم باشه؟ مثلا N56jv باشه اسمش؟

ehsan102
02-09-2013, 09:45
چرا که نیاد
الان ایسوس اکثر مدل هایی که از 14 اینچی بده بیرون با همون کانفیگ با 15.6 هم میده بیرون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Capital
02-09-2013, 11:38
ایراداتی که فعلاً من به این دستگاه میگیرم :
1. نداشتن شیار خالی mini PCI mSATA روی مین برد که برای نصب mini SSD لازمه
2. داشتن دو فن مستقل (GPU & CPU) که باوجود بالاتر بردن توان خنک کنندگی، اما اگر روی سطوح کاملاً تمیز استفاده نشه کاملاً مستعد هست که زود پر از خاک و پرز بشه گرچه نصب دو ونتوری کم فشار در کف و قرار دادن فن ها در بالای برد از ترفندهای ایسوس برای کاهش این مشکل بوده
3.فقدان شیار توسعه ی ExpressCard
4.HDD کم سرعت 5400rpm

همه که مثل آقایان وکیلی و alitaali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حرفه ای نیستند! :n25:
بعضیها که (مخصوصاً برای بار اول) لپتاپ تهیه میکنند بعد از دو ماه هنوز درست نمیدونند چجوری باید روشن و خاموشش کرد...
این یک رویووی تخصصی مربوط به کانفیگ N550JV-CN201H :

میتونم منظورتون رو در مورد این حرفتون بدونم

J.Naderiii
02-09-2013, 13:20
سلام
اگر هارد لپ تاپ رو با SSD تعویض کنیم گارانتی رو از دست میدیم؟
در واقع من هارد Asus N46jv رو خودم با SSD تعویض کردم حالا نمی دونم گارانتی (سازگار ارقام) این رو قبول می کنه یا نه؟

Capital
02-09-2013, 14:01
سلام
اگر هارد لپ تاپ رو با SSD تعویض کنیم گارانتی رو از دست میدیم؟
در واقع من هارد Asus N46jv رو خودم با SSD تعویض کردم حالا نمی دونم گارانتی (سازگار ارقام) این رو قبول می کنه یا نه؟

دوست عزیز یه زنگ بزن به سازگار و سوال کن چون اینا هر روز یه تبصره میدن بیرون که اگه فلان کار رو کنین گارانتی از بین میره.راستی میشه بگین چند گرفتین و همچنین اینکه کانفیگ رو لطفا ذکر کنید.

J.Naderiii
02-09-2013, 17:07
دوست عزیز یه زنگ بزن به سازگار و سوال کن چون اینا هر روز یه تبصره میدن بیرون که اگه فلان کار رو کنین گارانتی از بین میره.راستی میشه بگین چند گرفتین و همچنین اینکه کانفیگ رو لطفا ذکر کنید.
نمی دونم تعویض هارد چه ربطی به باطل شدن گارانتی داره. مثلا صفحه نمایش خراب بشه و به علت تعویض هارد گارانتی رو باطل کنند.
من هفته قبل خرید کردم با قیمت 3120 و گارانتی سازگار.
کانفیگ:
ci7 4700HQ - 8Gb - 750M 2GB - 1TB - سیستم عامل داس و نور پس زمینه کیبورد

جواد . وکیلی
02-09-2013, 17:16
ضمن تایید حرفهای جناب NotrhBridge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه میکنم بنا به گفته notebookcheck سی پی یو 4700 تقریبا با 3700 همرده خودش در نسل قبل از نظر قدرت پردازش برابره.

Iman Summaray
03-09-2013, 11:29
دوستان تهرانی اگه یوقت این مدل وارد شد دوباره تو بازار خبر بدنا (تهران)
دوباره زود تموم نشه مثل سری قبل...
هرچند من فکر میکنم نمایندگی ها دارن اما گذاشتن گرون شه..!!!
باز خوبه اگه قراره وارد کنن این کیبوردشو فارسی کنن و کانفیگای دیگشم بیارن

یه انسان
03-09-2013, 20:47

سلام...دوستان یه نقد در مورد asus n550jv پیدا کردم امیدوارم بدرد بخوره

Capital
03-09-2013, 21:48

سلام...دوستان یه نقد در مورد asus n550jv پیدا کردم امیدوارم بدرد بخوره

دوست عزیز این مطلب در پست اول همین تاپیک هم وجود داشت و من قرار داده بودم امیدوارم دوستان یه مقدار بیشتر بررسی کنند.

wildfire.m
04-09-2013, 19:58
n550 با i5 هم داره؟مشخصاتش چیه؟

این سوالاتمم اگه ممکنه پاسخ بدید:n12:
دوستان چنتا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید

1)کلا چند مدل و با چه کانفینگ هایی n550 داره؟
2)قیمت جهانیِ مدل هارم میخواستم
3)اگه از دبی خریداری بشه و بیارم تهران میتونم مثلا گارانتی سازگار بکنمش؟
4)قیمت تو دبی همون به قیمت جهانیش هست یا فرق میکنه؟چقدر حدودا؟

wildfire.m
04-09-2013, 21:45
فرق LF و JV و JA تو چی هست؟

3aman021
04-09-2013, 22:40
JA رو دقیق نمیدونم چون ندیدم اما فکر کنم گرافیک مجزا نداره.JV هم که مشخصه همینه که تو بازار اومده و در آخر کانفیگ LF از پردازنده کم مصرف و گرافیک geforce 745 استفاده میکنه.(پردازندش دو زار نمی ارزه)!

siliopro@emeil.ir
05-09-2013, 11:50
ال دیجیتال یه ورژنشو زده بود 4900 - الان 60 اومده روش کرده 4960 :n19:

اینجاس که میگن ، همه چی ارومه من چقد خوشحالم ... :n20:

Capital
05-09-2013, 18:34
دوستان عزیز لطفا اگه این لپ تاپ رو خریدیدن باز هم بررسیش کنید تا یکسری ابهامات از بین بره همچنین باز هم میگم که من پست اول رو اپدیت کردم پس دوستانی که میخوان بخرن یه نگاهی هم بندازن.

wildfire.m
05-09-2013, 20:01
N550 با I5 فقط مربوط به LF میشه!
یعنی خریدش بدرد نمیخوره؟

یه انسان
06-09-2013, 11:02
سلام ....یه نقدخیلی کامل در مورد n550jv دارم،که که به بررسی کلی قطعات داخلی لب تاب ،بررسی عملکرد اسپیکر ها ،تاچ پد،صفحه نمایش ، صفحه کلید و... می پردازه(پیشنهاد می کنم ببینید)
فقط یه مشکلی داره
:45:
اینکه فارسی نیست(اگر کسی هست که بتونه براش زیر نویس فارسی بزاره ممنون میشم)
اینم لینکه دانلود:

رمز فایل:123

یه انسان
06-09-2013, 11:11
سلام ..
این تیزر تبلیغاتی asus n550jv با زیر نویس فارسی:n02:
اینم لینکش:

رمز فایل: 123

یه انسان
06-09-2013, 12:12
سلام..
چند تا کلبپ گذاشتم امیدوارم بدرد بخوره فقط بازم شرمنده،فارسی نیست (بازم اگه کسی بتونه زیر نویس فارسی براش بزاره ممنون میشم )

1.ایسوس n550در نمایشگاه که دیدنش خالی از لطف نیست(زبان اصلی) این لینکش:

2.نقدی دیگر از n550jv (زبان اصلی) اینم لینکش:

3.نگاهی به asus n550jv (این کلیپ به بعضی از سوالات کاربران پاسخ داده البته از نگاه فیلم برداری) اینم لینکش :

رمز فایل ها : 123
امیدوارم بدرد بخوره:n01:

یه انسان
06-09-2013, 12:19
.................

dandelionsland
06-09-2013, 13:07
دوستان احساس ميكنم خيلي حساسيت به خرج ميدين
بابا يه لپ تاپه ميخرين لذتش رو مي برين
تو اين تاپيك و تاپيك* لپ تاپ هاي مالتي مديا جديد آماده عرضه براي خريداران صبور* به اندازه كافي بحث شده همون ها رو مطالعه كنيد زياد هم هست
من اون موقع كه اومد همون بار اول يكي خريدم الان شما همين مدل رو نسبت به من كه مدتيه دارم لذتش رو ميبرم شما 300 تومن گرونتر دارين ميخرين
بعضي موقع ها حساسيت بالا و موشكافي بيش از حد كار دست آدم ميده

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

eman619rv
06-09-2013, 21:28
دوستان قیمت این لپ تاپ در حال حاضر چقدر هست؟ اکثرا ناموجود زدن توی سایت ها!

siliopro@emeil.ir
06-09-2013, 22:31
4100 هستش الان

3aman021
07-09-2013, 01:42
این مدل اصلا تو بازار موجود نیست اما به زودی با قیمت معقولانه وارد میشه به شرطی که مردم دم به دیقه نرن از فروشگاه ها قیمت بگیرن اونا هم که از خدا خواسته هر قیمتی دلشون میخواد رو لپ تاپ میذارن!!! مثل اون فروشنده ای که گفته 4100 فقط خواسته با این کارش جو بازار رو عوض کنه تا حرفش بشه که گرون شده و این کار رو عملی کنه!

siliopro@emeil.ir
07-09-2013, 09:09
امیدوارم که با قیمت معقول وارد بشه ، ولی فکر نمیکنم ، به نظرم بیاد گرونتر هم میشه.:n28:

siliopro@emeil.ir
07-09-2013, 11:13
ببخشید این لپ تاپ مدلی داره که همه مشخصات همونی باشه که همه میگن ولی صفحه لمسی نباشه؟

mika90
07-09-2013, 15:23
ببخشید این لپ تاپ مدلی داره که همه مشخصات همونی باشه که همه میگن ولی صفحه لمسی نباشه؟

منم همین سوال رو دارم :n01:

3aman021
07-09-2013, 16:47
پست تکراری شد.

