PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن اشتباهی پارتیشن

ar.tmu
16-08-2013, 19:04
سلام.دوستان تو رو خدا کمکم کنین.یکی از پارتیشنام با حجم 140 گیگ رو اشتباهی پاک کردم.همه زندگیم توشه.چیکار کنم اطلاعاتم برگرده..:(:banghead:
Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

ehsango
16-08-2013, 19:59
کجا پاکش کردی؟؟؟ (موقع نصب ویندوز یا توی خود ویندوز؟)
معمولا اگه یه پارتیشن با همون حجم و دقیقا همون جایی که پارتیشن قبلی قرار داشته، بسازی...اطلاعات پارتیشن قبلی توش میاد (حتی اگه پارتیشن رو توی نصب ویندوز 7 delete کرده باشی)
اگر هم با این روش جواب نداد...بگو تا چند تا نرم افزار معرفی کنم بهت...

ar.tmu
16-08-2013, 21:42
کجا پاکش کردی؟؟؟ (موقع نصب ویندوز یا توی خود ویندوز؟)
معمولا اگه یه پارتیشن با همون حجم و دقیقا همون جایی که پارتیشن قبلی قرار داشته، بسازی...اطلاعات پارتیشن قبلی توش میاد (حتی اگه پارتیشن رو توی نصب ویندوز 7 delete کرده باشی)
اگر هم با این روش جواب نداد...بگو تا چند تا نرم افزار معرفی کنم بهت...

از طریق disk management پاکش کردم.و وقتی دوباره ساختم اطلاعاتش نیومد چون بدون فرمت کردن درست نمبشد مجبور شدم فرمت بکنم.حالا اگه نرم افزتری معرفی کنین که بتونه داده هامو برگردونه و سرعت بازیابیش هم خوب باشه ممنون میشم

ehsango
19-08-2013, 20:03
فرمت نمیکردی بهتربود...به هر حال...
این سه تا نرم افزار خیلی به کارت میان:
Active-NTFS-Recovery-Toolkit
Hetman-Partition-Recovery
Active-Partition-Recovery

متاسفانه قوانین انجمن اجازه نمیده لینک دانلود برات بزارم...سرچ کنی تو اینترنت پیدا میکنی!

ar.tmu
23-08-2013, 17:52
فرمت نمیکردی بهتربود...به هر حال...
این سه تا نرم افزار خیلی به کارت میان:
Active-NTFS-Recovery-Toolkit
Hetman-Partition-Recovery
Active-Partition-Recovery

متاسفانه قوانین انجمن اجازه نمیده لینک دانلود برات بزارم...سرچ کنی تو اینترنت پیدا میکنی!

با چند برنامه از جمله hetman که جستجو کردم همه پوشه هامو آورد ولی وقتی ریکاوری میکنه فایلام اجرا نمیشن.چیکار کنم.بیخیال اطلاعاتم بشم؟

ehsango
24-08-2013, 10:42
آره... باید بیخیال اطلاعاتت بشی!
من که تا حالا ندیدم این برنامه ها درست کار کنن!!!!

ali20400
04-09-2013, 23:15
دوست عزیز با این برنامه تست کن Hetman Partition Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

vissoto
05-09-2013, 09:27
EASEUS Partition recovery