PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : help me ( سيستم من موقع بالا اومدن وپس از وارد كردن پسورد ارور زير نمايش داده ميشه !!! )

afshin190
18-04-2005, 09:16
سيستم من موقع بالا اومدن وپس از وارد كردن پسورد ارور زير نمايش داده ميشه و بعداز ok كردن اون وارد كه نميشه هيچ بلكه بر ميگرده به قسمت وارد كردن پسورد
error
a problem is prevention windows from a accurately checking the license for this computer. error cod:0*80070002 :cry: :cry: :cry:

Mohammad
19-04-2005, 07:51
از كي اينجوري شدي؟

M.R.M
20-04-2005, 08:20
سلام افشين عزيز.
اين مشكل معمولا بعد از انجام دادن يك سري تغييرات اشتباه در رجيستري به وجود مي آيد ( توجه داشته باشيد كه گفتم معمولا ) ، اما هر دليل مشابه ديگري نيز ميتواند باعث آن شود.
روشهايي براي حل مشكل شما وجود دارند كه تا حدودي مشكل و پيچيده هستند و نياز به داشتن كمي مهارت در كار با رجيستري ويندوز دارند.
بهترين پيشنهاد من به شما نصب يا Repair ويندوزتان است.
اما روشهايي كه عرض كردم اگر كوچكترين اشتباهي در انجامشان مرتكب شويد ، مشكلات جدي را براي سيستم شما به وجود خواهند آورد.
مشكلاتي از قبيل فرمت نشدن درايوها و يا نشناختن درايوي خاص و از اين قبيل.
به همين خاطر ريسك انجام كار در آنها بالا است.
در هر حال اگر خواستيد روشها را برايتان ميگويم اما هميشه سعي كنيد درصد ريسك را پايين بياوريد.
موفق باشيد.

me
20-04-2005, 08:52
سلام آقا افشين
مشكلت در رجيستر كردنه ويندوزه نسخه كامل رو گير بيار :D
متشكرم

afshin190
27-04-2005, 14:09
سلام
با عرض معذرت که کمی دیر پاسخ دادم
جناب m.r.mحالا باید چه کار کنم
در حال حاضر یه وینوز جدید توی یه درایو دیگه نصب کردم وچون ویندوز قبلی شامل اسناد مهم مالیه واسناد دیگه است نگران از دست دادنشون هستم راستش نحوهی repair کردن ویندوز و بلد نستم
لطفا کمک کنید :cry: :cry: