PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم نصب ویندوز 7

hamedarian2009
15-08-2013, 19:13
با سلام
ویندوز 7 بر روی لپ تاپ HP نصب داشتم که بعد از reset شدن خودکار سیستم الان دیگه بالا نمیاد و پیغام operating system missing... رو میده و وقتی هم میرم تو نصب ویندوز از طریق دی وی دی اونجا هم اجازه نصب به ویندوز نمیده و پیغام خطای setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition.see the setup log files for more information.

چطوری مشکلشو حل کنم خیلی کارم فوری هست تمام پروژه هام تو سیستمه هر کاری کردم بالا نیومد.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

delta7
15-08-2013, 21:19
فکر کنم هارد دیسک رو شناسایی نکرده

hamedarian2009
15-08-2013, 21:49
درایوهارو میشناسه و حتی حجمشون رو هم نشون میده ولی گزینه های حذف یا فرمت درایوها غیر فعال شده و حتی اون درایوی که معمولا 100 مگابایت هست اونم نیست
جلوی همه درایوها نوشته dynamic مگه یکی نباید primary باشه
والله هرکار میکنم درست نمیشه:n28:

EXTREME
15-08-2013, 23:16
درایوهارو میشناسه و حتی حجمشون رو هم نشون میده ولی گزینه های حذف یا فرمت درایوها غیر فعال شده و حتی اون درایوی که معمولا 100 مگابایت هست اونم نیست
جلوی همه درایوها نوشته dynamic مگه یکی نباید primary باشه
والله هرکار میکنم درست نمیشه:n28:

درایوهاتون به حالت داینامیک رفته باید اول اونها رو به حالت basic تبدیل کنید بعد ویندوز عوض کنید
که اینکار احتمال از دست دادن اطلاعات رو داره اگه اطلاعات مهم دارین هارد رو ببرید بیرون اطلاعات رو بکشن بیرون بعد درستش کنن

hamedarian2009
16-08-2013, 09:14
درایوهاتون به حالت داینامیک رفته باید اول اونها رو به حالت basic تبدیل کنید بعد ویندوز عوض کنید
که اینکار احتمال از دست دادن اطلاعات رو داره اگه اطلاعات مهم دارین هارد رو ببرید بیرون اطلاعات رو بکشن بیرون بعد درستش کنن

با تشکر از جوابی که دادین
خوب اشکالی نداره اطلاعات پاک بشه اگه بیرون ببرم یک ماه رو شاخشه که بدون لپ تاپ باشم
چطوری درایوهارو به basic تبدیل کنم؟

hamedarian2009
16-08-2013, 09:45
آقای EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو قسمت نصب ویندوز وقتی رو repair بزنی میتونم command prompt رو باز کنم
حالا این دستوراتی که خود شرکت مایکروسافت گفته رو میتونم همین جا انجام بدم یا باید حتما تو خود ویندوز باشه
میدونید که اصلا سیستم من بالا نمیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedarian2009
16-08-2013, 13:18
با تشکر
مشکلم حل شد باید همونی که آقای EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن بود
با روش cmd شرکت مایکروسافت حلش کردم

EXTREME
16-08-2013, 13:26
با تشکر
مشکلم حل شد باید همونی که آقای EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن بود
با روش cmd شرکت مایکروسافت حلش کردم

خواهش میکنم با این دستورات cmd هم که ولوم رو باید پاک میکردین و بعد کانورت میکردین به basic مگه اطلاعاتتون مهم نبود؟

hamedarian2009
16-08-2013, 15:35
خواهش میکنم با این دستورات cmd هم که ولوم رو باید پاک میکردین و بعد کانورت میکردین به basic مگه اطلاعاتتون مهم نبود؟

مهم که بود من برنامه نویس وب هستم و داشتم یک وبسایت طراحی میکردم اینطوری شد ولی اگه میبردم نمایندگی حداقل 30 یا 40 روز الاف میکردن مارو ولی الان میتونم تو یک هفته دوباره کدنویسی کنم و کارمو ادامه بدم