PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه ها تو را خدا نظر تون را در مورد ....

M.B.M
14-08-2006, 18:46
بچه ها تو را خدا نظر تون را در مورد گوشي نوكيا ان 70 و سوني اريكسون دبليو 800 و810 بگيد موندم كدوم را بخرم راهنماييم كنيد اينبار براي خودم است يك چيز بگيد كه بعد از خريد پشيمان نشم ;) ;) ;)

راستي مزايا و معايب همشون رو مي دونم فقط نظر بديد البته اگه گوشي خوب ديگه اي در رنج 400000 تومان مي شناسيد معرفي كنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

x-boy
14-08-2006, 20:16
اقا ان 70 رو بيخيال شو زياد جالب نيست ولي اگه نوكيا ميخواي 3250 خوبه

LeBron
14-08-2006, 20:32
قيمت 3250چنده؟

Admiral
14-08-2006, 20:34
اگه هم سونی اریکسون میخوای W800 عالیه.

M.B.M
14-08-2006, 20:42
دبليو 810 كه امكانات بيشتري نداره نسبت به دبليو 800
نوكيا 3250 نسبت به امكاناتش كمش قيمتش بالا است
x-boy جان چرا ان 70 بدرد نمي خوره زود راهنمايم كنيد .

masoud908
14-08-2006, 21:29
داداش من N70 داره .عاليه

M.B.M
14-08-2006, 21:38
واقعا گيج شدم چي كار كنم

M.B.M
14-08-2006, 21:40
دبليو 810 كه امكانات بيشتري نسبت به دبليو 800 داره پس چرا دبليو 800 خوبه البته از آمار مي گم

Mehdi_Full
14-08-2006, 21:48
دبليو 810 كه امكانات بيشتري نسبت به دبليو 800 داره پس چرا دبليو 800 خوبه البته از آمار مي گم
M.b.m جان در مورد نوكيا ان 70 بايد خدمتت عرض كنم كه گوشي خوبي هست ولي يكي از مشكلاتش سرعت پايين گوشي هست در ضمن بايد بگي كه با چه چيز گوشي حال ميكني . صدا - كيفيت تصوير - ظاهر و ....
در مورد سوني اريكسون هم بايد بگم كه در حال حاظر با توجه به كارايي - صدا و كيفيت عكس و فيلمبرداري و با توجه به قيمت فعلي W810 رو پيشنهاد ميكنم كه فكر ميكنم پشيمون نميشي

M.B.M
14-08-2006, 21:52
صدا - كيفيت تصوير - ظاهر ...
اينها برام مهم است ولي راستش دو دل بودنم فقط بخاطر نداشتن سيستم عامل روي W810

Mehdi_Full
14-08-2006, 23:02
صدا - كيفيت تصوير - ظاهر ...
اينها برام مهم است ولي راستش دو دل بودنم فقط بخاطر نداشتن سيستم عامل روي W810
دوست عزيز برنامه هايي از قبيل فيلم برداي نامحدود - ضبط صداي نامحدود - پخش MP3 - پخش تصاوير بصورت Full Screen - افتادن عكس تماس گيرنده موقع تماس و .......... بايد روي نوكيا نصب بشه تا بشه ازشون استفاده كرد ولي تمام برنامه هايي كه اسم بردم همشون بصورت كارخانه اي روي سوني اريكسون نصب هستن بدين معني كه سوني اريكسون اصلا برنامه اي لازم نداره + بسياري از قابليتهاي ديگه از جمله ريتم سازي صدا و كار بر روي عكسها بصورت گرافيكي و .... كه اينارو دونه دونه بايد روي نوكيا نصب كني تازه اگه برنامشون باشه كه همين نصب برنامه ها موجب افت شديد سرعت گوشي و امكان ويروسي شدن گوشي رو زياد ميكنه
موفق باشي ;)

alir3za
15-08-2006, 01:15
اينايي كه گفتي درست ولي
1 - برنامه هايي بسيار متنوع تر از اونايي كه شما اسم بردي ساخته شدن و فقط بر روي سيستم عاملها نصب ميشن.
2 - احتمال ويروسي شدن با بستن بلوتوث و داشتن يك آنتي ويروس قوي به صفر ميرسه
3 - گوشي كه سيستم عامل داره بخاطر داشتن درايوهايي مانند كامپيوتر و امكانات مديريت سريع فايلها و برنامه ها و كپي يا پاك كردن يا انتخاب تكي يا كلي فايلها و كلي امكان ديگه بسيار به كامپيوتر نزديكه و به همين جهت كار كردن با اين گوشيها بخاطر زمينه ي كار كردن با كامپيوتر بسيار راحته.

منم ميگم ان 70 تو اون قيمت گزينه ي خوبيه ولي بهترين گزينه نيست و با اون پول اگه گوشي سيمبين دار ميخواي برو 3250 بگير كه كيفيت فيلم برداريش و بنظر من حتي ظاهرش (البته سليقه ايه) از 810 بهتره.
ضمنا صداي 3250 از 810 بيشتره.

يا علي

Bob
15-08-2006, 08:44
به نظر منم 3250 از N70 بیشتر میارزه . اما اگه از بین اون 3 تا بخوای N70 به نظرم بهترینشونه .
چون من خودم بدون سیمباین میمیرم .

wrackful
15-08-2006, 10:23
سلام عزيزم من ان70 دارم خيلي ازش راضيم فكر نمي كنم گوشي هايي كه گفتي كيفيت فيلمي مثل ان70 داشته باشه اخه ان70 با پسوند mp4 فيلم ميگيره ولي دبليو 800 و 810 با پسوند3gp
به نظر من ان70 الان بهترينه تو اين مدلهايي كه گفتي

Kolang
15-08-2006, 10:39
سلام
N70 توی نظر سنجی که انجام شده بهترین گوشی سال شناخته شده(از نظر کارایی) و از نظر کارایی قابل مقایسه با 3250 نیست. چون 3250 سیستم عامل symbian 9.1 داره كه برنامه هاش به راحتي گير نميان و خيلي كم كرك شده اند.
البته اين مقايسه اي بود بين N70 و 3250 وگرنه بين 3 گوشي كه خودت اسم بردي بدون شك N70 بي رقيبه

Kolang
15-08-2006, 10:42
دوست عزيز برنامه هايي از قبيل فيلم برداي نامحدود - ضبط صداي نامحدود - پخش MP3 - پخش تصاوير بصورت Full Screen - افتادن عكس تماس گيرنده موقع تماس و .......... بايد روي نوكيا نصب بشه تا بشه ازشون استفاده كرد ولي تمام برنامه هايي كه اسم بردم همشون بصورت كارخانه اي روي سوني اريكسون نصب هستن بدين معني كه سوني اريكسون اصلا برنامه اي لازم نداره + بسياري از قابليتهاي ديگه از جمله ريتم سازي صدا و كار بر روي عكسها بصورت گرافيكي و .... كه اينارو دونه دونه بايد روي نوكيا نصب كني تازه اگه برنامشون باشه كه همين نصب برنامه ها موجب افت شديد سرعت گوشي و امكان ويروسي شدن گوشي رو زياد ميكنه
موفق باشي ;)

دوست من شما احتمالا تا حالا گوشي symbian دار استفاده نكردي و گرنه اين حرفو نميزدي(يا اگه داشتي زياد ازش كار نميكشيدي)
من خودم قبل از اينكه 6630 بگيرم ظاهر گوشي خيلي برام مهم بود و ميخواستم سامسونگ بگيرم. اما خدا رو شكر بعد از 4 روز گشت و گزار توي اينترنت و خوندن مطالب سايت هايي مثل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تصمیم عوض شد و الانه که میفهمم گوشی یعنی چی :biggrin:

x-boy
15-08-2006, 12:10
ببين عزيز اگه با سيمبيان حال ميكني سوني اريكسون نگير پشيمون ميشي ان 70 هم به خاطر اين زياد جالب نيست چون به 6681 از نظر سخت افزاري نزديكه پس پول بيخوده بابتش دادن (البته به نظر من) ولي خب گويا دوستاني كه ان 70 دارن راضي هستند

x-boy
15-08-2006, 12:13
يه خواهش دارم انقدر ويروس ويروس نكنيد باسه سيمبيان گندش كرديد