3aman021
07-09-2013, 16:53
فکر نمیکنم بدون صفحه لمسی این مدل رو وارد کنن چون براشون نمیصرفه.
بعدشم n550 بدون صفحه لمسی کلا کمیابه .تو سایت های خارجی هم خیلی سخت پیدا میشه!
در کل به این آسونی پیدا نمیشه ولی صبر کنیم ببینیم سری جدید شاید وارد کردن!
اما من به همون لمسی قانع هستم.

ACROBATIK
07-09-2013, 17:25
داداش قیمتش الان چنده؟؟؟؟؟
و
ایا از خرید اینترنتی این محصولات راضی هستی ؟؟؟؟؟ ینی عیب ایرادی چیزی نداره:n13:

3aman021
07-09-2013, 18:35
امیدوارم که با قیمت معقول وارد بشه ، ولی فکر نمیکنم ، به نظرم بیاد گرونتر هم میشه.:n28:تا وقتی که ملت ما به گرون شدن اعتقاد داشته باشن خبری از ارزونی نیست.

siliopro@emeil.ir
07-09-2013, 18:49
بل عزیزم اگه از سایت معتبری بخری ایرادی نداره.

siliopro@emeil.ir
07-09-2013, 21:39
سلام ، از دوستانی که این لپ تاپو خریدن درخواستی دارم.
منم یکی خریدم الان تو راهه آخر هفته میرسه به دستم.
من تا حالا رو لپ تاپ نو ویندوز نصب نکردم ، میخوام یه ویندوز 8 اینترپرایز نصب کنم.
لطفا بگید چطور میره به منوی بوت و بگید چطور پارتیشن بندی کنم ، آخه تا حالا پارتیشن بندی نکردم ، میخوام 5 تا درایو 200 گیگ داشته باشم ممنون میشم مرحله به مرحله کمک کنید.

chemist10
07-09-2013, 23:46
سلام دوستان.منم مثل خیلیای دیگه از کسانی که این لپ تاپ رو خریدن چندتا سوال دارم.اول از همه مبارکتون باشه.اما سوالم.میخواستم بدونم درب لپ تاپ خیلی لق نمیزنه؟آخه تو چندتا از ویدیو هایی که دیدم وقتی از تاچ صفحه استفاده می کرد درب لپ تاپ مدام تکون میخورد.انگار لولاهاش محکم نبود.حتی وقتی لپ تاپ رو جا به جا می کرد هم باز تکون میخورد.میشه این موضوع رو برام روشن کنید.بسیار ممنون.

arman665
08-09-2013, 00:35
سلام ، از دوستانی که این لپ تاپو خریدن درخواستی دارم.
منم یکی خریدم الان تو راهه آخر هفته میرسه به دستم.
من تا حالا رو لپ تاپ نو ویندوز نصب نکردم ، میخوام یه ویندوز 8 اینترپرایز نصب کنم.
لطفا بگید چطور میره به منوی بوت و بگید چطور پارتیشن بندی کنم ، آخه تا حالا پارتیشن بندی نکردم ، میخوام 5 تا درایو 200 گیگ داشته باشم ممنون میشم مرحله به مرحله کمک کنید.
سلام دوستم،
مبارکت باشه.
اول که سیستم رو روشن میکنید به شما میگه که آماده برای نصب سیستم عامل هست شما هم dvd رو میگذاری داخلش و یه ریست میکنی. بعد (فکر کنم) ازت میپرسه اگه میخوای dvd بوت شه یک کلید رو فشار بده. کلیدی رو فشار میدی و وارد مراحل نصب میشی که در همون مراحل اول راجع به پارتیشن میپرسه ازت اونجا پارتیشن ها رو تعریف میکنی و ادامه ماجرا ...

siliopro@emeil.ir
08-09-2013, 09:51
دوست عزیز مسله همون پارتیشن بندیه ، ممنون میشم اونو توضیح بدید.

siliopro@emeil.ir
08-09-2013, 11:09
فعلا موجود بودن مهم نیست قیمت مهمه.
دوستان به اون سوال بالای منم پاسخ بدن.

dvd2010
08-09-2013, 11:36
سلام دوستان.دستگاه N550 با کانفیگ I7/12/1tb/4vga + touch موجود می باشد. قیمت : 4.350.000 تعداد محدود
Shop.jamdigital.ir

