PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی

deadboy
19-08-2013, 10:39
سلام.
بچه ها کسی که جراحی بینی انجام داده میتونه فارماتون مصرف کنه؟مشکلی نداره؟
دماغه گنده نشه دوباره :n02:!!!؟کلا چه چیزایی خوبه برای از بین بردن ضعف عمومی بدن؟

raana
19-08-2013, 16:48
سلام دوست عزیز......

نه نترس....هیچ بلایی سر بینی نمیاد:n02:

فقط قبل از مصرف با دکتر داروساز مشورت کن..........برای از بین بردن ضعف عمومی بدن.....قرص های مولتی ویتامین خوبه.....

آمپول نوروبیون (همون ب کمپلکس -ب 12)خیلی موثره

deadboy
20-08-2013, 10:48
سلام دوست عزیز......

نه نترس....هیچ بلایی سر بینی نمیاد:n02:

فقط قبل از مصرف با دکتر داروساز مشورت کن..........برای از بین بردن ضعف عمومی بدن.....قرص های مولتی ویتامین خوبه.....

آمپول نوروبیون (همون ب کمپلکس -ب 12)خیلی موثره
من این دماغم راه نمیومد باهام(همش ازم عقب میفتاد:n02:)خلاصه اصلا چیزی به اسم تنفس بینی نداشتم.الانم که به اصطلاح رفتیم درستش کنیم که بیچارم کرده.آدمو از کارو زندگی میندازه تا 1 چند وقت.

deadboy
20-08-2013, 14:05
بچه ها میگم این کبودیا و ورم طبیعیه بعد از عمل؟من اصن قیافم پکیده دارم دپرس مشیم!!؟
احساس پشیمونی بهم دست داده.حالا درسته که تو روز چهارمه و واسه قضاوت خیلی زوده ولی من ترس سراسره وجودمو فرا گرفتندی!
تو خونه ام که هستم دیگه بدتر.
خیلی وحشتناک شدم:n30:

V E S T A
20-08-2013, 17:35
اتفاقا جراحی زیبایی بینی یکی از راحت ترین جراحی هاست (از نظر مراقبت های بعد از عمل) و بعد از عمل هم فقط تا زمانی که تامپون بینی

هست یکم آزار دهنده میشه و فقط باید یه مدت از غذاهای مایع مثل سوپ استفاده کنید...

کبودی ها و ورم هم کاملا عادیه بعضـی دارو ها و آمپولی که دکتر تجویز میکنه تو رفع ورم موثره. چسب روی بینی رو هم همیشه بذارین دکتـر

عوض کنه حتی اگر طریقه درست بستن چسب رو بهتون آموزش دادن بازم برای تعویض پانسمان پیش دکترتون برین..

deadboy
20-08-2013, 21:27
اتفاقا جراحی زیبایی بینی یکی از راحت ترین جراحی هاست (از نظر مراقبت های بعد از عمل) و بعد از عمل هم فقط تا زمانی که تامپون بینی

هست یکم آزار دهنده میشه و فقط باید یه مدت از غذاهای مایع مثل سوپ استفاده کنید...

کبودی ها و ورم هم کاملا عادیه بعضـی دارو ها و آمپولی که دکتر تجویز میکنه تو رفع ورم موثره. چسب روی بینی رو هم همیشه بذارین دکتـر

عوض کنه حتی اگر طریقه درست بستن چسب رو بهتون آموزش دادن بازم برای تعویض پانسمان پیش دکترتون برین..

دارو که چیزه خاصی ندارم سفالکسین که آنتی بیوتیکه،قطره کلرید سدیم واسه شستوشو و پماد جنتاماکسین واسه روی بخیه ها و داخل بینی..چسبم که هنوز نداره گچه.من فرم و ورم صورتم رو مخمه!!!!

san_felip
21-08-2013, 00:10
اقا جون بعد عمل بینی فرم صورتت قشنگ یکسال طول میکشه تا بیاد سر جاش. ورم و کبودی و حتی پر شدن بینی و بد خوابی و اینا یه چیز معمول و عادی هست. واسه یکی زیاد واسه یکی کمه. ولی بلاخره بعد یکماه تقریبا همه چیز اوکی میشه .
چیزایی که دکتر تجویز میکنه استفاده کن. بعد از باز کردن بینیت از پماد ویتامینه A استفاده کن تا زخمهای داخل بینیت زودتر التیام پیدا کنه. آب نمک هم حسابی استفاده کن که تاثیرش بسیار قابل توجه هستش.

deadboy
21-08-2013, 09:13
اقا جون بعد عمل بینی فرم صورتت قشنگ یکسال طول میکشه تا بیاد سر جاش. ورم و کبودی و حتی پر شدن بینی و بد خوابی و اینا یه چیز معمول و عادی هست. واسه یکی زیاد واسه یکی کمه. ولی بلاخره بعد یکماه تقریبا همه چیز اوکی میشه .
چیزایی که دکتر تجویز میکنه استفاده کن. بعد از باز کردن بینیت از پماد ویتامینه A استفاده کن تا زخمهای داخل بینیت زودتر التیام پیدا کنه. آب نمک هم حسابی استفاده کن که تاثیرش بسیار قابل توجه هستش.
باشه عزیزم تسلیم!!!
بچه که زدن نداره 1سوال بود فقط!!!دستمم درد نکنه فدات شم.

jkshdjhj
24-03-2022, 12:44
بچه من یک سوال دارم بینی مو پیش دکتر شیرنگی جراحی کردم سه ماه گذشته میخوام باردار بشم نمیدونم بذارم یکسال بگذره یا نه ؟ سه ماه بنظرتون فرم گرفته
بعد من قبل عمل اقدام داشتم نشده میترسم زمان ببره چکار کنم