Kolang
15-08-2006, 13:19
ببين عزيز اگه با سيمبيان حال ميكني سوني اريكسون نگير پشيمون ميشي ان 70 هم به خاطر اين زياد جالب نيست چون به 6681 از نظر سخت افزاري نزديكه پس پول بيخوده بابتش دادن (البته به نظر من) ولي خب گويا دوستاني كه ان 70 دارن راضي هستند

عزیز من مگه 6681 ضعیفه که اینو میگی؟ ایوللللللللللللللل معلومه خیلی اطلاعات داریا
گوشی N70 بهترین گوشی سال شناخته شده(منبع: هفته نامه کلیک) و امکان نداره کسایی که این گوشی رو خریدن ازش ناراضی باشن

Mehdi_Full
15-08-2006, 15:29
دوست من شما احتمالا تا حالا گوشي symbian دار استفاده نكردي و گرنه اين حرفو نميزدي(يا اگه داشتي زياد ازش كار نميكشيدي)
من خودم قبل از اينكه 6630 بگيرم ظاهر گوشي خيلي برام مهم بود و ميخواستم سامسونگ بگيرم. اما خدا رو شكر بعد از 4 روز گشت و گزار توي اينترنت و خوندن مطالب سايت هايي مثل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تصمیم عوض شد و الانه که میفهمم گوشی یعنی چی :biggrin:
چرا دوست من خودم 6600 - 6630 داشتم (البته 2 سال پيش) اينقدر 6630 كه داشتم هنگ ميكرد فروختمش بعدش يه سوني اريكسون گرفتم و بعد از اون فهميدم كه گوشي يعني چي البته با N70 و 6680 و 3250 هم كار كردم ولي تو اين دو مدل 6680 خيلي سرعتش بهتره ول با اينحال گوشي يعني سوني اريكسون و مطمئنا ديگه هيچ وقت نوكيا نميگيرم :happy:

x-boy
15-08-2006, 16:27
عزیز من مگه 6681 ضعیفه که اینو میگی؟ ایوللللللللللللللل معلومه خیلی اطلاعات داریا
گوشی N70 بهترین گوشی سال شناخته شده(منبع: هفته نامه کلیک) و امکان نداره کسایی که این گوشی رو خریدن ازش ناراضی باشن
6681 ضعيف نيست ولي بهتر از ان 70 از نظر قيمت بهترين گوشي سال هم به خاطر چي؟ دوربين؟ نه موسيقي؟ نه تفريح

x-boy
15-08-2006, 16:30
جناب مهدي اون 6630 شما ايرادي داشته كه هي هنگ ميكرده يا رم 512 داشتي يا با يه برنامه ناسازگار بوده چون 6630 گوشي خوبيه

R@R#M@N
15-08-2006, 16:32
توي اين 3 مدل اگه سيمبين ميخاي ن70
اگه نه دبليو 810 از همه نظر سرتره

M.B.M
15-08-2006, 20:40
توي اين 3 مدل اگه سيمبين ميخاي ن70
اگه نه دبليو 810 از همه نظر سرتره

بابا جون مشكلم اينه كه نمي دونم سيمبين چقدر كاراي داره توي موبايل و سر همين دو به شك هستم

Kolang
15-08-2006, 21:32
سلام M.B.M جان
ببین یه مسئله ای هست. من تا حالا دختری رو ندیدم که از یه گوشی symbian دار بیشتر از یه گوشی 50 تومنی کار بکشه. تو هم اگه مثل بقیه دخترها از گوشی فقط برای تلفن زدن و کلاس گذاشتن میخوای استفاده کنی برو هر کدوم که ظاهرش رو بیشتر میپسندی بگیر(ببخشد که رک حرف میزنم) . و اما اگه...
اگه اهل بازی کردن با گوشی هستی و دوست داری بازیهایی در حد کامپیوتر روی گوشیت داشته باشی...
اگه میخوای گوشیت در موقعیت های خیلی متفاوت به کارت بیاد... (مثال میزنم. مثلا میخوای دیکشنری تخصصی پزشکی یا مکانیک یا ... رو همیشه همرات داشته باشی. یا مثلا نقشه شهر های مختلف رو روی گوشیت داشته باشی که وقتی میری مسافرت... یا اینکه میخوای یه ebook رو توی راه بخونی و یا اینکه میخوای روز تولد دوستات رو فراموش نکنی و یا .....)
و خلاصه اینکه اگر بخواهی از گوشی های symbian دار درست استفاده کنی مطمئن باش هیچ وقت ازش سیر نمیشی و امکان نداره از خریدش پشیمون بشی. حتی اگه گوشین روزی چند بار قفل کنه یا ویروسی بشه و یا ....