بدون تاچ و 8 گیگ رم قیمتش چنده؟

Amir_051
08-09-2013, 14:26
با این قیمت فکر نمیکنم کسی بره طرف خرید این دستگاه :n22:...من که قیدشو زدم

ahriman323
08-09-2013, 14:38
اره منم بیخیال شدم
یه جا بود 3850 داشت الانم فکر کنم همون 3850 بده. همونجا که اول 3710میداد بعد کرد 3800 بعد 3850 ولی بازم اگه 3850 بده نمی صرفه یا صبر میکنم سری جدید با قیمت مناسب بیاد یا یه مدل 2 تومنی میخرم بقیه پولم را جای دیگه خرج میکنم!
چند روز دیگه سری جدید میاد باید به قیمت جدید بدن نه قیمت کذایی
ما که این همه صبر کردیم یه مدت دیگه هم صبر می کنیم

vampire_arak
08-09-2013, 19:38
از صبح تلفن پشت تلفن که آقا برا ما نگه دار

برو حاجی.برو خودت رو مسخره کن:n24:
مگه سر گردنه است؟:n23:
الکی جو نده.نسبت به جنس اولیه 4گیگ رم اضافه کردی 600 تومن گذاشتی رو قیمت؟:n23:
بشین تا بت زنگ بزنن بگن واسمون کنار بزار.آرزو بر جوانان عیب نیست:n08:

alirezaT1000
08-09-2013, 22:20
میگم الان برج میلاد ترک خورد با این حرف.........:n02::n07:

Capital
08-09-2013, 22:28
انگار خبر از دلار و درهم نداریدا...دستگاهی که پنج شبنه به من میداده 2200 الان مده 2280 ...
دوست عزیز من اینو قبول دارم که تو این شرایط بازار هر کی میخواد یه جوری زرنگی کنه و قیمتارو تا میتونه افزایش بده اما واقعا یک مقدار انصاف داشته باشین بعد ما ادم ها میگیم که چرا همیشه هشتمون گرو نهمون هست خوب دوست عزیز اگر میخوای قیمتو ببری بالا حداقل نه دیگه اینطوری بخدا درستش نیست که اینطوری بعضی ها رو برای خرید جلو میکشید.دوستان عزیز به نظر من صبر کنید شما که اینهمه صبر کردید پس تا اوایل برج هفت هم صبر کنید.

Amir_051
09-09-2013, 00:31
برو حاجی.برو خودت رو مسخره کن:n24:
مگه سر گردنه است؟:n23:
الکی جو نده.نسبت به جنس اولیه 4گیگ رم اضافه کردی 600 تومن گذاشتی رو قیمت؟:n23:
بشین تا بت زنگ بزنن بگن واسمون کنار بزار.آرزو بر جوانان عیب نیست:n08:
کاملا تایید میشه :n05:
هیچکی بالای 4 تومن به این لپ تاپ پول نمیده.....قیمت واقعی این لپ تاپ همون 3770 ای هست که اول وارد شد....
همین چندتایی هم که تو بازار هست با قیمت 3900الی 4200 اینقدر رو دستشون میمونه تا اینکه یکی دو هفته دیگه دوباره وارد میشه و خودشون قیمتو میارن پایین :n08: یکی از نمایندگی های ایسوس گفت که اوایل مهر این لپ تاپ دوباره وارد بازار ایران میشه

ahriman323
09-09-2013, 00:39
کاملا تایید میشه :n05:
هیچکی بالای 4 تومن به این لپ تاپ پول نمیده.....قیمت واقعی این لپ تاپ همون 3770 ای هست که اول وارد شد....
همین چندتایی هم که تو بازار هست با قیمت 3900الی 4200 اینقدر رو دستشون میمونه تا اینکه یکی دو هفته دیگه دوباره وارد میشه و خودشون قیمتو میارن پایین :n08: یکی از نمایندگی های ایسوس گفت که اوایل مهر این لپ تاپ دوباره وارد بازار ایران میشه

اره همون 3700 هم کم پولی نیست !
احتمال کمتر شدن قیمت هم با ورود لپ تاپ های دیگر نسل4 هاسول هم هست

Ocaryx
09-09-2013, 07:41
این چند تا آمار از این لپتاپ

تست باتری : در حالت Power4Gear Battery Saving حدود 4 ساعت و 10 دقیقه طول کشید که باتری از 100 درصد به 2 درصد برسه ، مصرف در این بازه وبگردی و بعد از اون 3 ساعت پخش سریال بوده که در همین حین دانلود هم مداوم صورت میگرفته به عبارتی وایرلس تمام مدت در حال استفاده بوده . به نظرم یک مصرف تقریبا نرمال بوده ... نور صفحه بین 10 تا 30 درصد در حال تغییر بوده و صدا هم بین 10 تا 20 درصد .
شارژ شدن لپتاپ از 2 درصد تا 100 درصد حدود 2 ساعت و 20 دقیقه طول کشید.

در عکس مشخصه که 4 ساعت با باتری کار کرده ، از ساعت 2:21 تا 6:29 صبح

این نمودار مصرف باتری و نمودار شارژ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تست بنچمارک خود ویندوز برای دوستانی که نیاز دارن :

در کل اگر رو کمترین تنظیمات قرار بدید و نور صفحه روی 0 درصد باشه و کارتون با لپتاپ در حد تایپ کردن تو برنامه word باشه باتری این لپتاپ تا 5 ساعت براتون کار میکنه شاید یک کوچولو بیشتر ، ولی حتما لپتاپ روی airplane mode باشه و Bluetooth همه چی خاموش .
در مصرف متوسط به بالا با روشن بودن اکثر چیزا و نور صفحه 30-50 درصد حدود 3 ساعت کار میکنه
در بازی Grid 2 با تنظیمات گرافیک High روی باتری حدود 50-60 دقیقه میکشه البته توصیه میشه هیچ وقت رو حالت باتری بازی نکنید ، عمر باتریتون خیلی راحت کم میشه .

alirezaT1000
09-09-2013, 10:06
تو بازار نیسیتی خبر از جنس نداری...قیمت امروز 4510 .

اوه.......توجه توجه برج میلاد فرو ریخت.....خوانندگان عزیز برج میلاد فرو ریخت:n08:

alirezaT1000
09-09-2013, 10:18
ببین من بهت یه نصیحت میکنم گوش کن ......اگه این نوت بوک را توی انبار بیشتر نگه داری بعد از یک ماه میبینی که اینا زیاد تر میشن(تولید مثل میکنن).......حالا خود دانی.........XD
:n19:

alirezaT1000
09-09-2013, 10:27
واقعا این فروشنده های بی ن ا ا م و س چی فکر کردن....آآخه اگه یکم اعتقاد داشتن میفهمیدن که با این کار (احتکار و گرون فروختن)میخوای چقد سود کنی..500هزار تومن50میلیون تومن .....آخه بدببخت آخرش برات چی میمونه یه مشت نفرین مردم...بعدش میدونی چی میشه یه مریضی میگیری که باید 10برابر اونو خرج کنی حتی حاضری کل زندگیت را بدی تا دوباره سالم میشی.........من نمیدونم واقعا ارزش داره !!!!!!!اصلاا کل دنیا مال تو آخرش کجاشو میتونی بزاری توی کفنت با خودت ببری!!!!!!!!.........
واقعا متاسفم که بعضی ها از نیاز جامعه سو استفاده میکنن...........
ولی بدونین که یکی هست که همه اینا رو میبینه
از ودوستان هم معذرت میخوام که پر حرفی کردم

Amir-Rainman
09-09-2013, 11:17

حالا اون 10 تومن چی میگه اون وسط؟! گردش کن بشه 4600، خیرشو ببینی :n26:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سوالی برام پیش اومده: با این لپ تاپا میشه ترشی گذاشت ؟
قبلنا که این قابلیت رو نداشتن، احتمالا نسل جدید همچین قابلیتایی رو داره :n09:

Amir_051
09-09-2013, 13:46
داداش جو الکی نده و شایعه پراکنی نکن....اصلا تو این یکی دو هفته اخیر قیمت لپ تاپ ها تغییر چندانی نداشته...ماکزیمم قیمتی که بالا و پایین شده در حد 50 ،60 تومن هست نه بیشتر...من خودم قصد خرید لپ تاپ دارم و دو هفته ای میشه قیمت ها را پیگیر هستم...مثلا قیمت مدل N56VB حتی یک ماهی میشه که اصلا تغییر نکرده و بین 3400 الی 3450 هست....یا لپ تاپ N46VZ و N46JV هم همینطور...
افرادی مثل شما هستند که با جو دادن ها و شایعه پراکنی های الکی بازار را خراب میکنند.
فقط همین لپ تاپ N550 هست که قیمتش اینجوری شده و اون هم فقط و فقط و فقط علتش اینه که تقاضا واسه خرید بالاست اما موجودی تو بازار بسیار کم​
درضمن وایستا تا 4500 بیان بخرن :n08:

mika90
09-09-2013, 14:18

فارسی بلد نیستی بنویسی؟ :n02:

lena13
09-09-2013, 14:57
از صبح تلفن پشت تلفن که آقا برا ما نگه دار

من میگم شما از پای تلفن بلند نشو بیا اینجا وقتت رو تلف کن گناه دارند مردمی که پشت خط منتظرن!!

