PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشان ندادن mutual friend در فیسبوک

danial_crazy
16-08-2013, 16:22
سلام. من یه دوستی دارم یه کاری کرده اگه مثلا من برم تو پروفایل یکی از دوستاش اسم دوستمو mutual friend نزده! اصلا انگار باهم دوست نیستن. نمیدونم تونستم منظرمو برسونم یا نه! در کل این دوستم اصلا mutual friend کسی نیست. میشه بگین چجوری میشه اینکارو کرد؟

danial_crazy
20-08-2013, 16:50
مهندسین گرامی! واقعا کسی نمیدونه؟

شاهزاده خانوم
23-08-2013, 01:03
سلام
من براتون پرسیدم برید لیست فرندهاتون وباز کنید اون گوشه ی مداد هست روش کلیک کنید روی EDIT PRIVICY کلیک کنید تو پنجره جدید FRIEND LIST رو روی ONLY ME ست کنید
موفق باشید

danial_crazy
24-08-2013, 00:03
خوب شاهزاده خانوم این برای اینه که بقیه نتونن دوستای منو ببینن. سوالمو بد متوجه شدید

شاهزاده خانوم
25-08-2013, 00:53
سلام
الان تست کردم وقتی تو حالت only me بزارید دوستان مشترک نمیتونن ببینن شمارو : )

شاهزاده خانوم
25-08-2013, 01:03
لینک پایین رو رونگاه کنید وقتی رو only me بزارید نشون نمیده

:n16:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

danial_crazy
31-08-2013, 17:10
شازده خانوم من اصلا مشکلم این نیست که. اینو بزاری رو only me هیچکی نمیتونه دوستاتو ببینه خب این که مشکل من نبود.

من گفتم مثلا یه یوزر که دوست من هست میره تو پیج یه نفری که اونم باهام دوسته. نمیخوام اون بقل اسم منو بزنه Mutual freind همین, آخه با این حالت بازم میزنه

شاهزاده خانوم
15-09-2013, 14:34
دوست عزیز یا من درست حرف های شما رو نمی فهمم یا شما درست حرف های من و متوجه نمیشید حالت سومی نیست

گزینه only me علاوه بر مخفی کردن دوستان که اصلا بحث ما سر این موضوع نیست برای اینکه که mutual friend شما مخفی بشه یعنی شخص سوم ک دوست مشترک شما هست نتونه شما رو ببینه
شاید هم من اشتباه میکنم اما من از خیلی ها سوال کردم همه هم همین مساله رو گفتند

danial_crazy
01-10-2013, 01:25
بله اصن موضوع من این نیست. :دی

V E S T A
01-10-2013, 01:54
سلام. من یه دوستی دارم یه کاری کرده اگه مثلا من برم تو پروفایل یکی از دوستاش اسم دوستمو mutual friend نزده! اصلا انگار باهم دوست نیستن. نمیدونم تونستم منظرمو برسونم یا نه! در کل این دوستم اصلا mutual friend کسی نیست. میشه بگین چجوری میشه اینکارو کرد؟

سلام

با همین روش گفته شده Mantual Friend دیده نمی شه شما این روش رو امتحان کردین ؟

سلام
من براتون پرسیدم برید لیست فرندهاتون وباز کنید اون گوشه ی مداد هست روش کلیک کنید روی EDIT PRIVICY کلیک کنید تو پنجره جدید FRIEND LIST رو روی ONLY ME ست کنید
موفق باشید

من با همین تنظیمات Matual Friend هیچ کدوم از دوستانم نیستم ..

danial_crazy
01-10-2013, 02:30
آره. اینو که همون اول انجام دادم. شما اشتباه میکنی . شما با اکانت دیگه وارد شو یه دوست مشترک با اکانت اصلیت بگیر. بعد میبینی وقتی با اکانت دومت هستی اولیو میزنه matual friend و بر عکس.
تو نت زیاد گشتم باید گروپ بسازی 2 3 تا! بعد یکارایی بکنی که دیگه متوجه نشدم!!!

V E S T A
01-10-2013, 11:50
اصلا نیاز به این کارا نیست عجیبه این طور می گیـن من و خیلی از دوستانم الان Mantual Friend نشدیم با همیـن تنظیمـات خیـلی

از دوستان هیچ گروهی هم ندارن این تنظیمات مربوط به حریم شخصی افراده برای تنظیمات محـدوده شخصی اونم تو سایتی مثل

فی*س ب*وک نیـازی به ایـن مراحـل نیـست چون تنظیمات حریم شخصی جزو در دستـرس ترین تنظیـماته.. شما این تنظیـمات رو

انجام بدین و از یکی از دوستان تون بخواین تو پیج یکی از دوستان مشترکتون اسم شما رو چک کنن/

اصلا تو توضیحات این قسمت هم خودش گفته :

?Who can see your friend list

Remember: Your friends control who can see their friendships on their own timelines. If people can see your friendship on another timeline, they'll be able to see it in news feed, search and other places on Facebook. They'll also be able to see mutual friends on your timeline

danial_crazy
01-10-2013, 20:42
هی خدا!!! خود فیسبوک گفته که نمیتونین همچین کاری بکنین بعد شما میگی با این کار میشه!؟؟؟!؟ کافیه یه سرچی بکنی! این ماله پنهون کردن لیست دوستاست!

You cannot hide the mutual friends but if your friendlist and the friendlist of other person, both are hidden then the mutual friends are not shown.

You Can Hide your Friends List But you Can Not Hide your Mutual Friends That Will Always Show No Matter What

بهتره این دو تا لینک هم بخونی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کافیه سرچ کنی !

V E S T A
01-10-2013, 21:18
می شه پس بگین من الان چه طور mantual friend کسی نیستم یا دوست شما mantual friend کسی نیست ؟

ما چه روشی غیر از این روش انجام دادیم که خودمون اطلاع نداریم ولی mantual friend کسی هم نیستیم ؟

شاهزاده خانوم
02-10-2013, 00:55
danial_crazy عزیز . من که به شما گفتم vesta عزیز هم همین روش را رفته . هم من هم ایشون هم چند نفر دیگه که من پرسیدم هم منابع همین را میگه !
من شما که گفتید رفتم چک کردم از دوستام هم خواستند چک کنند تو سایت های خارجی هم بررسی کردم همین که به شما گفتیم هستش !

danial_crazy
03-10-2013, 04:31
اگه حاضرین بریم تو فیسبوک با هم امتحان کنیم که ببینیم حد اقل اکانت من همچین قابلیتی نداره!!!
رو only me هست ولی همونجور matual friend میزنه برا همه. اعصابمو خورد کرد. الان یه اکانت جدید ساختم واسه تست گذاشتم رو only me غیر از دوستای مشترک (که اینو به هیچ روشی نمیشه پنهان کرد) دیگه هیچجا matual friend نزد! همونی که من میخاستم! مگه میشه privacy یه اکانت با دیگری فرق کنه!!!!