اما همونطور که گفتم اگه میدونی حال و حوصله این چیزا رو نداری اکیدا توصیه میکنم که بیخیال symbian بشی. چونکه گوشی ای که قیمتش برابر با N70 باشه و symbian نداشته باشه مطمنن امکانات دیگش بهتر از اونه(به طور مثال دوربینش) البته من هیج اطلاعی از 810 ندارما

در ضمن اگه N70 خریدی من خودم از نظر برنامه و بازی به طور 100 درصد تامینت میکنم
امیدوارم که تصمیم درستی بگیری

WooKMaN
15-08-2006, 21:40
M.B.M جان نظر من روي ان70 بيده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.B.M
15-08-2006, 21:59
سلام M.B.M جان
ببین یه مسئله ای هست. من تا حالا دختری رو ندیدم که از یه گوشی symbian دار بیشتر از یه گوشی 50 تومنی کار بکشه. تو هم اگه مثل بقیه دخترها از گوشی فقط برای تلفن زدن و کلاس گذاشتن میخوای استفاده کنی برو هر کدوم که ظاهرش رو بیشتر میپسندی بگیر(ببخشد که رک حرف میزنم) . و اما اگه...
اگه اهل بازی کردن با گوشی هستی و دوست داری بازیهایی در حد کامپیوتر روی گوشیت داشته باشی...
اگه میخوای گوشیت در موقعیت های خیلی متفاوت به کارت بیاد... (مثال میزنم. مثلا میخوای دیکشنری تخصصی پزشکی یا مکانیک یا ... رو همیشه همرات داشته باشی. یا مثلا نقشه شهر های مختلف رو روی گوشیت داشته باشی که وقتی میری مسافرت... یا اینکه میخوای یه ebook رو توی راه بخونی و یا اینکه میخوای روز تولد دوستات رو فراموش نکنی و یا .....)
و خلاصه اینکه اگر بخواهی از گوشی های symbian دار درست استفاده کنی مطمئن باش هیچ وقت ازش سیر نمیشی و امکان نداره از خریدش پشیمون بشی. حتی اگه گوشین روزی چند بار قفل کنه یا ویروسی بشه و یا ....

اما همونطور که گفتم اگه میدونی حال و حوصله این چیزا رو نداری اکیدا توصیه میکنم که بیخیال symbian بشی. چونکه گوشی ای که قیمتش برابر با N70 باشه و symbian نداشته باشه مطمنن امکانات دیگش بهتر از اونه(به طور مثال دوربینش) البته من هیج اطلاعی از 810 ندارما

در ضمن اگه N70 خریدی من خودم از نظر برنامه و بازی به طور 100 درصد تامینت میکنم
امیدوارم که تصمیم درستی بگیری
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Kolang
15-08-2006, 22:45
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

نکنه به خانم برخورده؟
اوه اوه اوه نکنه فمینیستی؟ :blink:
من تسسسسسسسسسسسسسلیم

J A V I D
16-08-2006, 00:06
ببخشید من اینترنتم قاط زد نوشته هام دوبار فرستاده شد شرمنده

J A V I D
16-08-2006, 00:09
آقایون و خانوم ها الکی دعوا نکنید گوشی یه چیز کاملا سلیقه ای و هر کی با هر گوشی کار کرده می گه گوشی من خداست حالا اگه مثلا شما بین این گوشی های ذکر شده 1100 هم اضافه کرده بودی بیشترین رای رو می آورد چون بیشتر ازش استفاده می کنن در مورد منو ها و سرعت اینا هم شما هر چی داشته باشین بعد از مدت کوتاهی کاملا بهش عادت می کنین و اصلا به این چیزا فکر نمی کنین .در مورد نرم افزار هایی هم که رو گوشی ها نصب می شه باید بگم که تلفن معمولا بیشترین استفاده ازش برای حرف زدن و ارسال اس ام اس و عکس برداری و نهایت بازی استفاده می شه .ما که نوت بوک نمی خوای بخریم که مثلا سالی یه بار ممکنه بخوایم از دیکشنریش استفاده کنیم یا تو بیابون گم شیم که بخوایم نقشه استفاده کنیم .بازم می گم گوشی یه چیز کاملا سلیقه ای بحث در مورد اینکه کدوم بهتره یه صحبت بی اساسه . با توجه به اینکه از یک سوم امکانات گوشی ها تو ایران نمی شه استفاده کرد از چیزایی که می شه استفاده کرد تو همه گوشی ها مشترکه تقریبا.و به نظر من مطرح کردن چیزای سلیقه ای بیشتر خریدار رو سر در گم می کنه.

