PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن سیستم

#joker#
17-08-2013, 12:16
سلام دوستان.من یه سیستم دارم که روش دوتا هارد نصبه ویندوز 7 رو یکی از هادها نصب کردم بعد نصب ویندوز و برنامه ها ودرایورها یه بار که ری استارت کردم کلن سیستم بوت نمی شد و یه صفحه سیاه میومد که تنظیمات بایوت عوض شده و اونها را به دیفالت برگردون.میدونین مشکل از چی می تونه باشه؟در حالی که من به تنظیمات بایوس اصلا دست نزدم+چراغ هاردی که ویندوز روش نصبه موقع بوت روشن نمیشه و چراغ اونیکی هارد روشن میشه و وقتی اون هارد رو درمیارم سیستم به درستی کارمیکنه و ویندوز میاد!

EXTREME
17-08-2013, 18:32
سلام دوستان.من یه سیستم دارم که روش دوتا هارد نصبه ویندوز 7 رو یکی از هادها نصب کردم بعد نصب ویندوز و برنامه ها ودرایورها یه بار که ری استارت کردم کلن سیستم بوت نمی شد و یه صفحه سیاه میومد که تنظیمات بایوت عوض شده و اونها را به دیفالت برگردون.میدونین مشکل از چی می تونه باشه؟در حالی که من به تنظیمات بایوس اصلا دست نزدم+چراغ هاردی که ویندوز روش نصبه موقع بوت روشن نمیشه و چراغ اونیکی هارد روشن میشه و وقتی اون هارد رو درمیارم سیستم به درستی کارمیکنه و ویندوز میاد!

اون هارد که ویندوز روش نصب بود تو بایوس دیتکت میشه ؟

#joker#
17-08-2013, 18:50
اوووووووووووووه چیکار دارین شما به چراغ هارد؟خب
حتما یه چراغی داره دیگه.کسی نمی دونه مشکل از چی میتونه باشه؟

#joker#
18-08-2013, 09:20
ببینین وقتی هاردی که ویندوز نداره روسیستمه اصلا هارد دیگه ای دیتکت نمیشه و درواقع اصلا بوت نمیشه و نمیشه هیچ کاری کرد فقط رو صفحه اول میمونه که اطلاعات سیستم رو نشون میده و بعدمیره به یه صفحه ای که میگه اطلاعات بایوس تغییر یافته f1 بزنید برای ادامه و f2 برای برگرداندن تغییرات بایوس به دیفالت(ببخشید چون تصویرشو ندارم اینطوری گفتم) و هیچ کدومم کار نمیکنه ولی وقتی این هارد رو درمیارم کلن سیستم به درستی کار می کنه ویندوزمم میاد بدون هیچ مشکلی!