جواد . وکیلی
09-09-2013, 16:25
واقعا این فروشنده های بی ن ا ا م و س چی فکر کردن....آآخه اگه یکم اعتقاد داشتن میفهمیدن که با این کار (احتکار و گرون فروختن)میخوای چقد سود کنی..500هزار تومن50میلیون تومن .....آخه بدببخت آخرش برات چی میمونه یه مشت نفرین مردم...بعدش میدونی چی میشه یه مریضی میگیری که باید 10برابر اونو خرج کنی حتی حاضری کل زندگیت را بدی تا دوباره سالم میشی.........من نمیدونم واقعا ارزش داره !!!!!!!اصلاا کل دنیا مال تو آخرش کجاشو میتونی بزاری توی کفنت با خودت ببری!!!!!!!!.........
واقعا متاسفم که بعضی ها از نیاز جامعه سو استفاده میکنن...........
ولی بدونین که یکی هست که همه اینا رو میبینه
از ودوستان هم معذرت میخوام که پر حرفی کردم
دوستان این آقا که اینجا قیمت میده و بازاریابی میکنه به شما فحش که نداده برادر.
نخرید و بقیه دوستان رو تشویق به نخریدن کنید اما توهین نکنید و جوانمرد باشید.

3aman021
09-09-2013, 16:29
دوست عزیز یه قیمت تخیلی گذاشتی رو لپ تاپ نمیتونی ردش کنی اومدی اینجا داری تبلیغ میکنی؟بچه های انجمن رو بی تجربه فرض کردی؟ ضمن تایید حرفای تک تک دوستان باید بگم بهتره قوانین رو رعایت کنی آقای فروشنده!اگه اشتباه نکنم اینجا جای تبلیغ نیست .انجمن بزرگی مثل p30world مثل بازار لپ تاپ بی قانون نیست هرکی هرکاری دلش میخواد بکنه!!موفق باشی!

alirezaT1000
09-09-2013, 16:50

اولا من به شخص خواصی توهین نکردم...من با تمام فروشنده های اون مدلی بودم...احتکار کن و غیره.....
از مدیران هم میخوام که ایشون را که میآن اینجا و از خودشون قیمت میدن و تبلیغ میکنه را تنبیه کنن...

alirezaT1000
09-09-2013, 16:52
خوشحالم که یه نفر با شعور و منصف پیدا شد. از شما بی نهایت سپاسگذارم آقای وکیلی
یعنی همه دوستان بیشعورن ....و یه نفر با شور داریم........بعد آقای وکیلی به من میگه توهین نکن..ایشون که همه را بیشعور فرض میکنن توهین نیست.....واقعا که...

alirezaT1000
09-09-2013, 16:57
جوانمرد باشیم!!!!!!
....جوانمردی هم فهمیدیم یعنی چی!!یعنی جنس هزار دلاری اول 3700بعد 3900بعد4200بعد4510......خب اینم جوانمردیه دیگه!!!!!

alirezaT1000
09-09-2013, 17:06
در ضمن به اظهار فضل دوستان هم بی توجه هستم.

شما چشم و گوشتون و بستین وگرنه اوضاع این نبود.......البته از همون اول هم معلوم بود که اشخاصی مثل شما حرف حساب به گوشتون نمیره......یاد یه ضرب و المثل افتادم....قضیه همون یاسین تو گوش #...خوندن است

alirezaT1000
09-09-2013, 17:09
خب دیگه بازار دست منه.گرونیش دست منه...انقده درک ندارید که من هم جنس رو گرون میخرم .از فردا برای شما جنس رو میخرم 4.500.000 میفروشم 3.700.000 تا شما راضی باشید

جنس و گرون میخرم....عزیز این دیگه چه بهونه الکی بود از هفته پیش تا حالا دلار 200تومن گرون شده ..شما 1ملیون و خورده ای میکشی رو جنست!!!!!!!!....عجب

alirezaT1000
09-09-2013, 17:19
شعور شما کاملا واضح و نمایانگر درک شما است.
منم در جواب پاسخ جواب ابلهان خاموشیست رو میدم.

راس میگی ها جواب ابلهان خاموشیست.......پس دیگه جوابت را نمیدم:n10::n09::n07:

lena13
09-09-2013, 17:37
من هم با نظر شما مبنی بر اینکه بهتره دوستان به ایشون توهین نکنند موافقم ولی باید چند نکته رو هم در نظر بگیریم اول اینکه ایشون قانونا حق ندارند تواین فروم تبلیغ یا به قول شما بازاریابی کنند، دوم اینکه خوبه دوستان یه سری به سایتی که ایشون معرفی کردن بزنند و نحوه آدرس و شماره تلفن دادن ایشون رو ببینند من به جز اون جکی که می گفت آدرس من اصفهان پلاک دو هیچ جای دیگه ای این شیوه آدرس دادن رو ندیدم به علاوه اینکه ایشون حتی یه شماره ثابت هم اعلام نکردن بنابراین به نظرم بهتر اگر می خواهیم راجع به جوانمردی صحبت کنیم همه جوانب رو در نظر داشته باشیم، همین!