اگه نظر منم خواسته باشین من چون کلا از گوشی های نوکیا خوشم نمی آد دبلیو هشتصد رو بهتون پیشنهاد می کنم دبلیو هشتصدو ده هم فرق چندانی با دبلیو هشتصد نداره فقط رنگش مشکی و ظاهرا دوربینش درپوش نداره. در ضمن گوشی هایی مثل دبلیو هشتصد ویروس نمی گیرن . راستی دوربین دبلیو هشتصد از دوربین ان هفتاد قوی تره .

R@R#M@N
16-08-2006, 08:39
اينكه درسته
ولي دبليو 810 از نظر صدا هم كمي با 800 فرق فوكوله
همچنين ظاهر شيك تري هم داره
در ضمن اي دي اي جي هم داره
بازم ميگم 810 بهترينه
در ضمن 810 اين طور كه تو تاپيك علاعدين نوشته از 800 هم ارزون تر شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hemo
16-08-2006, 09:03
w810 با اينكه خيلي وقت نيست تو بازاره افت قيمتش نسبت به
w800 بيشتر بوده. ثبات قيمت w800 ميتونه نشانه تقاضاي بالا براي
اين گوشي فوق‌العاده باشه.
در ضمن دوربين w810 درپوش نداره. دفترچه تلفنش دو برابر W800
ظرفيت داره يعني 1000 تا. ولي حافظه داخليش از w800 كمتره: 20 مگ
w800 : 38mb در ضمن ظاهرا 810 تماس صوتي نداره (مطمئن نيستم)

R@R#M@N
16-08-2006, 09:18
تماس صوتي ديگه چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون Push To Talk منظورته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
16-08-2006, 10:44

خوب گفتی امکان نداره کسایی که خریدن ناراضی باشن =من داشتم شدیدا ناراضی بودم

بعد 10000 بار گفتم که گوشی های نوکیا خوب هستند ولی ن70 و ن90 نه (ن70 رو میگم)
چون قیمت بالا+کیفیت دوربین پایین+صدای پایین
این هفته نامه کلیک از کی تا حالا منبع مهمی شده!!!!!ن70 بهترین گوشی تفریحی شده. اگه تاپیکی که من زده بودم میدیدی گوشی های سال بترتیب ک750.موتورلا وی تری ایکس.و سامسونگ د600 شده نه ن70

این سیستم عامل هم نه از حیث ویروس(تو مدتی که داشتم یه دونه ویروس هم نگرفتم) از حیث سرعت خیلی کم هست .
و اون کپی پیست ها که الیرضا خان میگی تو ک300 هم میتونی انجام بدی عین کامپیوتر

سیمبیان سری 60 مزایای انچنانی نداره
و نتیجه 3250و810 یکی از این 2تا ولی ن70 به لعنت خدا نمیارزید(اهای ن70 دارا نیاید فحش بدین البته دادین هم....)

metal_militia
16-08-2006, 10:49
جناب مهدي اون 6630 شما ايرادي داشته كه هي هنگ ميكرده يا رم 512 داشتي يا با يه برنامه ناسازگار بوده چون 6630 گوشي خوبيه

عزیز من خوب ن70 ویا 6630 با 512 مگ نفسشون بند میاد

ولی تو همون ک750 به عقیده خیلی ها لگن من یک رم 1گیگ گذاشتم نه سرعتش کم شد ونه....

همون شد که ن70 رو دادم به ک 750 حداقل برای قطع مکالمه نباید 20 بار دکمه قرمز رو بزنم و اخر هم قطع نشه و باتری در بیارم!!!!!یا 10 تا برنامه بریزم که سرعت سر سام اورش کمتر بشه و بشه تازه مثل امکانات ک300!!!!!

در مورد ن70 هم دقیقا درست گفتی نه دوربینی.نه موسیقی ایو نه تفریحی

Kolang
16-08-2006, 13:58
خوب گفتی امکان نداره کسایی که خریدن ناراضی باشن =من داشتم شدیدا ناراضی بودم

بعد 10000 بار گفتم که گوشی های نوکیا خوب هستند ولی ن70 و ن90 نه (ن70 رو میگم)
چون قیمت بالا+کیفیت دوربین پایین+صدای پایین
این هفته نامه کلیک از کی تا حالا منبع مهمی شده!!!!!ن70 بهترین گوشی تفریحی شده. اگه تاپیکی که من زده بودم میدیدی گوشی های سال بترتیب ک750.موتورلا وی تری ایکس.و سامسونگ د600 شده نه ن70

این سیستم عامل هم نه از حیث ویروس(تو مدتی که داشتم یه دونه ویروس هم نگرفتم) از حیث سرعت خیلی کم هست .
و اون کپی پیست ها که الیرضا خان میگی تو ک300 هم میتونی انجام بدی عین کامپیوتر

سیمبیان سری 60 مزایای انچنانی نداره
و نتیجه 3250و810 یکی از این 2تا ولی ن70 به لعنت خدا نمیارزید(اهای ن70 دارا نیاید فحش بدین البته دادین هم....)

تو هم مثل همون دخترهایی میمونی که از گوشی فقط برای...... درسته برای امثال شما N70 مسلما آشغاله

الان داشتم خصوصیات 810 رو میخوندم
وای پسر. این usp 2 ش خیلی توپه

alibamaram
16-08-2006, 14:02
آقایون و خانوم ها الکی دعوا نکنید گوشی یه چیز کاملا سلیقه ای و هر کی با هر گوشی کار کرده می گه گوشی من خداست حالا اگه مثلا شما بین این گوشی های ذکر شده 1100 هم اضافه کرده بودی بیشترین رای رو می آورد چون بیشتر ازش استفاده می کنن در مورد منو ها و سرعت اینا هم شما هر چی داشته باشین بعد از مدت کوتاهی کاملا بهش عادت می کنین و اصلا به این چیزا فکر نمی کنین .در مورد نرم افزار هایی هم که رو گوشی ها نصب می شه باید بگم که تلفن معمولا بیشترین استفاده ازش برای حرف زدن و ارسال اس ام اس و عکس برداری و نهایت بازی استفاده می شه .ما که نوت بوک نمی خوای بخریم که مثلا سالی یه بار ممکنه بخوایم از دیکشنریش استفاده کنیم یا تو بیابون گم شیم که بخوایم نقشه استفاده کنیم .بازم می گم گوشی یه چیز کاملا سلیقه ای بحث در مورد اینکه کدوم بهتره یه صحبت بی اساسه . با توجه به اینکه از یک سوم امکانات گوشی ها تو ایران نمی شه استفاده کرد از چیزایی که می شه استفاده کرد تو همه گوشی ها مشترکه تقریبا.و به نظر من مطرح کردن چیزای سلیقه ای بیشتر خریدار رو سر در گم می کنه.

اگه نظر منم خواسته باشین من چون کلا از گوشی های نوکیا خوشم نمی آد دبلیو هشتصد رو بهتون پیشنهاد می کنم دبلیو هشتصدو ده هم فرق چندانی با دبلیو هشتصد نداره فقط رنگش مشکی و ظاهرا دوربینش درپوش نداره. در ضمن گوشی هایی مثل دبلیو هشتصد ویروس نمی گیرن . راستی دوربین دبلیو هشتصد از دوربین ان هفتاد قوی تره .

