PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین تیم WOW ایران

caspianwow
19-08-2013, 21:02
با سلام خدمت تمامی دوستان

در ابتدا این موضوع رو متذکر بشم که بنده از مسئولین این سرور نیستم و فقط دوستی نزدیکی با این تیم دارم ( طی بازی کردن در سرورشون )

بنده سابقه بازی در بلیزاد در ریلم Sylvanas رو دارم به مدت 3 سال .

با پتچ 3.3.5 کاملا آشنایی دارم و مدتی در سرور Molten-wow بازی کردم .

قصد دارم اینجا سروری فیکس تر از Molten-wow معرفی کنم که کاملا ایرانی هست اونگونه که من صحبت کردم و متوجه شدم تیم ST یک تیم بسیار قدیمی در ارتباط با برنامه نویسی هست و گویا این روزها روی موضوعات گیم و بازی بیشتر تمرکز کردند .

من هم در این سرور بازی کردم میتونم بگم 95% به بالا به سرور Blizzard نزدیک هست حالت Spell ها damage و ... تقریبا میتونم بگم من از instance هاش نتونستم ایرادی بگیرم و واقعا منحصر به فرد بود تعداد اعضای تیم و پشتیبانیشون زیاده و تقریبا خیلی منظم در حال فعالیت هستند میشه گفت همیشه کسی هست که جوابتون رو بده

به طور کلی به همه دوستان ایرانی پیشنهاد میکنم به سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سر ی بزنند مخصوصا کسانی که مثل من بلیزاد بازی میکردند و البته الان به خاطر هزینه هاش بازی نمیکنند

با تشکر .

Arrowtic
19-08-2013, 21:04
سلام
آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])