dvd2010
09-09-2013, 18:02
دوستان بهتره یکمی صبور باشید .طی 2الی3 هفته آینده محصولات جدید سایر برندها مانند ایسر،اچ پی،لنوو و ایسوز وارد بازار میشن مطمئنا اگه اتفاقی هم تو منطقه نیوفته قیمتا کاهش پیدا می کنند.

kamran2000
09-09-2013, 23:58
سلام . امشب شیراز- پی سی سنتر یکی از مغازه ها موجودی داشت .
قیمت 3880
کیبورد هم عربی بود.

ahriman323
10-09-2013, 00:13
قیمت 3880
کیبورد هم عربی بود.
سلام کاکو
کدوم مغازه؟!
قیمتش بد نیست تو این شرایط
عجیبه کیبورد عربی!
گارانتیش چی بود؟
این نشون میده چند روز دیگه شاهد قیمت های پاینتر هستیم!

vampire_arak
10-09-2013, 00:14
قیمتش فوق العادس

نکنه تو هم میخوای بخری؟!!!:n08:

mhe3xe
10-09-2013, 07:57
منم دلم ميخواد برم بخرم ولي اين لوله هاش اذيت ميكنه. فكر نميكنين كه اگه اسكرين اين همه لرزش داشته باشه اذيت كنه؟ چون ممكنه من توي ماشين هم بخوام ازش استفاده كنم اگر اينجور لرزش داشته باشه كه حال نميده. نظر دوستان چيه؟
در ضمن منم تو شيراز چندجا قيمت گرفتم اكثرا زير 3900 بود و خبري از اون قيمت هاي نجومي نبود.

lena13
10-09-2013, 08:23
قیمت 3880
کیبورد هم عربی بود.

کارت گرافیکش 2 یا 4 و مانیتور چی hd یا fhd? لمسی یا معمولی؟

kamran2000
10-09-2013, 08:41
کارت گرافیکش 2 یا 4 و مانیتور چی hd یا fhd? لمسی یا معمولی؟

گرافیک 4
صفحه- FHD
لمسی

alirezaT1000
10-09-2013, 08:51
قیمتش از اصفهان خیلی بهتره .اگه موجود داشته باشه چرا نخرم...:n19::n20::n20::n22::n23:

آره برو بخر بعد بکون توی انبارت ترشی بندازه

Sin.com
10-09-2013, 09:54
سلام به همه ي دوستان عزيز
منم مي خوام اين لپ تاپ رو بگيرم ديروز رفتم پايتخت اما طبقه ي اول هيچ كس نداشت:n14::n14::n14::n14:
حالا من چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟تا كي بايد صبر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n28:

blueman200
10-09-2013, 11:11
همه دوستان صبر کنن قیمتها به شدت پایین میاد دلار داره سقوط میکنه ،بحث جنگ کاملا منتفی شد:n20:

3aman021
10-09-2013, 11:40
اگه ویندوز اورجینال داشت زیر 3900 یه قیمت منطقی به حساب میومد.اما با حذف ویندوز اورجینال 200 دلار باید از قیمتش کم شه ;یعنی هزار دلار منهای 200 دلار =800 دلار!در واقع این n550 که ما داریم تو ایران میخریم 800 دلاره,پس 3700 هم قیمت منصفانه ای نیست.حداکثر قیمتش باید 3500 باشه!هرچقدر به قیمت پایینتر قانع باشیم به نفع ماست.

3aman021
10-09-2013, 15:35
دوستان با نمایندگی تماس گرفتم گفتم این سری با کانفیگ گرافیک 2 هم بیارن گفت حتما میاریم!اگه بیارن عالی میشه 200تومن هم کمتر هزینه میکنیم.

siliopro@emeil.ir
10-09-2013, 15:36
ال دیجیتال بازم اورده .
4,200,000 تومان

3aman021
10-09-2013, 16:01
بالاخره دیجی کالا هم یه بررسی کامل این لپ تاپ انجام داد.دوستان نقد و بررسی n550 رو میتونید تو سایت دیجی کالا بخونید.جالبه نقاط ضعفش رو گفته قیمت بالا!!

alirezaT1000
10-09-2013, 16:13
ال دیجیتال بازم اورده .
4,200,000 تومان

این قضیش مثل همون سری که اول اورده بود 4200بعدش سازگار ارقام وارد کرد 3700 با گارانتی.......
اینا رو خودشون وارد میکنن و هر قیمتی که بخوان میزارن.......
بعدش که میری سایت کامنت میزاری پاک میکنن¡¡