فقط جاوید جون :happy:
منم کاملا باهاش موافقم

metal_militia
16-08-2006, 14:08
تو هم مثل همون دخترهایی میمونی که از گوشی فقط برای...... درسته برای امثال شما N70 مسلما آشغاله

الان داشتم خصوصیات 810 رو میخوندم
وای پسر. این usp 2 ش خیلی توپه
جیگر اولا نمیشناسی منو > بفهم با کی حرف میزنی من یه فروشنده موبایل هستم و یکی از راه های کسب در امد برای من از طریق نصب برنامه هست +فروش گوشی و لوازم

پس از صد تا مثل تو هم ارشیوم کامل تره هم بیشتر حالیمه فهمیدی!!!!

جالبه چرا بچه های دیگه چیزی نگفتند

Kolang
16-08-2006, 14:09
ایول. راست میگه. منم حرف جاوید رو 100% تایید میکنم. به نطر منم کاملا شخصیه. با توجه به اینکه شما هم دختر هستی و معمولا حال و حوصله کلنجار رفتی با گوشی رو نداری فکر میکنم 810 مناسب تر باشه برات. تازه کیفیت صدای سونی هم که حرف نداره. اینطور هم که توی سایت ها نوشته یه حافظه 512 مگی هم که همراشه

metal_militia
16-08-2006, 14:12
پست من هم بخون بالاش

با شمام کمال جان

Kolang
16-08-2006, 14:19
جیگر اولا نمیشناسی منو > بفهم با کی حرف میزنی من یه فروشنده موبایل هستم و یکی از راه های کسب در امد برای من از طریق نصب برنامه هست +فروش گوشی و لوازم

پس از صد تا مثل تو هم ارشیوم کامل تره هم بیشتر بارمه فهمیدی!!!!

جالبه چرا بچه های دیگه چیزی نگفتند

عزیز من تو هم بفهم که با کی حرف میزنی. برنامه های تو محدود میشه به همون یکی 2 تا سی دی که توی مغازته.
اما من 24 ساعته توی اینترنتم و چند برابر شما با برنامه هاو بازهای موبایل ها آشنایی دارم.
نگاه کن تروخدا مثل بچه ها شدم. اومدم ایمجا با بقیه دوستام دارم کل میندازم. metal جان بیا بیخیال شیم. ;) این کارا از ما گذشته. خیلی مخلصیم دادا :)

seyed1370
16-08-2006, 14:20
اينكه درسته
بازم ميگم 810 بهترينه
در ضمن 810 اين طور كه تو تاپيك علاعدين نوشته از 800 هم ارزون تر شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:blush: :blush: :blush:

seyed1370
16-08-2006, 14:21
اينكه درسته
بازم ميگم 810 بهترينه

rarman جان میشه بگی این ای دی ای جی چیه ؟؟؟؟

ممنون :)

metal_militia
16-08-2006, 14:25
عزیز من تو هم بفهم که با کی حرف میزنی. برنامه های تو محدود میشه به همون یکی 2 تا سی دی که توی مغازته.
اما من 24 ساعته توی اینترنتم و چند برابر شما با برنامه هاو بازهای موبایل ها آشنایی دارم.
نگاه کن تروخدا مثل بچه ها شدم. اومدم ایمجا با بقیه دوستام دارم کل میندازم. metal جان بیا بیخیال شیم. ;) این کارا از ما گذشته. خیلی مخلصیم دادا :)
شرمنده عزیز البته ارشیو من هم به اون دو تا سی دی نیست من هم شب ها تو اینترنتم برای برنامه موبایل اره 2 تا سی دی هست ولی کار خودمه!!!!!!!!

ما هم خاک زیر پا ببخشید من هم زود جوش میارم
شرمنده

(حالا میتونی یه حالی بدی یک سری بازی 3بعدی جاوا جدید برای سونی میخام میتونی جور کنی )

Kolang
16-08-2006, 14:31
شرمنده عزیز البته ارشیو من هم به اون دو تا سی دی نیست من هم شب ها تو اینترنتم برای برنامه موبایل اره 2 تا سی دی هست ولی کار خودمه!!!!!!!!

