PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک خطای رفع نشدنی در اپدیت ویندوز7

ahmad20062
18-08-2013, 18:42
من ویندوز7 را بصورت تکه تکه یعنی فقط فایل های ضروری اپدیت می کنم تا الان مشکلی نبود ولی یک فایلی هست که ویندوز دستور دانلود ان را می دهد ولی اپدیت نمی شود و گزینه خطا را می دهد چطور می توانم ان را دانلود کنم

و یا اصلا از شرش خلاص شوم هر بار که می خواهم لب تاب را خاموش کنم به خاطر الارم این فایل طول می کشد تا سیستم خاموش شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SA.JJ.AD
18-08-2013, 19:35
اول از همه از غیر فعال بودن اپدیت اتوماتیک ویندوز مطمئن شید ...
+
بعد تو همین عکس چهارمی که قرار دادید ... تیک کنارشو بردارید و روش کلیک راست کنیدو بعدشم گزینه ی Hide Update ... ;)

n_yaghmaei
18-08-2013, 22:41
زمانی که ویندوز را به صورت اتومات آپدیت می کنید اطلاعات امنیتی به ترتیب آپدیت می شوند اما گاهی اوقات اطلاعات امنیتی آن حجمی بسیار کم و در حد کیلوبایت را دارند
وقتی یک آپدیت امنیتی بعد از آن می آید به دلیل سهولت اطلاعات فایل قبلی را وارد این فایل می کنند و کسی که نصب آپدیت را به صورت دستی انجام می دهد با این مشکل که شما دارید برخورد می کند
اگر از ویندوز و آفیس ارجینال استفاده می کنید که روی حالت خودکار آپدیت خود را قرار دهید در غیر اینصورت اینگونه فایلها را HIDE کنید چون این فایلها قبلا نصب شده اند

ahmad20062
19-08-2013, 00:41
تشکر همین کار را کردم حل شد