Mehrganweb
10-09-2013, 16:50
سلام به همه
بنده هم با این اقایی که میگه این لپتاپ فقط با 4 گیگ رم اضافه رو میدم 4510 صحبت کردم تلفنی که ایشون کاملا انسان بی منطقی هستند
سازگار 160 دستگاه از این مدل رو امروز وارد کرد که با کانفیگ های مختلف بود و همه انها دارای صفحه نمایش کاملا لمسی و دارای رزولوشن 1920*1080 + Ips(FHD) screen بودند
فقط تنها فرق انها در پردازنده های متغییر از i3 تا i5 نسل سوم و چهارم حتی پردازنده های ولتاژ پایین U/ و کارت های گرافیک انهاست که تغییرات انها شامل مدل های gt630 تا gt750m بدون SLI بوده است
شرکت بازرگانان مهر ورود این لپتاپ ها رو تا شنبه 23 شهریور ماه 92 اعلام کرده که باید بگم همیشه دو شرکت کاوه و مهر کمی دیرتر اقدام به واردات این نوع لپتاپ ها می گوینده
بده امروز1 دستگاه را با گارانتی 2 ساله سازگار ارقام سفارش و قول تحویل را در روز 5 شنبه گرفتم ...
اما نکته اساسی این است که باید بگویم قیمت این نوع لپ تاپ ها به احتمال 50 درصد افزایش قیمت از 20 تا 100 هزارتومان و به احتمال کاهش قیمت از 10 تا 80 هزارتومان از قیمت اولیه خود یعنی 3708000 تومان اعلام شده است
بنده لپ تاپ را باقیمت 3730 با کانفیگ i74700hq/fhd -touch Screen/8g/1Tb/4g سفارش دادم و دوستانی هم که نیاز دارند برای خرید با نمایندگی شهر خود در میان بگذارند . (مرکز کامپیوتر وهابی - گنبدکاووس - گلستان )
نتایج بازی های کریسیس 3 و نید فور اسپید ماسفانتید را در اینجا قرار میدهم ...
با ارزوی داشتن ایرانی اباد تر

Mehrganweb
10-09-2013, 17:53
بازرگانی مهر ... (فردا تماس بگیرید )
تلفن فروش :
تهران
تلفن 1 : 88941139 21 98+
تلفن 2 : 88941182 21 98+
شیراز
تلفن : 4-2336442 711 98 +
تلفن : 2358580 711 98 +
2358583 711 98 +
(( تلفن خودم 09335576384 ))

Mehrganweb
10-09-2013, 22:04
دوستان در مورد گیم کرایسیس 3 یکی از اشنا ها تست کرده :
1- سرعت بازی بسیار عالی بر روی hight
2- دارای کمی لگ که وجودش برای مبتدیان حس نمیشه اما برای گیمر های حرفه ای نمیشه گفت خوبه (در حالت اولترا)
3- جلوه های گرافیکی بسیار عالی نمایش داده میشه
امتیاز ها :
امتیازی که وبسایت های گیم بوکر دادن به این لپتاپ برای بازی کرایسیس 3 :
1- پردازنده 10/10 برای الترا ، هایگ ، نرمال ، لَو
2- امتیاز به کارت گرافیک Nvidia GeForce 750m 2/4 مقدار 8/10
3- امتیاز رم سیستم 8 گیگ 10/10
------------------------------------------------------------------------------------------------
بازی نید فور اسپید ماسفانتد:
از همه لحاظ عالی ... بدون داشتن لگ در هر رده گرافیکی ..
کلیه امتیازه های وبسایت گیم بوکر به این لپتاپ برای بازی نیدفور اسپید ماسفانتد 10/10 میباشد
-----------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد صفحه نمایش
یه سری ها میگن که ما میترسیم چون لق میزنه
طرز فکر کمی اشتباه است متاسفانه در وبسایت های ریویو این لپتاپ ذکر شده صفحه نمایش و لولا ها کمی ضعیف طراحی شده اما نه به این غلظت
استفاده از تاچ اسکرین در اخرین نقطه به احتمال 160 درجه بدونه خمش یا پیچش و یا حرکت و لرزش است ... (نگران صفحه نمایش لمسی ان نباشید)
-------------------------------------------
صدا و گرمای دستگاه
در حالت idle این لپتاپ طوری به نظر میرسه که فکر میکنی خاموشه یعنی صدا و گرمایی تولید نمیشه
در نمایش ویدئو درصد افزایش دما از 1 درجه تا 5 درجه سانتی گراد متغییر میباشد
در هنگام بازی گرمای تولید شده حداکثر 40 درصد لپتاپ های دیگر هم رد در حالت گیمینگ است
----------------------------------------------
ادامه دارد ....

blueman200
10-09-2013, 22:22
منتظر قیمت زیر 3700 باشین قطعا