ما هم خاک زیر پا ببخشید من هم زود جوش میارم
شرمنده

من هم یه عالمه معذرت میخوام
چرا اینجا آدمکاش اینقدر کمن؟

بزار منم یه اعترافی بکنم
من خودم آرشیوم از یه سیدی هم کمتره. آخه فقط چیزایی رو که لازم دارم نگه میدارم. اما به تمام نرم افزارها و بازیهای موبایل دسترسی دارم. متال جان اگه به چیزی احتیاج داشتی خیلی خوشحال میشم کمکت کنم
بازم معذرت
kiss

چشم. حتما
فقط میره برای شنبه. باشه؟ آخه کارای دانلودی رو از دانشگاه انجام میدم. فقط یه چیزی. بازی خاصی مد نطرته؟

metal_militia
16-08-2006, 14:43
مخلص من هم همینطور

(تاپیک به کجا رفت!!!!!)

R@R#M@N
16-08-2006, 16:09
ولش كن

rarman جان میشه بگی این ای دی ای جی چیه ؟؟؟؟

ممنون
اول اينكه اسم من بهراد هست (RAREMAN) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان تو ايران كاربرد نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينجوري كه من شنيدم اگه با موبايل به اينترنت وصل بشي با گوشي هايي مثل دبليو 800 و ك750 و... كه اي دي اي جي ندارند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتوني با سرعت 40 كيلوبايت دانلود كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما با گوشيهايي مثل 810 كه اين فناوري را دارا هستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتوني با سرعت 350 كيليوبايت دانلود كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اين فناوري فعلا" تو ايران كاربرد نداره (تازه مثل اينكه سيستم مخابراتي ايران GSM شده) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من دقيق نميدونم شايد هم اطلاعاتم غلط باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي اگه كسي ميدونه بياد بذاره ما هم كامل بفهميم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silver
16-08-2006, 22:03
ولش كن

اول اينكه اسم من بهراد هست (RAREMAN) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان تو ايران كاربرد نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينجوري كه من شنيدم اگه با موبايل به اينترنت وصل بشي با گوشي هايي مثل دبليو 800 و ك750 و... كه اي دي اي جي ندارند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتوني با سرعت 40 كيلوبايت دانلود كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما با گوشيهايي مثل 810 كه اين فناوري را دارا هستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتوني با سرعت 350 كيليوبايت دانلود كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اين فناوري فعلا" تو ايران كاربرد نداره (تازه مثل اينكه سيستم مخابراتي ايران GSM شده) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته من دقيق نميدونم شايد هم اطلاعاتم غلط باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي اگه كسي ميدونه بياد بذاره ما هم كامل بفهميم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله اطلاعات شما درسته فناوري Enhanced Data rate for Global Evolution ) EDGE ) سومین نسل از خدمات بی سیم هستش که امکان تحویل داده ها و خدمات چند رسانه ای و برنامه های کاربردی را با حداکثر 384 کیلوبایت در ثانیه را دارد و البته در ایران فعلا امکان استفاده از این تکنولوژی نیست پس اگه گوشی که انتخاب کردید این فناوری رو نداشت زیاد نگران نشین

R@R#M@N
16-08-2006, 22:13
مرسي سيلور جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اطلاعاتت عالي بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم كامل روشن كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hemo
17-08-2006, 07:47
تماس صوتي ديگه چيه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون Push To Talk منظورته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوه ببخشيد منظورم فرمان صوتي بود
همون كه با گفتن اسم طرف شماره‌اش رو ميگيره
توي Shop.ir جلوي تماس صوتي يه خط تيره گذاشته
البته خيلي عجيبه و فكر كنم اشتباه كرده باشن
اينم لينكشه خودتون ببينين
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hemo
17-08-2006, 07:58
الان تو Gsmarena نگاه كردم
حدسم درست بود. اشتباه از Shop.ir بود.
w810 فرمان صوتي داره. مگه ميشه نداشته باشه

R@R#M@N
17-08-2006, 13:44
داره عزيز
اون دكمه ي ولوم (حالا چه بالايي چه پاييني ) رو فشار بدي (3 ثانيه) بعد اسم رو بگي زنگ ميزنه
البته اين دكمه در حالت واكمن كه صدا رو كم و زياد ميكنه , در حالت واكمن 3 ثانيه نگه داري آهنگ ها عقب و جلو ميشن
در حالتي كه واكمن نيست دكمه رو بزني فون استاتوس رو نشون ميده , و اگه در حالت واكمن نباشي 3 ثانيه نگه داري وويس ديل (فرمان صوتي)به كار مي افته