PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در ادامه تحصيل

مديريت
17-08-2013, 00:35
من ليسانس كشاورزي دارم بچه ها
اما حالا موندم براي فوق برم يه رشته آسون مثل يكي از مديريت ها كه فعلا چون كنكور هست با توجه به اينم كه شاغل هستم يكم برام سخت باشه درس خوندن
يا
برم مهندسي نرم افزار بخونم اونم دانشگاه علمي كاربردي كه كنكور نداره
بنظر شما كدوم كار بكنم با توجه به اينكه رشتم تجربي بوده و ليسانسم كشاورزي بوده ميتونم برم نرم افزار بخونم ؟
بنظر شما اصلا گرفتن يه ليسانس ديگه به صلاحه يا فوق بگيرم ؟
اگر بنظرتون برم براي فوق كدوم گرايش مديريت الان آسونتره در مقطع فوق ليسانس و كدوم متقاضياش كمترن ؟

مديريت
17-08-2013, 12:12
كمك .... بچه ها يكي به من بگه چه كنم

vahid-p
17-08-2013, 13:32
نرم افزار و کشاورزی چه ارتباطی با هم دارن؟

فکر میکنم مدیریت واستون ساده تر باشه.

شاهزاده خانوم
17-08-2013, 14:04
نرم افزار رو بیخیال بشید نرم افزار کارشناسیش سخته چ برسه ب ارشد اونم برای کسی ک هیچ بیسی نداره

Alireza SM
17-08-2013, 14:10
نرم افزار كجاش آسونه ؟ ارشد قبول شدنش هم خيلي سخته.
همون مديريت بخونين اونم ارشد

مديريت
18-08-2013, 19:09
نه متوجه نشديد ميخام يا برم ارشد مديريت يا برم كارشناسي نرم افزار
بنظرتون ميشه ؟
به برنامه نويسي علاقه دارم شديد بنظرتون الان دانشگاه ازاد ثبت نام كنم براي كارشناسي بدون كنكورش ؟
اگر از اول بخام كارشناسي بخونم نرم افزار ميتونم ؟ دروس عمومي مثل وصايا اما و اينارو بايد دوباره پاس كنم ؟

bida
18-08-2013, 19:40
شمایی که شاغل هستید در درجه اول بگید قصدتون ار ادامه تحصیل تو یه رشته دیگه چیه ؟ علاقه شخصی یا ارتقای پست و گروه و پایه و ... که در حالت دوم بستگی به پست سازمانیتون و اداره ای که درش کار می کنید و خیلی مسائل دیگه داره . و حالت اول هم بحثش جداست.

مديريت
18-08-2013, 19:46
فقط علاقه
اگر پست سازماني باشه بي چون و چرا خوب ميرم فوق ليسانس بخونم ولي درس خوندن رو دوست دارم
حالام موندم برم فوق ليسانس يكي از رشته هاي مديريت
يا
برم از اول ليسانس مهندسي نرم افزار بگيرم مخصوصا كه الانم كنكور نداره هم آزاد هم علمي كاربردي بنظرم خوبه ولي موندم از پس اين رشته ميتونم بربيام يا نه ؟ دروس عمومي رو بايد از اول پاس كنم يا نه با توجه به اينكه ليسانس دارم

bida
19-08-2013, 10:04
حالا براي مديريت خوندن ارشد به صرف علاقه منطقي تر هست ولي نرم افزار اونم اگه تنها هدفتون علاقه شخصي باشه به نظرم ارزش نداره.

راستش اگه صرفا علاقه به برنامه نويسي داريد مطالعه شخصي و نهايتش شركت در كلاسهاي موسسات مختلف مي تونه به خوبي اين علاقه رو پوشش بده. حسن ديگه اين كار هم اينه كه متوجه ميشيد آيا واقعا علاقه و استعداد لازم براي اين رشته رو داريد يا نه . من يكي از بهترين برنامه نويس هاي دلفي كه ميشناسم رشتش كشاورزي بود .

h-blade
19-08-2013, 10:13
دوست عزیز اگه مدیریت بخونید اونم ترشد بهتره پس خودون 4 سال الاف کارشناسی نکنید....

مدیریت هم چند گرایش داره که به نظر من مدیری ت صنعتی از همش بهتره.....